Patikimiausias turinys - Forums

Peršokti prie turinio

Change

Patikimiausias turinys


#164033 Lauko Nuotykiai

Parašė Donatas_Nokia 23 June 2015 - 15:14 PM

Sveiki štai ką mes veikiame lauke :)

 

https://youtu.be/D9xOuWMwptE

 

Apsimoka spausti + REp nes vienas laimingasis gaus į dantis ne ne gaus 500k :)


 • 33


#83223 Geriausias Samp Serveris? Paskaityk Ir Prisijunk

Parašė Deividas_Nasaris 29 May 2013 - 00:51 AM

Tyla gera byla, iš mūsų pusės buvo tyla gana ilgą laiką, labai daug žmonių išsigalvojo savo faktus ir klaidingai bandė spėlioti ateitį, tas privedė iki skubotų sprendimų, šioje temoje sužinosite viską ir dar daugiau kaip kas, kada, kodėl, tema bus milžiniška, informacijos daug bandysiu ją pateikti kuo suprantamiau JUMS.

Tačiau pirmiausia geriausia atsipalaiduoti pažiūrėjus mūsų trumpą animaciją:

 

 

 

LRG.LT visais laikas kiek gyvavo turėjo gerų idėjų, tačiau per "scripterius" viskas nuėjo veltui ir žmones mus apleido, TAČIAU DABAR VISKAS PADARYTA IR ŠIOJE TEMOJE SUPAŽINDINSIME JUS SU NAUJOVĖM.

Trumpai kuo LRG.LT yra iš tiesų išskirtinis, o ne tik tušti žodžiai:

- 2009 metai LRG.LT išgarsėjo ir jame buvo padaryta pirmoji Lietuvoj vvp [ vartotojo valdymo panelė]
Dabar vos ne kiekvienas serveris bando kopijuoti šią idėja, tačiau žinių trūkumas juos priveda arba prie nevykusios kopijos arba vvp iš vis neveikia.

- 2009 metai LRG.LT sugalvojo padaryti pirmają samp serverio radiją.
Dabar kiekvienas samp serveris turi po savo radiją.

- 2009 metai LRG.LT pirmają dainą apie samp serverį, dainą galite paklausyti paspaudę ČIA
Dabar kiekvienas serveris kuria savo samp serverio albumus LOL.

- 2009 metų pabaiga LRG.LT vienas iš savininkų Nostesi t.y aš sugalvojo emigracijas.
Dabar kiekvienas serveris šia idėja pritaikęs prie savęs ir neįsivaizduoja serverio be jų.

- 2010 metai prie LRG.LT prisijungė nupirktas projektas Los-Santos.lt - pirmasis LIETUVOJ samp serverių susijungimas.
Dabar didžioji dalis serverių neišbūna nei mėnesio kaip jau nori su kažkuo susijungt, parduot.

- 2011 metai LRG.LT pirmasis bandymas atgaivint serverį Nostesi t.y aš :) pasitraukė iš Los-Santos.lt ir sugalvojo naudoti Invision Power Board forumą kuris naudojamas ir dabar. Kaip ir buvo naudojama Los-Santos.lt
Dabar kiekvienas samp serveris naudoją šitą sistemą.


Tikrai neįvardinau daugybės punktų kuo mes išsiskyrėme savu laiku, ką noriu pasakyti, jog tiesiog nesisekė su scripteriais ir serveris vis nepakildavo aukštyn, o nusiplenęs jis yra tikrai pakilti TAIGI:


- 2013 metai - ŠIOS DIENOS, ką tokio mes pasiūlysime ir sumąstėme įspūdingo? PRADEDAM:


Užteks žaisti socializmo idėjomis! Gyvename žiauriame kapitalizmo amžiuje, tad ir žaisime pagal jo taisykles.
Bus valstybinės Įstaigos žymimos ženkleliu - VI,
Individualios įmonės - II.
Uždarosios akcinės bendrovės – UAB
Individualios gaujos – IG.
Tik valstybinėms įstaigoms bus renkami direktoriai, jų sąrašas čia:

 • VI - Šventas Varpas; (Vienuolynas – slapta informacija kol kas neskelbiama kitoj naujienoje atsiskleis kam jis skirtas ir su kuo valgomas) Darbo direktorius: sužinosite per startą
 • VI - Išminties apuokas; ( Teisininkai, pasikvietę teisininką galėsite parduoti savo turtą, na pradžioj žaidimo jie nebus reikalingi todėl, kad ne vienas iš jūsų neturėsite tokio turto kurį galima parduot esant teisinkui, jis labiau skirtas nekilnojamam turtui, bizniams, individualiems susitarimams.) Darbo direktorius: sužinosite per startą
 • VI - Viešas balsas; ( Serverio naujienos, radistai t.t ) Darbo direktorius: sužinosite per startą
 • VI - Geras faras; ( Policijos pajėgos )Darbo direktorius: sužinosite per startą
 • VI - Raudonasis kryžius; ( Ligoninė )Darbo direktorius: sužinosite per startą
 • VI - Karo akademija; ( Kariuomenė, pakrantės apsauginiai, pasieniečiai, kalinių prižiūrėtojai )Darbo direktorius: sužinosite per startą

O kitų firmų direktoriumi tapsite nusipirkę jos direktoriaus postą už atitinkamą kreditų sumą savaitei.
Kreditus bus galima gauti iškeitus pinigus Los-Santos darbų dangoraižyje, bei naudotis esamom jau kurios buvo galimybės užsitarnauti kreditų. Taip pat naujienos apačioje yra skiltis kreditai skaitydami ją jums bus suteiktos realios galimybės gauti kreditų nemokamai – nuolat

Direktoriai bus pašalinti iš firmos jeigu:

Blogai vadovaus firmai, priims neteisingus sprendimus: netinkami darbuotojai per savo neaktyvumą, tingėjimą dirbti, ar darbo neišmanymą, gali nuvaryti firmą i bankrotą, todėl kartais geriausia bus pašalinti žaidėją iš darbo ir gauti žymei mažesnį minusą, nei kad leisti žaidėjui skandinti firmą pastoviai ir ją varyti į minusą. Viskas priklausys nuo direktoriaus.
Nepratęsus laiku, direktoriumi taps tas žmogus kuris greičiausiai nusipirks ją.


------------------------------------------

Sąrašas darbų kuriuos galės valdyti paprasti serverio žaidėjai:

 • II - Nelegalus parakas; ( Dyleriai )
 • II - Bulvių maišas; ( Ūkininkai )
 • UAB - Keleivių pervežimas; ( Taksistai, autobusų vairuotojai )
 • UAB - Ugnies tramdytojai; ( Gaisrininkai )
 • UAB - Miesto švara; ( Gatvių valytojai , šiukšliavežiai )
 • UAB - Sveikas transportas; ( Mechanikai )
 • UAB - Greitas maistas; (Picerijos darbuotojai, paukštynas.)
 • UAB - Krovinių pervežimas; ( Fūristai, inkasatoriai, moki-veži)
 • IG - Groove Street;
 • IG - Ballas;
 • IG - Plieninis Žirgas; ( Baikeriai )
 • IG - Vagos;

Nusipirkę kokį nors direktorių valdysite visus darbus kurie surašyti skliaustuose. Jei įsidarbinsite į kokį darbą, beabėjo galėsite dirbti irgi visus darbus kurie surašyti skliaustuose pvz:
Jei įsidarbinu UAB - Krovinių pervežimas, GALIU DIRBTI : Fūristai, inkasatoriai, moki-veži PADALINIUOSE.


Kai tik pateksite į serverį jūs galėsite dirbti visuose darbuose nepriklausomai kiek turite xp, tačiau darbų vietos yra ribotos, tad jei pavieluosite ir visi darbai bus užimti, JUMS teks eiti į darbo biržą ir tik joje matysite laisvus darbus. Jei tas darbas neturės direktoriaus, o jūs į dirbsite, atėjus direktoriui galės viskas keistis t.y kaip kas nors nusipirks tą darbą, direktorius galės jus išmesti.


Mūsų serveryje atsirado daugelis klubų laisvalaikiui praleisti. Nuo šiol galėsite lakstyti su automanų motocikliukais, skraidyti su pilotų lėktuvėliais, driftinti, bmixinti už minimalų abonimentinį mokęstį pinigais, o svarbiausia jūs vienu metu galėsite dirbti savo darbe.

Klubui skraiduoliai iš lėktuvėlių kurių id: 512, 513 pakeista į lėktuvėlius 511, 593. Pakeista nes pastarieji lėktuvėliai bus 2 vietų, bus smagiau skraidyti su draugais.

Sporto salės ir daugelio kitų klubų abonimentą galėsite isigyti vienai savaitei. Žemiau bus išvardinti mūsų serveryje esantys klubai.

Klubų sąrašas:
[Extreme Club į jį įeina]:
Drifteriai – SF mieste;
Pramustgalviai – SF mieste;
Skraiduoliai – LS mieste;
Automanai, Motomanai – LS mieste;
BMX'eriai – LS mieste.

TAČIAU BŪKITE ATIDŪS, PER DAUG NEPRAMOGAUKITE, NES UŽ TAM TIKRA PRAMOGAVIMO LAIKĄ NUSIIMA TAM TIKRAS XP KIEKIS, XP DIDĖJA KAI DIRBATE. PRAMOGAUJANT XP MAŽĖJA LĖČIAU NEI KYLA, TAČIAU BŪKITE ATIDŪS.
XP taip pat bus skirtas įsigyti ginklų licenziją, įsigyti namą, nusipirkti kai kurias mašinas, vykdyti serverio misijas.
Iš serverio pašalinti samdomi žudikai, jų darbą dabar galės atlikti gaujos.
Baikeriai tapo pilnaverte gauja, ji galės užiminėti gaujų zonas, kariauti su gaujomis ir viską daryti ką gali serveryje daryti gaujos.
Namus, biznius atiduoti kitam žaidėjui bus galima tik stebint teisininkui. Taip bus išvengta daugelio apgavysčių
Padaryta SF gaisrininkų bazė. Ji yra išskirtinė, sumapinta laivų uoste, o ne default zonoje.

Atsirade kalėjime galėsite vaikščioti laisvai, nebent jus užrakins vienutėje kalinių prižiūrėtojai.
/KALINIUKOVA – šią komandą galės naudoti visi žaidėjai esantys kalėjimo vienutės zonoje. Taip kalinys su kitu kaliniu galės išsiaiškinti kylančius ginčus, nereikės laukti kalinių prižiūrėtojo. Taip pat kalėjimo zonoje niekas negalės naudoti jokių ginklų, kadangi buvo piknaudžiaujama ir masiškai žudomi kaliniai.

Daugelį darbų komandų galėsite naudoti tik su uniforma. Policininkai negalės būdami su uniforma imti į rankas pinigų, taip bus dalinai apribota galimybė kyšininkauti. Negalėsite atsikelti su uniforma į eventą su komanda /NORIU. Taip pat su uniforma nebus galima brakonieriauti, žvejoti, grybauti. Galima bus patekus į kalėjimą laisvai vaikščioti po jo zoną, nebent jūs būsite prižiūrėtojo užrakintas prievartą. Komandos /LAUZTUVAS negalės naudoti teisininkai ir policijos pareigūnai

Patobulinta krepšinio komanda /AK – atimti kamuolį. Dabar nebus įmanoma visada atimti kamuolį, nes būdavo labai sudėtinga esant žaidėjui arti pagavus kamuolį su juo pabėgti.Be profesionalaus vairuotojo pažymėjimo negalės dirbti šių firmų darbuotojai:

 • VI - Geras Faras;
 • UAB - Keleiviu Pervezimas;
 • UAB - Ugnies Tramdytojai;
 • UAB - Sveikas Transportas;
 • UAB - Kroviniu Pervezimas.

Nušovus pareigūnui gaudomą žmogų jis atsidurs ligoninėje o ne kalėjime. Taip, kad teks pasistengti, nes labai nemalonu, kai uždėjęs žvaigždučių pareigūnas „nukokošina“ žaidėją tingėdamas nuvežti į kalėjimo vienutę.

Patobulinta mini bizniu lenteles, dabar rodys kiek pelno atneša jums pakviestas žaidėjas. Užėjus ant nupirkto biznio rodys visa informacija apie ta bizni. Rodys kiek yra nesumokėtų VMI mokęsčių, kiek aptarnauta žaidėjų. Biznį galėsite už KRD nusipirkti savaitei, ir jį pratęsti dar nepasibaigus jo galiojimo terminui. Jūsų pelnas priklausys dar ir nuo aptarnautų klientų jūsų biznyje, jūsų biznis gali turėti vieną ar daugiau prekybviečių.

Perdaryta žvejybos sistema, nuo šiol jūs turėsite ne tik užmesti, bet ir pakirsti, nuimti žuvį. Ir tai nebus taip kaip kituose „PUIKIUOSE SERVUOSE“ kurių skriptai mėtosi virtualioje realybėje, sugeba parašyti, kad pagavote žuvį :D nors realiai ji tik jūsų fantazijoje, isijungus keibinderį net nemąsto žvejoti. LRG jūs realiai ištrauksite žuvi, ryklį, medūzą, kriauklę, alaus butelį, marškinėlius. Šie daiktai kaip ir realiame gyvenime pakibs meškerės gale ant valo. Jūsų draugai sprogs iš pavydo matydami kaip jums užkibo KRIAUKLĖ su PERLU, kurį galėsite banke išsikeisti į realius pinigus. Galėsite organizuoti eventus kuris pirmas pagaus RYKLĮ. Pagavę marškinėlius galėsite eiti į bet kurią drabužių parduotuvę ir rinktis jums patinkantį skiną dykai. Pagavę medūzą būkite atLRG.LTūs, nes ji gali gerokai jus pakratyti. Srovė gali jus net išversti iš kojų. Pagavę alaus butelį, numalšinsite troškulį, ypač jei norėsite valgyti nereikės skubėti į parduotuvę. Jums nereikės kas kartą rašinėti žodelio /ZVEJOTI, tai galėsite padaryti su kairiuoju pelės mygtuku. Pakirsti galėsite su desiniuoju peles klavišu, o žuvį nuimti nuo meškerės su ENTER klavišu. Kadangi išsitraukti ir užmesti meškerę naudojamas kairys pelės mygtukas, jei laikysite rankoje ginkla komanda neveiks. Pakirsti galima bus tik „kliovo“ metu, pavėluosite ir žuvis pabėgs. Net pakirtę turite likti budrūs, nes žuvis gali nepasiduoti, ir ritę teks sukti dar kartą. Jeigu nežvejosite tai jūsų žvejybos lygis mažės. Smagios žvejybos,- Lietuva Žvejų Kraštas.


Taip pat galėsite turėti iki 3 meškerių ir iki 5 valų/ritės.

Perdaryta VM, nuo šiol ji bus San-Fierro mieste „default“ vietoje. Teisės susideda iš 9 taškų ir yra 3 tipų:

 • Motociklo;
 • Lengvojo automobilio;
 • PROF teisės.

Sistema kurta būtent LRG serveriui, jei turite motociklo teises, vadinasi galite gauti 3 baudos taškus, kad jų netektumėte. Jei išsilaikote lengvojo automobilio teises jus turite 6 taškų teises, vadinasi gavus 3 baudos taškus liksite su motociklo teisėmis. Ir PROF teisės turi 9 taškus, gavus 3 baudos taškus turėsite lengvojo ir motociklo vairuotojo pažymėjimą. Apsimoka iškart išlaikyti profesionalias teises, bet jos ir kainuoja daugiau, tad jums rinktis. Vėliau ši galimybė bus apribota, turėsite laikyti visas priemones paeiliui. Taip padariau todėl, kad daugelis norės dirbti tam tikrus darbus kuriems būtinos PROF teisės.
Laikant vairavimo egzaminą pradžioje turėsite išlaikyti teoriją, tada važiavimą aikštelėje (ypač svarbu nesudaužyti transporto priemonės), ir gatvėje. Gatvėje laikydami teises turėsite apvažiuoti įvairius San-Fierro ir Los-Santos miestų punktus. Taip būsite priverstinai supažindintas su mūsų serverio įdomiomis ir reikalingomis vietovėmis.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

AUKCIONAI KAS ČIA PER DAIKTAS su kuo valgomas?

 

Kas dirba tas uždirba, dirbdami darbus patys uoliausi norės pasiekti kažko daugiau, ir pradžioje žaidimo pirmosiomis dienomis puikiausia galimbė laimėti puikių prizų aukcionai randasi: http://www.lrg.lt/in...p?act=aukcionai dabar neatidarys, todėl kad reikia prisijungti su savo duomenimis kuriuos naudojate serveryje, jei turite accountą serveryje galite apžiūrėti vvp kas dar nėra su ją susipažinęs.
Aukcionuose bus dedami įvairūs prizai, vipai, kreditai, pinigai t.t . Serveryje negalima bus įsigyti mašinos INFERNUS ir motociklo NRG TIK laimėti per aukcionus. Aukciono valiuta bus serverio pinigai. ŠITA AUKCIONŲ RŪŠIS BUS PASIEKIAMA VISIEMS ŽAIDĖJAMS.

 

VISI TURI PRISIREGISTRUOTI PER NAUJĄ!

Visi turi prisiregistruoti į serverį per naują, tačiau jame galės žaisti tik testuotojai prisiregistravę TIK galėsite prisijungti į vvp taigi serverio ip liko tas pats: 92.61.37.230:7777 TAČIAU GALITE JUNGTIS IR SU NAUJU ADRESU samp.lrg.lt. Tada prisijungiame su savo duomenimis į vvp per čia:http://www.lrg.lt/in...t=prisijungimas ir prisijungę spaudžiame skiltį MANO INFO: http://www.lrg.lt/in...p?act=mano_info TEN MATOTE MYGTUKĄ PASPAUDĘ JĮ JEI BUVOTE SENAS ŽAIDĖJAS GAUSITE SAVO TURTĄ ATGAL KITU PAVIDALU, O KĄ BUTENT ATGAUSITE SKAITOM ČIA:

 

wipe? ką? viską praradau? NE NEPRARADAI.

 

Kaip minėjau pačioj pradžioj visi galvoja kad wipe = viso turto netekimas, ne čia į scenarijų įeina kita aukcionų rūšis kurią galės naudoti žaidėjai kurie žaidė LRG.LT serveryje. PAČIAME SERVERYJE JŪS NETEKSITE VISO TURTO TAS TIESA ĮSKYRUS KREDITUS JEI TURĖJOTE. BET JŪSŲ VISAS TURTAS BUS PERKONVERTUOTAS Į AUKSINĘ KORTELĘ VISAI KITA VALIUTA KURI VADINAMA BUS AUKSINIAIS. AUKCIONŲ SKYRIUJE MATOTE PAPRASTĄ SKYRIŲ KUR VISI GALI DALYVAUTI IR VIP AUKCIONŲ SKYRIŲ KUR DALYVAUSITE STATYDAMI NE PINIGUS O AUKSINĖS KORTELĖS VALIUTĄ - AUKSINIUS. KIEK AUKSINIŲ TURITE JEI ŽAIDĖTE SERVERYJE ANKSČIAU GALITE PAMATYTI TAME PAČIAME AUKCIONŲ SKYRIŪJE.KUO BUVOTE TURTINGESNIS IR PASITURINTIS SENAME SERVERYJE TUO DAUGIAU AUKSINIŲ TURITE.

Tame aukcionų skyriūje kur galės dalyvauti aukcinę kortelę turintys nariai bus dedami žymiai vertingesni prizai, nei paprastame. JEIGU PAPRASTI ŽAIDĖJAI NORĖS ĮSIGYTI AUKSINIŲ jie galės tai padaryti įsikeičiant kreditus ir dalyvauti tose aukcionuose su kitais žmonėmis.

Pačiame serveryje nuo šiol vyks normali ekonomika, su normaliom kainom, o ne milijonais.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KREDITAI - KAIP JŲ GAUTI?

 

Be paprasčiausio būdo jų tiesiog nusipirkti pasiūlysime čia ir dabar dar keletą būdų kaip jų gauti:

1. SERVERIS DABAR YRA IŠJUNGTAS PAČIOJE APAČIOJE PAMATYTI GALITE DIDŽIULIAIS SKAITMENIMIS ĮVARDINTĄ DATĄ KADA JIS STARTUOS, TAČIAU NORITE IŠBANDYTI SERVERĮ ANKSČIAU NEI KITI? IR GAUTI TUO PAČIU KREDITŲ?

Jūs tiesiog privalote užpildyti atrankos į testavimą formą kuri randasi čia: http://forumas.lrg.lt/Testavimas/

Atrankos į testavimą formoje pačiame viršuje galite pamatyti už kiek laiko atranka baigiasi tad laiko neturite kiek norit. Su žmonėm kuriuos atrinksime burtų keliu bus susisiekta duotais kontaktais, tad duomenis veskite teisingus. Jūs būsite įleisti į serverį keliom dienom ir už kiekvieną rastą bugą gausite tam tikra kiekį kreditų, bus žiūrima ar tas bugas rimtas ar ne nuo to ir priklausys kreditų suma kurią gausite.


2. Galite pasinaudoti pakvietimais, dėja kviesti žmones galėsite tik vieną kartą ir tik iš LIETUVOS, pakvietimų puslapis randasi čia:
http://www.lrg.lt/in...act=pakvietimai
Žinoma privalote prisijungti prie vartotojo valdymo panelės su savo duomenimis serveryje.

JEIGU JUMS REIKIA ACCOUNTO SERVERYJE - GALITE NUEITI Į SERVERĮ IR UŽSIREGISTRUOTI, TAČIAU JEI NEESATE TESTUOTOJAS, JŪS NEGALĖSITE ŽAISTI TIK TURĖSITE VVP ACCOUNTĄ GALĖSITE NAUDOTIS MŪSŲ TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS GAUTI KREDITŲ IR APŽIŪRĖTI SISTEMĄ

serverio ip liko tas pats: 92.61.37.230:7777 TAČIAU GALITE JUNGTIS IR SU NAUJU ADRESU samp.lrg.lt

3. Jei ateinate žaisti ne vienas pasinaudokite speciale pakvietimų sistema: http://www.lrg.lt/in...t=kvieskdraugus

Taipogi reikia prisijungti su serveryje esančiu acc, kaip tai galit padaryti parašyta truputėli aukščiau raudonomis raidėmis jei pražiopsojote.


Pastaba: Jei mėginsite sukčiauti gaudami kreditų pastebėsime ir būsite nubausti skaudžiai.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Aš noriu užsiregistruoti serveryje tačiau man jis neveikia! KODĖL?

 

Buvo išleista naujiena jog LRG.LT blokuoja visus užsienio ip, taip yra dėl to jog nenorime, kad patirtumėte lagą serveryje jei jis bus dosinamas, tačiau jei jums serveris neveikia patikslinsiu jo ip yra kaip ir seniau: 92.61.37.230:7777 arba galima jungtis su samp.lrg.lt taigi jei jums jis neveikia tiesiog:

1. Einame į pagrindinį LRG.LT puslapį: http://LRG.LT

2. Susirandame mėlyną mygtuką su užrašu ATBLOKUOTI MANE DABAR ( mygtukas atrodo taip: mygtukas.png )

3. Sekame instrukcijas toliau!

Jeigu kažkas nutiko ne taip kaip mes tikėjomės visada galite susisiekti su mumis per skype: LRG_FANAS
Arba pasinaudoti PAGALBA ONLINE: image.php?id=04&type=inlay


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FORUMAS: MODERATORIAI, DARBŲ DIREKTORIAI.

 

Manau jau kai kurie žmones pastebėjo jog LRG.LT forume dingo DIDŽIOJI DALIS MODERATORIŲ KURIE BUVO IKI ŠIOL bet tada kyla labai daug klausimų KAIP? KUR?

1. Darbų direktoriai:
Jei žaidime tampate kokio nors darbo direktoriumi keliaukite į vvp, o tiksliau nuoroda tokia:
Jei būsite kokio darbo direktoriumi jūs matysite specialią lentelę kur reikės įrašyti savo niką forume, įrašius savo niką forume tas žmogus taps tos skilties moderatorius. Moderatorius automatiškai nusiims jeigu neteksite direktoriaus statuso.


2. Moderatoriai forume: Daugelis moderatorių atkrito kurie buvo jais, ir prisidėjo naujų narių sąrašą galite matyti esamų moderatorių:
Artis_Judo http://forumas.lrg.l...125-artis-judo/
NoFear http://forumas.lrg.l...er/1907-nofear/
Justas_Vazgauskas http://forumas.lrg.l...tas-važgauskas/
Valdas_pucinas http://forumas.lrg.l...valdas-pucinas/
Neo_Gigantas http://forumas.lrg.l...2-neo-gigantas/
Gintare_Baruchel http://forumas.lrg.l...ntare-baruchel/

Jie visi yra globalūs moderatoriai ir sieks užtikrinti tvarką forume.


Forume nuo šiol pradės galioti įspėjimų sistema, jei elgsitės netinkamai globalus moderatorius jums duos įspėjimą 5 įspėjimai ir nebegalėsite dalyvauti diskusijuose. 1 įspėjimas nusiims po 14 diėnų automatiškai, nesvarbu kiek įspėjimų turite.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Serverio administratoriai dar nėra išrinkti jų sąrašą galėsite pamatyti po serverio starto arba per starta serveryje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Forumo parašai

 

Atgaivinome senuosius LRG.LT parašus juos galite užsidėti forume prisijungę per vvp šone turėtumėte matyti skilty forumo parašai:

http://www.lrg.lt/in...php?act=parasai

 

Parašai atrodo taip:

par.PNG

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Būsimi atnaujinimai kokie ir kada jie bus?

 

 

Taip hmm čia toks suktas klausimas na pabandysiu pasakyti kuo trumpiau ir kuo aiškiau:

1. Pirmiausia bus atnaujinimai visi apsoliučiai darbai gal visi ne iš karto tačiau bus kitame atnaujinime nenoriu žadėti tiksliai kaip kas su kuo, tačiau galiu paskayti, jog jie visi bus atnaujinti su labai įdomiomis idėjomis. ATNAUJINIMAS DARBŲ BUS JAU KITOJ NAUJIENOS KAŽKUR PO SAVAITĖS NUO TO KAIP SERVERIS STARTUOS nespėsite apsižiūrėti, kaip jau ir atnaujinimas bus, na ką noriu pasakyti prioritetas mūsų yra atnaujint visus darbus.

2. Aišku bus ir pavienių atnaujinimų paimtų iš idėjų skilčių ir sugalvotų savaime mūsų kol kas negaliu pasakyti tiksliai kokie jie tačiau kita naujiena bus būtent apie tai.

3. Namų sistema bus atnaujinta, jog galėtumėte apsistatyti juos patys nuvažiavę į baldų parduotuvę.

4. Gaujos bus atnaujintos su nauja idėja, tačiau viskas kas buvo padaryta iki šiol liks tik prisidės daugybė naujų funkcijų.

5. Dar vienas siurprizas kurio nenorime skelbti dėl nuolatinių kopijavimų nuo mūsų.

6. Nauja eventų sistema, automatiniai ir ne plačiau skaityti žemiau:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Eventai? Ginklai? Ar bus sena tvarka ar kažkas naujo?


Ir pabaigai dar viena naujiena apie eventus, ginklus ir šį bei tą.

Eventai: Event yra iš anglų kalbos išvertus renginys, taigi adminai nebegalės rengti renginių, GALĖSITE JŪS PATYS už tai gausite reputacijos taškų kuriuos galų gale galėsite išsikeisti į kreditus apie tai plačiau kitoje naujienoje, nes nei vienas iš jūsų dar kol kas neturėsite tiek pinigų surengti renginiui.

Ginklai: Iš adminų, vipų ir kitų žmonių kurie galėjo suvesti komandas ir gauti ginklų ši komanda atimta, TAČIAU PASIPILDĖ NAUJA UNIKALIA FUNKCIJĄ JŪS GALĖSITE SUVEDĘ KOMANDA TAPTI SERVERYJE NEMATOMU, PVZ NEI POLICIJA NEI NIEKAS SERVERYJE NEGALĖS JŪSŲ /MAPP, PRIE JŪSŲ TELEPORTUOTIS, AR GETINT PAS SAVE. Tiesiog rašys kad žaidėjas yra ijungęs "Agento 007" rėžimą. Išjungę rėžimą būsite vėl susekami. Atsiveria daugybę naujų galimybių: galėsite vesti eventus nieks negalės lengvai jūsų susekti, kaip anksčiau, galėsite užduoti mįsles žaidėjams ir taip jus turės surasti, jei anksčiau jus "užsirovėte" ant kokio dm'erio ir nenorėjote veltis į konfliktą įjungę šią funkciją busite nesusekamas ir  t.t įjunkite vaizduotę. :)

Plačiau apie naujas paslaugas prisijungus į vvp: http://www.lrg.lt/?act=prisijungimas
Jei neturite Accounto kaip ir minėjau eikite susikurti jį į serverį ip: 92.61.37.230:7777 TAČIAU GALITE JUNGTIS IR SU NAUJU ADRESU samp.lrg.lt


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SERVERIO STARTAS: 2013-06-07 ( Penktadienis) 15:00

SERVERIO IP: SAMP.LRG.LT ARBA 92.61.37.230:7777


 

Bei šis bei tas pabaigai ko mes tikimės ir šiaip atvirumo sekundė:

Tiesiai šviesiai tikimės jog serveris bus pilnas per startą, tikimės, jog labai daug žmonių susipažins su mūsų siūlomu žaidimo stiliumi nes jau 4 metus žaidimas yra toks pats, jei kas dar nesupratot, galėsite ir dirbti įvairesnius darbus ir žaidimas suksis aplink save nu ir ką, kad užsidirbsi pinigų? Juos visi norės išleisti, o leisti bus kur aš asmeniškai pats manau jog jei žmones tik pabandys pažaisti jiems labai patiks, jog ateisite išbandyti serverį nieko neprarasite kitur, ką gausite baną senajam serveryje kur žaidėt :D? NE, mes tikimės jog išbandysite mūsų siūlomą variantą ir aišku pasiliksite. KAS DAR NESUPRATOT SERVERIS BUS BE EMIGRACIJŲ negi JUMS patinka žaisti kiekvieną dieną tą patį per tą patį? Na kad ir kaip bus, tikiuosi kviesite draugus visus ką tik galite ir mainais siūlome jums gauti kreditų. Dėkoju už laiką kurį sugaišote skaitydami visą informaciją ir labai tikiuosi jog perskaitėte viską.
 


DAR KARTĄ AČIŪ IR IKI PASIMATYMO. PABAIGA!

 


 • 27


#134134 Lrg.lt Žaidėjo Pamąstymai.

Parašė Zilvinas_Moris 23 February 2014 - 23:54 PM

 

Pirmas blynas, komentuokit, kritikuokit, ir ar bandyti daryti ką nors toliau?

 

 

Kas galite pasidalinkite šiuo video youtubeje ir visur kur tik galite. :)


 • 26


#157162 How To Become Naras

Parašė Simas_Smetona 03 April 2015 - 14:03 PM

Geriausia pamoka, kurią galite rasti internete!! Turit pasiūlymų kitiems tutorial'ams (nežinau ar dar darysiu, nebent gerą idėją parašysit)? Rašykit čia! Don't forget to watch on HD


 • 24


#174020 Konkursas

Parašė JonasP 18 March 2016 - 23:55 PM

Pabandžiau kažką sukurpti. Minusiukas, kad trūksta 1 rampos, bet galbūt išsiversime be jos ar nelabai? Jeigu labai reikalas, tai galiu sukurti ją.

 

Video nuorada:

https://drive.google...iew?usp=sharing

 

Nuotraukų nuorada:

http://imgur.com/a/jlx3x

 

Objektų skaičiukas: 299

 

Vienas garažas skirtas atvežimui prekių, kitas pasikrovimui ir išvežimui. Vieta degalam skirta atvežti bei išvežti.

Viduje salė, kurioje pilna lentynų ir pora konvejerių dėl vaizdo. Antrame aukšte mažas ofisiukas. Abu garažai identiški.

 

1 Įvažiavimas, 2 išvažiavimai, 9 rampos, 1 degalų krovimo vieta, klaidų lyg ir nėra, vieta padoriai apšviesta (iš video/foto matosi), pakanka vietos apsisukti, visas pagrindas tik 1 objektas.


 • 23


#123297 Lrg.lt 2013.11.30 Dnb/lenktynes

Parašė Gogis 30 November 2013 - 22:23 PM

Tai nuotraukos iš evento :) Patiko? +R3P

 

http://imgur.com/a/9TXFX


 • 22


#152553 Gimtadienio Atnaujinimas: 2015.02.09

Parašė Samp_Tevas 09 February 2015 - 16:10 PM

Sveiki,

 

savo gimtadienio proga nutariau padovanoti jums dovaną atnaujinimą:

 

 

1) /BOMBA - ją galės padėti kareiviai, gaujų nariai. Praėjus 3 sekundėms bomba sprogs.

2) Atnaujinta gaujų, kareivinių, policijos objektai, jie tapo pažeidžiami. Juos galės susprogdinti patrankos šūviu ar padėjus šalia bombą.

3) Atnaujinta gaujų, kareivinių, policijos automobiliai, juos galės susprogdinti patrankos šūviu ar padėjus šalia bombą net ir nesėdint vairuotojui.

4) /DMENU papildytas automobilių įsigijimu ir bazės pastatų atstatymu. (Kelias dienas tai bus nemokama funkcija, vėliau už susprogdintus automobilius ir statinius teks sumokėti.)

 

 

Sėkmės draugai :)

 

 


 • 21


#129061 Lrg.lt Samp Serverio Manifestas 2014

Parašė Deividas_Nasaris 14 January 2014 - 21:31 PM

 

Lrg.lt Samp Serverio Manifestas 2014


 • 21


#180267 Serverio Atnaujinimas: 2018.01.12

Parašė JonasP 12 January 2018 - 19:36 PM

Atnaujinimai įkelti jauuuuu

 

 

1.1. Perkelti lėktuvų ir laivų spawn taškai nusipirkus.

1.2. Padaryti lėktuvų ir laivų pirkimo pickup'ai SF mieste.

2.1. Įkelta SF Paukštyno bazė. Išimta LS bazė.

2.2. Padaryti checkpoint'ai važinėti per SF miestą.

3. Sutaisyti įvairūs map darbų dalykai, kad biškį iš toliau krautų vaizdą.

4. LS Medžioklės zona pervadinta į SF Medžioklės zona, nes nu gi ji SF ir randasi...

5. Upsus dėlioti bus galima nuo Super Admin rango. (Deftas zyzlys)

6. /gnariai neveiks, jei esi ne gaujoje (seniau rodydavo tuos, kurie taip pat būdavo ne gaujose).

7. /info rodys kokiame klube ir darbe yra žaidėjas.

8. Nauja komanda /admgaujosbaze - leis atstatyti tam tikros gaujos bazės grobimo laiką, kad leistų grobti iškarto. Nuo DPKT rango.

9. Nauja komanda /dj (skelbti pranešimam dėl serverio radijos), kuri veiks Arrel_Grant, Reporterių direktoriui ir jo pavaduotojams.

10. Direktorių skelbimai pagal žaidėjų prašymą vietoj pilkos padaryti klasikinės mėlynos spalvos.

11. /gskelbti rodys ne tik klubo pavadinimą, bet ir klubo lyderio nick'ą.

12. Nauja komanda /bike atstatys visus serverio dviračius, nuo Super Admin rango.

13. Mirus saugioje zonoje, tai parašys prie mirties informacijos.

14. Dabar administracijai dažniau rašys, kai kažkas miršta - seniau nerodydavo, jei evente žmogus skaitos, o evente žmonės ne visada miršta, tai po to būdavo, kad nerašo.

15. Darant /pzu ir /dpzu neberodyt buginto spidometro.

16.1. Teisėsauga teisingai gaus pranešimus, jai kažkas bandys brakonieriauti panaudojant /akumas komandą.

16.2. Brakonieriai lauks tik 3min, kad priduoti žuvį.

16.3. /akumas veiks serveryje esant bent 3 teisėsaugininkams.

17.1. /adm gyd rodys, kada išjungiama realaus gyvenimo akcija.

17.2. /adm tankai rodys, kiek tankistų nustatyta.

18. /kova neleis kovoti žmogui prieš save (bugindavos ir už tai jailindavo ginklų anti-cheat).

19. /drag panaudoti galima bus tik tada, kai abu lenktynininkai bus pakankamai arti trasos starto.

20. Pasodinta daug daug medžių kelyje iš LS į SF, bei įvažiuojant į SF miestą.

21. /boom nebus galima susprogdinti nuosavų automobilių.

22. Nauja komanda /tax - rašys už kiek pravažiuota su taxi.

23. Pataisytas tekstas, kuris skelbė, kad gaujos kaina 5mln, nors iš tikro 3mln.

24. Gaujos galės turėti pavaduotojus. Jie galės viską kaip ir lyderiai, išskyrus nuimti pelną, uždaryti gaują, paskirti kitą pavaduotoją.

25. Nauja komanda /admgrangaiaa rodys žaidėjo gaujos informaciją. Prezidento rangui.

26.1. Nauja komanda /lyderiai - rodys gaujų lyderių sąrašą.

26.2. Nauja komanda /gpavaduotojai - rodys gaujų pavaduotojų sąrašą.

27. /vips chatas bus matomas ne tik vipams, bet ir administracijai.


 • 20


#174139 We Come, And We Go..

Parašė Deivis_Smiths 20 March 2016 - 00:37 AM

Tokį trumpą videką susukau iš neturėjimo ką veikti,
tikiuosi gražiai susižiūrės.
o vat mintis, nė kiek neužslėpta, tai, kad džiaugtumėtės tuo, ką turit dabar, nes to galit ir neturėti rytoj. 

Specialiai dedikuoju VISIEMS 69 angelams (toje skiltyje taip pat įmesiu šitą.)
visiems lrg driftiorams, 
draugams,
patarėjams,
vertintojams,
žiūrovams,
žodžiu tiems, kurie išvien su manimi <3

byeeee !


 • 20


#159407 [Anketa] Direktorių Prižiūrėtojai

Parašė ✵ Valdas_Pucinas ✵ 21 April 2015 - 13:03 PM

Vardas_Pavardė žaidime:
Valdas_Pucinas

 

Kiek jums yra metų:
20

 

Jūsų patirties skaičius žaidime:
39200

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje:
Seniau, nei Zigmas, nu aišku su pertraukom, bet pradėjau galima sakyt tik atsiradus Lietuviškam GRP, tai maždaug 2007-2008 vasarą, tiksliai neprisimenu jau, daug metų praėjo

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną:
Priklauso nuo užimtumo ir nuotaikos, didesnis užimtumas serveryje - didesnis aktyvumas

 

Kiek laiko praleidžiat forume:
Forume praleidžiu daugiau, nei žaidime dažniausiai, nes forumą įsijungiu kartais ir ne tik per kompiuterį, naudoju forumą vos ne kaip socialinį tinklą, šiaip pražiūriu visas temas, pranešimus, narius jų reputacija ir įspėjimus.

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą:
Mane į šį postą išrinkti turite dėl patirties ir stažo tokių ar panašių pareigų projekte, dėl idėjų kurias įgyvendinsiu ir mano nešališkumo žaidėjams, nes į visus žiūriu pagal jų nuopelnus, daugiau mažiau žinau apie visus žaidžiančius žaidėjus jų nuodėmes ir nuopelnus, todėl nesunkiai galiu atsirinkti vienam ar kitam darbui tinkantį direktorių.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?:
Planai kaip ir aiškūs - išrinkti aktyvia dirbančia, nesipykstančia direktorių komandą, tačiau DPKT darbas neapsiriboja tik tuo, kad reikia išrinkti direktorius ir žiūrėti jų įspėjimus, direktoriams reikia padėti visuomet, kartais pataisyti jų dorumo temas, kartais pridėti papildomų temų visada siūlyti idėjas tam tikram darbui, jei darbas visiškai neaktyvus ieškoti sprendimo, kaip tai pakeisti. Turiu daug senų ir dar daugiau naujų idėjų direktoriams ir kiekvienam iš darbų, kurias pamatysit tik išrinkę mane, bet galiu užsiminti, kad pakeisti darbą, ar tik atėjus į jį nebus taip paprasta gauti didesnį rangą. Maksimaliai pagyvinsim forumą darbų skiltysę naujomis, gražiomis, tvarkingomis, o svarbiausią prasmingomis temomis 

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema):
Pirmiausia tai viskas prasidės kaip ir turėtų forumo anketa, tačiau kiekvienas užpildęs bus stebimas, kiekvienas jo veiksmas kiekvienas jo žodis, toliau bus didžiausias dėmesys skiriamas į jo pasiūlytas įdėjas ir jų realumą, bei naudingumą. Viską aptartume susėdę teamspeek'ę ir taip būtų išrenkamas tinkamiausias žmogus į direktoriaus postą.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai):
Nu labai daug nepasokosiu, nes dar kam patiksiu, nes esu ir pats sau fainas, bet šiaip užsispyręs, turiu gerą atmintį, gerus darbus prisimenu trumpiau, nei blogus, nekenčiu kai man meluoja to nemokėdami ir apskritai nemėgstu žiūrėt į žmogų darantį darbą kurio jis nemoką ar neišmano.P.s Darote didelią klaidą, kad renkate iškart du, todėl kad čia iškart kils tarpusavio nesutarimas, pareigų nepasiskirtymas, o jei dar tie žmonės ir šeip nesutaria turėsite naujai išrinktą žlugusią DPKT komandą, mano manimu reikėtų išpradžių rinkti vieną, paskui kitą į pagalbą rinktusi DPKT su jūsų leidimu, aišku čia jūsų reikalas, tačiau sakau apie tai kas yra neišvengiama ir jau ne kartą pragyventą.


 • 20


#150400 Kalėdinis Serverio Atnaujinimas: 2014.12.22

Parašė Samp_Tevas 22 December 2014 - 01:29 AM

Mažytis Kalėdinis Atnaujinimas

 

 1. Pataikius su snaiperio ginklu į galvą žaidėjas mirs nuo vieno šūvio.
 2. Algirdas_Gamer parašė puikų “tazer” skriptuką. Policija ir kareiviai mušdami žaidėją policijos lazdomis duos jiems ne tik į “SKŪRĄ”, bet žaidėjas bus paralyžuotas 1 minutei.
 3. Įkelta mūsų puošnioji eglutė. Laukime Kalėdų Senelio.

 

 

P.S. Pasistenkite bent iki Naujųjų Metų pralinksminti 60 žaidėjų rekordu.


 • 20


#177753 Pgr Atnaujinimas: 2015.02.21

Parašė TheGamer 30 April 2016 - 18:58 PM

Atnaujinimas 2016.04.30

 

 

1. Komandos /ls, /sf, /e, /acsf, /acls buvo išimtos, nes serveryje nesudarė jokios reikšmės.

2. Sutvarkytos viešųjų pranešimų formatas radistams, direktoriams, vipams, administracijai, klubų lyderiams. Tekstą galėsit talpinti nuo 4 iki 120 simbolių.

3. Sutvarkytos tekstinės klaidos serverio komandose (ne visos). tik tuos, kuriuos pateikėt jūs.

4. Sutvarkytas /zuvys bugas.

5. Išimta iš /dmenu 'Skelbti pranešimą' ir ji pakeista į komandą /d.

6. Iš viešųjų pranešimų išimti laiko nustatymai. Dabar galėsit skelbti kelis pranešimus iškart, tačiau jei bus piktniauždiaujama, ketinu gražinti.

7. Komanda /ant dabar veiks visos administracijos, išskyrus Pagr. Admin, Savininko ir Skripterio. http://forumas.lrg.lt/topic/29791-id%C4%97ja-policininkams/

8. Tazerį bus galima naudoti tik kartą į minutę, o paralyžavimas truks 30s. Taip pat padaryta, kad bankuose per grobimą naudoti nebus galima.

9. Pakartotinai išimta snaiperio HS sistema. Kadangi Aido metu buvo perkelta ši galimybė SŽ darbuotojam, tai dabar išvis niekas negalės naudoti.

10. Serverio rangai sutvarkyti. Atsirado Savininkas ir Skripteris. Dabar bus vėl pilni rangų pavadinimai ir rašys visus tarp /admin.

 

 

 

Jei turit dar kokių nedidelių pasiūlymų - rašykit apačioje, tačiau ne tai, kad pridėti kažką daugiau. Aš jau išsirinkau ką nuveiksiu kol kas :D


 • 19


#156296 Pgr Atnaujinimas: 2015.02.21

Parašė Samp_Tevas 29 March 2015 - 08:41 AM

Taigi, norėjau rašyti buvusioje temoje, bet padarėte tokią sumaištį, kad ....

 

Pasirodo tik 10% LRG žaidėjų turi humoro jausmą. Na ką reikės tokių pamokų kaip vakarykščiai atnaujinimai daugiau, kad nežiūrėtumėte taip rimtai į žaidimą.

 

Čia tik keli atnaujinimai kuriuos padariau vakar, jei spėsiu padarysiu daugiau, bet manau jūs būsite greitesni su 100 žaidėjų :D

 

 

 1. Sutvarkytas bugas su /PINV.
 2. Sutvarkytas bugas su /CPARDUOTI, nebegalės apgaudinėti žaidėjų.
 3. /MESTIMONETA labai daznai piknaudziaujama, todel statymo suma sumazinama iki 100.000 Eur.
 4. /MENU – galėsite ir pasigydyti. http://forumas.lrg.l...8-įdėja-namams/
 5. Bunant namuose jums mažės STAR, po 1 STAR į 10 minučių. http://forumas.lrg.l...8-įdėja-namams/

P.S. Kai turėsiu laiko paskelbsiu praėjusio atnaujinimo "70 SPYGOS" laimėtoja. Šioje temoje duosiu 200.000 EUR ... Kam? Postinkite ir sužinosite!


 • 19


#156417 Pgr Atnaujinimas: 2015.02.21

Parašė Samp_Tevas 30 March 2015 - 01:04 AM

Štai turėjau laiko tai pasistengiau įgyvendinti jūsų kelis norus:

 1. Mechanikai galės nuimti automobilių tune /NUIMTITUNE: http://forumas.lrg.l...ja-mechanikams/
 2. /IESKOTI patobulintas, dabar galėsite rasti ne tik savo namus ar biznį, bet ir draugų namus, bizni. Tereikės įrašyti namo numeri. Jei namo numeri įrašysite 0 jums ras jūsų namą ar biznį. Sumaliau :D bet kas žaidžia supras. Jei nesupras išbandys ir supras. Na jei išbandęs nesupras, tegu klausia protingesnių už save :D LOL...
 3. Padarytas serverio restartas 2 kartus :D
 4. Pakeistas GameModeText :D

 

P.S. Eikite miegoti, saugokite akis. Tai jau tapo tradicija, bet nustebinkite ir gausite 100 KRD !!!


 • 18


#135373 [Map] Los Santos Ligoninė

Parašė JonasP 09 March 2014 - 19:20 PM

Galbūt patiks?

 

1. Kam skirtas jūsų darbas ? Serveriui
2. Kokia nauda šio darbo ? Nauja ligoninės išorė
3. Foto / Video pristatomas darbą :

 

https://drive.google...dit?usp=sharing

 

Foto prie sraigtasparnio: 

http://i.imgur.com/aHT0JPY.jpg

http://i.imgur.com/PkoX0EN.jpg

http://i.imgur.com/TuhFGSq.jpg

 

4. Skype ID :
5. Surašyti objektų kiekį. 177 objektai + 16 panaikintų objektų + 1 sraigtasparnis + 4 Rancher + 7 Ambulance
6. Ar naudojote 0.3e OBJEKTŲ? Taip

 

 

 

ATNAUJINTA:

 

Buvau užmiršęs dviračiams vietą sukurt. Pagaliau nusprendžiau kaip gražiausiai atrodo :)

 

Pridėjau užvažiavimą neįgaliesiems.

 

Porą šviestuvų.


 • 18


#130373 Lrg Žinios 2014 :)

Parašė Haskis 24 January 2014 - 22:01 PM

Sveiki, tai va, su Jodiff_Nutell sukurem video ( Žinios ).  . Komentuojam, +REP spaudžiam. !!!

 

Eigu norite kad testume žinias, parašykite y komentarus :) Stengsimės mes gerinti balsą, nes vietose neaiškiai :) Stengsimes video gražiau sukurti :)


 • 18


#181331 Serverio Atnaujinimas: 2018.02.07

Parašė JonasP 07 February 2018 - 19:03 PM

1. /lenktynes analogas adminam > /race leis skelbti lenktynes iki tam tikro taško 2 žaidėjam, nuo mod rango, nepraneš policijai, bet pamatys visas serveris, kad vyksta ir t.t.

2. /lenktynes pradėjus rašys, kur maždaug yra finišas.

3. Sutvarkyti VM checkpointai, išvažiuojant iš aikštelės nebekickins antičytas.

4. Pataisytas mechanikų komandų sąrašas ir idėta /dtei komanda.

5. Mechanikam leis tiuninguot hotring racer automobilius (leis dėt tik hidrauliką, ratus, nos, spalvą). (Deivis_Music idėjos)

6. Valitkonio DM Arena.
7. /kovotojotekstas komanda keist užrašą arenos lentoje nuo super admin ir Valitkoniui.

8. /sos antrankiai patvarkyta vėl, neleis /sos antrankiai daryt, jei arti pd.

9. Sutaisytas /ant bugas su dialogais (kai pvz siūlo vaistų, surakina tave, tada nusiperki vaistus ir nebėr antrankių).

10. /efreeze užšaldys visus žaidėjus, kurie yra netoli jūsų ir yra parašę /noriu, kad patektų į eventą, po 1 minutės atšaldys.

11. /freeze ir /unfreeze rašys žaidėjui, kas ant jo padarė šias komandas.

12. /eunfreeze ankščiau laiko atšaldys visus anksčiau užšaldytus.

13. /kuprine maistas, /pica, /vaistai, /pusti rodys aplinkiniam žaidėjam, kai panaudojate.

14. Apvogus banką, iš pasirinkto darbo pelno atims nuo 35 iki 55proc. ir perduos juos grobėjui.

15. Grobimo metu pelno nusiimt neišeis.

16. Grybavimas sutaisytas. (Gintarės, Reno ir daugelio kitų pastebėta klaida)

17. Teisėsauga negali grobt bankų.

18. Pataisytas banko grobimas šiek tiek, pakoreguotas laikas.

19. /ciatas leis panaikint laikrodį ir data bei /dienosmisija užrašą.

20. Naujas banko grobimas Nacionaliniam Banke.

21. /apiplestibanka prie banko meniu, tada ieškai kodų kortelės, ja paimi su kairiuoju ALT mygtuku, kodą suvedi prie durų su /bankokodas komanda, tada padedi sprogmenis su /sprogmenys, po 10min sprogsta durys.

21.1. Tada imate pinigus /imtipinigus [darbo ID]. Veiks tik nacionaliniam banke.

22. Sprogmenys vis atsiradinės nuo 15 valandos ir nusileis jūroje su parašiutu, bus pranešta visiems, teisėsauga, kai bandys paimti juos - sunaikins, o gaujos, kai bandys paimt - gaus atsitiktini kiekį nuo 1 iki 6 sprogmenų, kuriuos galės naudot grobime.

23. /bankopabegimas, kai prasideda banko grobimas, galima iššaut stiklą ir pro jį iššokti su parašiutu, būkit pasiruošę jį išskleist, nes žemė labai arti. (Roberto idėja)

24. Laukti, kad apvogtumėte banką pakaks 15min, vietoje 20min.

25. Pataisyta /gnariai klaida, kai nerašydavo gaujos, kuriai priklausai.

26. /tei, /ntei, /gtei, /takew, /zpas rašys žmogui, ant kurio naudojate bei jum, kas vyksta.

27. Nebepraneš du kartus, kas nušovė tave, jei tu esi adminas.

28. /bk žymėjimą žemėlapyje rodys tik teisėsaugai.

29. /gsandeliai rodys, kuri gauja turi kiek sprogmenų.

30. Pataisyti logai įvairių komandų, kad teiktų daugiau info.

31. Pakeistas /inv vaizdavimas.

32. /car /bike /trailer nebemes klaidos vykdant.

33. Pataisyta /dmenu mašinų perkrovimo klaidos, šiaip klaidelės.

34. /lytis ir /komanda neveiks, jei esi kalinys.

 

 

DNGAAXS.jpg

 

2ZMPH3K.jpg

 

a0aUpyl.png


 • 17


#180996 Serverio Atnaujinimas: 2018.02.01

Parašė JonasP 01 February 2018 - 12:52 PM

1. Pakoreguoti mapai, kad tvarkingiau atrodytų žaidime.

2. Pataisytas gaisrinės užrašas.

3. Pataisyti gaisrinės vartai šiek tiek.

4. Nacionalinį banką leis dabar plėšti.

5. /agentas007 nuo super admin nemokamas.

6. /lenktynes padarius visi aplinkiniai pamatys skaičiavimą.

7. Nauja LSPD bazė - į garažą pateksit paspaude + mygtuką.

8. Pilnai panaikinta sena VM, likučiai perkelti į LS.

9. Perstumti prie lshp šiukšlių konteineriai, jie dabar bus už ligoninės.

10. LSPD Bullet ir kiti automobiliai nebeturės nos, nebent patys idėsit per mechanikus ar pnš.

11. Pridėta Coffee Inn kavinė, su kavų meniu, komanda išmest puoduką - /ismestipuoduka.


 • 17


#165905 El Er Gie "žibutė"

Parašė Deivis_Smiths 15 August 2015 - 12:10 PM

Sveiki,

Susukau videką iš neturėjimo ką veikt.

Kas dar nežino, tai savo mašiniukui daviau vardą "Žibutė" (bcuz she blue u know)
žodžiu, spaudžiam HD ir žiūrim.


 


 • 17


Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok