Peikiu Razer_B - Puslapis 2 - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Razer_B

...

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
34 atsakymai į šią temą

#21
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

 

Ponas♔, on 14 Jul 2013 - 5:55 PM, said:snapback.png

 


Žinau kai surakina, man pasakoti nereikia. Nuejau i forumą pažiūrėti jūsų to grasinto papeikimo. O buvau laive, nes turėjau eiti event vesti, kurį va ką tik padariau. Jokio GW nebuvo, niekas nebuvo paskelbta, kad GW, supranti? trankė? kai jūs iššokę iš mašinos pradėjot šaudyti? mhm..

 

 

Ziurek tavo zodziai, zinojai kad taip yra bet ne padejai kodel, jai esi moderatorius tai turi viska daryti atsakingai.
 

---

Norejau tik ispeti.

 


Buvau AFK, tai kaip turėjau tai padaryti? Kaip padėti? Buvo kitų moderatorių, galėjo padėti.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#22
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Buvau AFK, tai kaip turėjau tai padaryti? Kaip padėti? Buvo kitų moderatorių, galėjo padėti.

 

Surakinai mane, mane nusove kiek zinau dar Kerniui mentus iskvietej ir  nematej kaip rasiau /kviesti admin, beje jai patciam suprast reikejo, kad negalesiu atsijungti.

Iveta man negalejo padeti nei administratore kad duotu unjail, nei policininke o ji venintelia prisijungusi buvo.


  • 0

* RokasEnjoy


#23
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Surakinai mane, mane nusove kiek zinau dar Kerniui mentus iskvietej ir  nematej kaip rasiau /kviesti admin, beje jai patciam suprast reikejo, kad negalesiu atsijungti.

Iveta man negalejo padeti nei administratore kad duotu unjail, nei policininke o ji venintelia prisijungusi buvo.

Surakinau, o nusaut as tavęs nenušoviau, todėl man nepasakok. Aš tada nusiteleportavau lyg pas Ackarikas_(pavardės neprisimenu) ir sutaisiau VM mašiną, nes baigė laikyt teises ir atsiradau SF, tada nuskridau į laivą, nes norėjau vesti event, bet nuėjau į forumą ir radau papeikimą, galvojau neilgai užtruksiu, tad va AFK buvau ir aš nekaltas dėl to, kad tau nepadėjau būdamas žaidime AFK, Iveta galėjo padėti. Nereikia būti administratoriumi, kad unjailintum.. Fsio. Išvis jei Tave nušovė, tai tu ligoninėj turėjai būt. Kur mano kaltė? Kur? Kad jūs šiaip papeikimą įskiepijot į forumą ir nemanau, kad iš jo kažką išpešit.. Iki, kiek galima čia ginčytis, nuspręs Nostesi, ar tėvas čia juos tikrina, bus matyt.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#24
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Surakinau, o nusaut as tavęs nenušoviau, todėl man nepasakok. Aš tada nusiteleportavau lyg pas Ackarikas_(pavardės neprisimenu) ir sutaisiau VM mašiną, nes baigė laikyt teises ir atsiradau SF, tada nuskridau į laivą, nes norėjau vesti event, bet nuėjau į forumą ir radau papeikimą, galvojau neilgai užtruksiu, tad va AFK buvau ir aš nekaltas dėl to, kad tau nepadėjau būdamas žaidime AFK, Iveta galėjo padėti. Nereikia būti administratoriumi, kad unjailintum.. Fsio. Išvis jei Tave nušovė, tai tu ligoninėj turėjai būt. Kur mano kaltė? Kur? Kad jūs šiaip papeikimą įskiepijot į forumą ir nemanau, kad iš jo kažką išpešit.. Iki, kiek galima čia ginčytis, nuspręs Nostesi, ar tėvas čia juos tikrina, bus matyt.

 

1. O kur parasyta kad tu mane nusoviai?

2. Norejau paklausti ar moderatoriai gali gidyti vm masinas kai laikosi kas teises?

3. Per tiek laiko negalejai man padet?

4. Iveta moderatore, moderatoriai negali unjailinti

5. As ligonineje ir buvau, bet radau dvirati ir nukritau nuo kalno kai matosi nuotraukoje.

 

Jai ka netaip sakau rasykit.


  • 0

* RokasEnjoy


#25
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

1. Čia taip galima suprasti, jog nušoviau. Nu kai tu aiškini, jog kalėjime atsidūrei.. Nesuprasi ką parašai. Žodžiu, ne aš nušoviau, išvis man tylėjai ir nesakei nieko iškart, o dar po kalnus važinėjai..
2. Kur parašyta, kad negali padėti tiem, kurie laikosi teises? Ir tikriausiai su tuo sunkvežimiu turėtų įvažiuoti į garažą kur gali pasitaisyti ir kai nėra mechanikų, ane?
3. Negalėjau, nes buvau AFK, negavau tavo žinutės, nes tu dar važinėjai po kalnus ir tik tada kai atsiradai kalėjime sugalvojai man parašyti.. xi xa xo.
4. /jail Rokas_Enjoy 0. Bėja, kodėl turėtų tave unjailint? mhm?
5. Sakau po kalnus dar važinėji..


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#26
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

1. Čia taip galima suprasti, jog nušoviau. Nu kai tu aiškini, jog kalėjime atsidūrei.. Nesuprasi ką parašai. Žodžiu, ne aš nušoviau, išvis man tylėjai ir nesakei nieko iškart, o dar po kalnus važinėjai..
2. Kur parašyta, kad negali padėti tiem, kurie laikosi teises? Ir tikriausiai su tuo sunkvežimiu turėtų įvažiuoti į garažą kur gali pasitaisyti ir kai nėra mechanikų, ane?
3. Negalėjau, nes buvau AFK, negavau tavo žinutės, nes tu dar važinėjai po kalnus ir tik tada kai atsiradai kalėjime sugalvojai man parašyti.. xi xa xo.
4. /jail Rokas_Enjoy 0. Bėja, kodėl turėtų tave unjailint? mhm?
5. Sakau po kalnus dar važinėji..

 

1. Ne as kaltas kad ne taip suprata, as voliojausi kokias 7-10min kol nors vienas mod. Atrase nebuvau kaleime kai prasiau pagalbos.

2. Manau jai neislaiko teisiu tai neislaiko kaip ir realiam gyvenime ar realiam gyvenime ateina kasnors ir sutaiso tau car? :D

3. Pro jokius kalnus nevazinejau as radau dvirati ejau jo paimti ir nukritau nuo kalno, kratidamas tau jau rasiau.

4. Taip ir dare, bet nieko nesigavo, o del ko unjailint? Nes tu surakinai per GW mane ir nusove.

5. Nevazinejau po kalnus -.-


  • 0

* RokasEnjoy


#27
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Gera pradekim nuo galo, moderatoriai negali unjailint, jie jeigu paraso /jail 1 pvz tam zmogui prisideda 1 minute, taip padaryta kad nepiknaudziautu. Toliau, tu naudojai administratoriu komandas, tu buvai atsigetines pas kerniu, o ne atvaziaves su masina. Gw yra nesvarbu ar zmogus su apranga ar be. realiai gaujos net neturi savo atskiros aprangos, jie visi rengiasi taip kaip nori. Dar vienas dalykas, net negalejai suimti uz tai kad saudau i civili, nes jis ne civilis ir as i ji nesoviau as soviau i motociklo padangas :). Tai tiek aciu kad skaitet Razer gali nebeatrasinet, vistiek nostesi neskaitys visko :)


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#28
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

1. Ne as kaltas kad ne taip suprata, as voliojausi kokias 7-10min kol nors vienas mod. Atrase nebuvau kaleime kai prasiau pagalbos.

2. Manau jai neislaiko teisiu tai neislaiko kaip ir realiam gyvenime ar realiam gyvenime ateina kasnors ir sutaiso tau car? :D

3. Pro jokius kalnus nevazinejau as radau dvirati ejau jo paimti ir nukritau nuo kalno, kratidamas tau jau rasiau.

4. Taip ir dare, bet nieko nesigavo, o del ko unjailint? Nes tu surakinai per GW mane ir nusove.

5. Nevazinejau po kalnus -.-

2. Prisimink, betkuriuo atveju cia zaidimas. Mechaniku nera, tai kas taisys?
3. Zinau galvoji kur tu ten kritai ir ka darei. As buvau AFK, ir dabar niekaip nesuprasiu kaip turejau tau padeti. Tikriausiai pasakau ir issipildo.
4.Jokio GW nebuvo. Neturi tavęs unjailint, prilekiat ir saudot siaip i zmogu renkanti pasagas^^ funny..
5. kritai nuo kalno..


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#29
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Gera pradekim nuo galo, moderatoriai negali unjailint, jie jeigu paraso /jail 1 pvz tam zmogui prisideda 1 minute, taip padaryta kad nepiknaudziautu. Toliau, tu naudojai administratoriu komandas, tu buvai atsigetines pas kerniu, o ne atvaziaves su masina. Gw yra nesvarbu ar zmogus su apranga ar be. realiai gaujos net neturi savo atskiros aprangos, jie visi rengiasi taip kaip nori. Dar vienas dalykas, net negalejai suimti uz tai kad saudau i civili, nes jis ne civilis ir as i ji nesoviau as soviau i motociklo padangas :). Tai tiek aciu kad skaitet Razer gali nebeatrasinet, vistiek nostesi neskaitys visko :)

Negaliu neatrasinet kai sitaip pradedat savo sudus malt. Nu tai gerai, jis unjailo ir neturejo gaut. Kada atsigetines, pries tave? taip, nes as jam padejau. O kai tu atsijungei, tai as nusitelinau pas ji, nes as toliau turejau jam parodyti kur yra ta pasaga, supranti? As apskritai tave galejau suimti. Jei butum neatsijunges gautum uz saudyma, nes mus numetei nuo moto ir nukrites pats pradejai saudyti. Tai non-rp + saudymas i civili. Realiai yra realiai, o cia kazkiek yra zaidimo, nesijauskit realybej, noliferiai ^_^


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#30
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

2. Prisimink, betkuriuo atveju cia zaidimas. Mechaniku nera, tai kas taisys?
3. Zinau galvoji kur tu ten kritai ir ka darei. As buvau AFK, ir dabar niekaip nesuprasiu kaip turejau tau padeti. Tikriausiai pasakau ir issipildo.
4.Jokio GW nebuvo. Neturi tavęs unjailint, prilekiat ir saudot siaip i zmogu renkanti pasagas^^ funny..
5. kritai nuo kalno..

 

2.Taip zaidimas, taciau bando bent biski atkurti realu gyvenima ir manau turetu patis isilaikyti teises gi zaidimas dar ir kaip tai paprasta turetu buti.

3.Kiek laiko praejo nuo to kai mane nusove tu sakai dar ejai gidyti car viska daryt ir negalejai padeti?

4.O Irmis, beje jis buvo ispetas per sms kad bus uzpultas

5. Tai ta ir sakau.

 

Nu krc bbd nesamone cia yra.


  • 0

* RokasEnjoy


#31
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

2.Taip zaidimas, taciau bando bent biski atkurti realu gyvenima ir manau turetu patis isilaikyti teises gi zaidimas dar ir kaip tai paprasta turetu buti.

3.Kiek laiko praejo nuo to kai mane nusove tu sakai dar ejai gidyti car viska daryt ir negalejai padeti?

4.O Irmis, beje jis buvo ispetas per sms kad bus uzpultas

5. Tai ta ir sakau.

 

Nu krc bbd nesamone cia yra.

Man administratoriai padejo, as taip pat padedu, fsio.
tai iskart nusiteleportavau, as nezinau, bet as negavau tavo jokios zinutes, buciau padejas. Supranti? As, kad ir didziausiam priesui padeciau, bet padeciau, kai sitaip. Bet as jau buvau afk tikriausiai, nes negavau. forume jau buvau.
O man kazkas kazka sake? ne, todel sa.
Nu tai ša.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#32
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Man administratoriai padejo, as taip pat padedu, fsio.
tai iskart nusiteleportavau, as nezinau, bet as negavau tavo jokios zinutes, buciau padejas. Supranti? As, kad ir didziausiam priesui padeciau, bet padeciau, kai sitaip. Bet as jau buvau afk tikriausiai, nes negavau. forume jau buvau.
O man kazkas kazka sake? ne, todel sa.
Nu tai ša.

 

Tai gryzes is afk negavai jokios zinutes gali cia nepudrint smegenu, ir viskas uzkniso cia postinti.


  • 0

* RokasEnjoy


#33
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Tai gryzes is afk negavai jokios zinutes gali cia nepudrint smegenu, ir viskas uzkniso cia postinti.

Grįžes iš AFK nebuvo nieko. Nuėjau daryti event, viskas.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#34
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Krc, beviltiska, as sakau vienaip tu kitaip, nostesi nuspres viska.


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#35
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

labai jau cia viskas sumalta toks ipudis kad aiskintis jums deretu tarpusavyje o ne papeikimus rasyt nes ir nematau uz ka.


  • 0

Paveiksliukas






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: ...

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok