Deivis'music I Moderatorius - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Deivis'music I Moderatorius

lrg back love

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

1. Vardas_Pavardė žaidime? : Deivis_Music
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : ~210.000 XP

3. Jūsų amžius? : 16
4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ?  Reikia grizti i savo pareigas, nes gi LRG atsigauna, o kaip as be pareigu? xd Beto gi norisivi vel priziuret serveri, su visais bendraut, daryt eventus ir t.t.
5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Nes esu "senbuvis", daug prazaides, visus beveik pazistu, visi beveik mane pazista, nedarau nesamoniu( kartais ), zinau beveik viska, visada padedu kai iskyla beda kazkam ir t.t. Daugiau as cia nieko neprikursiu
6. Ar turite mikrofoną? : Taip
7. Jūsų skype ID? : -

8. Rezultatas :http://egzaminas.lrg.lt/adminai Sad, nedirba :(


  • 1

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#2
Derickas

Derickas

    Mėgstantis rašyt

  • 157 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 10v 44m 5s
  • Žaidimo nikas:Derick_Gunabetto
Reputacija: 48
Monstras

Už ,senas geras žaidėjas. Pasitikiu juo ir manau yra vertas admin ,o ne moderatoriaus.


  • 0

#3
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

[apriimta]

 

Gauni administratoriaus pareigas!


  • 0

baner10.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: lrg, back, love

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok