Peikiu Moderatoriu Robka_Shumaheris - Administracijos papeikimai - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Moderatoriu Robka_Shumaheris

neduokit kvailiams mod

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Piceriukas

Piceriukas

    Pastovintis už save

  • 41 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 7v 1m 15s
  • Žaidimo nikas:Kiets_Piceriuks
Reputacija: 22
Nuostabu!

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Viskas prasidėjo nuo kariuomenės bazės šturmo ,po jo kai sumokėjau išpirką pasipylė ,,loxai" ir t.t. be, to kaip gi mašina atsirado mūsų bazėje kai visi vartai buvo uždaryti? Kažkuris iš admin naudojo /av komandą , tada nusprendžiau daryti kratą robkos namuose ir spėkit kas? Vėl su JP parskrido kai leidosi tada tepamačiau ir nespėjau nufotkinti su JP ,bet logose turėtu matytis ir pradėjo šaudyti. Tikrai blogas pavyzdys ir mod komandas naudoja tik ,kad bausti priešus ir savo reikmėms. :)
2. Jūsų Video/Foto įrodymai : 

https://imgur.com/a/eaBf5

PEACE.


  • 1

VĮ Karo akademija direktorius 2018-02-28 - 2018-03-29


#2
Robka_Shumaheris

Robka_Shumaheris

    Mėgstantis rašyt

  • 158 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 39m 9s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 7
Neutralus

O aš negaliu parašyt jums loxai? prie ko čia tas moderatorius? aš tik vieno nesuprantu, jei įrodymu neturi kad buvau su JP tai laisvas.


  • 0

                                                              baner8.jpg

                                                                                                     


                                                                 tumblr_mvfzv7rt7i1rb8tmvo1_500.gif


#3
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

[ppriimtas]

 

 

O aš negaliu parašyt jums loxai? prie ko čia tas moderatorius? aš tik vieno nesuprantu, jei įrodymu neturi kad buvau su JP tai laisvas.

 

 

Prie ko moderatorius? Prie šito:

 

2.  Nerodyti blogo pavyzdžio žaidėjams.
3.  Neįžeidinėti serverio žaidėjų, bei savo kolegų.

 

 

O už komandų naudojimą, šiuo atveju /jp gauni žodinį įspėjimą. Nepasimokysi, neteksi pareigų. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.


  • 4

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: neduokit, kvailiams, mod

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok