Anketa Į " Vi - Karo Akademija " Direktoriaus Postą - Anketos į direktorius - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į " Vi - Karo Akademija " Direktoriaus Postą

dpkt

 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
*Stan*

*Stan*

  Forumo pažiba

 • 1090 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 21d 13v 9m 34s
 • MiestasVilnius
 • Žaidimo nikas:Povilas_Stan
Reputacija: 197
Gangsta shit

Anketa į " VI - Karo Akademija " Direktoriaus postą

 

 

 - Norėdami tapti VI - Viešo balso valstybinės įstaigos direktoriumi jūs privalote būti susipažinę su Direktorių / Pavaduotojų taisyklėmis kurios randasi štai čia , turite žinoti visus darbuotojų limitus ir jų griežtai laikytis antraip būsite baudžiami įspėjimais, darbuotojų limitus rasite paspaude ČIA

- Jeigu būnant direktorium jums darbas pabodo arba atsirado kita priežastis dėl kurios jūs norite palikti direktoriaus postą, jūs PRIVALOTE užpildyti atsistatydinimo iš direktoriaus posto anketą antraip galite papulti į DIREKTORIŲ JUODAJĮ SĄRAŠA !  Direktoriaus atsistatydinimo anketas rasite paspaudę ČIA

kas be ko, privalote žinoti visas žaidėjų taisykles, galvoti logiškai Žaidėjui, kuris yra pirkęs direktorių už tikrąją valiutą galioja lygiai tos pačios taisyklės kaip ir išrinktam iš anketų.

Savo firmą turite prižiūrėti atsakingai ir taip kad nebūtų jokių nusiskundimų iš žaidėjų, direktoriaus postas yra labai atsakingas dalykas ir pildydami anketą į direktoriaus postą jūs turi susitaikyti su tuo jog turėsite dirbti atsakingai ir beabejo sąžiningai. Pagal naujus reikalavimus darbas nebus lengvas.  Pildyti galima tik į vieno darbo direktoriaus postą (negalima užpildyti dviejų anketų vienu metu).

SVARBU:

 

Pildydami anketą jūs turite turėti 

 

TeamSpeak'ą - Jis reikalingas tam, kad jeigu būtų susirinkimas ar pnš. Eitų su jumis lengvu būdu bendrauti.

Skype - Dėl lengvo susisiekimo.

Taip pat, pildant anketą į direktorių privalote būti pražaidę bent 50 valandų žaidimę ( Valandas galite pasižiūrėti paspaudę ČIA, bent minimaliai turite žinoti apie firmą į kurios direktorius pildote anketą, 

Reikalavimai yra tikrai labai maži, todėl ir papult į direktorių gretas taip pat nėra sunku.

 

! Direktorių Priežiūros Kontrolė pasilieka teisę koreguoti arba redaguoti šį tekstą, todėl kiekvieną karta pildant anketą privalote viską akilai perskaityti !

 

 

__________________________________________________________________________________________________

! PILDYMO FORMA !

Atranka vyks kai bus pakankamai kadindatų rinkti

                                                     

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė ( Žaidime ) - 

2. Jūsų XP kiekis serveryje - 

3. Jūsų išžaistos valandos serveryje ( pasižiūrėsite  ČIA )

4. Jūsų amžius - 
 
SITUACINIAI KLAUSIMAI:
 
* Kaip elgtumėtės jeigu jūsų nuolat prašytų pakelti rangą ? -
 
* Kaip žadat elgtis su savo darbuotojais,ar jūs būsite griežtas vadovas, ar atlaidus ir šiltas? (atsakykite pagal savo charakterį ir pažiūras, nebūtina laikytis klausimo formuluotės, bet privaloma į jį atsakyti) -
 
* Kaip vyks pavaduotojo atranka ? - 
 
* Darbo biudžetas smunką žemyn. Kaip elgsitės kad jį pakeltumėte ? -
 
* Kaip vykdysite atrankas? Kokių atrankų tipų esate sugalvoję  ? -
 
* Jūsų darbas visiškai nepopuliarus, nėra norinčių dirbti, kokiu būdu jūs pritrauksite pas save dirbti žaidėjų ? -
 
* Iš jūsų darbo staiga pradėjo išeidinėti žaidėjai, kaip sudominsite juos, kad jie pasiliktų, kaip manote, ko trūksta jūsų darbe, kad išlaikytumėt jo populiarumą, kodėl žaidėjai staiga pradėjo išeidinėti?
 

 • 1

Serverio super administratorius: 2014-05-08 iki 2014-05-30


Serverio moderatorius: 2018-01-02 iki 2018-01-07


Serverio administratorius: 2018-01-07 iki 2018-02-02


Serverio super administratorius: 2018-02-02 iki 2018-02-25


Serverio DPKT: 2018-02-25 iki xxxx-xx-xx


#2
Domce_Dominykas

Domce_Dominykas

  Savas

 • 146 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 7d 8v 4m 45s
 • Žaidimo nikas:Domce_Dominykas
Reputacija: 12
Gerai gerai

1. Jūsų Vardas_Pavardė ( Žaidime ) - Domce_Dominykas

2. Jūsų XP kiekis serveryje -44019 

3. Jūsų išžaistos valandos serveryje ( pasižiūrėsite  ČIA )502

4. Jūsų amžius - 14
 
SITUACINIAI KLAUSIMAI:
 
* Kaip elgtumėtės jeigu jūsų nuolat prašytų pakelti rangą ? -Duočiau žodinį ispėjimą, jei darbuotojas vistiek prašines gaus ispėjimą, surinkes daugiausiai 3 ispėjimus skris iš darbo.
 
* Kaip žadat elgtis su savo darbuotojais,ar jūs būsite griežtas vadovas, ar atlaidus ir šiltas? (atsakykite pagal savo charakterį ir pažiūras, nebūtina laikytis klausimo formuluotės, bet privaloma į jį atsakyti) -Būsiu griežtas ir atlaidus, jei darbuotojai bus geri ir aš busiu geras ir jei darbuotojai bus pikti ir aš busiu piktas.
 
* Kaip vyks pavaduotojo atranka ? - Išrinksiu darbuotoja kuris man labiausiai patinka.
 
* Darbo biudžetas smunką žemyn. Kaip elgsitės kad jį pakeltumėte ? -Tektu sunkiau dirbti, gaudyti nusikaltelius, apginti banką, bei kitas užgrobtas vietas. Biudžetas kiltų savaime.
 
* Kaip vykdysite atrankas? Kokių atrankų tipų esate sugalvoję  ? -Tipų yra įvairių, bus atrankos forume, ir bus apklausti teamspeak3 programoje. Įmanoma kitų prigalvot, kai tapsiu direktoriumi, tikrai sugalvosiu kažką.
 
* Jūsų darbas visiškai nepopuliarus, nėra norinčių dirbti, kokiu būdu jūs pritrauksite pas save dirbti žaidėjų ? -Karo akademija nepopuliarus? Jai žaidejai norės gero darbo. Jie ateis i Karo Akademija, jai matau kad darbuotojai nepatenkinti tai darysiu treniruočių ir dalinsiu premijų.
 
* Iš jūsų darbo staiga pradėjo išeidinėti žaidėjai, kaip sudominsite juos, kad jie pasiliktų, kaip manote, ko trūksta jūsų darbe, kad išlaikytumėt jo populiarumą, kodėl žaidėjai staiga pradėjo išeidinėti?Nebus taip, vistiek liks kažkas darbe. Jei ižeidinės, stengsiuos jiems duoti kuo daugiau veiksmo, premijų treniruočių.
 
[aatmesta]
 
Kariuomenė negaudo nusikaltėlių. Tikėtis, kad žaidėjai ateis į darbą, tik dėl to, kad čia kariuomenė yra naivu. Sėkmės kitam kartui

 • -1

b37fad17521153.562bb05f79712.gif                                                                                                                                                 MANO PASIEKIMAI                                                                                                                                                                                            II - Nelegalus Parakas Pavaduotojas                                                                                                                                                                                   VI - Geras Faras Direktorius


#3
Piceriukas

Piceriukas

  Pastovintis už save

 • 41 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 2d 7v 1m 15s
 • Žaidimo nikas:Kiets_Piceriuks
Reputacija: 22
Nuostabu!

1. Jūsų Vardas_Pavardė ( Žaidime ) - Kiets_Piceriuks.

2. Jūsų XP kiekis serveryje - 14.7k.

3. Jūsų išžaistos valandos serveryje ( pasižiūrėsite  ČIA ) 120h.

4. Jūsų amžius - Greit 18
 
SITUACINIAI KLAUSIMAI:
 
* Kaip elgtumėtės jeigu jūsų nuolat prašytų pakelti rangą ? - Rangų nekelčiau. Jie būtų automatiškai keliami už žaistą laiką ir manau sukurčiau kokias kariuomenes ataskaitas ,kad būtų aktyvumas ir noras būti šiame darbe.
 
* Kaip žadat elgtis su savo darbuotojais,ar jūs būsite griežtas vadovas, ar atlaidus ir šiltas? (atsakykite pagal savo charakterį ir pažiūras, nebūtina laikytis klausimo formuluotės, bet privaloma į jį atsakyti) Bandyčiau vaizduoti tikrą kariuomenės gyvenimą ,būtų drausmė ir tvarka.
 
* Kaip vyks pavaduotojo atranka ? - Forume ,anketos.
 
* Darbo biudžetas smunką žemyn. Kaip elgsitės kad jį pakeltumėte ? - Pabūtume truputį ant dietos, o jei iš tikro nesmuks, nes investuosiu karts nuo karto ir pasirinksim pinigų iš banko ginimo.
 
* Kaip vykdysite atrankas? Kokių atrankų tipų esate sugalvoję  ? - Norėčiau old school ,kaip seniau ,kad buvo tam tikrą dieną patvirtinus anketą žaidime įvyktu apklausa per /skamb ,tikrinami DM įgūdžiai.
 
* Jūsų darbas visiškai nepopuliarus, nėra norinčių dirbti, kokiu būdu jūs pritrauksite pas save dirbti žaidėjų ? - Bandysiu užimti žaidėjus ,atsiradus naujoms kratų sistemoms jų tikrai netrūktų ,būtų nuožmiai kovojama dėl sprogmenų. Žaidėjai naudos visas transporto priemonės, garantuosiu veiksmą. Veiks speciali grupė kuri padės policijos departamentui išgaudyti nusikaltėlius ,darinėsime pasienius, bus ir vėl prižiūrimas kalėjimas. Be to ,norėčiau taikyti Gerb. Uknevičiaus taktiką ,žaisti pagal RP taisykles. Jokių /ant esant mašinoje ,gaudysim kol bus ragai.
 
* Iš jūsų darbo staiga pradėjo išeidinėti žaidėjai, kaip sudominsite juos, kad jie pasiliktų, kaip manote, ko trūksta jūsų darbe, kad išlaikytumėt jo populiarumą, kodėl žaidėjai staiga pradėjo išeidinėti? Bandyčiau surinkti kolektyvą kuris sutartu ,bendradarbiautu. Kaip ir minėjau anksčiau bus daug veiklos kuri primins šiam serveriui ,kad yra toks darbas ,kaip kariuomenė!
 
[apriimta]
 
Susisieksiu žaidime

 • 0

VĮ Karo akademija direktorius 2018-02-28 - 2018-03-29


#4
Antanas'Shaw

Antanas'Shaw

  Lyderis

 • 529 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 9d 4v 9m 32s
 • MiestasKlaipėda.
Reputacija: 57
Monstras
1. Jūsų Vardas_Pavardė ( Žaidime ) - Antanas_Shaw
2. Jūsų XP kiekis serveryje - 17400 XP
3. Jūsų išžaistos valandos serveryje ( pasižiūrėsite  ČIA ) - 179 val.
4. Jūsų amžius - 20 metų.
 
SITUACINIAI KLAUSIMAI:
 
* Kaip elgtumėtės jeigu jūsų nuolat prašytų pakelti rangą ? - Manau, kad tokie prašymai būtų ignoruojami arba tiesiog paaiškinama, kad kariuomenės laipsnius reikia užsitarnauti, už ačiū jie nedalinami.
 
* Kaip žadat elgtis su savo darbuotojais,ar jūs būsite griežtas vadovas, ar atlaidus ir šiltas? (atsakykite pagal savo charakterį ir pažiūras, nebūtina laikytis klausimo formuluotės, bet privaloma į jį atsakyti) - Aš ramus žmogus, už pavadėlio nelaikau tačiau ir įsisiautėt neleidžiu. Jei kils problemos su darbuotojais, bandysim šnekėtis ir rasti kompromisą, galbūt kažką reiks pakeisti, kad dirbti taptu įdomiau, nes įdomų ir gerą darbą padaro ne tik direktorius, bet ir smalsūs bei energingi darbuotojai kas sudaro stiprų, darbštų ir nuolatos tobulėjantį kolektyvą.
 
* Kaip vyks pavaduotojo atranka ? - Pavaduotoją išsirinksiu pagal save, turim patikimų žmonių žaidėjų tarpe.
 
* Darbo biudžetas smunką žemyn. Kaip elgsitės kad jį pakeltumėte ? - Jeigu biudžetas smunka, vadinasi darbuotojams neįdomu dirbti ir kelti darbo ekonomika, todėl ir bandysim šį darbą paversti įdomiu, kad tokių dalykų nenutiktų. Krizės metu, pats investuosiu į darbą, kol biudžetas stabilizuosis.
 
* Kaip vykdysite atrankas? Kokių atrankų tipų esate sugalvoję  ? - Kadangi žmonių skaičius vis dar minimalus, atranka bus vykdoma įprasta apklausa.
 
* Jūsų darbas visiškai nepopuliarus, nėra norinčių dirbti, kokiu būdu jūs pritrauksite pas save dirbti žaidėjų ? - Nemanau, kad darbas nėra populiarus, tiesiog iki šiol buvo sunkų į jį patekti, nes nebuvo darbdavių. O šiaip tai kadangi aš realiai esu kariškis, bandysiu pritaikyti savo žinias čia ir su darbuotojais bandyti padaryti karini rengimą iš taktikos pusės. :D
 
* Iš jūsų darbo staiga pradėjo išeidinėti žaidėjai, kaip sudominsite juos, kad jie pasiliktų, kaip manote, ko trūksta jūsų darbe, kad išlaikytumėt jo populiarumą, kodėl žaidėjai staiga pradėjo išeidinėti? Toks tas žaidimas, kad darbuotojai vienoje vietoje neužsibūna, išeis vieni ateis kiti. Tačiau faktiškai tai kolkas nevyksta, tad negaliu išsiplėsti šitame klausime, jeigu tai nutiktu, tada ir mąstytume.
 
[apriimta]
 
Susisieksiu žaidime

 • 2

a98d860429897884014801c2e0adf01e401.png[


#5
Artis_Dubstep

Artis_Dubstep

  Hackeris

 • 591 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 10d 22v 5m 23s
 • MiestasPanevėžys
Reputacija: 134
Mėgstamas

1. Jūsų Vardas_Pavardė ( Žaidime ) - Artis_Dubstep

2. Jūsų XP kiekis serveryje - 60k

3. Jūsų išžaistos valandos serveryje ( pasižiūrėsite  ČIA ) 578h

4. Jūsų amžius - 17
 
SITUACINIAI KLAUSIMAI:
 
* Kaip elgtumėtės jeigu jūsų nuolat prašytų pakelti rangą ? - Perspėčiau žodžiu, jei situacija kartotųsi, duočiau įspėjimą.
 
* Kaip žadat elgtis su savo darbuotojais,ar jūs būsite griežtas vadovas, ar atlaidus ir šiltas? (atsakykite pagal savo charakterį ir pažiūras, nebūtina laikytis klausimo formuluotės, bet privaloma į jį atsakyti) - Būsių griežtas, stengsiuos su darbuotojais palaikyti darbinius ryšius, kad nebūtų korupcijos. Nežadu bausti už kiekvieną smulkmeną, bet taisyklių nesilaikymas nebus toleruojamas.
 
* Kaip vyks pavaduotojo atranka ? - Forume, išsirinksiu sau tinkamiausią žmogų. Ieškosiu žmogaus kuris turi patirties šioje srityje ir turi gerą reputaciją.
 
* Darbo biudžetas smunką žemyn. Kaip elgsitės kad jį pakeltumėte ? - Darysiu atranką į darbą, stengsiuos motyvuoti darbuotojus labiau dirbti, paaukosiu savo pinigų.
 
* Kaip vykdysite atrankas? Kokių atrankų tipų esate sugalvoję  ? - Anketos forume, apklausos TeamSpeak 3
 
* Jūsų darbas visiškai nepopuliarus, nėra norinčių dirbti, kokiu būdu jūs pritrauksite pas save dirbti žaidėjų ? - Forume sukursiu įdomių sistemų darbui, bandysiu padaryti darbą kuo įdomesnį žaidėjams, kad dauguma norėtų jame dirbti.
 
* Iš jūsų darbo staiga pradėjo išeidinėti žaidėjai, kaip sudominsite juos, kad jie pasiliktų, kaip manote, ko trūksta jūsų darbe, kad išlaikytumėt jo populiarumą, kodėl žaidėjai staiga pradėjo išeidinėti? Pakelsiu savaitines algas, pasikalbėsiu su darbuotojais ko jiems trūksta, kodėl palieka darba, bandysiu keisti padėtį.
 
[apriimta]
 
Susisieksiu žaidime

 • 2

#UnbanDubstepa


#6
Robertas_Same

Robertas_Same

  DPKT

 • 274 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 9d 23v 49m 11s
 • MiestasVilnius
 • Žaidimo nikas:Robertas_Same
Reputacija: 97
Mėgstamas

1. Jūsų Vardas_Pavardė ( Žaidime ) - Robertas_Same

2. Jūsų XP kiekis serveryje - 77832

3. Jūsų išžaistos valandos serveryje ( pasižiūrėsite  ČIA ) 500+

4. Jūsų amžius - 17
 
SITUACINIAI KLAUSIMAI:
 
* Kaip elgtumėtės jeigu jūsų nuolat prašytų pakelti rangą ? - Atsižvelgčiau į asmens pradirbtą laiką darbe, už jo atliktus veiksmus ir misijas kurios bus nustatytos kiekvienam rangui. Atsižvelgčiau į jo aktyvumą treniruotėse taip pat, tik pažiūrėjas į šias kriterijas galėčiau spręsti ar kelti rangą ar ne, jeigu asmuo mano darbe prašinėtų rango pastoviai (įkyriai), duočiau įspėjimą.
 
* Kaip žadat elgtis su savo darbuotojais,ar jūs būsite griežtas vadovas, ar atlaidus ir šiltas? (atsakykite pagal savo charakterį ir pažiūras, nebūtina laikytis klausimo formuluotės, bet privaloma į jį atsakyti) - Priklausys nuo situacijos, kaip elgsis mano darbuotojai taip ir aš su jais. Nemanau, kad tarp manęs ir darbuotojų kiltų kažkokie pykčiai ir ginčai, nes viskas vyktu sklandžiai ir maloniai akiai. Aš būčiau griežtas direktorius, nes geram darbui parūpint reikalingas griežtumas, kiekvieną savaitę vyktų treniruotės ir darbo mokymai kuriuose armijos darbuotojai galėtų suprasti kaip iš tikrūjų reiktų dirbti darbe. Šiltumas ateis tik penktadieniais, per premijas :).
 
* Kaip vyks pavaduotojo atranka ? - Pavaduotojo atranka vyks per nelengvą anketa forume ir apklausa Teamspeak'e
 
* Darbo biudžetas smunką žemyn. Kaip elgsitės kad jį pakeltumėte ? - Motyvuočiau darbuotojus dirbti pažadėdamas didesnės algos ir geresnio rango. Pasiūlyčiau išeičių iš nuobodumo. Rasčiau remėjų kurie investuotų. Apsaugočiau turtą nuo gaujų.
 
* Kaip vykdysite atrankas? Kokių atrankų tipų esate sugalvoję  ? - Teamspeakas, anketos forume, KET testavimas, šaudymo testai ir kiti žaidimo įgūdžių testavimai
 
* Jūsų darbas visiškai nepopuliarus, nėra norinčių dirbti, kokiu būdu jūs pritrauksite pas save dirbti žaidėjų ? - Nemanau, kad su mano algomis jis bus nepopulerus, nes armijos darbas bus gyvas vėl, bet jeigu taip nutiktų tai kreipčiausi į savo teikiamą motyvacija darbui.
 
* Iš jūsų darbo staiga pradėjo išeidinėti žaidėjai, kaip sudominsite juos, kad jie pasiliktų, kaip manote, ko trūksta jūsų darbe, kad išlaikytumėt jo populiarumą, kodėl žaidėjai staiga pradėjo išeidinėti? Atlyginimas ir Veikla 
 
[apriimta]
 
Susisieksiu žaidime

 • 4

#Robertas'SameForPresident


____________________________________________________________________________________________________


“You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,

And live like it's heaven on earth.


William W. Purkey


Paveiksliukas


#7
*Stan*

*Stan*

  Forumo pažiba

 • 1090 Pranešimai
  • Išbūta laiko: 21d 13v 9m 34s
 • MiestasVilnius
 • Žaidimo nikas:Povilas_Stan
Reputacija: 197
Gangsta shit

Naujuoju direktoriumi tampa Kiets_Piceriuks, nes vienintelį sugebėjau pasigauti apklausai TS


 • 0

Serverio super administratorius: 2014-05-08 iki 2014-05-30


Serverio moderatorius: 2018-01-02 iki 2018-01-07


Serverio administratorius: 2018-01-07 iki 2018-02-02


Serverio super administratorius: 2018-02-02 iki 2018-02-25


Serverio DPKT: 2018-02-25 iki xxxx-xx-xx


Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok