Anketa Į Karo Akademijos Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Karo Akademijos Direktoriaus Postą

armijos direktorius

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus kurie būtų neįskaitomi.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama                    :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, išreikšti viską ką norite pasakyti, tačiau nenukrypti nuo klausimo esmės.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą?

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema bus rakinama tuomet, kai bus vertų kandidatų į šį postą.


  • 2


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#2
edva

edva

    Gangsteris

  • 406 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 14v 31m 33s
  • Žaidimo nikas:Edva_Gondzales
Reputacija: -213
Nu durnas žmogas

1. Jūsų Vardas_Pavardė  Edva_Gonzales

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :60000k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):http://www.part.lt/p...ba19a9b7857.png

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? nes norui prizuireti kaliniu ginti banka  man patinka saugoti bankus noriu grizti prei teisesaugos veiklos atsibodo but banditu noriu grizti i teisesauga  padarisu viska kad, butu darbuotoju  priziuresu tvarka sis darbas is teis svarbus bet as prizesu   darisu atranka  ne darisu nesamoniu  man armija patinka labai sis darbas ir noriu buti armijos direktorius  

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  nu patinka kalius saugoti bankus ginti  

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  nu ne zinau ar busu is rinktas cia jau ne man sprest jums...

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? darbuotojus stebesu kad nedaritu nesamoniu...

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?su prantu nauda tik darbuotojams seikti rango 

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  nes as esu dirbes ciame darbe zinau armijos veikla ser v eryja manau esu tinkamas direktorius ir gal busu is rinkktas  bet sakau ne man sprest

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? savybes mano geros

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: clickas.lt
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą? investuociau viska padarisu kad tik daugaiu darbuotoju butu atranka darisu 

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :http://www.part.lt/p...97d79fb8239.png

 

 


  • -2

#3
Tommy

Tommy

    Diktatorius

  • 359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 8v 59m 9s
  • Žaidimo nikas:Tommy_Jack
Reputacija: 179
Gangsta shit

Labai atsiprašau, kad komentuoju, bet negalėjau nepasidalinti : http://www.part.lt/p...c58d2036134.png


  • 1

giphy.gif

 


#4
Edvinas_Nezinomas

Edvinas_Nezinomas

    Lrg.lt fanas

  • 271 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 2v 3m 32s
  • MiestasLietuva.Vilnius
  • Žaidimo nikas:Edvins_Nezinomas
Reputacija: 89
Mėgstamas
Atsiprašau kad čia komentuoju bet aiškiai matosi kaip taves klausia ar nori lt tu jo noriu ir tada jis taves paprašo uždėti rep tai čia nieko blogo tu jam turi uždėti ant forumo +rep o ne čia jis nekaltas tas edva
  • 1
Paveiksliukas





Paveiksliukas

#5
SayTulpe

SayTulpe

    Patrankų mėsa

  • 4 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3v 25m 7s
  • Žaidimo nikas:Nojus_Arcode
Reputacija: 2
Neutralus

1. Jūsų Vardas_Pavardė Nojus_Arcode

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 13k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ): 144

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes mėgtu šį darbą ir norėčiau padėti policijai saugoti užgrobtas vietas.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip esu, patiko gaudyti nusikaltelius, daryti patikras, padėti Policijai

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? bus anketos arba ts. 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?nuo 13metu ir turetu visus reikalavimus.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikuosi likti ir nebūti pašalintam. Taip suprantu ir jos nenoriu, noriu padėti kietiems.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Nes esu aktyvus, bendraujantis, mandagus, neižeidineju žmoniu.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Esu nekantrus ir nervingas

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skype: musicstyle4
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą? Įnešiu valdžia ir tvarka.

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : 69%


  • 2

#6
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Nojus_Arcode - Patenka, paklausinejus šiek tiek per skype pasirodė geriau, nei Edva_Gonzales, nors irgi silnokai, tačiau apie Edva nieko net nerašysiu, nes man tai jau pradeda pabost, taigi renku vos ne kaip vienintelį kandidatą... :)

Kad aiškiau būtų dėl Edvos....

c63cf20a47cf699a4f05d43672883ca538.png


P.s Apie kaleimo prižiūrėtojus aš jam pasakiau todėl jis ten taip ir parašė :D


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok