Lrg.lt Pagrindinio Administratoriaus (-Ės) Rinkimai! - Puslapis 2 - Svarbi informacija - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Lrg.lt Pagrindinio Administratoriaus (-Ės) Rinkimai!

Kandidatūros

 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
39 atsakymai į šią temą

#21
Domce_Dominykas

Domce_Dominykas

  Savas

 • 146 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 7d 8v 4m 45s
 • Žaidimo nikas:Domce_Dominykas
Reputacija: 12
Gerai gerai

Siūlau save :)


 • 0

b37fad17521153.562bb05f79712.gif                                                                                                                                                 MANO PASIEKIMAI                                                                                                                                                                                            II - Nelegalus Parakas Pavaduotojas                                                                                                                                                                                   VI - Geras Faras Direktorius


#22
Andrius_Valitkonis

Andrius_Valitkonis

  Diktatorius

 • 351 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 10d 19v 11m 1s
Reputacija: 117
Mėgstamas

Mano galva tokiame poste turi būti žmogus turintis neutralumą visais aspektais žaidimo atžvilgiu, negint savų, nebaust priešų.Tinkamiausias žmogus: Gintare Žilionytė, kuri greičiausiai nesutiks būti.Todėl pasisiūlysiu aš, prieš viską išdėstydamas  trumpai prisistatysiu. Esu Andrius, man 23 metai, sampą žaidžiu nuo 2008/2009. Pradėjau nuo Igelio_Sumaus LosSantos iki kol Zigmantas nusipirko ir sujungė serverius su savuoju, tada atgimė LRG ir gyvuoja iki dabar.Esu buvęs N kartų įvairių darbų direktorius, administratorius, super.administratorius, DPKT, DPKT vadovas ir t.t.

 

Bet visų tavo norų kad ir kaip būtų gaila, išpildyt negalėčiau.Trumpai parašysiu savo nuomonę ties kiekvienu punktu:

 

Ko aš norėčiau iš jūsų?

- Kad būtumėte kuo aktyvesni serveryje, teamspeak ir forume. - Manau, kad moderatoriai/administratoriai turi būti net aktyvesni, nei pagrindinis administratorius, todėl, kad pagrindinis labiau rūpinasi administraciniais reikalais, vertina administratorių,moderatorių ir DPKT darbą, galbūt organizuoja tam tikrus konkursus.Todėl šiom pareigom mano galva tikrai nereikia skirti visos dienos, galbūt tai būtų netgi žalinga.

 

- Turėtumėte idėjų serverio gerinimui, žaidėjų pritraukimui į serverį. - Man šis punktas labai asocijuojas su pagrindinio administratoriaus bendradarbiavimu, vienas kito supratimu su esamu serverio scripteriu, nes šios dvi pareigos yra labai viena nuo kitos priklausomos, vienas pateikia idėją, o kitas realizuoja.Tad nuo vienas kito supratimo manau gimtu ir atitinkamas rezultatas.Antras dalykas, dažniausiai pas mus žaidėjai nori išeiti, dėl to, kad į juos yra šaudoma, jie yra įžeidinėjami(iš savo dabartinės praktikos susidariau tokias įžvalgas, bendraudamas su naujokais).Šios priežastys atskleidžia, kad nėra tvarkos, nes įžeidinėjimai ir chuliganiškos paskatos kursto netvarką, tai būtų mano pirminis darbo prioritetas.

 

- Sugebėtumėte bendrauti su žaidėjais, bet tik taip, kad nereiktų jums paties plauti burnos. - Kaip ir minėjau, serveryje būna tokia žaidėjų rūšis, kurie vieną dieną elgiasi normaliai, kitą dieną daro/kalba visiškas nesamones, manau visa tai yra nuo "persižaidimo", reikia suprasti, kad tai yra žaidimas ir per ilgai žaidžiant galima sulaukti ir neigiamų pasekmių.

 

- Kad į šias pareigas žiūrėtumėte kuo rimčiau, o ne taip kad pradėtumėte draugams dalinti admin pareigas. - Dažniausiai mes būname rimti iki tol, kol mum tai ką darome atsibosta, arba pasidaro neidomu/nuobodu.Na pagrindinis administratoriaus postas tai nepaslaptis - visiems yra saldainiukas ant medžio šakelės ir praktiškai nei vienas to dar nėra pasiekę, manau, kad nerimtai į šias pareigas žiūrėti paprasčiausiai nepavyktų, vien dėl didelės motyvacijos esant šiame poste.

 

Taip pat norėčiau, kad poste parašytumėte bent porą idėjų serveriui, ką maždaug ruošiatės daryti šiose pareigose ir t.t., tai didina jūsų šansus tapti pagr. administratoriumi. - Stengčiausi žaidimą padaryti visapusiškai įdomų, tiek naujam tiek senam žaidėjui, tam reikalingi būtų dideli ir nuolatiniai atnaujinimai ir žinoma ne be scripterio pagalbos, kuomet žaidėjui įdomu jis ne tik, kad neišeis, bet ir draugą pakvies kartu žaisti, o pagalvokime? jei pakviečia vienas žmogus  draugą, tai serveris papilnėja tiek vienu žmogumi, bet jei į serverį yra pakviečiami 10 draugų, serverio žaidėjų skaičius iškart kone dvigubėja.Kalbant ne iš žaidimo, o iš administracinės pusės buvau labai didelis Felpso laikų valdymo gerbėjas, atrankos į administratorius buvo griežtos ir tik live skype pokalbiais, buvo nuolatinis administratorių tarpusavio ryšys, kuris leisdavo palaikyti gerą vidinį mikroklimatą.


 • 5

Turnyras kurio niekas nebepakartos.
http://forumas.lrg.l...t-man-stndaing/
 

Eilėraštis apie Arrel_Grant:

"DDosinu aš gan dažnai, nes man patinka tai labai.Anglijoj aš gyvenu, pasislėpęs nuo visų.Jei nesislėpsiu aš dažnai, gausiu pliuchą amžinai." - by A.V.


#23
Jack_Tysonas

Jack_Tysonas

  Savas

 • 133 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 15v 48m 51s
Reputacija: 0
Neutralus

Sveiki visi, kandidatuoju į pagrindinio serverio administratoriaus postą, nes šiam serveriui reikia tvarkos. Manau esu žinomas šitame serveryje, tik tais visus savo acc paswordus esu pamiršęs. Esu kažkada buvęs administratoriumi, taip pat buvau gražiai paprašęs Samp'Tevo, ir jisai man uždėjo vieną iš svarbiausiu postų - VIPĄ. Aš esu turbūt vienas iš daugiausiai banų gavęs žaidėjas, tačiau grįždavau tą pačia minutę į serverį nepirkęs unban'o.2015 metų nominacijuose buvau išrinktas LRG nelaimeliu - turbūt dėl banų, LRG Neskanusis - nes tuo metu niekas manęs nemėgo, LRG nepraustaburnis - o vat šitą nominaciją nežinau iš kur, nes nepamenų. kad bučiau kadanors nusikeikęs. 


 • 0

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson ( 8 balsai )

 

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson ( 3 balsai )

 

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif -  Jack_Tyson


#24
Chicago Bulls

Chicago Bulls

  Bool, Balm & Bollective

 • 538 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
 • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

Ce.

 

 

Įsp || Atsakymas į temą yra vienas žodis


Šį pranešimą redagavo Robertas_Same: 28 January 2018 - 11:33 AM

 • 1

† LRG 2k18


#25
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

  Klubų prižiūrėtojas

 • 3426 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
 • MiestasVilnius
 • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Savo balsą atiduodu Edvinui'Ramanui. Nerašysiu kodėl, nes kandidatas pats išdėstė savo priežastis ir norą į pagr. admin postą.


 • 1

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#26
Arrel_Grant

Arrel_Grant

  Isijautęs

 • 82 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 3d 22v 26s
 • Žaidimo nikas:Arrel_Grant
Reputacija: 78
Monstras

Esu Andrius, man 23 metai, sampą žaidžiu nuo 2008/2009.


Įsp || atsakymas be argumento


Šį pranešimą redagavo Robertas_Same: 28 January 2018 - 00:51 AM

 • 2

#27
Tomas Uknevičius

Tomas Uknevičius

  Lrg.lt fanas

 • 297 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 10d 15v 6m 54s
 • MiestasKaunas
Reputacija: 149
Mėgstamas


Esu Andrius, man 23 metai, sampą žaidžiu nuo 2008/2009.

:DDD


Įsp || atsakymas be argumento


Šį pranešimą redagavo Robertas_Same: 28 January 2018 - 00:51 AM

 • 2

#28
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

  Forumo pažiba

 • 1083 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

kiek perziurejau tai matau tik du kandidatus tai Arrel_Grant ir Robertas_Same   . Nokia (3310)esi cytines ne karta Povilui nervus gydytis o ne i superius eit o del kitu nieko sakyt negaliu nei blogo nei gero


 • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#29
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

  With LRG since 2010

 • 1082 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Labas vakaras,

 

noriu sasiulyti savo kandidatūrą į serverio Pagrindinio Administratoriaus post'ą. Tikrai žinau, kad nesu pats tinkamiausias kandidatas ir per visus metus esu pagarsėjas serveryje labiau kaip peštukas nei atsakingas žmogus, bet taip pat tie, su kuriais bendrauju visus tuos metus, manau, kad pastebėjo, jog ištiesų pasikeičiau.  Nežinau ar tai dėlto, kad prisidirbęs buvau tiek daug kartų, kad iš savo klaidų pasimokiau, ar dėl to jog jau subrendau, nebeesu tas 10 metų berniukas administratoriaus pareigas vertinantis kaip išskirtinę privilegiją. 

Dabar administratoriaus pareigos man asocijuojasi su drausme, pagarba visiems žaidėjams be išimties, ir nuolankumu, bei noru padėti visiems. Serverio Moderatoriumi tapau ne be priežasties. Norėjau prisidėti prie serverio gerovės, palaikyti drausmą ir tuo pačiu gerus santykius su visais serverio žaidėjais. Tiksliai nebuvo parašyta, kokias pareigas turėčiau atlikti, bet tai ir nėra svarbu. Nesvarbu kuo turėčiau būti, ar Vip, ar Admin prižiūrėtojas, ar būčiau tiesiog atsakingas už serverio tvarką, remčiausi tik vienu tikslu, sudrausminti, ir padidinti atsakingumą, bei toleranciją serveryje.  Nesakau, kad tai daryčiau be gailėsčio bausdamas komandos narius, manau visi sutiksite, kad maloniau turėti supratingą, padėti bei patarti galintį vadovą, nei drausmingą pedantą kuris be galimybės pasiteisinti baudžia visus. Manau kaip realybėje, taip ir žaidime kartais reikia padaryti kažką nepriimtino dėl gero tikslo, bet tai turi būti aišku ir arkumentuota. 

Kalbant apie pakeitimus taisyklėse, tai manau, kad viskas ir taip yra labai gerai, tiesiog žaidėjai pripratę viską daryti neapgalvoja ir taip daro daug klaidų. Aš pasirūpinčiau administratorių supratimu, bei rinkčiau tokią komanda, kuri tinkamai supranta savo pareigą serveryje. 

Žinoma pasiūlymų turiu, bet tai nekeis esminių dalykų, tik noręčiau, kad serveryje neliktų nerašytų taisyklių kaip čytai bei viešų skelbimų naudojimas naktį. Drausmė turi būti, bet viskas, manau, privalo neprasilenkti su logika. 

Taigi, manau, kad esu pasiruošęs pakeisti savo įvaizdį iš peštuko į atsakingą, padėti pasiruošūsį žaidėją. Esu dėkingas tiems, kurie manęs nepalaikė ir nesuteikė man galimybės kilti karjeros laiptais ankščiau, nes dabar suprantu, kad tikrai nebuvau pasiruošęs. Būtent tie žmonės buvo mano spyris į "šikną" įrodyti, kad aš galiu geriau, kad galiu būti atsakingesnis ir geresnis žmogus. Ačiū visiems už dėmesį.


 • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#30
Einis Bass

Einis Bass

  Gerbiamas

 • 332 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 10d 19v 28m 56s
 • MiestasKlaipėdėlė
 • Žaidimo nikas:Einiss_Basss
Reputacija: 202
Gangsta shit

Matau tik du galimus kandidatus į serverio pagrindinę administraciją. Tai tik Robertą_Same ir Gintare_Žilionytė.

Gintarė sena žaidėja, kai anksčiau nelošdavau lrg, kai buvo lossantos. Pasakojo draugeliai, kurie čia žaidė kad jos atrankos į administraciją būdavo belenkaip sunkios ir ne kiekvienas patekdavo. Kiek girdėjau buvo vieną geriausią pagrindinė administratorę , kurie buvo

O dėl Roberto tai šiaip žmogus, kuriam rūpi šitas serverį ir siekia jį padaryti kuo geresnį. Jis atitinka mano nuomonė visus reikalavimus gaunat šias pareigas


 • -1


#31
Aivarux_Joint

Aivarux_Joint

  ~••~ LRG Singeris ~••~ || elergė žvaigždė <3

 • 1240 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 51d 8v 46m 42s
Reputacija: 87
Mėgstamas

Bandau


 • 0
Paveiksliukas

#32
Aidas_Urba

Aidas_Urba

  Isijautęs

 • 79 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 2d 20v 35m 46s
Reputacija: 112
Mėgstamas

siulau save


 • 2

#33
Tomas Uknevičius

Tomas Uknevičius

  Lrg.lt fanas

 • 297 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 10d 15v 6m 54s
 • MiestasKaunas
Reputacija: 149
Mėgstamas

Naujas pagrindinis administratorius yra Robertas Same. Tema rakinama. 


 • 1

#34
M'Antony

M'Antony

  Forumo pažiba

 • 1058 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
 • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Donatas, Robertas - du rimčiausi kandidatai.

 

(sorry už -rep, Robertai, ne tą paspaudžiau ) :D

 

sėkmės pretendentams


 • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#35
Aidas_Rumsas

Aidas_Rumsas

  Mėgstantis rašyt

 • 173 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 4d 10v 22m 3s
Reputacija: 10
Gerai gerai

Siūlau Apelsinas_Mandarinas. Tik atėjus į serverį iš karto privažiavo, prisistatė kas toks esąs ir iš kur būsiąs, paliko tikrai gerą įspūdį. O ir nick'as išties gražus.


 • 4

m9r9GMl.png


#36
Russo

Russo

  Meme 'n corgi lord

 • 1962 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

Pats adekvačiausias sprendimas, ką galima būtų išrinkti pagrindiniu administratoriumi (ar jų duetu) tai būtų Robertas'Same ir Edvinas'Ramanas. Kodėl? Nes tai žmonės kurie mąsto blaiviai, yra atsakingi ir savo vietoje. Sėkmės ;)


 • 0

#37
Jack_Tysonas

Jack_Tysonas

  Savas

 • 133 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 15v 48m 51s
Reputacija: 0
Neutralus

Pats adekvačiausias sprendimas, ką galima būtų išrinkti pagrindiniu administratoriumi (ar jų duetu) tai būtų Robertas'Same ir Edvinas'Ramanas. Kodėl? Nes tai žmonės kurie mąsto blaiviai, yra atsakingi ir savo vietoje. Sėkmės ;)

o kaip aš? :(
 • -1

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson ( 8 balsai )

 

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson ( 3 balsai )

 

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif -  Jack_Tyson


#38
Edgaras.

Edgaras.

  Isijautęs

 • 99 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 23v 57m 1s
Reputacija: 33
Nuostabu!

Jeigu atvirai, tai nezinau nei vieno zmogaus kuris galetu su tokiu poziuriu tureti kazkokia tai didesne itaka serverio veiklai bei aktyvumui, turintis daugiau privilegiju nei paprastas zaidejas. Koks skirtumas kokio rango jus busit, zadat cia aukso kalnus, nors viska ka zadat, galit padaryt ir budami paprasti zaidejai. 

Zinoma susilauksiu daug "Heiter'iu" kurie sakys: "tu tai patylek isvis" arba "ka cia nusikalbi, ka mes galim padaryt neturedami privilegiju" arba "kad savininkui nerupi projektas, tai nieko nebus", bet esme tame, kad ne viskas nuo savininku ir privilegiju priklauso. Veskites savo draugus, zaiskit kartu ir draugiskai, necypkit kaskart kai jus nusauna ar sudauzo jusu masina, cia yra tik zaidimas, ir kol sito nesuprasit, nelabai kur judesit. 

Visiem zaidime reikia malonumo ir gerai praleist laika. Visi turit draugu su kuriais zaidet, ar zaidziat anksciau. Viskas jusu rankose, paprasti zaidejai, o ne savininko ar Pagrindinio administratoriaus. Pakelkit aktyvuma ir as garantuoju, kad ir savininkams atsiras noro kazka daryt, ir privilegiju niekam nereikes, nes tikras zaidimas yra be privilegiju ir pagalbu, ir serveris atsigaus. Viskas ko jums reikia tai 40-60 zaideju online visada,o po to uzteks tik viska priziuret, ir zmones zais. 

Zinokit tikrai labai neturejau ka veikt, ryt i darba, tai galvojau parasysiu ka nors protingesnio, gal kazkam, kazkuo padesiu, ar kazkas kazka naujo supras. 

Aciu uz demesi.


 • 6

#39
Robertas_Same

Robertas_Same

  DPKT

 • 274 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 9d 23v 49m 11s
 • MiestasVilnius
 • Žaidimo nikas:Robertas_Same
Reputacija: 97
Mėgstamas

#RipRobertasHopesAndDreams


 • 0

#Robertas'SameForPresident


____________________________________________________________________________________________________


“You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,

And live like it's heaven on earth.


William W. Purkey


Paveiksliukas


#40
Arrel_Grant

Arrel_Grant

  Isijautęs

 • 82 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 3d 22v 26s
 • Žaidimo nikas:Arrel_Grant
Reputacija: 78
Monstras

kas tau blet pasikeis kad ta pagr admina uzdes? :D 


 • 1
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok