Peikius Martis_M - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikius Martis_M

aaa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Darka_Black

Darka_Black

    >>>LRG VEIDAS<<<

  • 2165 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 5v 10m 31s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 125
Mėgstamas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ?krc kazkoks atsilupes mazvaikis bl kuris gavo paracho oro uoste visi islipe susaudem ji ir jo draugus niekas is masinos nesaude o jis dejo jaila uz drive by arturui tegul dabar pateikia irodymus arba ispejima snargliui duokit

2. Jūsų Video/Foto įrodymai :

44d4b9d6906a86509248a10d8009d532448.png


  • 0
Paveiksliukas






Paveiksliukas

Paveiksliukas


#2
Albertas_Drift

Albertas_Drift

    Pastovintis už save

  • 30 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22v 42m 13s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 3
Neutralus

Sušaudėm juos, atsisėdom į mašina Arthur'as ant stogo, važiavom Arthur'as šaudė nuo mašinos stogo į orą o tas snarglius piso jail krv.


  • 1

2b8fa8aa0ccb2364ca9ae513bb4331ff593.png

Gyvenimas yra tik vienas tad gyvenk taip kaip tu nori o ne taip kaip tau sako kiti


#3
Martis_Mnx

Martis_Mnx

    Isijautęs

  • 92 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 11v 16m 45s
Reputacija: 3
Neutralus

Visų pirma, aš ne snarglius :) Ir tikrai vyresnis už jus.. Visų antra, aš ne naujokas, čia žaidžiu nuo los-santos laikų.. Visų trečia, nesikeik forume. Prašau pagarbos šiek tiek.. O dabar prie reikalo : Buvo taip, važiavom su Edenas_Samper ( kolega darbo) į oro uostą, pradėjot gaudyt, Arthur buvo ant stogo ir šaudė iki kol mašina užsidegė, tada iššokom o jūs išlipę dabaigėt šaudyti.. Neturiu tikslo meluoti, nesiekiu jums blogo, bet jūs nusižengėt ir jum taip reikėjo. Būtumėt nešaudę nuo stogo nieks jail nebūtų davę. Taip, kad prašau nereikšti pretenzijų. Dar vienas dalykas, su įrodymais. Įrodymų nespėjau nufotografuoti, bet kaip baudimo 10 taisyklė byloja.
Nenaudoti drive-by /jail 60min. Nėra parašyta, kad įrodymai būtini.. Aš neprivalau visko įrodinėti, Deft pats manę paskyrė moderatoriumi, tai reiškia,jog pasitikėjo ir aš tikrai nežadu susiteršti savo vardo ir meluoti. Tuo labiau Edenas_Samper gali paliūdyti, kad kai vežiau jį į bazę jūs prisikabinot oro uoste ir drive by darė Arthur. 


  • 0

#4
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Nepagautas, ne vagis :) 


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#5
DeepEvil

DeepEvil

    Lrg.lt fanas

  • 261 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 9v 11m 44s
  • MiestasGargzdai
Reputacija: 30
Nuostabu!

Nėra įrodymų - neturi teises bausti. Ar esi kadanors mane matęs, kai baudžiu be įrodymų? NOPE. Niekas neturi teises bausti be įrodymų. Įrodymai - pagrindiniai liudytojai. O žaidėjai liudytojai gali būti papirkti, tad sunku tikėt, kai nėra įrodymų.


  • 0

Pradėjau žaist LRG.LT serveri nuo: 2014/04/26 22:54.

 

Mano pasiekimai serveryje: 

http://www.part.lt/i...d5345c62120.bmp  ||  http://www.part.lt/i...538617e1674.bmp


 


#6
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Papeikimą atmetų vien dėl to, kad Darka labai negražiai jį įžeidinėjai ir su juo elgeisi kaip su šiukšle, išmokit pagaliau tolerancijos..


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: aaa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok