Lietuva_Deivis Unban - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Lietuva_Deivis Unban

nzn

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas
Lietuva_Deivis → ✵ Valdas_Pucinas ✵
Sveikas, sita gavau ban uz dyka net nieko nedariau stovejau prie armijos ir policijos, Algirdas_Gamer dejo man bana 72 h uz cyta... o as neturejau cyto... ka daryt?

ipb.png Šiandien, 10:44 · Ištrinti · 



 

Zmogus seip sau man parase an sienos, nu tai ka zinau gal nemoka temos sukurt tai pasiziurekit kas ten kaip jei ka vistiek zinosi kas kaip buvo ten.

 

 


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#2
Edvinas_Nezinomas

Edvinas_Nezinomas

    Lrg.lt fanas

  • 271 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 2v 3m 32s
  • MiestasLietuva.Vilnius
  • Žaidimo nikas:Edvins_Nezinomas
Reputacija: 89
Mėgstamas

va irodimai forma pildimo ne pati geriause nzn


  • 0
Paveiksliukas





Paveiksliukas

#3
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Butu viskas normaliai jei nesimatytu, kad jo kojos nejuda, tokiu atveju reikia pinga jo pafilmuot irgi, nes tikrai daznai buna, kad nesusirakina, del to kad pingas, su cytais kojos juda 100% normaliai toliau begiotu, o cia jis kaip ir sufreezintas tik eina judet, jam net turejo rodyt antrankius, nes obijektus buna rodo..


P.s Cia tik mano nuomone darykit ka jus norit su juo, tik sakau kad man an sienos parase...


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#4
Simas_Dilius

Simas_Dilius

    Diktatorius

  • 395 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 27d 13v 27m 4s
  • Žaidimo nikas:Simas_Dilius
Reputacija: 121
Mėgstamas
Man paciam ne viena karta taip buvo cia joks be cytas o viskas del pingo. tuesiog nerodo kad tu esi surakintas ir tiek.
  • 0

Paveiksliukas


#5
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
[uaatmesta]
Atmetu, kadangi aš mačiau jo pingą, kai tik dėjau baną 37 pingas buvo. Prieš tai kiek žiūrėjau žaidėjų pingus, didžiausias buvo Yuri Boyka 212 pingas, bet jį rakint normaliai ėjosi (bombas svaidyt į jį :D).
  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: nzn

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok