Peikiu Ula_Swag - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Ula_Swag

ula davė free jail man nx uzpisa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Free jailą gavau,krč esu teisininkas,nušoviau netoli savo bazės ją ir ji jail man dėjo.Ir dar naudoja /to be paskirties, nes kai ją nušoviau ji atsitelino pas mane.
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :
2de30a79e271f133a47740607bab8479462.png

 

 

 

b3a6740185bc671ef4a6a9744105913f89.png

 

 

 


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#2
✞ U L ▲ ✞

✞ U L ▲ ✞

    Tvirtas narys

  • 200 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 24d 11v 27m 31s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Ula_Swag
Reputacija: 66
Monstras

Tu saudei prie isminties apuokuo, o visi darbai yra svarbus pastatai ir prie ju saudytis negalima..


  • 0



#3
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Klysti kalyte,klysti negalima ls centre,ls,sf hp, PD.

O čia yra išminties apuokas tai mažiau svaik ir kentėk. Tavo bėdos kad nežinai kur galima kur ne šaudyt :)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#4
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Nenusisnekek. Svarbus pastatai yra: LS ir SF Ligonines. LS ir SF Bankai. Beje uz saudymas mieste irgi nebebaudziama senu senoveje.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#5
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

Nepatariu tau Ula išvis ką nors daryt, sedėk su mod'ų ramiai ir viskas, nes dabar tu labai klysti. Šaudyti mieste galima, negalima tik prie ligoninės, prie banko ir prie auto punkto, va kad ir neseniai pats Zigmantas atmetė papeikimą Gameriui kai jis šaudė prie pat PD, ls mieste.


  • 1

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#6
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Tu saudei prie isminties apuokuo, o visi darbai yra svarbus pastatai ir prie ju saudytis negalima..

Vėl moderatorių prarasi ar ne? Persiskaityk per naujo taisykles.
Svarbūs pastatai yra: Bankas, ligoninė, reporterių dangoraižis, auto punktas.


  • 0

baner10.jpg


#7
Kestas_Faer

Kestas_Faer

    Savas

  • 106 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 4v 14m 33s
Reputacija: 4
Neutralus

Bet tai kam jūs ją apstojat vpš? :) Nebžinot kaip įkast jai. Kas ne taip jau vsio iš kart visi puolat. Vis dėl to ji panelė :)


  • 0

#8
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Bet tai kam jūs ją apstojat vpš? :) Nebžinot kaip įkast jai. Kas ne taip jau vsio iš kart visi puolat. Vis dėl to ji panelė :)

Visiem taisyklės vienodos,jau kiek sykių man kartojo šį pasakymą.. :D Tai p* panelė ji ar baxūras


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#9
Kestas_Faer

Kestas_Faer

    Savas

  • 106 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 4v 14m 33s
Reputacija: 4
Neutralus

Visiem taisyklės vienodos,jau kiek sykių man kartojo šį pasakymą.. :D Tai p* panelė ji ar baxūras

Ne vien apie šį papeikima kalbu... Bet neesmė. Jei tau nėra skirtomo panele ar ne, tai jau ne mano bėdos...


  • 0

#10
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Ne vien apie šį papeikima kalbu... Bet neesmė. Jei tau nėra skirtomo panele ar ne, tai jau ne mano bėdos...

Blet,jaigu tu ją per laidą dar kabint pradėsi tai vpš,tavo mąstymas.. Tai reikia žėt bl** atLRG.LTiai pasitikrint ar pagal paskirtį jailiną..


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#11
Kestas_Faer

Kestas_Faer

    Savas

  • 106 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 4v 14m 33s
Reputacija: 4
Neutralus

Blet,jaigu tu ją per laidą dar kabint pradėsi tai vpš,tavo mąstymas.. Tai reikia žėt bl** atLRG.LTiai pasitikrint ar pagal paskirtį jailiną..

Niekas jos nekabina, net nebendrauju su ja. Tiesiog LRG.LT ir taip mažai panelių, o pažiurėjus iš šono žiauru kaip stumiat ant Ulos čia ir apie ts aš. Gal nepastebėjo, kad nebėra jau tokios bausmės...


  • 0

#12
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

[ppriimtas]

 

Tebūnie tau ULA tai spyris į šikną,  nėra įrodymų = įsp.


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: ula, davė, free, jail, man, nx, uzpisa

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok