Unban Eimantas_Nepazystu - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unban Eimantas_Nepazystu

raktažodis1

  • Please log in to reply
37 atsakymai į šią temą

#1
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė : Didelis_Blogis
2. Bano priežastis ( reason ) :Už cytus kurių tikrai neturiu galite žiūrėti per teamviewer.
3. Paaiškinkite situacija : Aš buvau truputi afk parėjau iš afk ir žiūriu banas palikau nieko nesuprates.
4. Įrodymai  ( Video/Nuotraukos ) : http://www.part.lt/p...76c9d002846.png
5. Jūsų IP ( http://manoip.lt ) :78.58.227.14


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#2
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

demotyvacija.lt_Poliarines-meskos...-ir-


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Ateik i TeamSpeak. Patikrinsiu :D neateis jis, be sansu...
  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#4
DeepEvil

DeepEvil

    Lrg.lt fanas

  • 261 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 9v 11m 44s
  • MiestasGargzdai
Reputacija: 30
Nuostabu!

Cia Gamerio video... Pasiziurek idemia. Bet ziurek kokius  5-6 kartus, kad pamatytum kas ne taip. cia siaip matau 2 cytus ijungtus, o tu man pasakyk kokius. ;)

 


  • 0

Pradėjau žaist LRG.LT serveri nuo: 2014/04/26 22:54.

 

Mano pasiekimai serveryje: 

http://www.part.lt/i...d5345c62120.bmp  ||  http://www.part.lt/i...538617e1674.bmp


 


#5
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Cia Gamerio video... Pasiziurek idemia. Bet ziurek kokius  5-6 kartus, kad pamatytum kas ne taip. cia siaip matau 2 cytus ijungtus, o tu man pasakyk kokius. ;)

 

 

Seip cia matosi kaip ir Algirdas pradzioje is vietos pajudejo ant 80km/h tai gal ir ji baninam?


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#6
DeepEvil

DeepEvil

    Lrg.lt fanas

  • 261 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 9v 11m 44s
  • MiestasGargzdai
Reputacija: 30
Nuostabu!

Seip cia matosi kaip ir Algirdas pradzioje is vietos pajudejo ant 80km/h tai gal ir ji baninam?

Tai čia normalus SandKing Greitis. Tai kokius čytus matai?


  • 0

Pradėjau žaist LRG.LT serveri nuo: 2014/04/26 22:54.

 

Mano pasiekimai serveryje: 

http://www.part.lt/i...d5345c62120.bmp  ||  http://www.part.lt/i...538617e1674.bmp


 


#7
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Tai čia normalus SandKing Greitis. Tai kokius čytus matai?

Kaip sakei sandking greitis toks koks yra tai koks dar gali but???


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#8
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Šiaip vaizdo medžiagoje net nesimato čyterio Vardo_Pavardės ;)


  • 2

baner10.jpg


#9
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Šiaip vaizdo medžiagoje net nesimato čyterio Vardo_Pavardės ;)

 Kas tiesa tas ne melas ;)


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#10
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Kadangi Nesimato Žaidėjo V_P Prašau Unbano ;) Be to bausti administratorių už Free bana.


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#11
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Tam yra aplinkiniai adminai :) Galvoji as vienas tave gaudziau? :D

http://www.part.lt/i...a2b839e4587.png

 

7e9dd6cb368cf89f64b9b9b789a525da17.png


  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#12
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Tam yra aplinkiniai adminai :) Galvoji as vienas tave gaudziau? :D

http://www.part.lt/i...a2b839e4587.png

 

7e9dd6cb368cf89f64b9b9b789a525da17.png

 

Seip čia nesimato kad as čia čytinu, nes aš ir ne čytinu...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#13
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Seip čia nesimato kad as čia čytinu, nes aš ir ne čytinu...

Cia buvo tikslas irodyti, kad tik tu vazinejies su baltu Sandkingu. O per video matosi, kad esi ijunges SpeedHacka, nes isibegejai gal 2x greiciau nei as ir dar wall hackas, kadangi apvaziavai stulpa su ziezirbom. Taip rode, nes tau paciam nerode to objekto. Toje vietoje nusiema tie stovai ar kas ten per SH. Nusiema objektas su num6.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#14
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Cia buvo tikslas irodyti, kad tik tu vazinejies su baltu Sandkingu. O per video matosi, kad esi ijunges SpeedHacka, nes isibegejai gal 2x greiciau nei as ir dar wall hackas, kadangi apvaziavai stulpa su ziezirbom. Taip rode, nes tau paciam nerode to objekto. Toje vietoje nusiema tie stovai ar kas ten per SH. Nusiema objektas su num6.

 
Pirmas dalykas tu esi pats čytas ir kaltini kitus pasižiūrėk į save ir man klausimas kyla kodėl ten mane gaudei?


  • -2

stats.php?id=13294&img=1


#15
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

 
Pirmas dalykas tu esi pats čytas ir kaltini kitus pasižiūrėk į save ir man klausimas kyla kodėl ten mane gaudei?

Irodyk, kad as cytas, nes as cytu neturiu nuo tada, kai nasaris paskutini karta tikrino ir dar anksciau.

O gaudziau todel, kad tu baisiai uzpisi. Tu tiesiog rasai nesamones per /dmenu. (turejau ss, bet istryniau...). Paskui buvo prikolas tame, kad: "pacytinau" serve ir gaunu rcon bana??? :DD Po to uz free iskvietimus lban 24h??? :D              W  T F?????


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#16
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

O tai kaip čia suprast kad screen'e Dagis su medikų mašina,o video jau su SandKingu? :D

P.S. - Pagal mane dabar nėra tikrų/normalių įrodymų,nes čia tuos video dėlioti su screen'ais klijuoti tai neįrodymai...


  • 0

#17
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Tai tam ir yra kad aš ne čytas pats sob turi ir kaltina kitus...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#18
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

O tai kaip čia suprast kad screen'e Dagis su medikų mašina,o video jau su SandKingu? :D

P.S. - Pagal mane dabar nėra tikrų/normalių įrodymų,nes čia tuos video dėlioti su screen'ais klijuoti tai neįrodymai...

Blet. Kaip uzpisat, kai komentuojat beprasmiskai neperskaite komentaru ir perziureje anekta... Nu blet, perziurekit VISUS IS EILES KOMENTARUS, o tik tada patys komentuokit. Screen'ai buvo ideti tam, kad irodyti, jog Eimantas_Nepazysti vairuoja SANDKINGA, o video, kaip jis cytina. KAS DAR BLET NEAISKU????


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#19
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

Blet. Kaip uzpisat, kai komentuojat beprasmiskai neperskaite komentaru ir perziureje anekta... Nu blet, perziurekit VISUS IS EILES KOMENTARUS, o tik tada patys komentuokit. Screen'ai buvo ideti tam, kad irodyti, jog Eimantas_Nepazysti vairuoja SANDKINGA, o video, kaip jis cytina. KAS DAR BLET NEAISKU????

Atvėsk biškį,serveryje nevienas SandKing'as yra taip kad, kad jis vairavo SK joks čia įrodymas,jei jau norit gaudyt čyterius,tai darykit normalius video kur būtų aiškiai matyti, 100% kad naudoja žaidimą palengvinančias programas.


  • 0

#20
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Atvėsk biškį,serveryje nevienas SandKing'as yra taip kad, kad jis vairavo SK joks čia įrodymas,jei jau norit gaudyt čyterius,tai darykit normalius video kur būtų aiškiai matyti, 100% kad naudoja žaidimą palengvinančias programas.

Tu blet i laika, data ziurek??? Nu bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl** bl* bl** bl** bl**... Ar taip sunku jum paziuret, isnagrinet visas pateiktis, kas jum duota po nosim? Nu pzdc tada. Siunciu visus **, kurie esat neatidus, kur jum net po nosim pakista...


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: raktažodis1

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok