Robka_Sumaheris - Administracijos papeikimai - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Robka_Sumaheris

robka nu vel

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? naujokus lavonais vadina, ten yra taisykle neizeidineti kitu zaideju o cia naujokas. taigi iskarto dingsta noras zaist kai tokie admin
2. Jūsų Video/Foto įrodymai : 88874bacb83bbe0a8ed1d098d453b8d9979.png

 

Asmeniškai nuo Igno_Trumpos


  • 0

pasiruošęs


#2
Robka_Shumaheris

Robka_Shumaheris

    Mėgstantis rašyt

  • 158 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 39m 9s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 7
Neutralus

https://www.part.lt/...d3087764640.png
https://www.part.lt/...06c3207e238.png
https://www.part.lt/...272e1829139.png
https://www.part.lt/...70440456695.png
https://www.part.lt/...c3217dcfa65.png

Varot varot o poto verkiat.


  • 0

                                                              baner8.jpg

                                                                                                     


                                                                 tumblr_mvfzv7rt7i1rb8tmvo1_500.gif


#3
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

tai bl cia viskas poto kai uzmutinai :D tai kaip nevarysi


  • 0

pasiruošęs


#4
Robka_Shumaheris

Robka_Shumaheris

    Mėgstantis rašyt

  • 158 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 39m 9s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 7
Neutralus

tai bl cia viskas poto kai uzmutinai :D tai kaip nevarysi

Lol, kad čia net naujokas čia Uknevičius žaidžia pradėjo man aiškint kad mano klasiokas kad mane paliko antrais metais, parašiau tesiog lavonas tu ir tiek čia net nera keiksmažodžio ir įžeidimas kažkoks.


  • 0

                                                              baner8.jpg

                                                                                                     


                                                                 tumblr_mvfzv7rt7i1rb8tmvo1_500.gif


#5
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

Lol, kad čia net naujokas čia Uknevičius žaidžia pradėjo man aiškint kad mano klasiokas kad mane paliko antrais metais, parašiau tesiog lavonas tu ir tiek čia net nera keiksmažodžio ir įžeidimas kažkoks.

net ne uknevicius. o tai kaip neizeidimas?:D tai ka tada tu turejai omeny vadindamas ji lavonu? jeigu asilu tave pavadinciau tai irgi ne izeidimas ane? nes tipo gyvunas. arba gaidys irgi ne izeidimas?:D eik tevukui pasakyk lavonas esi tai gausi pliuha


  • 1

pasiruošęs


#6
Robka_Shumaheris

Robka_Shumaheris

    Mėgstantis rašyt

  • 158 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 39m 9s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 7
Neutralus

Tu man neaiskink dabar ar Ukne ar ne Ukne zinau prisipazino pats PRIE LSHP, asilas ir gaidys cia gyvunai taip irgi cia ne keismazodis, SUKA irgi ne keismazodis, ir kam man tevukui sakyt as sito nesuprantu nebent tau prieisiu pasakysiu taip ir tu pasijuoksi ir man pasakysi tu lavonas ir tiek. as nesakau tu dalbajonas kazkoks ten ar t.t


  • 0

                                                              baner8.jpg

                                                                                                     


                                                                 tumblr_mvfzv7rt7i1rb8tmvo1_500.gif


#7
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

Tu man neaiskink dabar ar Ukne ar ne Ukne zinau prisipazino pats PRIE LSHP, asilas ir gaidys cia gyvunai taip irgi cia ne keismazodis, SUKA irgi ne keismazodis, ir kam man tevukui sakyt as sito nesuprantu nebent tau prieisiu pasakysiu taip ir tu pasijuoksi ir man pasakysi tu lavonas ir tiek. as nesakau tu dalbajonas kazkoks ten ar t.t

tai kai kita kart ateisiu ir pasakysiu robka tu gaidys tai neisizeisi?:D taip, robertai, asilas ir gaidys nera keiksmazodziai bet sie zodziai zeidzia kitu jausmus taip pat kaip ir lavonas


  • 0

pasiruošęs


#8
Robka_Shumaheris

Robka_Shumaheris

    Mėgstantis rašyt

  • 158 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 39m 9s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 7
Neutralus

tai kai kita kart ateisiu ir pasakysiu robka tu gaidys tai neisizeisi? :D taip, robertai, asilas ir gaidys nera keiksmazodziai bet sie zodziai zeidzia kitu jausmus taip pat kaip ir lavonas

Ok ok nuo dabar bus lavonas keiksmas xd


  • 0

                                                              baner8.jpg

                                                                                                     


                                                                 tumblr_mvfzv7rt7i1rb8tmvo1_500.gif


#9
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

[patmestas]


  • 0

baner10.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok