Olimpiada 2018 - Būk Olimpietis. - Samp serverio ir forumo konkursai - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Olimpiada 2018 - Būk Olimpietis.

lrg olimpiada konkursas

  • Please log in to reply
4 atsakymai į šią temą

#1
Andrius_Valitkonis

Andrius_Valitkonis

    Diktatorius

  • 351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 11m 1s
Reputacija: 117
Mėgstamas

Olimpiada 2018. 3x3

 

Sveiki, tikriausiai jau visi mane žinote, tad neprisistadinėdamas noriu jums pasiulyti užsiregistruoti galbut kaikam naujo formato turnyre - komandinėje olimpiadoje.

 

Turnyro struktūra:

  • 1.Komandinė olimpiada, tai turnyras susidedantis iš 6 skirtingų "eventų" už kuriuos bus vertinama taškais. Kaip pvz: Plaukimo rungtyje komanda A laimėjo 1 vietą, todėl į bendrą įskaitą lentelėje gauna 10 taškų. Komanda B plaukimo rungtyje užemė 2 vietą ir į bendrą įskaitą gauna - 8 taškus, na ir t.t. Tai reiškia, kad svarbu bus laimėti kuo daugiau rungčių, kad bendroje lentelėje, jūsų komanda užimtu kuo aukštesnę vietą.
  • 2.Komanda sudaro 3 žaidėjai (išsirinkit komandas atsakingai, nes rungtys bus labai įvairios, vien gerai dmint ir driftint nepakaks, taip pat stenkites išsirinkti aktyvią komandą, nes rungtyse turės dalyvauti visi komandos nariai)
  • 3.Iš viso bus 6 rungtys, jos vyks eilės tvarka, kaip yra nurodyta sąraše: (1.Dakaras ; 2.DM ; 3.Plaukimas ; 4.SpeedWay ; 5.Parkour ; 6.Estafetė iš 3 dalių(10km begimas,10km važiavimas dviračiu,10km važiavimas automobiliu)
  • 4.Prizai galutinės lentelės nugalėtojams: 1 vietą iškovojusi komanda gauna po 500k ir po 100kreditų, 2 vietą laimėjusi komanda laimi po 300k ir 70 kreditų, 3 vietą užėmusi komanda laimi po 200k ir 50kreditų.
  • 5.Už 1 vietą bus skiriama 10 taškų komandai, 2- 8, 3- 6, 4- 4, 5-2, visos kitos po 0, Paskutinėje 6 rungtyje TAŠKAI DVIGUBĖS.
  • 6.Čyteriai,sukčiai ar kokie kiti asmenys bandantys taip laimėti bus be perspėjimo diskvalifikuoti su visa komanda.

 

 

 

Registracija:

 

1.Komandos pavadinimas

2.Komandos narių Vardas_Pavardės (visų 3)

3.Komandos kapitonas (Vardas_Pavarde) ir skype_id, tam kad galėčiau susisiekti.

 

 

Registracija iki 2018-01-29.


  • 9

Turnyras kurio niekas nebepakartos.
http://forumas.lrg.l...t-man-stndaing/
 

Eilėraštis apie Arrel_Grant:

"DDosinu aš gan dažnai, nes man patinka tai labai.Anglijoj aš gyvenu, pasislėpęs nuo visų.Jei nesislėpsiu aš dažnai, gausiu pliuchą amžinai." - by A.V.


#2
Tomas Uknevičius

Tomas Uknevičius

    Lrg.lt fanas

  • 297 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 15v 6m 54s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 149
Mėgstamas

1.Komandos pavadinimas: Atsipimpalave

2.Komandos narių Vardas_Pavardės (visų 3) Benas Ramanauskas, Martis Martini, Tomas Uknevičius

3.Komandos kapitonas (Vardas_Pavarde) ir skype_id, tam kad galėčiau susisiekti. su visais žinai kur gali susisiekti 


  • 3

#3
Deiwis_Lotus

Deiwis_Lotus

    Klaviatūros meistras

  • 452 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 74d 9v 11m 51s
Reputacija: 150
Mėgstamas

1.Komandos pavadinimas - Ūbaginiai

2.Komandos narių Vardas_Pavardės (visų 3) - Robka ' SHUMAHERIS, Edvinas ' RAMANAS, Deiwis ' LOTUS.

3.Komandos kapitonas (Vardas_Pavarde) ir skype_id, tam kad galėčiau susisiekti. Edvinas ' RAMANAS skype: xxxeed211


  • 3

Raudonojo kryžiaus direktorius - dėl darbo kreipkitės į PM!

Moderatorius serveryje - dėl pagalbos žaidime irgi į PM!

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#4
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

1.Komandos pavadinimas: Dugno Skydas

2.Komandos narių Vardas_Pavardės (visų 3) Ernestas_Nokia Deivis_Music Jokubas_Blanc

3.Komandos kapitonas (Vardas_Pavarde) ir skype_id, tam kad galėčiau susisiekti. Jokubas_Blanc - skype: saulius.skolevicius


  • 2

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#5
Andrius_Valitkonis

Andrius_Valitkonis

    Diktatorius

  • 351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 11m 1s
Reputacija: 117
Mėgstamas

Registracija pratęsiama iki 2018-02-06.


  • 0

Turnyras kurio niekas nebepakartos.
http://forumas.lrg.l...t-man-stndaing/
 

Eilėraštis apie Arrel_Grant:

"DDosinu aš gan dažnai, nes man patinka tai labai.Anglijoj aš gyvenu, pasislėpęs nuo visų.Jei nesislėpsiu aš dažnai, gausiu pliuchą amžinai." - by A.V.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok