• James_Pooh Į Moderatorių Gretas. • - Atmestos anketos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

• James_Pooh Į Moderatorių Gretas. •

raktažodis1

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Justas_Marlboro

Justas_Marlboro

    Pastovintis už save

  • 40 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5v 36m 10s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:James_Pooh
Reputacija: 11
Gerai gerai

1. Vardas_Pavardė žaidime? : James_Pooh
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : ~5800 (Kaip būsiu emigruotas)

3. Jūsų amžius? : 13 , bet manau del metų diskriminacijos tikrai nebus.
4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ?Pradėsiu nuo to, kad tokiame poste, galima labai daug ko pasiekti, ypač būnant moderatoriumi pr, neeinu tikrai dėl to, kad būsiu žinomas, ar turėsiu Didesne reputaciją, tikrai NE, forume tikrai trūksta pareigingų,aktyvių, bei sąžiningų moderatorių, taigi, stengsiuos tokių atrasti, ir vertinsiu sąžiningai, nesvarbu ar tai būtų draugas, kaip daugelis moderatoriu ir nebaudžia draugus, tikrai aš tam prieštarauju, visi turi lygias teises tapti kažkuo tai, nes ir kas bebūtų, visada turi žmogus turėti šansą, nors ir kad yra beviltiška. Tikrai manau, esu sąžiningas. Sieksiu manau būti geriausias moderatorius, per visą jū erą, kad visada žmones pas mane galės pasikoncultuoti, jiems padėsiu, duosiu patarimų, bei kitokių pasišnekėjimų. Daugelis mano, kad moderatoriu yra nepasiekiamas, pasikėles, dėl savo turimų pareigų, tikrai NE!, manau jis yra kaip ir visi serverio žaidėjai, nieko neišsiskiriantis, manau į tokiu žmogumi ir sieksiu tapti, savimi pasitikintis, išmanantis savo darbą, sąžiningas, bei kaip yra būtina, aktyvus ir pareigingas.Tikrai manau niekas, nes nebus gerų moderatoriumi, nebus gerų darbuotojų, nebus gerų serverio žaidėjų, manau tuo viskas ir yra pagrista. Bet tikrai noriu tapti šio projekto didesnioji dalimi.
5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Nes aš esu aktyvus , sumanus , raštingas , patikimas ir šaunus žaidėjas.Deivis_Music tai galėtu pritarti , nes su juo jau iš kitu metų pažystami , ir susipažinom čia.Manau esu vertas šio poto ir turite manim pasitikėti.

6. Ar turite mikrofoną? : Taip turiu.
7. Jūsų skype ID? : A.Ž

8. Privalote per http://lrg.lt/?act=kvieskdraugus pakviesti bent 1 žaidėją kuris pražaistų 50 valandų. - Kaip žaidžiau seniau buvau pakvietęs ir daugiau , šiuo metu dar nepakvėčiau bet manau pakviesiu daugiau.


Šį pranešimą redagavo James_Pooh: 09 June 2015 - 21:59 PM

  • 1

GI07ZhP.png

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ  <>  "Marlboro"


#2
Rokas_Grey

Rokas_Grey

    𝒆𝔃

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 25d 2v 56m 51s
  • MiestasKretinga
  • Žaidimo nikas:Rokas_Grey
Reputacija: 387
Savas veidas

Už,cj nedarys nesamoniu ir bus mldc ciuvas.


  • 0

< 𝓣𝓸𝓻𝔂 ℒ𝓪𝓷𝒆𝔃 >

 

 

 


#3
Max_West

Max_West

    Gerbiamas

  • 319 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 5v 25m 19s
  • Žaidimo nikas:Justas_Tamasauskas
Reputacija: 136
Mėgstamas

Už. Pasirodo esi žaides.


  • 0

                                                   200.gif


#4
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Už. Ne naujokas jis čia tik kad šiandien emigravo.


  • 1

baner10.jpg


#5
Andrius_Foka

Andrius_Foka

    LRG.LT Grafikos dievas

  • 141 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 28m 42s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Andrius_Parukom
Reputacija: 76
Monstras

Manau, kad prieš. Nesvarbu, kad nenaujokas. Kadangi nežinau kada jis čia žaidė seniau, manau nuo to laiko daug kas pasikeitė, t.y. atnaujinimai, taisyklės ir t.t. Prie kurių taip pat turi jis priprasti. O po to duosit moderatoriu, padarys kažka netaip ir sakyk, oi nežinojau, ir pradės atleidinėt, nebaust ir prasidės sumaištis, pykčiai ir t.t.


  • 0

Buvęs taksistų direktoriumi. 2015.**.**. - 2015.**.**.

Dabartinis medikų direktorius. 2015.06.14 - 2015.**.**

 

999d41440a6771799bec7d9005415e99863.png


#6
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Kodėl prieš, aš čia seniau žaidžiau atejas sutikau 2 žmonės kurie dabar iki šio manę žino kad aš tikrai nenuvilčaiu savininko ir tai jie galėtu pagrysti. tai Deivis_Music ir Deivis_Deft ar koks ten :)

Atmesta. Komentuoji savo temoje. Sėkmės kitą kartą.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#7
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Atmesta. Komentuoji savo temoje. Sėkmės kitą kartą

Pildytojas gali komentuoti savo temoje, bet tai sumažina jo patekima į tą postą.

 

Už, nes esi mandagus, nebijai per TS3 parodyti savo balso ir esi šaunus žaidėjas. Noręčiau tavę pamatyti moderatoriaus postę.


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#8
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Reikalavimai yra reikalavimai. Jeigu padarysim vienam nuolaida, tai prašys ir kiti. Tai reikš nelygybę tarp žaidėjų. 

 

Neatitinki metų reikalavimo.

Neatitinki post'u reikalavimo. (mačiau kiek jau free-postu prirašei. Vien "Pristatymuose" copy-paste tą patį atsakymą, net neskaitęs pačių prisistatymų. Taip, nes panelei tu sugebėjai parašyti "Sveikas" -.- )

Serveryje nesi žinomas. Kad išvardinai du žaidėjus, tai nieko nereiškia.

Sprendžiant, kad forume tik 3val prabuvai, tad nemanau, kad serveryje tu pražaidęs bent 30val,

 

Taisyklės yra taisyklės. Tu nesi kitoks. Visi yra lygus.


  • 1

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif


#9
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Atmesta. Komentuoji savo temoje. Sėkmės kitą kartą.

Kaip Martinis sakė, savo temoje komentuoja - anketa atmesta.

 

[trakinama]


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: raktažodis1

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok