Anketa Į Mechanikų Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Mechanikų Direktoriaus Postą

atranka į direktoriaus postą

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Dėl neaktyvumo buvo pašalintas direktorius, todėl reikalingas naujas!


Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus kurie būtų neįskaitomi.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama                     :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, išreikšti viską ką norite pasakyti, tačiau nenukrypti nuo klausimo esmės.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą?

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema bus rakinama tuomet, kai bus vertų kandidatų į šį postą.

 

  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#2
Aoxxx_Gueta

Aoxxx_Gueta

    Isijautęs

  • 77 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 16v 44m 3s
  • Žaidimo nikas:Aoxxx_Gueta
Reputacija: 4
Neutralus
1. Jūsų Vardas_Pavardė Aoxxx_Gueta
2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :Apie 6500 xp
3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):29 valandos
4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Mechanikai tai darbas kai gali padėti žmonėms susitvarkyti mašiną ir daug daugiau taigi šis darbas reikalauja aktyvumo o laiko aš turiu...
5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Tai esu man jis patinka,nes galima nutempinėti mašinas bei padėti žmonėms užsipilti kuro,sutaisyti mašiną ir t.t
6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankos vyks tiek serveryje tiek žaidime ir stengsiuosi jas daryti gana dažnai,kad mechanikų firma klestėtų
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?Prašysiu jų atsakyti į tam tikrus klausimus pvž:Kiek laiko stengsitės išdirbti firmoje?arba Ką gero įnešite į mūsų firmą
8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?Naudos visada gausiu,nes sukaupsiu didesnės patirties o tikiuosi,kad pavyks atgaivinti šią firmą
9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? Aš esu aktyvus pasiryžęs užimti aukštas pareigas
10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?Aš labai greitai supykstu ir man nepatina betvarkė darbuose
11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skype:Aox221
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus?Ką naujo įnešite į darbą?Įnešiu aktyvumą bei priimsiu tuos žmones kurie yra aktyvūs ir nusiteikę dirbti
13. http://www.egzaminas...oriu rezultatas:75%,nes ne ant tų 2 atsakymų paspaudžiau kadangi užpildžiau per telefoną
  • 1

#3
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Virgis_Cortez

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 133931

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):1188 val.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? noriu ir tiek, kvailas klausimas

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? darbas gan idomus megstu nutempinet masinas ne vietoj pastatytas ir tune daryt

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? taip kaip ir visuose darbuose paskelbi laika kada bus atranka ir lauki atvaziuojanciu

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?aktyvumas draugiskumas

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?suprantu

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? because i am the best!! :D

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?ner tokiu pas mane

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: kam reiks tam duosiu
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą?bandysiu pritraukt kuo daugiau zaideju

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :http://www.egzaminas...rektoriu-testassu testu ne kas, bet Artis zino kad as buvau ne karta direktorium ir nusiskundimu nebuvo


  • 5

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#4
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Vienintelis, kandidatas ir manau šiaip ar taip būtų išrinktas Virgis_Cortez.

Edva_Gonzales (kitu ACC) B-list


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok