Samp Serverio Prašymo Papildymas #2 - GM atnaujinimai - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Samp Serverio Prašymo Papildymas #2

samp serveris serveriai servas LRG

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
21 atsakymai į šią temą

#1
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

http://forumas.lrg.l...verio-prašymas/ 6ios temos papildymas savo nuomone, kuriu atskirą temą, nes viliuosi, kad kažkas iš jūsų ją skaitys :), nes manau kas perskaitys bus ir komentarų.

 

Galvoju gal ir man parašyti kokia suterliota per pora minučių žinutę su savo nuomone kaip yra. Tačiau čia ir sustojau, manau dabar kurie besilanko LRG nusipelnė bent iš manęs kuo tvarkingesnio pranešimo, nuolat kartoju, jog rašau su klaidomis dėl 2 priežasčių:

-Nes labai skubu ir suspaudžiu mygtukus per greit, tai dažniausiai žodžiai neturi klaidų gramatinių, tačiau raidės būna sukeistos vietomis :D

-Realiai kur berašau internete kokį komentarą dažniausiai (9 atvejai iš 10) su žmogumi ginčijuosi, na o čia mano politika aiški, kad jis nevertas nei mano laiko nei kruopštaus pranešimo (nesakau, kad visais atvejais aš esu teisus ir esu visažinis tiesiog kaip ginčijiesi tavo idėja tau yra genialiausia tai... :D )

Na bet čia ilgoka įžanga į tai kad aš parašysiu savo nuomone į gana daug dalykų :P - laiškas bus ilgas, būsiu laimingas jei nors 1 jį perskaitys nuo a iki z ir supras ką noriu pasakyti - tikrai :D. (beje Zigmas (Samp_Tevas) esu įsitikinęs galvoja ta patį tiesiog niekada neišgirsite iš jo to ką čia parašysiu :P )

 

  1. Nuo pat mano atėjimo į LRG (2008 m. pabaiga) kai dar vadovavo projektui Infuso_Guillo ( Mindaugas a.k.a Dogas) su tokiu Deividu (ne manim, mano „nikas“ tuo metu buvo Robertas_Sireika) mūsų svajonė buvo pasiekti daug  žaidėjų, bent 200 ( tuo metu „daug“ sąvoka buvo skirtinga nei dabar nes patį „samp“ lošė mažai žmonių. Rekordas būdavo 80 žmonių čia jau „WOW“ būdavo) greičiausiai visų serverių tokia svajonė ir dabar, taigi mes visada siekėme didžiulių siekių nuo pat pradžios, visi atnaujinimai kurie būdavo visi jie buvo pagrįsti šia svajone. Taip LRG gavo ne kartą savo šansus buvo žmonių daug buvo laikų, vis kažkas nutikdavo ne taip nesigilinsiu į kiekvieną atvejį kas ten ne taip buvo nes čia visą knyga parašyti galima bus tada :D. Ką aš noriu pasakyti, kad nuo to laiko išbandėme velniškai daug dalykų, po velnių mes esame Lietuvos „samp“ pradininkai koks jis yra dabar, nes užsienyje „samp“ serveriai yra kitokie ( nueikite pažiūrėkite nustebsite GM jums bus šūdo gabalas palyginus su LRG, nesuprasite kodėl pas rusus lošia tūkstančiai žmonių kur GM toks tuščias, čia paleidus tokį tai 0 šansų :D ) žinau, kad serveriai prieš tai egzistavo pats LRG buvo tokio „Kanio“ darytas/verstas jis yra tėvas galima taip pavadinti, tačiau motina kuri rūpinosi serveriu visada buvome mes, dabar visi serveriai visi iki vieno turi LRG dalies bent 50 procentų GM  galima pavadinti LRG pagrindu visus serverius kurie turi žaidėjų – taip pat nesigilinsiu kokie dalykai yra LRG, o kokie ne, tačiau truputėli daugiau apie tai galima paskaityti čia: http://forumas.lrg.l...as/atvirai.html tačiau tais laikais ir žmones buvo kitokie, dabar suprantama yra pasirinkimas daug laiko praėjo iš jūsų visi galvojat, jog esat „samp“ veteranai ir visko matę ir manote kad jūsų nuomonė yra teisingiausia, bet leiskite jums pasakyti tokį dalyką, jog jūs klystate, taip daugelis iš jūsų žaidė patį žaidimą ilgai, ilgiau nei aš tikrai jūs esate žaidimo veteranai, tačiau jo kūrime visi esate 0 lygio :P, vienintelį iš forumo išskirčiau kuris, galbūt galvoja šiek tiek jau kitaip taip Rafael_Nadal, tačiau pamenu laikus kai jis galvojo kaip ir visi. Dabar įsiklausykite į šio punkto patį galą: kad išmoktum bėgioti – reikia išmokti vaikščioti, tas standartas, kad jūs galvojate, jog serverio sėkmei reikia: „map“ darbų, gerų „adminų“, prižiūrėtojų, GM atnaujinimų, 1 miesto (nesvarbu kokio) ir dar daug daug kitų dalykų atėjo iš mūsų LRG tiesiog suvokite tokį dalyką, kad kaip ateinate į pirmą klasę ir jus moko joje abėcėlės lygiai taip pat atėją į „samp“ jūs išgirdote šiuos standartus ko serveriui reikia, nes jie buvo paskleisti mūsų kaip ir pats serverio standartas štai kodėl visi „samp“ serveriai kuriuose bent lošia virš 10 žmonių yra visiškai panašūs į kitus toks serveris ir tokie standartai buvo 2008 metais pagal juos apsoliučiai visi serveriai daro pagrindą, pats pasakymas rašome GM nuo 0 atėjo iš 2011 metų Gravity temos, visi standartai kuriuos galvojate esą reikalinga sugalvojome mes LRG užsienyje tokių dalykų nėra prašau jūsų nueikite pažiūrėkite kuo skiriasi tie serveriai nuo Lietuvos. Atleiskite, kad tai per daug tiesmukiškai pasakiau, bet tai yra tiesa, galima prikibti dėl detalių, ką pasakiau, kad te va truputį kitaip buvo, bet esmė tai liks tokia pati, jos nepakeisi ir ne aš kaltas dėl to, žinoma serveriuose yra kažkas naujo unikalaus, bet pats pagrindas tas pats visi serveriai tokie patys suvokite tai............
  2. GM – serveris nereiškia nieko, visi turite pasiūlymų kaip jį atgaivinti visi jie niekam tikę nes buvo tūkstantį kartų bandyti, tačiau kartu ir tokie teisingi :D Jūs esate teisūs visi, kad ir ką pasiūlytumėt :P štai pasakiau, dabar pasakysiu kodėl jūs esate teisūs :D. Jozefas Gebelsas nacių propagandos ministras pasakęs yra tokius žodžius: „Propaganda veikia geriau tada, kai patys žmones ją tiki“. Jūs visi esate teisūs, todėl, kad jūs patys tuo tikite, ką sakote, štai kodėl tiek daug serverių startuoja turėdami tokius pačius standartus (map darbai nauji, adminai – tvarka, super prižiūrėtojai, unikalus GM ir t.t) ir susilaukia nemažai žmonių net jei ir nereklamuoja, žmogus nuoširdžiai tiki, kad ten bus kažkas kitaip, kažkoks stebuklas, iš štai kodėl visi tie serveriai žlunga, kai žmones taip užpisa su savo problemomis savininkus, o tų problemų yra šimtai :D iki kol anie nepasiduoda. Vienintelis būdas atgaivinti lrg daryti ta patį šūdą kuris iš tiesų neveikia, bet tai vienintelis būdas sutraukti daug žmonių kurių LRG visada norėjo ne 30 LRG visada norėjo 300 dabar čia jau nieks nerašo tokių skaičių, bet dar prieš metus ta svajonė buvo gyva. Taigi jei mes padarytume viską ko kiekvienas jūsų nori +-, kad visi tie užsičiauptu „Irmux_Tankistas“ su savo pliurpalais daugelis žmonių nuoširdžiai tikėtų, kad LRG atsigavo ir mes turėtume šansą vėl, žinoma tada jau patirtis svarbiausia, visko „nesušikt“, bet supraskite, kad tam reikia LAIKO DAUG LAIKO, kokybiškai viską padaryti, iš tiesų labai įdomiai viska padaryti, kad turėtumėt iliuziją, kad neva tai dėl GM čia sėkmė o iš tiesų tai dėl žaidėjų skaičiaus daugelis žaidžia ir nesvarbu, kad nebendraujat, jūs norit, kad jus kažkas nutrenktu gatvėj, kad veiksmas vyktu :D. Tai nesitikėkit stebuklo, kad rytoj, kažkas atsitiks suvokite, kad norint, kad kažkas pasikeistų turi iš tiesų kažkas pasikeisti, darant kiekvieną dieną atnaujinimus, sumetant visus kozerius kuriuos turime dabar absoliučiai nieko nenutiktų, reikia žmonių tikėjimo, tvarkingų žmonių, komandos geros, tiek visko reikia, neįsivaizduojat. Ir šio punkto galas būtų toks: Norit kažko gero po tam tikro laiko? Eikit žaisti į serverį, kad jis išsilaikytų ir būtų motyvacija kažką daryti, nuolat skundžiatės, kad nėra motyvacijos Jums, ha –ha- ha – ha -ha manot, kad mes trykštam noru ir turime laiko sėdėti čia? Atsidėkoti galit „donatindami“/žaidžiant serveryje/parašydami gerą žodį visada malonu.
  3. Tvarka/direktoriai ir kitos sistemos/map darbai/atnaujinimai papildoma: Oi kaip man užkniso kas metus naujiems žmonėms aiškinti, kas yra tvarka.... Esmė tokia čia net neketinu išsiplėsti, tai va: Jums patinka tvarka iki to momento, kol ji nepaliečia jūsų pačių šiknų 9 atvejai iš 10 tai tos betvarkės kaltininkas esate jūs, norite tvarkos kitais žodžiais, pats būti nebaudžiamas, bet kiti tegu būna baudžiami. Kai tvarka paliečia visus ir ji yra griežta jums tai nepatinka :P, kai šis dalykas aiškus visiems tai nebekalbėkime apie jį daugiau.
    Direktoriai – Pasakykite man laikus kuriuose buvo geri normalūs direktoriai kurie buvo išrinkti bent mėnesį, niekada to nebuvo, buvo gerų pavienių žmonių, jų visada būna, tačiau visada, kažkas prisidirbdavo ir jei žmogus geras kuris tvarko visus direktorius, jums būna iliuzija, kad direktoriai visi geri, nes anas juos nubaudžia, supraskite, kad direktorių sistema kurią galima pirkti yra geniali, žinoma ją reikia atnaujinti gerokai, bet idėjos tikrai nepakeisti, patys geriausia LRG direktoriai buvo kai juos galima viešai buvo pirkti, žinoma sakau tokie darbai kaip kariuomenės ir kiti kur galima betvarkę daryti tai šiek tiek paneigia šios idėjos gerumą, tačiau esu įsitikinęs, jog didžiuosiuose serveriuose jie yra seniausia perkami, tiktai nėra viešai paskelbta, na bent kelis serverius žinau kurie yra labai dideli Lietuvoje ir ten žmones perka savo vietą :P taip yra todėl, kad žmogus kuris gavo tai nemokamai yra atlaidesnis ir jam ne taip svarbu, galų gale, gal šios vietos jis net nenorėjo, tačiau ji tik liko, visi geriausi direktoriai būdavo pagrinde policijos, nes ten visi iš ties norėjo pakliūti, žinoma žinau, kad yra įšskirtinių atvejų – tačiau jų ir buvo kituose darbuose, visur buvo gerų direktorių, tačiau dauguma vis vien būdavo blogi, o kai LRG viešai paskelbė jų pirkimus daugelis nuliūdo, nes tikėjosi savo šikną ten įkišti, bet tiesa tokia, kad jei žmogus nusiperka direktorių paprastai jis būna geras, jei tai nėra koks armijos :P. Pamenu man skundėsi žmogus direktorių sistema, kad direktorius yra toks blogas ir ši sistema tokia bloga, kol aš jam nepasakiau, kad tas žmogus direktorių laimėjo aukcione :D tai va :P patinka jums ar ne, tiesiog tai yra dar vienas faktas ir patirtis ką mes pamatėme per metus: Direktorius kuris nusiperka visada geriau už tą kuris jį gauna nemokamai ( geriau- turiu omeny aktyviau, nes gerumas samp‘e priklauso nuo aktyvumo ir žinoma yra pavyzdžių kurie įrodytų, kad aš neteisus, bet atminkite, kad taip pat yra pavyzdžių ir beje kur kas žymiai, žymiai daugiau kurie įrodo, kad aš teisus :P).
    Kaip ir sakiau kitos sistemos kurios jums gali nepatikti yra ne kaltos, nesakau, kad nėra ką tobulinti – yra, realiai turime tiek įdėjų daug, kad sunku ir suvokti, kiek šimtų valandų išvaistyta jas begalvojant :D, tačiau visas įdomumas jums yra tada, kai yra žmonių, o kad jų gauti apie žmones ir įdomumą paskaityti galėsite kitame punkte. Tas pats liečia ir map darbus apie juos kitame punkte.
    O atnaujinimai, taip tai yra svarbu sukurti iliuzija jums, kad kažkas atnaujinama, kad jaustumėtės pamalonintas, man tik įdomu ar nors vienas iš jūsų nuėjo į kitus serverius ir pažaidęs ten ir sulaukęs naujos atnaujinimu bangos naudojosi jais ilgiau nei savaitę? :D Tai iliuzija matėt fokusus kada, tai va toks fokusas ir yra atnaujinimai, jausmas, kad kažkas naujo yra, labai retai, kada būna koks geras atnaujinimas kuriuo naudojasi dauguma ilgą laiką, žaidžiate visuose serveriuose taip pat ir pagrindinį GM koks jis ir buvo prieš pat atsiradimą, žinoma pridėta naujų komandų visko naujesnio detalių, tačiau esmė tokia, kad žaidžiate tokiame pačiame mode, geriausi atnaujinimai bugų taisymai jei jų yra. Iš ties kažko naujo tai gana bloga idėja, jei serveris sėkmingas, nes tada atsiras žmonių kuriems tai nepatiks, visada jų būna, o kam pjauti šaką ant kurios sėdi, nueikite pažiūrėkite kokie atnaujinimai serveriuose kurie susilaukė sėkmės ir įsiskaitykite ką jie atnaujina :D, kitas dalykas jei serveris tik kuriasi realiai gali daryti ką nori žmones priims tai kaip tavo serverio standartą, tačiau jei darai juos kai žmonių yra jie dingsta ( prieš metus su trupučiu Zigmas darė atnaujinimus kas antra dieną ir nemažus veteranai LRG turėtų žinoti, ir juos darė pusę metų, galų gale pasakoje to online sumažėjo per pusę   :P ) Todėl atnaujinimai jei juos darant tikrai pagal paskirtį kažkas tikrai naujo unikalaus ir ekstravagantiško čia reik turėti didelę patirtį ir tai gali prašauti, o daryti atnaujinimus iš idėjų skilties tai tas pats kas kopijuoti kitus serverius, nes pagrinde ten visos įdėjos paimta iš kitur, arba jei ne tai žmonėms bent daugeliui tai nepatinka :P.
  4. Įdomumas/map darbai: galiu kievienam įrodyti, kad valytoju mašina važinėti įdomu nieko neturint: serveryje loštu tarkime 10 žmonių ir mes visi susitarę valytojai ten ar daužomės ar bandom stuntint ar dragas koks ar dar kas, ateina 11 žmogus jis gauna ir kreditų kiek nori ir xp ir lt ir visko, spėkit ką tas 11 žmogus po 10 minučių darys jei valytojų mašinyčių bus tik 10, jis norės valytojų mašinytės, nes įdomumas priklauso nuo žaidėjų skaičiaus ir kuo jie užsiima, ne GM esmė jūs nematėt 2009 metų GM :D. O, kad žaidėjų ateitų juk rašiau kaip yra ką reikia daryti pasiskaitykit... Map darbai man įdomu, kuriam nors įdomu būtų lošti serveryje tuščiam kur pasatas yra apvalus tik tame serveryje, o kitur jis kvadratinis? Viskas priklauso nuo žmonių. O išpindėjimas visokiu detalių prigrūsti į serverį taip gali patikti dieną kitą, tačiau bendravime esmė būtent todėl iki dabar nr1 darbas policija, nors realiai ji nepasikeitė per 6 metus niekaip sistema tokia pati, žinoma ten antrankiu animacijų galima pridėti ir kitų detalių, bet esmė tai tapati, bet kokį darbą galima paverti įdomiu kaip jūs sakote, jei jame bus bendravimas tarp žmonių o ne per checkpointus važinėti :D...

 

 

Išvada: Norint, kad serveryje būtų žmonių reikia apgauti jūsų protus ir ibrūdyti tokia pačia iliuziją, kaip kadaise mes kėlėme standartus kitiems kur dabar jais vadovaujasi visi serveriai kurie yra arba kurie buvo sukurti arba kurie kuriami: map darbai, didelis atnaujinimas, geri adminai, tvarka, direktoriai geri, nuolatiniai atnaujinimai. Ir visa tai turi sukelti iliuziją jūsų protams, kad jūs patikėtumėt, kad čia vovovo stebuklas bus, ir jei žmonių susirinks ir jame žais ir visi dauguma bus patenkinti viskuo, jūs visi galvosite, kad tai nuo šių dalykų priklausė sėkmė, dauguma serverių ta patį bandys padaryti, ką ir daro iki šiol tokius pačius standartus kuriuos mes ir sugalvojome, tačiau jei taip viskas būtų lengva tokių serverių butu ne 10 kur žmones žaidžia Lietuvoj o 1000 kaip kokiam counter-strike :P Prie viso to dar reikia tikrai daug žmonių apie 15 minimum kurie tikrai nuoširdžiai dirbtų darytų ką sakome užimtų tam tikras pozicijas. Tačiau apie žmones net nerašysiu tik galiu pasakyti taip: gerų žmonių LRG turėjo/turi/turės mažai, o zirzalų kuriems ar viskas amžinai nepatinka, ar kurie gadina viską LRG turėjo ir turi ir turės visada :P.


  • 7

Paveiksliukas


#2
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

Eikit, jūs iliziuonistai :D, dabar klausimas. Kas pasikeitė po šito straipsnio?


  • 2

#3
Haris_Hlz

Haris_Hlz

    Godzilla.

  • 1735 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 44d 19v 18m 46s
  • MiestasMarijampolė
Reputacija: 155
Mėgstamas

Atsiprašau nostesi , bet ilga ir neįdomi litanija . Vėl bandot įrodinėt savo tiesą apie atnaujinimus ir mapp. Parduokit galų gale tą projektą atsiras , kas dės atnaujinimus , mappus ir tada žais 100-200. Jau seniau daugumai nepatiko , jog Samp-Tevas , neduoda jokio veiksmo kaip kituose projektuose nebendrauja su žaidėjais , bėga nuo jų , nerengia eventų konkursų , patys paleidot geriausius laikus kai lošė 197 tada......


  • 2

#4
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Eikit, jūs iliziuonistai :D, dabar klausimas. Kas pasikeitė po šito straipsnio?

Nieko po savaites ar keliu dienu vel kazkas tapati suda rasys :D tiesiog norejau parasyt savo nuomone, man nepatiko kad visokie irmuxai rasineja tokias nesamones, jis nori kad po dienos ar dvieju cia stebuklai ivyktu, nesuvokia kad tai neimanoma.


  • 0

Paveiksliukas


#5
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Atsiprašau nostesi , bet ilga ir neįdomi litanija . Vėl bandot įrodinėt savo tiesą apie atnaujinimus ir mapp. Parduokit galų gale tą projektą atsiras , kas dės atnaujinimus , mappus ir tada žaist 100-200


  • 0

Paveiksliukas


#6
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

Nieko po savaites ar keliu dienu vel kazkas tapati suda rasys :D tiesiog norejau parasyt savo nuomone, man nepatiko kad visokie irmuxai rasineja tokias nesamones, jis nori kad po dienos ar dvieju cia stebuklai ivyktu, nesuvokia kad tai neimanoma.

 

It's magic :D

post-12472-Shia-LaBeouf-magic-gif-SNL-do


  • 2

#7
Mantas_Tomkus

Mantas_Tomkus

    Gerbiamas

  • 321 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 3v 12m 55s
Reputacija: 43
Monstras

Kaip serverio veteranas, perskaičiau viską. Šitie punktai logiškai išdėstyti, kiekvienas PROTINGAS ar bent mastantis turėtų tai suprasti, kad daug smagiau būti bendruomene/kompanija. Tikiuosi pagaliau visi susiprotės, kad reikia naudotis ta proga, kad bent jau yra serveris, yra daromi atnaujinimai, pažįstami žaidėjai, ir patiems įdėti pastangų, kad būtų kuo daugiau žaidėjų :)


  • 0

#8
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Kaip serverio veteranas, perskaičiau viską. Šitie punktai logiškai išdėstyti, kiekvienas PROTINGAS ar bent mastantis turėtų tai suprasti, kad daug smagiau būti bendruomene/kompanija. Tikiuosi pagaliau visi susiprotės, kad reikia naudotis ta proga, kad bent jau yra serveris, yra daromi atnaujinimai, pažįstami žaidėjai, ir patiems įdėti pastangų, kad būtų kuo daugiau žaidėjų :)

Bet kol kas tai yra geriausias variantas zmonem kurie zyzia svetainej paprasciausiai but serveryje siuo momentu tai yra geriauisas variantas ka galite padaryti.....


  • 0

Paveiksliukas


#9
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

Negaliu sakyti ar tiesa tai ar melas, apie tai ką jūs parašėte, nes nei buvau ten su jumis,nei turiu tokios patirties jūsų srityje,bet prirašėte visko per daug ir tikrai jei jūsų pranešimas labiausiai buvo skirtas tiems kurie "zyzia" pagal jus,tai manau veltui,nes mano nuomone toki žaidėjai tikrai neperskaitys viso pranešimo.

 

Tiesa mano nuomone yra tokia,kad žmogaus mastymo apie serverio pagerinimo būdus šiais laikais jūs vistiek nepakeisite. Gal ir klystu,bet dauguma kaip ir sakėte galvoja: " žinau daugiau už kitus ".

 

O kažkam įgyvendinti reikia žmonių,rašėte:"tvarkingų,ištikimų...",tai pradėkite rinkti tuos žmones ir kažką daryti,reikia nutraukti tą kitų admin tylą,kurie prisijungia prie forumo/serverio, pamato kad nieko naujo,jie dar admin ir atsijungia... Jokiam serveriui neaktyvūs admin nesuteikė naudos,tad siūlau pradėti ką nors daryti šioje vietoje. 

Tiesiog mano nuomonė.


  • 0

#10
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Negaliu sakyti ar tiesa tai ar melas, apie tai ką jūs parašėte, nes nei buvau ten su jumis,nei turiu tokios patirties jūsų srityje,bet prirašėte visko per daug ir tikrai jei jūsų pranešimas labiausiai buvo skirtas tiems kurie "zyzia" pagal jus,tai manau veltui,nes mano nuomone toki žaidėjai tikrai neperskaitys viso pranešimo.

 

Tiesa mano nuomone yra tokia,kad žmogaus mastymo apie serverio pagerinimo būdus šiais laikais jūs vistiek nepakeisite. Gal ir klystu,bet dauguma kaip ir sakėte galvoja: " žinau daugiau už kitus ".

 

O kažkam įgyvendinti reikia žmonių,rašėte:"tvarkingų,ištikimų...",tai pradėkite rinkti tuos žmones ir kažką daryti,reikia nutraukti tą kitų admin tylą,kurie prisijungia prie forumo/serverio, pamato kad nieko naujo,jie dar admin ir atsijungia... Jokiam serveriui neaktyvūs admin nesuteikė naudos,tad siūlau pradėti ką nors daryti šioje vietoje. 

Tiesiog mano nuomonė.

1. Mano pranesimas buvo ne reklaminis joks ir realiai man svarbu kad perskaitytu senbuviai asmeniskai tave as matau pirma karta gal tu liksi gal ne bet jis labiau orentuotas buvo i senbuvius kurie cia labai ilgai

2. matomai neperksaitei viso laisko kad skatini amne daryti kazka prasau tai padaryti nuo tos vietos kur sustojai


  • 0

Paveiksliukas


#11
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

1. Mano pranesimas buvo ne reklaminis joks ir realiai man svarbu kad perskaitytu senbuviai asmeniskai tave as matau pirma karta gal tu liksi gal ne bet jis labiau orentuotas buvo i senbuvius kurie cia labai ilgai

2. matomai neperksaitei viso laisko kad skatini amne daryti kazka prasau tai padaryti nuo tos vietos kur sustojai

Supratau,pranešimas buvo skirtas ir man. Perskaičiau viską,tai tikriausiai kažko nesupratau jei manote kad neperskaičiau,o dabar nesiruošiate nieko daryti serverio labui? Ne apie atnaujinimus aš,bet šeip kažkaip keisti situaciją su mod/admin ar kuo nors?


  • 0

#12
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas
Situacija keist reik su zaidejais o admin mod isvis galima isimt ;D bet jei isimt tai ir hostuj sunku bus kapeika rast ;D an tiek kiek yra zmoniu manau 1 admin yra net per daug ;D
O seip nostesi as isdalies nesutinku kad jokie is bandytu variantu nepasiteisino, nes kai kas tikrai pasiteisino daug syk ir tie patys atnaujinimai tik kuo toliau tuo naglesni yra zaideja... tuo metu kai zigmas dare atnaujinimus beveik kas dien buvo visi patenkinti bet iskilo beda zigmas nepadare atnaujinimo savaite jau beda skandalas, toliau kaip ir visais laikais admin blogi direktoriai neaktyvus... o budavo viskas atvirksciai bent tuo metu direktoriu net neprazaistos valandos o sekundes budavo stebimos ir jei jis neizaide jis budavo an kilimo ir spardoma sikna bet jei jusu zaidziamas laikas nesutampa su kito taj nereiskia kad jis neaktyvus vieni rytais kiti naktim zaidzia... zodziu cia belekiek rasyt galima apie viska tik 0 naudos. O del to kad serveri kazkaip atnaujint reikia tiesa, bet kiek zinau tai ir mastoma bent buvo kol jus cia nepradejot zyst del admin... geriau sakykit noriu admin nej sakyt kad kiti blogi
  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#13
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Nu kodėl tiek daug rašot, kiek skaityti reikia, vajezau, pasakykit trumpai kasnors, ka parase cia, nes tingiu skaityt tiek...


  • 1

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#14
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Viską,ką Nostesis išdėste sutinku,kaip dar pats esu nuo Vin_Diesel laikų,ir dar gerai tą dieną pamenu kaip Infuso prisijungė ir per admin chatą pranešė,kad nusipirko projektą. Buvo gan keistas vakaras :D.
 

 

Direktoriai – Pasakykite man laikus kuriuose buvo geri normalūs direktoriai kurie buvo išrinkti bent mėnesį, niekada to nebuvo, buvo gerų pavienių žmonių, jų visada būna, tačiau visada, kažkas prisidirbdavo ir jei žmogus geras kuris tvarko visus direktorius, jums būna iliuzija, kad direktoriai visi geri, nes anas juos nubaudžia, supraskite, kad direktorių sistema kurią galima pirkti yra geniali, žinoma ją reikia atnaujinti gerokai, bet idėjos tikrai nepakeisti, patys geriausia LRG direktoriai buvo kai juos galima viešai buvo pirkti, žinoma sakau tokie darbai kaip kariuomenės ir kiti kur galima betvarkę daryti tai šiek tiek paneigia šios idėjos gerumą, tačiau esu įsitikinęs, jog didžiuosiuose serveriuose jie yra seniausia perkami, tiktai nėra viešai paskelbta, na bent kelis serverius žinau kurie yra labai dideli Lietuvoje ir ten žmones perka savo vietą :P taip yra todėl, kad žmogus kuris gavo tai nemokamai yra atlaidesnis ir jam ne taip svarbu, galų gale, gal šios vietos jis net nenorėjo, tačiau ji tik liko, visi geriausi direktoriai būdavo pagrinde policijos, nes ten visi iš ties norėjo pakliūti, žinoma žinau, kad yra įšskirtinių atvejų – tačiau jų ir buvo kituose darbuose, visur buvo gerų direktorių, tačiau dauguma vis vien būdavo blogi, o kai LRG viešai paskelbė jų pirkimus daugelis nuliūdo, nes tikėjosi savo šikną ten įkišti, bet tiesa tokia, kad jei žmogus nusiperka direktorių paprastai jis būna geras, jei tai nėra koks armijos

Gan gerų direktoriu senais laikais buvo,bet nevisi atlaikyt galėdavo.. Nes dažniausiai,kai kažkuris tavo darbuotojas nusižengia ar prisidirba viskas krenta ant tavo pečių,nors ir koks geras dyrikas be būtum,kaltas lieki tu,Vien daug kas nuo darbuotoju priklauso,nuo prezidento. Viską pats patyręs,buvęs ilgalaikis išrinktas PD direktorius/pavaduotojas gan kelis kartus pačio prezidento ar serverio žaidėju ir gan ilgai išbuvęs toj pačioj pozicijoj.

Visada buvo ben vienas ar du geri adminai/modai/admin prižiūrėtojai,kurie laikydavosi taisyklių ir padėdavo žmonėm tais senais gerais laikais,Bet ir vėl viskas priklauso nuo pačių žaidėju. Niekad nebus tvarkos,pagarbos vienas kitam. Kai patys laužot bendrai surašytas taisyklęs ir paskui skundžiatės,kad nieks nesilaiko jų..


  • 1

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#15
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

Nu kodėl tiek daug rašot, kiek skaityti reikia, vajezau, pasakykit trumpai kasnors, ka parase cia, nes tingiu skaityt tiek...

Nenuostabu kodėl tiek daug žmonių nešlaikė lietuvių kalbos egzamino. Jei sunku laišką perskaityti, ka jau kalbėti apie knygą..

Atsiprašau nostesi , bet ilga ir neįdomi litanija . Vėl bandot įrodinėt savo tiesą apie atnaujinimus ir mapp. Parduokit galų gale tą projektą atsiras , kas dės atnaujinimus , mappus ir tada žais 100-200. Jau seniau daugumai nepatiko , jog Samp-Tevas , neduoda jokio veiksmo kaip kituose projektuose nebendrauja su žaidėjais , bėga nuo jų , nerengia eventų konkursų , patys paleidot geriausius laikus kai lošė 197 tada......

Atsiprašau nostesi , bet ilga ir neįdomi litanija . Vėl bandot įrodinėt savo tiesą apie atnaujinimus ir mapp. Parduokit galų gale tą projektą atsiras , kas dės atnaujinimus , mappus ir tada žais 100-200. Jau seniau daugumai nepatiko , jog Samp-Tevas , neduoda jokio veiksmo kaip kituose projektuose nebendrauja su žaidėjais , bėga nuo jų , nerengia eventų konkursų , patys paleidot geriausius laikus kai lošė 197 tada......


Jeigu bent kiek būtum suprates ką parašė nostesi, būtum suprates ir tokio šūdo nerašes, nes tai ir tera tavo iliuzija, įsitikinimas, kad jei bus nauji savininkai bus kažkas kitaip..
  • 0
Labas

#16
Kent *

Kent *

    Patrankų mėsa

  • 5 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12v 18m 39s
  • Žaidimo nikas:Tadas_Kent
Reputacija: 2
Neutralus

Manau dabar turetumet stengtis tvarkyti serverje betvarke(isidarbina naujokai i PD,ir daro nesamones,VIPai DMina,adminai negali padet) ir stengtis pritraukt zmoniu.Pinigeliai kapses veliau,kai pritrauksit,ir bus idomu zaist,nes matysis,kad dar labiau stengiates.Manau dar apie pinigus geriau negalvot,o tvarkyt zaideju padeti :)


  • 2

#17
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

Dabar žie , smagu , kad mane paminėjai , bet esmė ne many , nes žiūriu visi kurie rašo , kad jiem dabartinis lrg nepatinka (Man pvz nepatinka , nes nematau čia atnaujinimų , įdėjos neįgivendinamos , nors visi žaidėjai to nori (Kadangi temoje su gera įdėja žmonės parašo ir 20 už , vistiek tai NESĄMONĖ , PLAGIJUOTA , MĖŠLO verta įdėja , px , kad ji visiems patinka - tai vistiek mėšlas) , dabar keik pradžią paskaičiau , ten parašyta, kad ten visada lrg tikslai buvo 300 ir pnš. , tai jei tie tikslai tokie , kodėl nėra jokių priemonių tiem tikslam? Aš forume vpš nesilankiau 3 ar 4 dienas , manęs to tavo pagrindinio "Zyzlio" neliko , ir ką? Lrg pasikeitė?LRG tapo puikiu serveriu? Gerai tie kurie rašo , kad serveriui reikia atnaujinimų kaip žuvei vandens , tegul užsičiaupia 5dienom , ir jei servery tada pradės lošt 300 , aš paaukoju 200LT servui. Nesuprantu , jūs norit turėt dešrainį jo negamindami. Čia tipo , aš noriu namo , bet nestatysiu , o kiti tegul stato MAN namą. Nu kas per šūdina jūsų logika... Darykit ką nors dėl servo , nes dabar savo litanijas rašot ir iš to nėra naudos. Jūs ant manęs stumkit , ten dar ką nors darykit,  bet mano nuomonė nepasikeis , kol nebus veiksmų - Pakartoju VEIKSMŲ , kad tą nuomonę pakeist. Veiksmai? Po galais , prieš metus parašiau įdėja , kad namus būtų galima koreguot , pirkt baldus savo dizainą daryt ir t.t. (Nebūtų įdomu?Dabar po manim parašykit ar būtų įdomu ar ne?Man - tai jo , nes dabar iš namų jokios naudos (Neskaitant tos bugovos žolės)) ką parašė nostesi? "bus igivendinta" , nu , dabar nueinam į servą pažiūrim yra tokia namo sistema , kad pats perki sofas/kėdęs/telikus etc ir juos delioji kur reikia tau? NE. Norint naujų žaidėjų nieko nereikia , juos galima pakviest ir t.t. , bet svarbiausia JUOS IŠLAIKYTI , Senbuviai - su jais tas pats , jiem yra +/- , jie turi kompaniją dėl kurios žaidžia 75prc. , bet kompanijos nelieka , kada tai kompanijai (Kitiem sebuviam) atsibosta serveris , tai reiškia , kad nieko nėra tobulo ir serverį  VISADA REIKIA TOBULINTI. Nesvarbu , kad JŪS gerbiami serverio savininkai (Nors tiesą sakant , kai matau kiek jūs darot dėl serverio (Gal ir daugiau nei mano akys mato (Kadangi ausys nieko negirdi) pagarba jum , kaip ir noras žaisti servery po biškel blėsta...blėsta...blėsta...blėsta...) Taigi , man atrodo , jog kiek laiko čia rašot tas litanijas , tai parašytumė kokius atnaujinimus žadat daryt,  nes tada sukeltumėt smalsumą žaidėjam , ir jie LAUKTŲ serverio , ir gal bandytų jam padėt jame sedėdami (Bent jau aš , žinodamas , kad serveris Zigmantui vis dar kažkeliek rūpi , ir jis kažką darys dėl jo , sedėčiau servery , kad ir afk palikčiau , bet sedėčiau , kad atsilyginčiau , už tai , kad jis kažką ten žada daryt) , taigi , tie kurie rašys "EIK TU NX , VĖL NUSISNEKI ASILAS ESI" , taigi jei jum kažkas nepatinka , savo nuomonę pasilikit sau , o jei norit ką nors parašyt asmeniškai , taip ir rašykit , asmeniška žinute. :)


  • 5

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#18
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Dabar žie , smagu , kad mane paminėjai , bet esmė ne many , nes žiūriu visi kurie rašo , kad jiem dabartinis lrg nepatinka (Man pvz nepatinka , nes nematau čia atnaujinimų , įdėjos neįgivendinamos , nors visi žaidėjai to nori (Kadangi temoje su gera įdėja žmonės parašo ir 20 už , vistiek tai NESĄMONĖ , PLAGIJUOTA , MĖŠLO verta įdėja , px , kad ji visiems patinka - tai vistiek mėšlas) , dabar keik pradžią paskaičiau , ten parašyta, kad ten visada lrg tikslai buvo 300 ir pnš. , tai jei tie tikslai tokie , kodėl nėra jokių priemonių tiem tikslam? Aš forume vpš nesilankiau 3 ar 4 dienas , manęs to tavo pagrindinio "Zyzlio" neliko , ir ką? Lrg pasikeitė?LRG tapo puikiu serveriu? Gerai tie kurie rašo , kad serveriui reikia atnaujinimų kaip žuvei vandens , tegul užsičiaupia 5dienom , ir jei servery tada pradės lošt 300 , aš paaukoju 200LT servui. Nesuprantu , jūs norit turėt dešrainį jo negamindami. Čia tipo , aš noriu namo , bet nestatysiu , o kiti tegul stato MAN namą. Nu kas per šūdina jūsų logika... Darykit ką nors dėl servo , nes dabar savo litanijas rašot ir iš to nėra naudos. Jūs ant manęs stumkit , ten dar ką nors darykit,  bet mano nuomonė nepasikeis , kol nebus veiksmų - Pakartoju VEIKSMŲ , kad tą nuomonę pakeist. Veiksmai? Po galais , prieš metus parašiau įdėja , kad namus būtų galima koreguot , pirkt baldus savo dizainą daryt ir t.t. (Nebūtų įdomu?Dabar po manim parašykit ar būtų įdomu ar ne?Man - tai jo , nes dabar iš namų jokios naudos (Neskaitant tos bugovos žolės)) ką parašė nostesi? "bus igivendinta" , nu , dabar nueinam į servą pažiūrim yra tokia namo sistema , kad pats perki sofas/kėdęs/telikus etc ir juos delioji kur reikia tau? NE. Norint naujų žaidėjų nieko nereikia , juos galima pakviest ir t.t. , bet svarbiausia JUOS IŠLAIKYTI , Senbuviai - su jais tas pats , jiem yra +/- , jie turi kompaniją dėl kurios žaidžia 75prc. , bet kompanijos nelieka , kada tai kompanijai (Kitiem sebuviam) atsibosta serveris , tai reiškia , kad nieko nėra tobulo ir serverį  VISADA REIKIA TOBULINTI. Nesvarbu , kad JŪS gerbiami serverio savininkai (Nors tiesą sakant , kai matau kiek jūs darot dėl serverio (Gal ir daugiau nei mano akys mato (Kadangi ausys nieko negirdi) pagarba jum , kaip ir noras žaisti servery po biškel blėsta...blėsta...blėsta...blėsta...) Taigi , man atrodo , jog kiek laiko čia rašot tas litanijas , tai parašytumė kokius atnaujinimus žadat daryt,  nes tada sukeltumėt smalsumą žaidėjam , ir jie LAUKTŲ serverio , ir gal bandytų jam padėt jame sedėdami (Bent jau aš , žinodamas , kad serveris Zigmantui vis dar kažkeliek rūpi , ir jis kažką darys dėl jo , sedėčiau servery , kad ir afk palikčiau , bet sedėčiau , kad atsilyginčiau , už tai , kad jis kažką ten žada daryt) , taigi , tie kurie rašys "EIK TU NX , VĖL NUSISNEKI ASILAS ESI" , taigi jei jum kažkas nepatinka , savo nuomonę pasilikit sau , o jei norit ką nors parašyt asmeniškai , taip ir rašykit , asmeniška žinute. :)

Gerai, visi esam zaide milijonus kartu Gta San Andreas zaidima. Bet ten vien tik PED botai ir niekada nera atnaujinimu, o jis zaidziamas nuo pat atsiradimo iki dabar. Tai gerai, nori atnaujinimu? Prasau, daryk, prisidesi prie serverio veiklos. Ziurek, dar dovanu gausi ir pns. Kam verkt tiek daug  del atnaujinimu, kai GTA san andreas zaidime nichuje atnaujinimu nera, taciau vistiek zaidziam. Jus patys nezinot ko jus norit. Tik noret sugebat, o ne daryt. Jei norit zaideju eikit reklaminti i kitus serverius. Taigi Zigmas ne kurva, jis irgi svajoniu turi, kaip ir visi mes turim savo svajoniu. Girdejot? Zigmas dirba ant serverio "didziojo atnaujinimo", argi delto neverta pasistengt? Surinkt bent 20 zaideju, kad butu serveryje su kuo pabut, eventus daryt ir t.t. O jus tiesiog imat ir pasiduodat, kaip istizeliai.

"Palieku serveri del neturejimo ka veikt" - Tai pasidaryk ta veikla, argi neturi galvos?

"Palieku serveri, nes nera atnaujinimu" - Nu tai daryk tuos atnaujinimus, padek Zigmui skriptint, pamatysi - nera toks paprastas dalykas.

"Palieku serveri, nes visi apsaudo belekiek kartu. Ten mentai isdarineja nesamones" ir t.t. - tu irgi esi zaidejas, baisiai sunku su jais susitvarkyt? Susirink draugu kompanija serveryje ir patys varykit apsaudyt.

 

Ir kaip visada palike serveri visi kadanors grizta. As irgi taip dariau, biski kvailai, aisku, taciau supratau, kad idomumas yra zaisti, o ne zysti.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#19
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

 Girdejot? Zigmas dirba ant serverio "didziojo atnaujinimo", argi delto neverta pasistengt? Surinkt bent 20 zaideju, kad butu serveryje su kuo pabut, eventus daryt ir t.t. .

 

Iš kur čia ištraukei? :D Zigmantas nieko nedaro ir nedaris kol nepradės žaisti žaidėjai,taip man buvo pasakyta...
O kad būtų even'tai - reikia tų kurie jus organizuotų,o Liūtas ir Deivis yra vieninteliai 2 admin iš 11 kurie dažnai būna serveryje iš paprastų admin,na dar Didelis_Blogis kartais matomas. Tai 3/11 admin aktyvūs...


  • 0

#20
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Iš kur čia ištraukei? :D Zigmantas nieko nedaro ir nedaris kol nepradės žaisti žaidėjai,taip man buvo pasakyta...
O kad būtų even'tai - reikia tų kurie jus organizuotų,o Liūtas ir Deivis yra vieninteliai 2 admin iš 11 kurie dažnai būna serveryje iš paprastų admin,na dar Didelis_Blogis kartais matomas. Tai 3/11 admin aktyvūs...

Taigi dar laikrastis parasytas, nasaris pats man pasake. Zigmantas jau daro ir Rugseji bus ikeltas tas atnaujinimas (pagal nasari). O kiek zinau, eventus eina daryt tik kas 20 zaideju. Kaip ir banko apiplesimui, kaip ir fondo pasiemimui, kaip ir pelno pasiemimui.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: samp, serveris, serveriai, servas, LRG

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok