Anketa Į Geras Faras Direktorių - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Geras Faras Direktorių

anketa geras faras

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
26 atsakymai į šią temą

#1
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Anketa į Geras Faras Direktorių.

 

Reikalavimai

 

• Būti griežtas(-a) su darbuotojais.

• Mokėti strateguot atgrobimus ir dartyti normalias treniruotes.

• Sugebėt daryti sunkias apklausas ir patekimą į darbą.

• Daryti baudimą apmąstant

 

 

ANKETA

 

Vardas Pavardė (XP kiekis): 

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): 

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?:

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?:

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?:

Kiek turit sporto salės XP?:

Papasakokit šiek tiek apie save:

 

 

Anketas pildyti per ateinančias 48 valandas.

Papildomų komentarų nereikia.


  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#2
poof

poof

    Savas

  • 108 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 10v 50m 10s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Gintare_Yolo
Reputacija: 2
Neutralus

Vardas Pavardė (XP kiekis): Gintare_Yolo(20777XP)

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): 222 val

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?:Nes esu griežta valdinga,nemėgstu nusikaltelių ir stengiuosi juos sutramdyti .Labai patinka šis darbas

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:Taisykles,baudimą,anketas į pavaduotoją arba anketas į darbą,darbuotuoju pagyrimai/papeikimai. Juodajį sarašą, rangų sistemą

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?:Darysiu atranką ir tikrinsiu jų gabumus .Policija rimtas reikalas . 

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?:Kol neišmes arba kol nepakeis kitas direktorius

Kiek turit sporto salės XP?:apie 20k .Bet kasdien keliu kiek išgaliu.

Papasakokit šiek tiek apie save:Na man 14 metų .Labai nemėgstų blogiukų kurie kenkia serverio žmonėms .Esu draugiška ,bet valdinga .Mėgstu žaisti šiame serveryje todėl būsių aktyvi .Visada atlieku savo pareigas ir gaudau nusikaltėlius .Labai griežtai tikrinsiu visus darbuotojus .Man reikia pareigingų pareigūnų kuriems rūpi serverio žmonių saugumas.  Beja patekti čia nebus labai lengva! 

Tikiuosi užimti šį postą


  • -2

#3
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

ANKETA

 

Vardas Pavardė (XP kiekis): Donatas_Nokia 118k xp

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): 763

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?:Na nes nesu nei karta buvęs pd direktorius, tad noriu pabandyti juo tapti ir įroditį kad galiu būti griežtas ir tvarkingas žaidėjas.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:< 1. Informacija - Bus parašyta visa informacija apie darba.

 2. Rangu sistema - Darbuotojai gales kelti sau rangus ivygdžius misija.
3. Darbuotoju papeikimai - Civiliai gales peikti policijos darbuotojus.
 4. Black List - I black lista pateks darbuotojai kurie neišdirbo 7 dienos, arba civiliai kurie praše atrankos, pakvietimo.
5. Neaktyvumo anketa - Neaktyvuma anketa gales rašyt darbuotojai kurie išvažiuoja kažkur arba negales pražaisti minimuma.
6. Modifikacijos - Žaidėjai gales pasidalinti savo PD modais.
7. +/- sistema - darbuotojai gales rinktis + už gera darbą arba - už nusižengimus.
8. Star dėjimai - kad žaidėjai žinotu star dėjimus ir katrie norės į pd galėtu mokytis.
9. Taisyklės - kad darbuotojai žinotu taisykles.
10. Anketa į pavaduotoja - kad išsirinkčiau pav
11. Anketa į pd darbą - kad žaidėjai galėtu pildyti anketas.

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Perklausčiau visus darbuotojus ar moka taisykles ir star dėjimą o kurie nežinotu tuos išmesčiau

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Tol kol bus išrinktas kitas drk ir mane išmes tai apie 5 6 savaites tikrai turėčiau prabūti arba ilgiau.

Kiek turit sporto salės XP?: tik 200xp bet nuo dabar pradėsiu stipriai sportuoti nes matau kad reikia.

Papasakokit šiek tiek apie save: Na mano vardas Donatas, greit bus 17m, esu nolaiferis daug laiko praleidžiu prie pc žaisdamas samp. O šeip esu griežtas tvarkingas mėgstantis tvarką.

 

Pagarbiai: Donatas_Nokia


  • 6

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#4
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas
Vardas Pavardė (XP kiekis): Saidas_Drag, 55926
 
Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Esu aktyvus serverio žmogus, mane jau daug kad pažįsta. Esu pridaręs daug klaidų, kuria noriu ištaisyti. Buvęs direktorius švelniai pasakius apsileido, bet kaikada mums visiems rodė gerą pavizdį. Šis serverio darbas galima sakyti yra svarbiausias serveryje, kurį reikia prižiūrėti. Jeigu tapčiau direktoriumi, mano darbutojai būtų tik stiprūs, mokantis sugauti nusikaltelį, užtreniuruoti.
 
Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): 392 val.
 
Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:
 
Lrg.Lt Policija | Rangų sistema - Šioje temoje rašys tie darbuotojai, kurie norės užsitarnauti rangą už tam tikras užduotis.
 
Lrg.Lt Policija | Anketa į darbą - Šioje temoje rašys tie žmonės, kurie norės pakliūti į darbą.
 
Lrg.Lt Policija | Neaktyvumo anketa - Šioje temoje rašys tie darbuotojai, kurie ilgą laiką negalės prisėsti prie kompiuterio dėl asmeninių priežasčių.
 
Lrg.Lt Policija | Darbuotojų papeikimai/pagyrimai - Šioje temoje rašys tie žmonės, kurie norės pagirti / papeikti policijos darbuotoją.
 
Lrg.Lt Policija | SWAT būrys - Šioje temoje pildys tie darbuotojai, kurie turės Senbūvio rangą ir norės vilkėti SWAT uniformą.
 
Lrg.Lt Policija | Juodasis sąrašas - Šioje temoje bus įrašyti tie žmonės, kurie neišdirbs 7dienų darbe bei prašys į darbą be atrankos.
 
Lrg.Lt Policija | Baudimas - Čia Policijos darbuotojai sužinos kiek dėti įtarimo lygio už nusižengimus.
 
Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Stebėsiu kaip dirba. Jeigu dirbs gerai, bus palikti, bet bus nužeminti iki " Naujoko " rango.
 
Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Minimum 2 mėnesius tikrai išbūčiau.
 
Kiek turit sporto salės XP?: 26k. Kiekvieną dieną stengiuos keltis kuo daugiau :)
 
Papasakokit šiek tiek apie save: Mano vardas Saidas, esu iš Kėdainių. Užsiimu futbolu, lankau formą palaikančias treniruotes. Dažnai sėdžiu prie kompiuterio ir gerai praleidžiu laiką su draugais. Nuolat stengiuos į kitus nesilygiuoti, nes viską noriu pasiekti savaip.

  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#5
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Vardas Pavardė (XP kiekis):  Saulius Gonsalez ,197440 XP

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): 1296 valandos.

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Pildau, nes manau esu tinkamas šiam postui, kadangi, esu griežtas, galiu greitai keistis, prisitaikyti ir mastyti sumaniai, ko ir reikėtų strateguojant darant atgrobimus. LRG serveryje esu, kaip ir senbuvi, viską žinau, ir nieko nėra naujo, ne kartą buves kitų darbų direktoriu ir Policijos Departamento Pavaduotojas. Gal būt ne visada esu rimtas serveryje, bet tai tik dėl to, kad darbai, kuriuose dirbu nėra rimti t.y. užsiimama nelegalia veikla, šaudymais į žmonės ir t.t., o Policijos direktoriaus postas yra tikriausiai pats rimčiausiais ir svarbiausias darbasLRG serveryje, todėl pamatytumėt, naują mane ir koks galiu būti.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:

Policijos Departamento || Informacija ir Taisyklės

Policijos Departamento || Baudimas

Policijos Departamento || Anketa į darbą

Policijos Departamento || Papeikimai/Pagyrimai

Policijos Departamento ||Pliusų sistema

Policijos Departamento || Darbuotojų sąrašas

Policijos Departamento || Anketos į Pavaduotojo postą - Ši tema atsirastų truputėlį vėliau, kadangi iš karto aš nerinkčiau Pavaduotojo.

Gali būti sukurtos ir Aras būrio temos:

Aras || Anketa į Aras būrį

Aras || Informacija ir Taisyklės

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Pirmiausiai Šiek tiek aptvarkysiu forumą, perkursiu baudimą ir taisykles, tuomet įspėsiu esamus darbuotojus, jog iki kažkokio laiko tarpo viską išmoktų ir iš naujo juos apklausčiau. Jei darbuotojas nebus išmokęs ir pridarys atitinkamą kiekį klaidų, jis bus išmestas, o tie kurie gerai atsakys bus palikti.

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Iki tol kol bus išrinktas kitas Direktoriu arba dėl didelių problemų atsistatydinčiau pats, bet tai tikrai nenutiktų po mėnesio direktoriavimo.

Kiek turit sporto salės XP?: 115056 sporto salės XP

Papasakokit šiek tiek apie save: Mano tikras vardas yra Romas, man yra 15 metų, esu uolus ir atsakingas ( ką pažadėjau tą ir padarysiu ). Mėgstu sportuoti, bet nemėgstu bėgti į mokyklą :D Esu draugiškas su gera kompanija, tie kurie kartu su manimi, liūdnai vakaro nepraleis, gerų savybių pakaks. Blogosios turbūt būtų, kad blogiem žmonėm esu ypač griežtas ir negailėstingas, stengiuosi viską daryti taip, kad būčiau išgirstas ir tai nebūtų numota ranka. Pripažystu esu niurzga, kai ko nors noriu ir negaunu, šia savybę tikriausiai turi visi. Esu sumanus ant tų dalykų prie kurių augau ir viską žinau, t.y. dviračiai, mašinos, sportas.

 

 

 

Sėkmės visiems pildantiems. :)


  • 3

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#6
Dovis_Nesakysiu

Dovis_Nesakysiu

    Savas

  • 146 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 7v 40s
  • Žaidimo nikas:Dovis_Nesakysiu
Reputacija: 29
Nuostabu!

ANKETA

 

Vardas Pavardė (XP kiekis):  Dovis_Nesakysiu, o xp 41000

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): Jūsų išžaistas laikas serveryje: 293 val.

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Pildau dėl to ,nes manau jog aš esu tinkamas šiam dirėktoriaus postui.Manau jog aš esu gan aktyvus,bet kartais pritruksta biški aktyvumo,bet užtat aš manau būsiu geras Geras Faras dirėktorius.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:
Geras Faras || Baudymas
Geras faras || Black-list
Geras Faras || Bendra darbo informacija
Geras Faras || Darbuotoju rangai
Geras Faras || +/- sistema
Geras Faras || Darbuotoju Papeikimai/Pagyrimai
Geras Faras || Darbuotojų aktyvumo anketa.
Geras Faras || SPEC burys

 

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Manau jog perrinksiu visa komandą ir išmesiu visus darbuotojus ,tegul pildo pernauja ,nes jie gali būti pridare visokių nesamonių kuriu aš nežinau.

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Tol kol mane nuvers iš dirėktoriaus posto.

Kiek turit sporto salės XP?: Beveik 19k, bet vis dar kyla

Papasakokit šiek tiek apie save: Esu Panevežietis nolaiferis kuris mėgsta pasedėti prie kompo ,bet ne kiaura nakti kaip kaikurie.Mėgstu mokytis apie technalogijas ir šiap linksmas.


  • 4

#7
Tommy

Tommy

    Diktatorius

  • 359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 8v 59m 9s
  • Žaidimo nikas:Tommy_Jack
Reputacija: 179
Gangsta shit

Vardas Pavardė (XP kiekis): Tommy_Jack, virš 90,000 xp

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt):  341h

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Manau todėl, kaip ir kiekvienas pildantis asmuo į šį postą. Žinoma labiausiai dėl to, nes noriu ir mėgstu vadovauti, noriu surinkti gerą, aktyvią, darnią, ištvermingą komandą. Noriu pirmą kartą gauti tokį atsakingą, rimtą postą. Iš esamų darbų serveryje labiausiai mėgstu teisėsaugą, ir manau esu daugiausiai laiko pradirbęs šioje srityje. Esu aktyvus, malonus, bet aišku griežtas ir rimtas. Noriu vesti kuo įdomesnes treniruotes, kurti banko atgrobimo taktikas, šturmuoti įvairiausias bazes... Esu turėjęs daug pavaduotojų, tai manau jie man nepamaišytų , o kaip tik padėti susitvarkyti su Direktoriaus pareigomis. Be viso to ką paminėjau, šitas darbas yra labai atsakingas, rimtas, daug jėgų reikalaujantis, o aš kaip tik tokius mėgstu, ir turiu daug patirties tokiuose darbuose. Stengsiuosi atrinkti į darbą tik pačius stipriausius, gerai šaudančius asmenis, kurie būtų aktyvūs, fiziškai pasiruošę šiam darbui.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?:

VI - Geras Faras. Informacija

VI - Geras Faras. Papeikimai/pagyrimai darbuotojams

VI - Geras Faras. Star dėjimas

VI - Geras Faras. Darbuotojų rangai

VI - Geras Faras. +/- sistema, užduotys

VI - Geras Faras. Anketa į darbą

VI - Geras Faras. Juodasis sąrašas

VI - Geras Faras. Neaktyvumo anketa

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Visus perklausiu taisyklių, star dėjimo, kas nemokės bus išmestas.

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Kuo įmanoma ilgiau.

Kiek turit sporto salės XP?: Virš 85,000 xp.

Papasakokit šiek tiek apie save: Mano vardas Laurynas, gyvenu Jonavoje, einu į 10 klasę, man 16 metų, bet kovą sueis 17. Mėgstu krepšinį, laisvalaikį su draugais, bet nepraleidžiu progos ir pažaisti sampo. Esu linksmas, bet kaip reikia griežtas.

 

Su visa derama pagarba, kandidatas į Geras Faras Direktoriaus postą - Tommy_Jack


  • 9

giphy.gif

 


#8
Andrius_Foka

Andrius_Foka

    LRG.LT Grafikos dievas

  • 141 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 28m 42s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Andrius_Parukom
Reputacija: 76
Monstras

Vardas Pavardė (XP kiekis): Andrius_Foka. Dar naujokas, bet greitai priprantu, nes serveris tikrai sudomino, šiuo metu turiu 1200xp.

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt): Greitai didėja, bet pakolkas 2 valandos+.

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Todėl, kad šis serveris mane labai sudomino ir noriu parodyti koks esu valdžioje, pakelti ne tik firmą, bet ir projektą į aukštumas. Esu buvęs „Lietuvos Miestelių Gyvenimo“ žaidėjas, kaip dauguma žino, ten žaidžia 400-450 žmonių, ten buvau medikų ir tuninginių pavaduotojas, o tokiame serveryje tai pasiekti nėra lengva. PD darbas vienas iš svarbiausiu ir įdomiausiu, manau todėl į šį darba ir pildau. Iš žaidėjų tikiuosi darbštumo, o iš pagrindinės administracijos - bendradarbiavimo.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?: „Papeikimai“ [Tik papeikimus, nes pagyrimų retai sulaukiama] „Būriai“ [Darbo būriai, tolimesnis būrys, didesnės privilegijos] „Taškų sistema“ [sistema skirta keltis ranga], „Slaptoji policija“ [Mano kozeris, kurio kolkas neatskleisiu] Darbo informacija [Visa darbo informacija] Aktyvumo anketa [Tikrinsiu aktyvuma tiek ts, tiek žaidimo] „Juodasis sąrašas“ [nepriimtinu žaidėju sąrašas] „Garbės sąrašas“ [Žaidėjai paaukoje darbui arba kitaip padėje] ir dar kelios kurias neatsimenu..

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Būsiu visada griežtas ir atsakingas bei pareigingas, retkarčiais leisiu pailsėti, geriem darbuotojam suteiksiu galimybę imti betkokį transportą ar daryti tai ko paprašys, leisiu pravesti treniruotę arba pasiūlyti jai kažkokias idėjas. Visada išklausysiu jų bei kitų kritiką ir į ją atsižvelgsiu. Darbuotojai už nusižengimus gaus nuolaidą vieną kartą, sekanti kartą už tyčinia klaidą bus išmestas.

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Manau ilgai, nes serveris man naujas ir labai įdomus, todėl tikiuosi užsibūti ilgai. Jeigu serveryje su 400 žaidėjų iš jų 30-40 darbuotojų susitvarkiau, tai čia su keliais darbuotojais taipogi susitvarkysiu dar lengviau.

Kiek turit sporto salės XP?: 2200+xp.

Papasakokit šiek tiek apie save: Esu Andrius iš kėdainių. Man 15 metų. Lankau gimnaziją ir esu pirmokas. [Gimnazijoje skaičiuojasi klasės iš naujo]. Mano tėvai išsiskyrę, o sesė mirus. Esu draugiškas, linksmas, griežtas, pareigingas, jaučiantis atsakomybę ir suprantantis savo teisęs ir privilegijas. Nesiginčiju su viršesniais arba vyresniais žmonėmis. [Tik retkarčiais] Atėjau čia iš kito projekto, kuris man atsibodo ta pačia rutina. O šis serveris mane labiau patraukė savo sistemomis, žaidėjų draugiškumu ir administracijos pagalba. Daug apie save nepasakosiu, nes dar teks mūm su DP pabendrauti nemažai per TS. :)


  • -2

Buvęs taksistų direktoriumi. 2015.**.**. - 2015.**.**.

Dabartinis medikų direktorius. 2015.06.14 - 2015.**.**

 

999d41440a6771799bec7d9005415e99863.png


#9
Auris_Pwn

Auris_Pwn

    Klaviatūros meistras

  • 478 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17d 4v 56m 30s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 234
Gangsta shit

Vardas Pavardė (XP kiekis), už ką sulaikytas?: Auris_Pwn (normalei), už nieką..

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis? (www.lrg.lt): Taip

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Noriu būt pastebėtas, išteisint savo draugus, smugdyt serverį ir normalei gaut šaibų.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?: Normalias

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Normalei

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Daug

Kiek turit sporto salės XP?: Nu čia tau tikrai neaktuolu žinot

Papasakokit šiek tiek apie save: Ai gerai... Tik nebespank.


  • 4

#10
James_Cool

James_Cool

    Priklausomas nuo forumo

  • 577 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 2v 38m 33s
  • MiestasKlaipėdos raj.
Reputacija: 47
Monstras

ANKETA

 

Vardas Pavardė (XP kiekis): James_Cool ~65K XP

Pražaistas laikas lrg.lt valandomis (www.lrg.lt):    Jūsų išžaistas laikas serveryje: 460 val.

Kodėl pildote anketą į Policijos Direktorių?: Kadangi grįžau į serverį noriu daugiau veiklos, esu administratorius, todėl turiu daryti tvarką serveryje, šis darbas man kaip tik. MOku vadovauti, galiu susirinkti puikią komandą.

Kokias temas įdėsit į Geras Faras forumo skiltį?: Viskas apie Geras Faras; Rangų sistema; Pliusų sistema; Policijos užduotys; Papeikimų, pagyrimų sistema';Garbės lenta; Juodasis sąrašas; Atsiminimų tema; Klausimai valdžiai; Darbuotojų patikra, ar jie pasiruošę darbui (Kitaip Kvalifikacija).

Kaip elgsites su esamais policijos darbuotojais?: Perrinksiu visą komandą.

Kiek ilgai žadat būti Policijos direktoriumi?: Pagal situaciją, nuo 2 savaičių iki mėnesio.

Kiek turit sporto salės XP?: 15k  sporto salėsXP

Papasakokit šiek tiek apie save: Esu linksmas žmogelis iš klaipėdas rajona. Gyvenu gerai, moku būti griežtas, bet tik kai reikia, stengiuosi kad nereikėtų, nes paskui išsiasta visi. O šiaip kaip ir sakiau esu linksmas, moku vadovauti kai reikia, esu patyręs tokio tipo poste. Moku susirinkti gerą kompaniją, kuri užtikrintų serveryje tvarką. Na o ką kitą manau žinot.


  • 1

3f0f2779ad7d94ac5dc723ab31baae44935.jpg


#11
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Pradedam rinkti policijos direktorių.

 

Renkam iki 21:00


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#12
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Sveiki
Aš už Donata, nes  jis yra aktyvus, serverija žaidžia tikrai ilgai. Donatas yra patyres daug DRK postų manau tikrai susitvarkys su Mentų drk postu.


  • 0

#13
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Taiskis kad uz Donatas_Nokia, nes jis tikrai susitvarkys. ;)


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#14
Vikusia

Vikusia

    Patrankų mėsa

  • 1 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 32m
  • Žaidimo nikas:VIkusiaa
Reputacija: 1
Neutralus
Tommy_Jack
  • 1

#15
Jack D.

Jack D.

    Klaviatūros meistras

  • 459 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 20v 41m 37s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 104
Mėgstamas

Aš Už Donatas_Nokia Manau jis pats Tinkamas Kanditatas ;)


  • 0

 

 


#16
Andrius_Foka

Andrius_Foka

    LRG.LT Grafikos dievas

  • 141 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 28m 42s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Andrius_Parukom
Reputacija: 76
Monstras

Tommy_Jack nepyk, bet negražu fake'int balsus. Jei žaidi, žaisk teisingai. Peace.
Foto kas balsuoja:

4b990663fc38c04d37e2f571cf3801c4888.png
O čia kelių balsuotojų nuorodos į profilius [jie tušti, net pranešimų nėra, negi čia naujokai? :)]

http://forumas.lrg.l...-frank-nortena/

http://forumas.lrg.l.../4141-big-bear/

http://forumas.lrg.lt/user/4142-jerri/

http://forumas.lrg.l...r/4143-vikusia/

http://forumas.lrg.l...45-subaru-love/

http://forumas.lrg.l...shley-anderson/

Dėl įsitikinimo siūlau ir praleistą laiką forume pažiūrėti.

P.s. Kaikurie ir +rep ant jo anketos uždėti.


  • 3

Buvęs taksistų direktoriumi. 2015.**.**. - 2015.**.**.

Dabartinis medikų direktorius. 2015.06.14 - 2015.**.**

 

999d41440a6771799bec7d9005415e99863.png


#17
Tommy

Tommy

    Diktatorius

  • 359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 8v 59m 9s
  • Žaidimo nikas:Tommy_Jack
Reputacija: 179
Gangsta shit


  • 0

giphy.gif

 


#18
Andrius_Foka

Andrius_Foka

    LRG.LT Grafikos dievas

  • 141 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 28m 42s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Andrius_Parukom
Reputacija: 76
Monstras

Išsiverk, išsiverk. :)


  • 0

Buvęs taksistų direktoriumi. 2015.**.**. - 2015.**.**.

Dabartinis medikų direktorius. 2015.06.14 - 2015.**.**

 

999d41440a6771799bec7d9005415e99863.png


#19
Tommy

Tommy

    Diktatorius

  • 359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 8v 59m 9s
  • Žaidimo nikas:Tommy_Jack
Reputacija: 179
Gangsta shit

Tai tu čia išsiverk, ožy :D:D


  • 0

giphy.gif

 


#20
Piotr

Piotr

    Isijautęs

  • 78 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 3v 27m 7s
  • MiestasJonava
  • Žaidimo nikas:Piotras_Degtiariovas
Reputacija: 43
Monstras

Aš už Tommy_Jack, nes jis yra labai aktyvus serveryje, ir turėtu tikrai susitvarkyti su direktoriaus postu.


  • 1





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: anketa, geras faras

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok