Peikiu Geimeri - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Geimeri

dd

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Jack'Tyson

Jack'Tyson

    Dievas

  • 702 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 14v 35m 16s
  • Žaidimo nikas:Romix_Gipsas
Reputacija: 107
Mėgstamas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Jauciasi kaip dievas sitame serveryje. Gaves pgr. daro nesamones, tipo susikuria nauja acc uzsideda pgr ant jo ir stebi adminu darba, nx detis ta pgr. Ir kas cia per nesamones? nebutu parase papeikimo nebutum sustojas. http://www.part.lt/p...e73e3be8161.png dar ir atemete papeikima http://forumas.lrg.lt/topic/25699-pag/ ..

 

Priziuri admin darba .. hmm.. Kazkaip nelabai gerai atrodo admin sarasas.

Diego_Maradona Admin off 0 0 0 129 Pirkta, atsakingas uz pagalba zaidejams.

Kiek zinau jis nezaidzia cia. bet vistiek adminas hmm.. idomu idomu.

Povilas_Matonis Admin off 1 0 4 39

Kas cia per? Nematytas, 0 valandu per savaite. Ir dar jis isrinkas, o ne pirktas.. Geda geimeri..
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :


  • -2

stats.php?id=16499&img=0

 


#2
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas
Ne nu, bet tu ir mastai rašo papeikima kai praėjo savaitė kai buvo prisijungęs, o dabar terasai.
  • 0

#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Jauciasi kaip dievas sitame serveryje. Gaves pgr. daro nesamones, tipo susikuria nauja acc uzsideda pgr ant jo ir stebi adminu darba, nx detis ta pgr. Ir kas cia per nesamones? nebutu parase papeikimo nebutum sustojas. http://www.part.lt/p...e73e3be8161.png dar ir atemete papeikima http://forumas.lrg.lt/topic/25699-pag/ ..

 

Priziuri admin darba .. hmm.. Kazkaip nelabai gerai atrodo admin sarasas.

Diego_Maradona Admin off 0 0 0 129 Pirkta, atsakingas uz pagalba zaidejams.

Kiek zinau jis nezaidzia cia. bet vistiek adminas hmm.. idomu idomu.

Povilas_Matonis Admin off 1 0 4 39

Kas cia per? Nematytas, 0 valandu per savaite. Ir dar jis isrinkas, o ne pirktas.. Geda geimeri..
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :

[patmestas]

Romixai, nebenusišnekėk, okey?

Diego Maradona - pirktinis Administratorius. Jis sumokėjo už tai 500krd. Galvoji aš būsiu ant toks žiaurus, kad nuimsiu 50LT vertės adminą?

Povilas_Matonis - žaidėjas, kuriam aš daviau adminą, jis tikrai padeda serveryje, tik tau reikia dažniau lankytis, mielas Romixai. Tačiau, jis man pranešė, kad turi problemų su kompiuteriu (virusas, palužo jam kažkas ir t.t.). Tad jau 2 savaites neatėjo į serverį.

Valandos per savaitę (kaip ir logai, anticheat ir pnš) yra vis restartuojamos sulyg nauju adminu ar ateinančiu pirmadinieniu, tad eilini syki pakartosiu - nerašyk, nekalbėk nežinodamas. Susidomėjai? Rašyk į Privačiai, o ne per visą forumą.

 

Prie ko čia Dievas? Ne nu rimtai. Ateinu 3h (jei nemažiau) per dieną į žaidimą, jau atseit Dievas?

Ir gerai supratai, Dievas rašosi su didžiąja raide.

Kitas dalykas, tu man parodyk kur aš rimtai nusižengiau? Kur aš rimtai prisidirbau?

Tusčios temos, free postinimai. Nieko orginalaus neturit? Plius tos temos 2-3 savaičių senumo. Jei tu įsivaizduoji tą mano Dievyste visą tai, ką vadinu "patikrinimu", tai tu reiškias dar per mažai esi matęs, ką tikrai būtų padaręs koks Jackie_Chan, Marius_Blink  ir pnš.

Ir aš tikrai nematau kur aš čia turėčiau gėdytis. Jei tau patikrinimas yra GĖDA, tai atsiprašau, bet turiu pasakyti, kad turi problemų.


  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dd

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok