Keliam Lrg.lt Atgal (Vėl) - Puslapis 4 - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Keliam Lrg.lt Atgal (Vėl)

labas dienaz. Keliam LRG vel

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
93 atsakymai į šią temą

#61
Simas_Smetona

Simas_Smetona

    Gerbiamas

  • 345 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 16v 39m 43s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 211
Gangsta shit

Nežinau, kaip, kodėl, bet surinkom 70 žaidėjų :DD

fa6e9f551f667c5ce98523a80fdc4d62273.png

PS: ačiū tam žmogui, kuris mane iškickino bekeliant foto.
Kelkit foto, jeigu daugiau prisijungs.


  • 7

Editor since 2012

Mano Youtube kanalas


#62
Simas_Dilius

Simas_Dilius

    Diktatorius

  • 395 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 27d 13v 27m 4s
  • Žaidimo nikas:Simas_Dilius
Reputacija: 121
Mėgstamas

a8f4b43bbdf7932542f97144a1ffbddc949.png


  • 4

Paveiksliukas


#63
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas
kaip ir buvau sakęs kažkada. Lrg visuomenė žino kas blogai, ko reikia, ir visi yra neapsipatenkime kažkuo. Eikit žaist... o jei jums pats sampas atsibodes tai nesakykit kad lrg kažkas ne taip.. išvis aš nesuprantu kam tokios temos reikalingos. Tokios temos ne kruopelytės nepadeda..
  • 1
Labas

#64
Simas_Smetona

Simas_Smetona

    Gerbiamas

  • 345 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 16v 39m 43s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 211
Gangsta shit

kaip ir buvau sakęs kažkada. Lrg visuomenė žino kas blogai, ko reikia, ir visi yra neapsipatenkime kažkuo. Eikit žaist... o jei jums pats sampas atsibodes tai nesakykit kad lrg kažkas ne taip.. išvis aš nesuprantu kam tokios temos reikalingos. Tokios temos ne kruopelytės nepadeda..

Tokios temos mane pavyzdžiui kaip tik skatina nebežaist čia. Bet štai nepasidaviau ir buvau vienas iš 72 :)


  • 2

Editor since 2012

Mano Youtube kanalas


#65
Simas_Smetona

Simas_Smetona

    Gerbiamas

  • 345 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 16v 39m 43s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 211
Gangsta shit

Kas geriausia, kad Algirdo serveryje nėra ir jam dar kažkas su aktyvumu žaidėjų nepatinka.


  • 0

Editor since 2012

Mano Youtube kanalas


#66
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

krc man dave dirika iskarto 70zmoniu juokauju zmones pagalvojo kad chicago buls leavino serva tai prisijunge


  • 0

pasiruošęs


#67
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Juokinga čia viskas.. Kam čia reikėjo kurti temą? Vistiek nieko niekas nepakeis.


  • 1

#68
Rokas_Griffin

Rokas_Griffin

    Apšylantis

  • 65 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 20v 15m 55s
  • MiestasPlungė,Lietuva
Reputacija: 8
Neutralus

Sugriščiau jei vėl būtu darbai su xp anketom ir t.t. Senesni laikai būdavo geresni negu dabartiniai. Sorry :x


  • 1

#69
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Jei manot, kad AŠ nežiūriu į jūsų idėjas, kurias aš galiu išpildyti - klystat. Aš dar speciakiai parašiau, kad ne GM atnaujinimą rašyki, o tai ką galėtų pagr admin padaryti.

Šią temą kūriau ne šiaip sau. Kūriau, kad matytu Deftas, Zigmas ir aš pats ko jum reikia, kad čia žaistumėt.

Aš nesu aktyvus, nes buvo pora blogų pažymių gauta. Mano tėvai labai kimba prie mano pažymių. Neturiu tokių gyvenimo sąlygų kaip daugelis jūsų. Tad tik savaitgaliais galiu žaist. Taip pat ką tik vėl patyriau kojos traumą kaip prieš 7-8 mėnesius. Tuo labiau negaliu ilgai sėdėt.
  • 3

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#70
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Algi, Bent tiek padaryk kad direktoriai nepriiminėtų žaidėjų be atrankos, Iš taves būtų labai daug.


  • 2

#71
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas


Algi, Bent tiek padaryk kad direktoriai nepriiminėtų žaidėjų be atrankos, Iš taves būtų labai daug.


Čia dėl šito reikia tartis su Luku. Bet ir šiaip direktoriai galėtų susiprotėt patys. Argi būtu neidomu siekti kažko dalyvaut atrankose rangus užsitarnaut. Bei dar aišku ir patiem direktoriam būtų geriau bei naudingiau daryti atrankas. Šiaip būtų gerai susitart visiem direktoriam kada ir kokiu laiku daryti atrankas.
  • 2

#72
Tomas Uknevičius

Tomas Uknevičius

    Lrg.lt fanas

  • 297 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 15v 6m 54s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 149
Mėgstamas

Welcome back.


  • 0

#73
Mike_Bellic

Mike_Bellic

    Pastumdėlis

  • 25 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9v 55m 1s
  • Žaidimo nikas:Josh_Miller
Reputacija: 8
Neutralus

Heheheh.. Juokinat manę. Aiškinat, kad reik rinkti naujus adminus, kad tvarkytu serverį nuo žaidėjų, ten čytina, šaudo, spamina ir t.t. ir pnš. Bet ar patys nepagalvojot, kad būtent jūs, tai ir darot. Jeigu jūs nedarytumėt nesąmonių nereiktu ir tų pačių adminų. Jeigu gerbtumėt vieną kitus, nedarytumėt nesvietiško DM, nesikeiktumėt ir pnš. Čia loštu ne 5-17, bet 50-170. Asmeniškai jau kokius 2 kartus šiandien susinervavau, kad kažkokie dalbajobai atsiprašant į mane pradėjo iš lempos šaudyt prie HP, mechanikų ir dar kažkur. Tai kaip čia įmanoma žaisti? Jeigu tau smagu, nereiškia, kad ir kitiems taip yra, kai darai savanaudiškus dalykus. Kadangi gerbiu šio serverio istoriją aš toliau čia žaidžiu kaip naujokas ir tikrai ketinu daug ką čia pasiekti, nes jau man užkniso tie visi naujai, "unikalūs" projektai kurie nieko gero ir nepasiūlo. 

 

- Mike_Bellic 2015


  • 1

Nuomonės apie mane :3

Spoiler

 

Funny stuff

Spoiler

 

Winning cams

Spoiler

#74
Rokas_Boltas

Rokas_Boltas

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 15v 26m 40s
Reputacija: 10
Gerai gerai

Noriu 2012 gamemodo sf mieste ir senu laiku chebros. Nu kad butu visokiu velniu serve tiek adminu tiek eiliniu kaip seniau, kad ir tokiu šiknaskyliu kaip Vin_Diesel :D


  • 1

#75
Rokas_Grey

Rokas_Grey

    𝒆𝔃

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 25d 2v 56m 51s
  • MiestasKretinga
  • Žaidimo nikas:Rokas_Grey
Reputacija: 387
Savas veidas

Gal jau rakinkit tema nes nzn i serva i diena 40 zaideju ateina :D


  • 0

< 𝓣𝓸𝓻𝔂 ℒ𝓪𝓷𝒆𝔃 >

 

 

 


#76
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas

Gal jau rakinkit tema nes nzn i serva i diena 40 zaideju ateina :D

Darbo dienomis tik po 20 lošia, nebent savatigaliais daugiau susirenka.

 


  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#77
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

 

Algi, Bent tiek padaryk kad direktoriai nepriiminėtų žaidėjų be atrankos, Iš taves būtų labai daug.

 

Vat būtent, reikia padaryti kaip buvo seniau vianą kart per savaitę, numatytą dieną + Viena nedidelė atranka kurios metu gali patekti tiek ir tiek žmonių, padaryti limitą. Nes šiuo metu pvz. į Furistus pas mane nėra labai lengvą patekti, todėl niekas, net nemąsto apie tai labai stipriai, todėl kad per dieną būna 5 atrankos į PD, devynios ten į visokius kitus darbus, neapryboti manau galima būtų tik gaujų tegol jos ten priima visada, bet visi kiti darbai turėtų būt griežtai, tarkim žmogus negali būti prisijungęs tą dieną kai vyksta atranka, tuo metu tegul jis pildo anketą ir taip galės patekti, tai tiek žinių imtis reikia griežtos tvarkos, nes db projektas tokioj duobęj kaip tie "Savaitiniai" projektai tipo ateini gali gauti viską... Prižiurėtojus jum irgi reikia rinkt su protu žmogus turi stengtis kažką prižiurėdamas ir turėtų suprast, kad jei jis tingi ir pan. visada atsiras tas kuris gali jį pakeisti ir netingi dirbt, atsokomybę kažkokia reikia ugdyt, o ne taip, kad šitas yra išmėgintas jis netingėdavo, senas žaidėjas, nepaliko LRG, todėl gali kažką prižiurėti tik jis, bet jam jau viskas pabodę ir jis daro tik dėl vaizdo, kad kažkas vyksta, tai matosi kuriamosia temose tų žmonių, aš nekalbu apie konkretų asmenį, aš kalbu apie dauguma gyvų pavizdžių, todėl siūlau plačiau žiūrėti į prižiūrėtojų/adminų/direktorių ratą. Konkretų pvz. ir savo nuomonę su pasiūlimu pateiksiu abiem AŽ.


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#78
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Vat būtent, reikia padaryti kaip buvo seniau vianą kart per savaitę, numatytą dieną + Viena nedidelė atranka kurios metu gali patekti tiek ir tiek žmonių, padaryti limitą. Nes šiuo metu pvz. į Furistus pas mane nėra labai lengvą patekti, todėl niekas, net nemąsto apie tai labai stipriai, todėl kad per dieną būna 5 atrankos į PD, devynios ten į visokius kitus darbus, neapryboti manau galima būtų tik gaujų tegol jos ten priima visada, bet visi kiti darbai turėtų būt griežtai, tarkim žmogus negali būti prisijungęs tą dieną kai vyksta atranka, tuo metu tegul jis pildo anketą ir taip galės patekti, tai tiek žinių imtis reikia griežtos tvarkos, nes db projektas tokioj duobęj kaip tie "Savaitiniai" projektai tipo ateini gali gauti viską... Prižiurėtojus jum irgi reikia rinkt su protu žmogus turi stengtis kažką prižiurėdamas ir turėtų suprast, kad jei jis tingi ir pan. visada atsiras tas kuris gali jį pakeisti ir netingi dirbt, atsokomybę kažkokia reikia ugdyt, o ne taip, kad šitas yra išmėgintas jis netingėdavo, senas žaidėjas, nepaliko LRG, todėl gali kažką prižiurėti tik jis, bet jam jau viskas pabodę ir jis daro tik dėl vaizdo, kad kažkas vyksta, tai matosi kuriamosia temose tų žmonių, aš nekalbu apie konkretų asmenį, aš kalbu apie dauguma gyvų pavizdžių, todėl siūlau plačiau žiūrėti į prižiūrėtojų/adminų/direktorių ratą. Konkretų pvz. ir savo nuomonę su pasiūlimu pateiksiu abiem AŽ.

Tai vą, ką aš ir noriu pasakyti kam pildyti anketą jeigu tarkim nueini į kokį dylerius, ar skelbėjus be atrankos. Jokio įdomumo nėra.

Bet nemanau kad Algirdas kažką darys, jis pastaruoju laiku visai neaktyvus.


  • 0

#79
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Aš forume aktyvus. Jau sakiau, aš negaliu dabar prie kompiuterio normaliai prisėst. Aš nubaustas už gautus 2 ketvertus mokykloje... Į mano pažymius tėvai žiūri labai rimtai. Negana to koja susitraumavau ne per seniausiai ir + sugedo klaviatūra (čia gal būt karma kokia nors?). Beje, aš mielai prižiūrėčiau direktorius ir jų patekimą, tačiau Deftas be klausimų priėmė Elsy, tad aš kištis negaliu. Kaip ir minėjau - aš tik padejėjas.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#80
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Aš forume aktyvus. Jau sakiau, aš negaliu dabar prie kompiuterio normaliai prisėst. Aš nubaustas už gautus 2 ketvertus mokykloje... Į mano pažymius tėvai žiūri labai rimtai. Negana to koja susitraumavau ne per seniausiai ir + sugedo klaviatūra (čia gal būt karma kokia nors?). Beje, aš mielai prižiūrėčiau direktorius ir jų patekimą, tačiau Deftas be klausimų priėmė Elsy, tad aš kištis negaliu. Kaip ir minėjau - aš tik padejėjas.

Sulūžo klavietūra? Tėvai nebeleidžia prie PC ?:D Skiedi... Anksčiau iš pamokų bėgdavai, kad prie LRG prisėstum,  dabar... :D Klavietūra sulūžo, naują nusipirk :D


  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: labas dienaz., Keliam LRG, vel

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok