Unban Kestas_Faer - Unban anketos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unban Kestas_Faer

Free ban

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Kestas_Faer

Kestas_Faer

    Savas

  • 106 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 4v 14m 33s
Reputacija: 4
Neutralus

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė : Robertas_Same
2. Bano priežastis ( reason ) : Cheat
3. Paaiškinkite situacija : Ką aš žinau, skridau su lėktuvu, prie hp sprogo ir Robertas ban sugalvojo net nžn kodėl...
4. Įrodymai  ( Video/Nuotraukos ) : 6009bacc59040524d383a3369827554c225.png

 

5. Jūsų IP: 


  • 1

#2
Robertas_Same

Robertas_Same

    DPKT

  • 274 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 23v 49m 11s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Robertas_Same
Reputacija: 97
Mėgstamas

Labas Kestai, manau, jog puikiai pameni kaip prisijungei prieš šitą kartą. Tą sykį labai gerai matėsi ir man, ir Ernestui_Samsung su Iza_Malboro, kad aš į tavę šaudžiau su AK-47 ir tavo medikų mašina tiesiog neėmė jokio žalos. Įrodymų kaip visada nerinkau, todėl, kad esu įsitikinęs savyje.

 

Taip pat tavęs paklausiau kodėl naudoji cheatus, tu tiesiog atsijungei :(, todėl kai tik prisijungei daviau tau 100val. baną.


  • -1

#Robertas'SameForPresident


____________________________________________________________________________________________________


“You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,

And live like it's heaven on earth.


William W. Purkey


Paveiksliukas


#3
Kestas_Faer

Kestas_Faer

    Savas

  • 106 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 4v 14m 33s
Reputacija: 4
Neutralus

Labas Kestai, manau, jog puikiai pameni kaip prisijungei prieš šitą kartą. Tą sykį labai gerai matėsi ir man, ir Ernestui_Samsung su Iza_Malboro, kad aš į tavę šaudžiau su AK-47 ir tavo medikų mašina tiesiog neėmė jokio žalos. Įrodymų kaip visada nerinkau, todėl, kad esu įsitikinęs savyje.

 

Taip pat tavęs paklausiau kodėl naudoji cheatus, tu tiesiog atsijungei :(, todėl kai tik prisijungei daviau tau 100val. baną.

Niekas nešaudė... Nejuokinga... Man lagino todėl rr dariu nemačiau, kad kažko klaustum... rašiau /dmenu nk neregavo tada rr padariau


  • 0

#4
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

Labas Kestai, manau, jog puikiai pameni kaip prisijungei prieš šitą kartą. Tą sykį labai gerai matėsi ir man, ir Ernestui_Samsung su Iza_Malboro, kad aš į tavę šaudžiau su AK-47 ir tavo medikų mašina tiesiog neėmė jokio žalos. Įrodymų kaip visada nerinkau, todėl, kad esu įsitikinęs savyje.

 

Taip pat tavęs paklausiau kodėl naudoji cheatus, tu tiesiog atsijungei :(, todėl kai tik prisijungei daviau tau 100val. baną.

 

Nėra įrodymų - nėra ir bano ir + dar įspėjimas turėtų pareiti už banus be įrodymų.


  • 5

#5
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

[uapriimta]

[ppriimtas]


  • 0

baner10.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Free, ban

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok