Saulius_Gonzsles - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Saulius_Gonzsles

Reik JI Nuramint

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

1. Kuo nusižengė Moderatorius - detalus ir aiškus nusižengimo paaiškinimas : Nepagarba forume. Kiek žinau , kuomet administratorius ne pagarbiai bendrauja forume , jis gauna įspėjimą žaidime , bent jau deftas taip sakė. Man nelabai patinka , kad administratorius , mane "tildo" ir pnš.
2. Įrodymai :http://www.part.lt/i...2e0270f1376.png

 
 
Dabar idijotam kurie nesupranta
 
26. Privaloma rodyti pavyzdį kitiems žaidėjams. - 1 pažeista taisyklė.
5. Gerbti kiekvieną žaidėją ir nebūti pasikėlusiu, taipogi nesijausti aukštesniu už kitus. - Pažeistos 2 taisyklės
2. Nerodyti blogo pavyzdžio žaidėjams. - Pažeistos 3 taisyklės

3. Neįžeidinėti serverio žaidėjų, bei savo kolegų. - Pažeistos 4 taisyklės.

 

Btw ! Kartais , adminai neturi laikytis ŽAIDĖJŲ taisyklių ? Kadangi žinau , kad direktoriai turi jų laikytis , tai kaip apie adminus ? Perverskim žaidėjų taisykles ! 

 

3.  Gerbti visus žaidėjus ( neerzinti, neįžeidinėti, nesityčioti ir t.t. ). 

5.  Negrasinti žaidėjams ( pvz.: "mano draugas adminas", "tu gausi ban" ir t.t.)

 

 

VISOS taisyklės paiimtos iš - Žaidėjų / Administratorių taisyklių , štai , man giliai giliai p* kur tu jų nesilaikei , forume ar žaidime , bet tu jų NESILAIKEI , ne ? Taip taip taip , taigi turi būt nubaustas. Viskas , jei dar koks asilas bandys perkelt temą kai ji yra tam tikroj vietoj , tikiuos jis baus nubaustas taip pat.

 

Įsp. || Įžeidimas
 


Šį pranešimą redagavo Gintarė_Žilionytė: 16 April 2015 - 09:30 AM

  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#2
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

[patmestas]

 

Abiems uždėti forumo įspėjimai. ;) Baikite peštis ir rašinėti tokius bereikšmius papeikimus, kaip už "tylėk", kad forumo įspėjimas, tai gali būti, na be, kad administratoriaus.. Na jei būtų jis labai tave įžeidęs, suprasčiau, bet dabar laikas abiems nuleisti garą. Peace. :*


  • 0

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Reik, JI, Nuramint

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok