Anketa Į Karo Akademijos Direktorių - Puslapis 2 - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Karo Akademijos Direktorių

anketa karo akademijos direktorius

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
25 atsakymai į šią temą

#21
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Pz čiuvai neatleisiu už tokią DnB išdavystę. 


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#22
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

pasirinkau cipa , nes taip norejau , tik as tiesiog neisivaizduoju , kokio velnio toks "rimtas" gameris , sitam balsavime , savo favorita uztarineja ir pns? Nu dejai balsa ir viskas , o dabar stobaliai matos , kad nori liaudiskai sakant "Prastumt" kieteka i drk... Tiesiog taip akivaizdziai , jei renki , tai bent jau savo simpatiju nerodik. Nes as isitikines , kad kai bus tas rinkimas defto jono ir dar kazkokio debilo , jog tas debilas , balsuos uz savo simpatija , kuria sitoj temoj pareiske gal 3 / 4 postuose , tad nusiramink , ir dirbk savo darba , o ne irodinek ko nori direktoriuose butent tu ir nebandyk pakeist kitu zmoniu nuomones , kurie manau turi pilna teise i ja :).


Aš tiesiog sakau taip kaip yra, o kitas dalykas aš balsavau už tą, kuris MANO ATVEJU yra vertas...
Ir prie ko tas favoritas? Taigi jis DnB. Gaujoj kur mes visada kariaujam.

Pz čiuvai neatleisiu už tokią DnB išdavystę.

Sakiau aš tau visą laiką, kad jis nepatikimas :D
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#23
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

Ištikrųju, tai tu baisiai daug nusišnekėjai...

Tu kiekvieną dieną kiši tik savo nuomonę taip pačiai kaip tas nostesi ir aiškiai matosi kad bandai prastūmt Kieteka todėl aš už čipsą.


  • 0

#24
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Jei jis norėtų mane prastumt, jis net nebūtų daręs tos apklausos, o tiesiog būtų pagal anketą mane drk padaręs... Bet jus per protingi tokius dalykus suprast.


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#25
"Gangster"

"Gangster"

    Pastumdėlis

  • 19 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2v 6m 34s
  • Žaidimo nikas:Vycka_Casko
Reputacija: 0
Neutralus

Už cipku :)


  • 0

9d84097427e6ac450cabbdba04d1e2b0653.jpg


#26
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Tai gerai, tada aš baigiu apklausą, priemu Augustas_Kietekas į DRK postą be apklausų be jūsų nuomonių. "nes man nerūpi visiškai jūsų nuomonės", "Jūs visi visiškai nusišnekat"...

 

Auguxai, nu kam tiek daug nusišnekėt. Man rūpi visų nuomonės. Aš nenoriu priimti tik pagal savo nuomone, aš noriu matyt ir kitų nuomones, kad bučiau įsitikinęs, kuris yra labiau vertas.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: anketa, karo akademijos direktorius

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok