Ineta_Elegenci - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Ineta_Elegenci

Megina Nemok tvaryktis su adm post

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ?Free banas , mergina nezino kas yra key binderis taigi pasakysiu yra nosines ir visokios kitokios raides , kai mes grobiam corleone as key binderi nusistaciau , kad greitai darbuotojai galetu nubekti prie kateriu ir ten isaudyti priesininkus , nes kol viska parasai per /r tai ir laiko praeina ir corl sulenda i vidu , taigi pasidariau kei  binderi ant ''C'' raides (Kitaip 2 arba@) na ir kai rasau ''@'' (Aarba C) man pasiraso key binderis. BEt matosi kad si mergina nepatyrusi ir neismano ka daro :) as jai atleidziu , bet noreciau gauti kompecacija uz pragaista laika , nes zinau kad niekas netikrins unban.
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :http://www.part.lt/i...c3de1cc9225.bmp

 

 

P.s. tie kurie kalbes apie ''Foto apkrapyta atmesta'' ten matesi mano asmenines /sms taigi as butinai turejau apkarpyti.

 

Jei reikes galesiu keybindo foto ikelt , bet kas naudoja manau supras :).

 


  • 0

#2
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ?Free banas , mergina nezino kas yra key binderis taigi pasakysiu yra nosines ir visokios kitokios raides , kai mes grobiam corleone as key binderi nusistaciau , kad greitai darbuotojai galetu nubekti prie kateriu ir ten isaudyti priesininkus , nes kol viska parasai per /r tai ir laiko praeina ir corl sulenda i vidu , taigi pasidariau kei  binderi ant ''C'' raides (Kitaip 2 arba@) na ir kai rasau ''@'' (Aarba C) man pasiraso key binderis. BEt matosi kad si mergina nepatyrusi ir neismano ka daro :) as jai atleidziu , bet noreciau gauti kompecacija uz pragaista laika , nes zinau kad niekas netikrins unban.
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :http://www.part.lt/i...c3de1cc9225.bmp

 

 

P.s. tie kurie kalbes apie ''Foto apkrapyta atmesta'' ten matesi mano asmenines /sms taigi as butinai turejau apkarpyti.

 

Jei reikes galesiu keybindo foto ikelt , bet kas naudoja manau supras :).

 

dėl apkarpymo, tai tiesiog galėjai užtušuot asmenines sms :)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#3
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

Pff. Jokio skirtumo ar keybindas ar pats parašai...


  • 0

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#4
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Pff. Jokio skirtumo ar keybindas ar pats parašai...

 

 

Ar tu zinai kas yra key bindas?Nes pagal tavo atsakyma atrodo , kad ne :)


  • 0

#5
Justas_Petras

Justas_Petras

    Priklausomas nuo forumo

  • 674 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 10v 32m 51s
Reputacija: 126
Mėgstamas

Ar tu zinai kas yra key bindas?Nes pagal tavo atsakyma atrodo , kad ne :){

Uzbindinti miktuka atlikti tam tikra komanda iš  anksto jau parašyta, kad pačiam nereiktu vargti kitaip sakant tai yra žaidima palengvinanti programa ir jiyra uždrausta už ją turėtum gauti bana 168val tad džiaukis.


  • 0

78.61.91.35


#6
Ineta_Elegance

Ineta_Elegance

    Savas

  • 149 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 21v 2m 48s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Ineta_Elegance
Reputacija: 26
Nuostabu!

Man tikrai neįdomu su kokia programa visą tai darai ir pan. Viešos žinutės yra viešos ir už nesąmonių rašymą dedami kick'ai. Jau ir taip pagailėjau ir po 3 kart lban dėjau. Ir šiaip, nuo 5h niekas nenumirė, pailsėsi.


  • 0

Žaisdama sa:mp supratau vieną - žmonėms trūksta tolerancijos..


#7
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Man tikrai neįdomu su kokia programa visą tai darai ir pan. Viešos žinutės yra viešos ir už nesąmonių rašymą dedami kick'ai. Jau ir taip pagailėjau ir po 3 kart lban dėjau. Ir šiaip, nuo 5h niekas nenumirė, pailsėsi.

 

Nu tai cia tas pats jei adminas paraso i /a ir paskui paraso uoj ne cia , nu tai kickinkit :) , o ten key bindas.

 

Uzbindinti miktuka atlikti tam tikra komanda iš  anksto jau parašyta, kad pačiam nereiktu vargti kitaip sakant tai yra žaidima palengvinanti programa ir jiyra uždrausta už ją turėtum gauti bana 168val tad džiaukis.

 

Ka tu cia pezi :D , nueik i serveri ir paklausk ar key bindas yra uzdraustas :DDDD visai be rysio cia supezejai :DDD
 


  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Megina, Nemok, tvaryktis, su, adm, post

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok