Bandau Į Modą - Anketos į serverio moderatorius, ir aukščiau. - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Bandau Į Modą

raktažodis1

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Alfa_Gytis

Alfa_Gytis

    Patrankų mėsa

  • 1 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 27m 27s
  • Žaidimo nikas:Alfa_Gytis
Reputacija: 1
Neutralus

1. Vardas_Pavardė žaidime? :Alfa_Gytis
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? :12397

3. Jūsų amžius? :14
4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ? kad galečiau prižiureti žaidejus, prižiureti tvarką serverį, rengti kaškoki eventą, bet daug yra modų kurie yra negeri, jail neduoda tai galečiau aš tai padaryti :))
5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? :Nes kai kurie net neprižiuri žaidejus, nerengia neivieno evento, jail neduoda kai šaudo prie saugi zona, tai manau aš susitvarkysiu :)
6. Ar turite mikrofoną? :Ne
7. Jūsų skype ID? :Nesinaudoju, ir neturiu :(

1. Vardas_Pavardė žaidime? :
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? :

3. Jūsų amžius? :
4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ? 
5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? :
6. Ar turite mikrofoną? :
7. Jūsų skype ID? :


  • 1

#2
Domce_Dominykas

Domce_Dominykas

    Savas

  • 146 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 8v 4m 45s
  • Žaidimo nikas:Domce_Dominykas
Reputacija: 12
Gerai gerai

UzTikrai susitvarkys su modu :)


  • 0

b37fad17521153.562bb05f79712.gif                                                                                                                                                 MANO PASIEKIMAI                                                                                                                                                                                            II - Nelegalus Parakas Pavaduotojas                                                                                                                                                                                   VI - Geras Faras Direktorius


#3
سيبيريا` فوكسوناس

سيبيريا` فوكسوناس

    Siberian Fox - The Legendary Hunter

  • 1596 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 31d 13v 1m 52s
  • MiestasPrienai
Reputacija: 196
Gangsta shit

Prieš. Manau nereikia aiškinti kodėl. O jei reikia, užteks vieno argumento - naujokas.


  • -1

stats.php?id=110&img=1

76561198101701587.png graphic.png

 

"Rokas, tukšumu tausta , tukšumā sirds tevi rausta .

Rokas , tukšumu tausta , tukšums- jo sirds tev ir
lauzta .
Rokas, tukšumu tausta , tukšumā sirds tevi rausta .
Rokas , tukšumu tausta , tukšums- jo sirds tev ir
lauzta .
"
 MUSIQQ - Sekundes


#4
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Pries! Dar pazaisk cia ilgiau, susipazink su dauguma. Reikia dar tau ismokt daug ka, iskaitant zaidimo taisykles. GL next time


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#5
Andrius_Valitkonis

Andrius_Valitkonis

    Diktatorius

  • 351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 11m 1s
Reputacija: 117
Mėgstamas

Nejuokauk seniuk, kam tau bandyti i tuos moderatorius? pasidziauk dar zaidimu, sudalyvauk gauju karose, pabuk geras, pabuk blogas...


  • 1

Turnyras kurio niekas nebepakartos.
http://forumas.lrg.l...t-man-stndaing/
 

Eilėraštis apie Arrel_Grant:

"DDosinu aš gan dažnai, nes man patinka tai labai.Anglijoj aš gyvenu, pasislėpęs nuo visų.Jei nesislėpsiu aš dažnai, gausiu pliuchą amžinai." - by A.V.


#6
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Prieš pats buvau toks kaip tu, pats buvau zbitkavotas vaikas galvojantis kad susitvarkys su modu, irgi maniau kokie visi blogi, nesuteikia man šanso, bet dabar galiu visiems padėkoti, kad davė man laiko subresti ir suprasti kas iš tikro yra MODERATORIUS


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#7
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

[aatmesta]

 

Neatitinki reikalavimų.


  • 0

baner10.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: raktažodis1

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok