Anketa Į Geras Faras Direktorių - Puslapis 3 - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Geras Faras Direktorių

anketa geras faras direktorius

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
43 atsakymai į šią temą

#41
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

Geriausiai tigi kai kuresi forumo acc ip turi būti jo ir tada jeigu jo tai pagautas. Bet tu meluoji Ernis_Porse aš ji labai gerai pažystu aš jo klausiau ir sake nieko nekure jokiu acc per foruma taiva pagautas. išvyso to direktoriaus negausim nei tu nei aš iš naujo rinks kitus ir kam tau tas direktorius nesuprantu jeigu visa dieną matau ant ano servo žaidi vpš. s...


  • 0

Paveiksliukas


#42
Huba_Viper

Huba_Viper

    Pastovintis už save

  • 48 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21v 18m 21s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Samp_Player
Reputacija: 31
Nuostabu!

Pažiurėjau komentarus ir graudu net skaityt, paaiškinsiu viska kodėl tiek naujokų brabalsavo už mane.

 

Tankistai jeigu pasistengsiu daugiau gauti Policijos direktoriaus postą tai reiškia pagerinsiu aktyvumą, truputi harakteri pakeisiu ir padarysiu kad žaidėjai balsuotum už mane.

Paaiškinsiu dėl balsų: Buvo viskas taip. Paskambino man draugai per skype pabazarinom tai pasakiau kad čj pralaimėsiu ta balsavima ir draugai iškart prabalsavo už mane, nežinau gal jie ir kurę acc forumo nežinau, bet kas netiki galiu numesti į a.ž skype juos jeigu leis.

Tai tiek kas mano kad buginu savo balsavimus, tai galit ir taip manyt bet iš tikruju nebuginau ta balsavima ..

Mums graudu i tavo nevykusius pasiteisinimus žiurėti.


  • 1

#43
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Siandien 19h bus isrinktas direktorius.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#44
Tom_Fire

Tom_Fire

    Patrankų mėsa

  • 3 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1v 42m 27s
  • Žaidimo nikas:Tom_Fire
Reputacija: 0
Neutralus

Uz korne, 100 proc susitvarkys . RKS TBPS


  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: anketa, geras faras direktorius

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok