Peikiu Serverio Admin'us - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Serverio Admin'us

pap parap

  • Please log in to reply
12 atsakymai į šią temą

#1
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Kuriuos adminus peikiu, matote foto. Aš kaip suprantu, kur nėra nieko prirašyta tai yra nepirkti adminai, o tai reiškia kad jie yra vienaip ar kitaip išrinkti. 

 

Šių adminų ir vienos moderatorės aktyvumas yra siaubingas. dabar penktadienis, praėjo beveik visa savaitė jie nesugebėjo net poros valandų išžaisti serveryje.

 

Už vis baisiausia pagr. adminas, realiai jis nieko daug nedirba, realiai tai jis tik tikrina papeikimus admin'ams. Negalite sakyti, kad nespėja ir t.t. o aktyvumas yra serveryje labai jau mažas. Juolab, kai jis jau taip apsireiškęs pagr. admin'u jis manau turėtu būti šiek tiek daugiau serverjyje. Ir šiaip nelabai jis ir pagr. tėra tik super admin'as gali iškickinti adminus, o daugiau tai nieko. Net forume pilno moderatoriaus neturi..
 

2. Jūsų Video/Foto įrodymai :

0320fc5376e5c3f326162491bc083abc708.PNG

 

 

Šiaip nerašyčiau nieko, nes taigi Deft prižiūri admin pražaistas valandas. Bet gi logiška, jei nėra adminu, nėra ir tvarkos serveryje...

 

 

Nieko prieš jus neturiu blogo, čia tik jums pastaba kad turite būti aktyvesni. Arba jei jau negalite būti aktyvus rašykite, nežinau, neaktyvumo anketas ar ką...

 

 

Jūs norite kad kiti čia ilgai žaistų, kad net admin'ai į dieną valandos negali išžaisti... :D :D


  • 0
Labas

#2
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

:D, esu parašes Zigmantui, kad nebūsiu aktyvus kadangi prasideda kalbos atsiskaitymai ir papraščiausiai nėra laiko vis dėl to priklauso gyvenimas nuo mokslų, antras dalykas, už neaktyvumą yra dedami įspėjimai taip kad neišžaista 7h ir uždedamas įspėjimas trečias dalykas visai neapsireiškias, ketvirtad dalykas, Super.Admin dabar yra kaip pagr.admin, būtų serveryje dar nors vienas ar keli super adminai, mano rangas jau būtų pgr admin. trečias dalykas, matau kad tu ir vėl nori kaip kažkada padėjėjo ar pnš ? , ketvirta, būtų atkrite daug adminų vien tik už neaktyvumą, bet buvo visuotinis įpėjimų nuėimas, penktą kas dar NEGERAI ?


  • 3

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#3
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

:D, esu parašes Zigmantui, kad nebūsiu aktyvus kadangi prasideda kalbos atsiskaitymai ir papraščiausiai nėra laiko vis dėl to priklauso gyvenimas nuo mokslų, antras dalykas, už neaktyvumą yra dedami įspėjimai taip kad neišžaista 7h ir uždedamas įspėjimas trečias dalykas visai neapsireiškias, ketvirtad dalykas, Super.Admin dabar yra kaip pagr.admin, būtų serveryje dar nors vienas ar keli super adminai, mano rangas jau būtų pgr admin. trečias dalykas, matau kad tu ir vėl nori kaip kažkada padėjėjo ar pnš ? , ketvirta, būtų atkrite daug adminų vien tik už neaktyvumą, bet buvo visuotinis įpėjimų nuėimas, penktą kas dar NEGERAI ?

 

 

Pirmas dalykas. Malonu, kad viską normaliai paaiškinai. Antras dalykas. Tiesiog manau griežčiau reiktu prižiūrėt admin. 3. Dalykas tiesiog noriu kad serveryje nenutiktų taip kad ten tik bot;ai ir bežais. Ketvirtas dalykas  nelendu aš jokią valdžia, todėl kad jei ir pavyktų, aš ilgai negalėčiau išbūti ten..


  • 0
Labas

#4
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

SUprantu, kaip ir sakiau dabar nėra laiko man 10klasė, atsiskaityti reikia kalbą, ir t.t. baigsis visa šita rutina būsiu aktyvus.


  • 3

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#5
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

SUprantu, kaip ir sakiau dabar nėra laiko man 10klasė, atsiskaityti reikia kalbą, ir t.t. baigsis visa šita rutina būsiu aktyvus.

 

 

Suprantu tave. Bet tik tiek kad galėjai forume pranešt kokioj admin skiltyje, kad nebūsi aktyvus nes yra tam tikros priežastys.


  • 0
Labas

#6
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Parašysiu


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#7
Deiwis_Lotus

Deiwis_Lotus

    Klaviatūros meistras

  • 452 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 74d 9v 11m 51s
Reputacija: 150
Mėgstamas

Na iskišiu ir aš čia :D 

Suprantu Žilvinai, kad esi senas žaidėjas, dar senesnis nei dauguma mūsų.. Kaip supratau tu dar nelabai spėjai čia apsiprasti, nes žaidi ne taip ir ilgai.. :P 

Tad paminėsiu, kad tokio dalyko, kaip neaktivumo anketos jau senokai nebėra... Ir šjp čia dar yra nemažai pasikeitimų... 

Nors manęs, kaip matau čia nepeiki, bet visgi pasiteisinsiu :D aš nelabai daug žaidžiu, nes irgi esu 10-okas, man irgi tos pačios kalbos atsiskaitymas bus greit..


  • 1

Raudonojo kryžiaus direktorius - dėl darbo kreipkitės į PM!

Moderatorius serveryje - dėl pagalbos žaidime irgi į PM!

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#8
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Na jo, dabartiniai admin/mod nevisi, bet daugelis yra neaktyvūs, tad manau reiktų juos perrinkt, nebent iš jie pasakys įtikinamą pasiteisinimą.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#9
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

man įdomu kaip jūs viska spėjat, turbūt grįže namo iškart prie kompo bėgat ir einat lrg žaist.. aš pavyždiui grįžtu tik 7valandą vakaro lietuvišku laikų, kas antra dieną einu į sporto salė porom valandom, grįžtu 8 savo laikų, lietuvišku 10, išsimaudau, pavalgau, jau 11, į serverį tokiu laikų eit net neapsimoką, žaidžia 5/10 ir su nei vienų nebendraujų. 

na savaitgaliais tai yra laiko daugiau, tačiau nei vienas iš jūsų nesimoko UK ir dar koledže, kur puse savo darbo darai namuose, va kad dabar reikia nupiešti dizainą, suprogramuoti trys programėles mažas VB, ir apibūdinti jas ir čia tik iš vienos mokytojo, o jų yra 5... po viso šito š atsiranda laiko, tada ir pažaidžiu.

 

nepykstu dėl papeikimo, suprantu kad esu neaktyvus, bet vat jūsų nesuprantu, kaip jūs galit praleisti 20h tokiam žaidime, jūs ką neturit ką veikt? :D


  • 1

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#10
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

man įdomu kaip jūs viska spėjat, turbūt grįže namo iškart prie kompo bėgat ir einat lrg žaist.. aš pavyždiui grįžtu tik 7valandą vakaro lietuvišku laikų, kas antra dieną einu į sporto salė porom valandom, grįžtu 8 savo laikų, lietuvišku 10, išsimaudau, pavalgau, jau 11, į serverį tokiu laikų eit net neapsimoką, žaidžia 5/10 ir su nei vienų nebendraujų. 

na savaitgaliais tai yra laiko daugiau, tačiau nei vienas iš jūsų nesimoko UK ir dar koledže, kur puse savo darbo darai namuose, va kad dabar reikia nupiešti dizainą, suprogramuoti trys programėles mažas VB, ir apibūdinti jas ir čia tik iš vienos mokytojo, o jų yra 5... po viso šito š atsiranda laiko, tada ir pažaidžiu.

 

nepykstu dėl papeikimo, suprantu kad esu neaktyvus, bet vat jūsų nesuprantu, kaip jūs galit praleisti 20h tokiam žaidime, jūs ką neturit ką veikt? :D

Taigi šis serveris (kaip ir kiti) yra skirti vaikams žaisti. Užaugi ir leavini, nes kaip anksčiau rašė kažkas: " jei neturi laiko, tai perduok admin/mod kitam vaikui, kuris aktyvus bus". Taip jau yra visur. Nors ir šis žaidimas N-18, bet jį pradeda žaist nuo 7 metų ir baigia 18 taip išeina ;) Tokie dabar laikai pas mus. Bet iš vienos pusės žiūrint, naujokai skundžiasi ir kiti kurie nolifina visą dieną serve, kad nėra admin ir t.t., tad manau reiktų palikt bent kelis vyresnius admin, kurie prižiūrėtų tuos mažiukus, kurie visą dieną sėdi ir prižiūri serverį.


  • 1

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#11
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

Man labai patiko kaikurių nuomonės. Aišku, neturi laiko, užaugai, nu tada nebūk admin. Kada gali tada žaisk, Nieks taigi neverčia, bet jei esi admin tada stenkis kažkiek būti akvtyvus..


  • 0
Labas

#12
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

man įdomu kaip jūs viska spėjat, turbūt grįže namo iškart prie kompo bėgat ir einat lrg žaist.. aš pavyždiui grįžtu tik 7valandą vakaro lietuvišku laikų, kas antra dieną einu į sporto salė porom valandom, grįžtu 8 savo laikų, lietuvišku 10, išsimaudau, pavalgau, jau 11, į serverį tokiu laikų eit net neapsimoką, žaidžia 5/10 ir su nei vienų nebendraujų. 

na savaitgaliais tai yra laiko daugiau, tačiau nei vienas iš jūsų nesimoko UK ir dar koledže, kur puse savo darbo darai namuose, va kad dabar reikia nupiešti dizainą, suprogramuoti trys programėles mažas VB, ir apibūdinti jas ir čia tik iš vienos mokytojo, o jų yra 5... po viso šito š atsiranda laiko, tada ir pažaidžiu.

 

nepykstu dėl papeikimo, suprantu kad esu neaktyvus, bet vat jūsų nesuprantu, kaip jūs galit praleisti 20h tokiam žaidime, jūs ką neturit ką veikt? :D

 

 

Yra žmonių kuriems tik pc rūpi ir sa-mp. galėčiau juos įvardinti, tačiau jie nėra adm/mod :D


  • 0

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#13
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Žilvinai laiko bus .


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: pap, parap

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok