Peikiu Razer_B - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Razer_B

...

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
34 atsakymai į šią temą

#1
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius? Dirbu gaujoj ir gavau užsakymą iš Rokas_E, pagauti Kernių Durnauską. Jis važinėjo ant sanchez su vienu bendradarbiu ir razer ant stogo. Padariau taip, kad kernius apsisuktų, tada nulipau, prašoviau motociklo padangą, ir numečiau nuo motociklo. Tuomet razer mane surakino, o aš jam pasakiau, kad gavau užsakymą sulaikyti kernių, nes jis skolingas kažkiek pinigų. Jis manes neklausė ir iškvietė policiją, matyt kerniaus draugas yra. Privažiavo Rokas_E, o Kernius jį pamatęs pabėgo, visaip bandėm pasakyt šitam prietrankai, kad užsakymas yra užsakymas ir kernius yra prisidirbęs bet nieko neišėjo ir galiausiai, pasakiau, kad užsakymas man ir pavadinau labai jam tinkančiu žodžiu, tai jis man dėjo mute ir dar pradėjo žvengt, paskui privažiavo pd ir kaip visada gavau crash'ą...
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :

a5dfc85ed62840eb32ee86ea7b3c17b0762.png

 

b922a557286c2855e94c9728d949a6f4122.png


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#2
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

As prie to pacio:


Poto as su tuo vagos nariu kovojau viko kaip ir GW.

Razer mane surakino kai i mane saude per GW ir nusove poto atsiradau ligonineje ejau pasiimti dviraciu ir nuo kazkokio kalno nukritau ir buvau surakintas ir negalejau rasyti /ligonine nes buvau surakintas kai razer surakino per GW, rasiau Razer i PM nieko neregavo.

O tuo tarpu nebuvo prisijungusiu admin.

 

c8aa132a6a17e503f3f1e732af9df0ff479.png

 

 

O poto turejau uz nieka sedeti 1h.

 

5a4cbb0001da7d34ac588feb273bb5f7292.png


  • 0

* RokasEnjoy


#3
Max_Halo

Max_Halo

    Isijautęs

  • 79 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23v 26m 56s
  • Žaidimo nikas:Max_Halo
Reputacija: -2
Neutralus

1. Razer_B mldc

2. Turėtum gaut ban už 3ft, apačioj matosi biški s0b ..

3. Typo crashas ...

4. Tai nesvarbu, turėjai rast laiko, kada Razer_B Nebus šalia jų ...

5. Atmeskit anketa


  • 0

stats.php?id=3321&img=0

 


#4
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

ooo, s0beitas dar. mhm.. pradėt man? Kaip viskas buvo?

į /kviesti admin Kernius parašė: kur kita pasaga, padėkit. Priėmiau ir nusitelinau pas jį. Prie jo stovėjo PD, sako palauk. PD nuvažiavo ir jis man sako reik pasagos kur namas oranžinės spalvos. Nuskridau su /jp ir parašiau /sms kernius /mapp razer. Atvažiavo jie su Irmis_Miller. Sako dabar reik kitos pasagos kur tualetas. Užšokau ant moto ir pradėjom važiuoti. Tada sulėtino Kernius greitį ir pradėjo rašyti, kad šaudo Augustas_K, sakau kur, kada? Tik parašiau ir mus nutrenkė Augustas, nulipo nuo baikerių moto ir pradėjo šaudyti. Aš pribėgęs /ant, privažiavo Rokas_Enjoy su kažkokiu draugeliu. Augustas pradėjo rašinėt, kad tai užsakymas. Supranti, Augustai, man visiškai nusispjaut tai užsakymas ar ne. Tai DM mieste, nes pats Kernius yra su laisvalaikio apranga, čia nesikišimas į GW kažkokį, nes jo nebuvo. Surakinau, iškviečiau PD, privažiavo ir gal net nespėjo sumesti star, kai Augustas atsijungė surakintas. Aišku prieš tai dar Augustas man grasino, kad man bus blogai, pagaus mane ir t.t. Taigi, aš dirbu Armijoj, surakinau Tave ir iškviečiau PD, nes tai DM mieste, ai dar + non-rp, kadangi nutrenkei mus išvis nuo kelio. /mute gavai už įžeidimus, fsio.

cb8dc220865cf73f1db9d101fad2aa8a630.png


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#5
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

As prie to pacio:


Poto as su tuo vagos nariu kovojau viko kaip ir GW.

Razer mane surakino kai i mane saude per GW ir nusove poto atsiradau ligonineje ejau pasiimti dviraciu ir nuo kazkokio kalno nukritau ir buvau surakintas ir negalejau rasyti /ligonine nes buvau surakintas kai razer surakino per GW, rasiau Razer i PM nieko neregavo.

O tuo tarpu nebuvo prisijungusiu admin.

 

c8aa132a6a17e503f3f1e732af9df0ff479.png
 


Ajajaj kiek melo.. Nežinai, kad aš AFK? aš forume gi sėdžiu, atsakinėju į papeikimą. Tai sakai rašei ir nieko? ech.. melagėli.
Kad nusiteleportavau as pas Kernių, jis buvo prie tilto. Parlekei tu, išlipot ir pradėjot šaudyt. Ant manęs užvažiavo ūkininkas, ir nenuvažiavo, gavo /jail 60 už carplant. Pradėjai tu šaudyt, tave gaudžiau, nereagavai. Pagavau su /ant ir fsio. Jie Tave tikriausiai nušovė, bet ne aš. Va nuotrauka kai kernius kuo seniausiai su savo paprastu skinu, o ne su gaujos. Jis užsiima laisvalaikiu, nes ieško pasagų, o jūs privažiavę iš niekur nieko šaudot? mhm.. patys kalti tikrai. Nepykit vyrai, bet papeikimai jūsų nieko neįrodo. Ir dar pats gavai tada /mute už įžeidimus. dar nuotrauka va bus.
 

9e3c8944582938bcf0cc71893ecdbc69916.png

 

cf809227425ad281de03ab62c4e18a08259.png


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#6
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Ajajaj kiek melo.. Nežinai, kad aš AFK? aš forume gi sėdžiu, atsakinėju į papeikimą. Tai sakai rašei ir nieko? ech.. melagėli.
Kad nusiteleportavau as pas Kernių, jis buvo prie tilto. Parlekei tu, išlipot ir pradėjot šaudyt. Ant manęs užvažiavo ūkininkas, ir nenuvažiavo, gavo /jail 60 už carplant. Pradėjai tu šaudyt, tave gaudžiau, nereagavai. Pagavau su /ant ir fsio. Jie Tave tikriausiai nušovė, bet ne aš. Va nuotrauka kai kernius kuo seniausiai su savo paprastu skinu, o ne su gaujos. Jis užsiima laisvalaikiu, nes ieško pasagų, o jūs privažiavę iš niekur nieko šaudot? mhm.. patys kalti tikrai. Nepykit vyrai, bet papeikimai jūsų nieko neįrodo. Ir dar pats gavai tada /mute už įžeidimus. dar nuotrauka va bus.
 

9e3c8944582938bcf0cc71893ecdbc69916.png

 

cf809227425ad281de03ab62c4e18a08259.png

 

 

 

 

O ka as melavau? Tu turejai zinoti kad kai surakinta zmogu nuzudai jis buna "Surakintas" taciau gali vaikscioti o tu iskart nubegai i foruma. O dabar turiu sedeti 1h. Nieko blogo nepadares, o GW viko as su Irmis nes jis saude o Kernius su motociklu mus tranke, as nieko nemelavau.


  • 0

* RokasEnjoy


#7
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Kodėl ne gw? :DD Jei jis be aprangos čia jo problemos, ir antras dalykas kodėl dm mieste? Aš jam padanga prašoviau, o ne žmogų nušoviau :Dddd, krč razer nesijausk per kietas su tuo moderatoriumi, vistiek vieną dieną jo neteksi ir liksi šūdo vietoj :)


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#8
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Aš - Ballas, Augustas - Baikeriai, Irmis - Vagos | Nebuvo GW?

 

Beje kad jis be aprangos cia jo reikalas.


  • 0

* RokasEnjoy


#9
Domčius

Domčius

    Diktatorius

  • 362 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 22v 52m 11s
  • Žaidimo nikas:Sexy_Domcius
Reputacija: 40
Monstras

Tarp trijų žmonių GW niekada nebūna kiek aš žinau,ir tikrai jūs nedarėt GW o siautėjot po miestus..


  • 0

Paveiksliukas


Paveiksliukas


Paveiksliukas


#10
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

O ka as melavau? Tu turejai zinoti kad kai surakinta zmogu nuzudai jis buna "Surakintas" taciau gali vaikscioti o tu iskart nubegai i foruma. O dabar turiu sedeti 1h. Nieko blogo nepadares, o GW viko as su Irmis nes jis saude o Kernius su motociklu mus tranke, as nieko nemelavau.

Žinau kai surakina, man pasakoti nereikia. Nuejau i forumą pažiūrėti jūsų to grasinto papeikimo. O buvau laive, nes turėjau eiti event vesti, kurį va ką tik padariau. Jokio GW nebuvo, niekas nebuvo paskelbta, kad GW, supranti? trankė? kai jūs iššokę iš mašinos pradėjot šaudyti? mhm..


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#11
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Kodėl ne gw? :DD Jei jis be aprangos čia jo problemos, ir antras dalykas kodėl dm mieste? Aš jam padanga prašoviau, o ne žmogų nušoviau :Dddd, krč razer nesijausk per kietas su tuo moderatoriumi, vistiek vieną dieną jo neteksi ir liksi šūdo vietoj :)

Pradėjai šaudyti į žmogų, į patį Kernių. Tu galvok galva.. Betkoks PD būtų pamatęs ir būtų jus nubaudęs. Už ką jūs dabar rašo papeikimą man į admin? mhm? dėl to, kad užmutinau? O užmutinau, nes įžeidėt. Papeikimą turit rašyti į armijos papeikimus, kuris bus atmestas, nes čia net GW nebuvo, apskritai, pradėjo šaudyt, kur PD būtų laisvai star sumetę. xi xi.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#12
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Aš - Ballas, Augustas - Baikeriai, Irmis - Vagos | Nebuvo GW?

 

Beje kad jis be aprangos cia jo reikalas.


Irmis sedėjot ant moto, o Augustas sakė pats, kad užsakymą vygdo, nušokęs pradėjo šaudyti. Koks GW vaikai? Koks?? Jūs man paaiškinkit, kuris net nebuvo paskelbtas. Ir aš su mod komandom nelindau net, tai ko jūs verkiat??


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#13
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

 

 

Žinau kai surakina, man pasakoti nereikia. Nuejau i forumą pažiūrėti jūsų to grasinto papeikimo. O buvau laive, nes turėjau eiti event vesti, kurį va ką tik padariau. Jokio GW nebuvo, niekas nebuvo paskelbta, kad GW, supranti? trankė? kai jūs iššokę iš mašinos pradėjot šaudyti? mhm..

 

 

 

 

 

Tai jai zinai tai kodel man nepagelbejai? Dabar turiu sedeti kaleime.

 

 

 

Irmis sedėjot ant moto, o Augustas sakė pats, kad užsakymą vygdo, nušokęs pradėjo šaudyti. Koks GW vaikai? Koks?? Jūs man paaiškinkit, kuris net nebuvo paskelbtas. Ir aš su mod komandom nelindau net, tai ko jūs verkiat??

 

LRG - Lietuvos realus gyvenimas.

Realiam gyvenime skelbe kada buna GW?

GW reiksme - Gauju karai.
Mes esame gaujose, mes puolem jos nezinai del ko, tai cia ne gauju karai?
 

 

P.S. Rasyk viska vienam poste :)


  • 0

* RokasEnjoy


#14
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

 

 

 

 

 

 

 

 

Tai jai zinai tai kodel man nepagelbejai? Dabar turiu sedeti kaleime.

 

 

 

LRG - Lietuvos realus gyvenimas.

Realiam gyvenime skelbe kada buna GW?

GW reiksme - Gauju karai.
Mes esame gaujose, mes kariaujame net nezinai delko, tai cia ne gauju karai?
 

 


1. Nes buvau afk.

2. Mhm, tarp ko čia tada GW buvo? ;D tarp savų? kur Miller ant moto sedėjo, o Kernius vpš su skinu paprastu buvo ir pasagas rinko? ;D
nice joke dude, try again. ;D


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#15
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

1. Nes buvau afk.

2. Mhm, tarp ko čia tada GW buvo? ;D tarp savų? kur Miller ant moto sedėjo, o Kernius vpš su skinu paprastu buvo ir pasagas rinko? ;D
nice joke dude, try again. ;D

 

Jie yra vagos jokio skirtumo nematau ar jis su apranga ar ne, o mes jos uzpuolem budami gaujomis = Gauja vs Gauja = Gang Wars.
Kur susikta tavo logika beto, prasizengei forumo taisyklemis.

12. Netoleruojami DoublePost ( 2 pranešimai iš eilės ), tam yra EDIT mygtukas.

P.S cia net Trigubas pranesimas is eiles.
 


  • 0

* RokasEnjoy


#16
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Jie yra vagos jokio skirtumo nematau ar jis su apranga ar ne, o mes jos uzpuolem budami gaujomis = Gauja vs Gauja = Gang Wars.
Kur susikta tavo logika beto, prasizengei forumo taisyklemis.

12. Netoleruojami DoublePost ( 2 pranešimai iš eilės ), tam yra EDIT mygtukas.

P.S cia net Trigubas pranesimas is eiles.
 

Kur tada tavo logika? Jis laisvalaikiu užsiima. Tu pagalvok privažiuos kažkas iš lempos ir pradės į Tave šaudyti. Nu ir kas, kad tu su paprastu skinu ir renki grybus ar va pasagas. Tu iš gaujos ir į Tave šaudo? mhm.. ajaj.. Nenusišnekam, gerai Rokuti? :) 3 gaujos čia tikriausiai susitiko pasišaudyt, xi xi. Kaip viršuj rašei, tai taip supratau.

Sudėk įspėjimus tada.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#17
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Kur tada tavo logika? Jis laisvalaikiu užsiima. Tu pagalvok privažiuos kažkas iš lempos ir pradės į Tave šaudyti. Nu ir kas, kad tu su paprastu skinu ir renki grybus ar va pasagas. Tu iš gaujos ir į Tave šaudo? mhm.. ajaj.. Nenusišnekam, gerai Rokuti? :) 3 gaujos čia tikriausiai susitiko pasišaudyt, xi xi. Kaip viršuj rašei, tai taip supratau.

Sudėk įspėjimus tada.

 

As paprasiau kad baikeriai padetu man del vagos Augustas vienintelis kuris galejo tuo metu padeti tai ir sutiko, tai turi suprasti kaip 2 gaujos susijunge
tu pagalvok jis priklauso Gaujai tai koks skirtumas jis su apranga ar ne tau cia ne mechanikai arba medikai, kad jis persirengtu ir jau jo darbo laikas pasibaige, jis buvo prisidirbes(Kernius) ir mes uzpuolem todel ir kilo GW.

Sudeciau jai galeciau.


  • 0

* RokasEnjoy


#18
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Tarp trijų žmonių GW niekada nebūna kiek aš žinau,ir tikrai jūs nedarėt GW o siautėjot po miestus..

 

Tai buvo atsiskaitymas tarp gauju kitaip sakant.
 

P.S atsiprasau uz double post.


  • 0

* RokasEnjoy


#19
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

As paprasiau kad baikeriai padetu man del vagos Augustas vienintelis kuris galejo tuo metu padeti tai ir sutiko, tai turi suprasti kaip 2 gaujos susijunge
tu pagalvok jis priklauso Gaujai tai koks skirtumas jis su apranga ar ne tau cia ne mechanikai arba medikai, kad jis persirengtu ir jau jo darbo laikas pasibaige, jis buvo prisidirbes(Kernius) ir mes uzpuolem todel ir kilo GW.

Sudeciau jai galeciau.

Tu supranti, kad ne mano bėdos? Jis leido laisvalaikį. Fsio. Čia nebuvo naudojamos MODERATORIAUS komandų, tai kodėl papeikimas į administracijos? xi xi. Juokinga.. Kažkaip GW visada paskelbia. Ir dar GW tarp dviejų žmonių.. ant tilto pagrindinio? mhm..

Patylėt tada reikia, jei negali to padaryti.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#20
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Tu supranti, kad ne mano bėdos? Jis leido laisvalaikį. Fsio. Čia nebuvo naudojamos MODERATORIAUS komandų, tai kodėl papeikimas į administracijos? xi xi. Juokinga.. Kažkaip GW visada paskelbia. Ir dar GW tarp dviejų žmonių.. ant tilto pagrindinio? mhm..

Patylėt tada reikia, jei negali to padaryti.

 

 

Ponas♔, on 14 Jul 2013 - 5:55 PM, said:snapback.png

 


Žinau kai surakina, man pasakoti nereikia. Nuejau i forumą pažiūrėti jūsų to grasinto papeikimo. O buvau laive, nes turėjau eiti event vesti, kurį va ką tik padariau. Jokio GW nebuvo, niekas nebuvo paskelbta, kad GW, supranti? trankė? kai jūs iššokę iš mašinos pradėjot šaudyti? mhm..

 

 

Ziurek tavo zodziai, zinojai kad taip yra bet ne padejai kodel, jai esi moderatorius tai turi viska daryti atsakingai.
 

---

Norejau tik ispeti.


  • 0

* RokasEnjoy






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: ...

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok