Gedas_Tomkus - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Gedas_Tomkus

Teismas.

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Gedas_Tomkus

Gedas_Tomkus

    Forumo pažiba

  • 1147 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 13v 51m 26s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gedas_Tomkus
Reputacija: 191
Gangsta shit

Vardas_Pavarde žaidime: Gedas_Tomkus

Jūsų pradingtas daiktas: Na ka, pradėsiu nuo pradžiu. Taigi čia buvo šita vasara, gal ir daug laiko praėjo, bet kadangi nebuvo jokių wipe ir t.t tai tiesiog parašysiu savo paaiškinimą,taigi žaidžiau kaip visada padėjau žaidėjam dar tada buvau super.adm,parašiau neaktyvumo anketa ir išvažiavau į turkiją, taigi mano mažutė Iveta_Choco buvo serverį ir nustebo pamačius mano nicka, kad aš žaidžiu nors buvau turkijoi,ji man iškarto parašė, taigi ir prasidėjo viskas kažkas iš pagrindiniu adminu šimtu procentu pasižiurėjo mano slaptažodi, ir nenustebčiau jei deftas, nes kiek girdėjau ir kiek visi sakė tai čia jo darbas,išdalino kaip loterijoi viską ką turėjau praleido mano kreditus, bei auksinius,noriu tai tik vieną susigrąžint pinigus,namą ir masiną,na bent jau šitie dalykai tikrai nepamaišytu, vistiek viskas savom rankom uždirbta, o ne bele koks adminas būtu davęs ar butu uždėti.

Detalus paaiškinimas, kaip tai įvyko: Nežinau kaip galima atspėti slatažodi, kuris buvo maždaug toks 862812156184 taigi čia tikrai pasidarbavo kažkas iš savu adminu pagrindiniu,dar grįžęs parašiau Zigmui, kad atiduotu mano acc, nes buvo net slaptažodis pakeistas, reiškias tai tikrai kažkas iš pagrindiniu norėčiau atgauti viskas kas buvo pavogta.: )

Jūsų įrodymai, kad tikrai taip buvo: XPUT.jpg


  • 0

935926ade75d4e57fb71dde4f2ddba3c158.jpg

ae9942b9040975567af4512c0ab47ce1123.JPG
669d9132ff5d5c2da726e131d29df818935.JPG


#2
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

[tapriimta] grazinta dalinai


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok