Nostalgija Over 9000 - Pašnekesiai - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Nostalgija Over 9000

senbuviai los-santos.lt prisiminimai

  • Please log in to reply
5 atsakymai į šią temą

#1
Naujokas;)

Naujokas;)

    Pastumdėlis

  • 16 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20v 13m 52s
  • MiestasKretinga/Salantai
  • Žaidimo nikas:Giedrius_Silgalis
Reputacija: 16
Gerai gerai

Labas vakaras !! Taip, man ir paciam keista, kaip aš cia atsidūriau. Bet nevermind, prie esmės :D Tai va atvarau į forumą pažiūrėt, kaip reikalai, nes paskutinį kart kai buvau cia jie nebuvo geri. Nu bet svarbiausia, pamaciau senus senus žaidėjus, iš gal kokiu 2012-13 metų Los-Santos.lt serverio, tieeeeeeeeeek nostalgija apėmė, ir taip gera paliko prisiminus tuos laikus :D Neįsivaizduoju, draugeliai, kaip jūs dar laiko randat sampui, ta prasme tada mes dar vaikai/paaugliai buvom, bet dabar jau suaugom, mokslai/darbai/studijos. Bet vistiek smagu, reikės ir į serverį užlėkt!

Nežinau, ar daug kas mane pamenat, aš LRG nelab daug lošiau, Los-Santos.lt buvo mano pats pirmas serveris kurį lošiau. Mano nickas buvo Giedrius_Silgalis. Žaidėjai kuriuos AŠ tikrai gerai pamenu, kurie matau aktyvūs tai buvo Gintarė, kuri visada užimdavo aukštas pareigas, ne be reikalo, matyt :P Tikrai draugiška ir maloni visada ^^ Lukas_Elsy, tikrai pamenu kažkokie ryšiai ir mus siejo, berods taksiorais dirbom, arba tuneriais, tiksliai nepamenu, bet tikrai buvom. Aišku, Valitkonis, tavo paveikslas man ryškiausias, buvom draugeliai :D Žiauriai sutarėm, dar tikrai pamenu kad tave ar iš dyrikų metė lauk, ar banas grėsė, tikrai nepasakysiu dabar, bet dalykas tame, kad paskutinį savo eventą darei prie Big Jump, nepamenu nei kas laimejo nei ką aš ten išvis dariau, bet pamenu tą momentą kaip vakar :D Benūtis Ramanauskūtis, žiaaaauriai prikolas pilietis, visada kažkaip sueidavom, pabazarint, kad ir aš toks snarglius tebuvau, bet vistiek maloniai sutikdavo ir bendraudavo.Martinis, drifteris pamenu, tuneriais dirbom, irgi neblogai sutarėm. Nicko tik nepamenu, vienas žiauriai geras drifteris buvo, netgi youtubei video kraudavo, žinau kad Deivis_? Petruolis jau iš vėlėsnių laikų, jau LRG, Išprusęs žmogus, atsakingai dirbo darbą kai buvo Pagr. Administratorius (Gal ir dabar yra, nepykit jei klystu), teamspeake bendravom, malonus :P
 Daug jūsų pamenu dar, tikrai visų nepaminėsiu, nes kiti net nebepamatys šito posto, bet laisvai galite išreikšti savo prisiminimus iš tų laikų, jei kas dar pamenat, vistiek, man tokia nostalgija sukėlė visi aukšciau išvardinti vardai, kad negaliu, taip gera ant širdies :))
 


  • 8

graphic.png

c168eeb6a5413ab509b18774f3240beb883.jpg


#2
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

Heliaw heliaw heliaw aš irgi Tave pamenu! Užsuk ir į serverį kada turėsi laiko. :P


  • 0

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg


#3
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

ka giedrelis?


  • 0

pasiruošęs


#4
Andrius_Valitkonis

Andrius_Valitkonis

    Diktatorius

  • 351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 11m 1s
Reputacija: 117
Mėgstamas
Giedriau pamenu tave, buvai geras ginklanešys!
  • 0

Turnyras kurio niekas nebepakartos.
http://forumas.lrg.l...t-man-stndaing/
 

Eilėraštis apie Arrel_Grant:

"DDosinu aš gan dažnai, nes man patinka tai labai.Anglijoj aš gyvenu, pasislėpęs nuo visų.Jei nesislėpsiu aš dažnai, gausiu pliuchą amžinai." - by A.V.


#5
سيبيريا` فوكسوناس

سيبيريا` فوكسوناس

    Siberian Fox - The Legendary Hunter

  • 1596 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 31d 13v 1m 52s
  • MiestasPrienai
Reputacija: 196
Gangsta shit

Labas, bendravardi, prisimenu tave vien dėl to, kad tu mano bendravardis ir mane su taksu vežiojai.


  • 1

stats.php?id=110&img=1

76561198101701587.png graphic.png

 

"Rokas, tukšumu tausta , tukšumā sirds tevi rausta .

Rokas , tukšumu tausta , tukšums- jo sirds tev ir
lauzta .
Rokas, tukšumu tausta , tukšumā sirds tevi rausta .
Rokas , tukšumu tausta , tukšums- jo sirds tev ir
lauzta .
"
 MUSIQQ - Sekundes


#6
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

Giedriau pamenu tave, buvai geras ginklanešys!

:DDDDDDDDD beleka 


  • 0

pasiruošęs






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: senbuviai, los-santos.lt, prisiminimai

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok