Serverio Scripterio Apklausa - Apklausos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Serverio Scripterio Apklausa

Algirdas Or Aidas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
32 atsakymai į šią temą

Apklausa: Serverio Scripterio Apklausa

(33 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Scripterio statusą:

Perleisti Algirdui (28 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Palikti Aidui (5 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Balsuoti

#1
Emilis_Nesakysiuu

Emilis_Nesakysiuu

    Lrg.lt fanas

  • 254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 31d 4v 19m 33s
  • MiestasMiestas
  • Žaidimo nikas:Emilis_Nesakysiu
Reputacija: 172
Gangsta shit

Taigi serveryje reikia pakeisti daug dalykų, daug ką išimti (like lotto sistemą), reikia padaryti wipe (arba ne), bet nėra kam tai padaryti.. Aidas dabar neaktyvus, o jei ir toliau tai tęsis serveryje vėl bus tik 3 - 5 žaidėjai.. (Jau dabar tik 10 - 15 yra, kai būdavo virš 20 - 30). Taigi klausiu jūsų:


  • 0

#2
SvečiasPonasAgnius_

SvečiasPonasAgnius_

Sprendimas kuris pakeistu situation, padaryti scripta OpenSource ikelus GameMode tarkim i GitHub'a, taip leidziant visiems prisideti prie faking projekto, dabar nera ko slepti, nebent zigmas bijotu parodyti savo sudmaliskus velnio iskvetimo kodus, pats gm sudo vertas:D

 

Tai va GM open source, tuomet atsiranda kontributoriai kurie nori prisideti prie faking modifikacijos pletojimo, gal kazkas turi jaunatvisko maksimalizmo ir padarytu kazka doro.


  • 4

#3
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Truputi keistai pasielgė Aidas sukurdamas Lotto sistemą, ir pabėgdamas.. :D


  • 1

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#4
Einis Bass

Einis Bass

    Gerbiamas

  • 332 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 28m 56s
  • MiestasKlaipėdėlė
  • Žaidimo nikas:Einiss_Basss
Reputacija: 202
Gangsta shit

Sprendimas kuris pakeistu situation, padaryti scripta OpenSource ikelus GameMode tarkim i GitHub'a, taip leidziant visiems prisideti prie faking projekto, dabar nera ko slepti, nebent zigmas bijotu parodyti savo sudmaliskus velnio iskvetimo kodus, pats gm sudo vertas:D

 

Tai va GM open source, tuomet atsiranda kontributoriai kurie nori prisideti prie faking modifikacijos pletojimo, gal kazkas turi jaunatvisko maksimalizmo ir padarytu kazka doro.

Eto čiuvako žodžiai gud. Pritariu jam


  • 0


#5
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Aš nieko prieš Agniaus idėjai neturiu, bet kartais nervina toks dalykas ir buvo panašiai su kitais projektais, kur buvo 2 skripteriai ar savininkai - įdėjos nesutapdavo, kai reikėdavo kelti kodą, būdavo ginčas ir pasibaigia tuom, kad serveris liko išvis be atnaujinimo. Panašus pavyzdys NKG atrodo ar koks ten, kaip ir LKG ir t.t.

Taip pat dar nemačiau internete dabartinio LRG gamemode, o yra sistemos, kur Zigmas vargo su jom. Iš mano pusės, man pačiam būtų gailą duoti kam nors savo darbą, kur reikėjo ne valandą vargti, bet Zigmas nuspręs geriau.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#6
SvečiasPonasAgnius_

SvečiasPonasAgnius_

Zigmas ni.xuja nenuspres. :D cia visi esat seniai visi pazistami, seni veidai blet savi draugai, susikurkit savo projekta.

Projekto stapdys ne zaidejai kad nezaidzia cia, o zigmas. :D Zigmas neturi jokio bendro supratimo nei apie projekto valdyma nei apie skriptinima ir todel sedesit 15zaideju online ir bezdesit besiskusdami. :D

 

Įsp. || Keiksmažodžiai


Šį pranešimą redagavo Gintarė_Žilionytė: 23 January 2018 - 17:41 PM

  • 1

#7
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Zigmas ni.xuja nenuspres. :D cia visi esat seniai visi pazistami, seni veidai blet savi draugai, susikurkit savo projekta.

Projekto stapdys ne zaidejai kad nezaidzia cia, o zigmas. :D Zigmas neturi jokio bendro supratimo nei apie projekto valdyma nei apie skriptinima ir todel sedesit 15zaideju online ir bezdesit besiskusdami. :D

Aš kažkaip visad norėjau skriptinti LRG serveriui, nekurti savo... Gal ir keista, bet kažkaip taip nusistačiau - arba LRG serverio skripteris arba ne skripteris. :D


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#8
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Ez Algis win. Kas pries Algirda prabalsavo - haters gona hate!


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#9
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

Aš nieko prieš Aida neturiu mldc jis yra bet reikia kad serveris po truputi judėtu į prieki todėl aš už Algirdą nes reikia mums atnaujinimu :)


  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#10
Arrel_Grey

Arrel_Grey

    Apšylantis

  • 62 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17v 28m 31s
  • Miestasne. kaimas
  • Žaidimo nikas:Arrel_Gates
Reputacija: 12
Gerai gerai

Zigmas ni.xuja nenuspres. :D cia visi esat seniai visi pazistami, seni veidai blet savi draugai, susikurkit savo projekta.

Projekto stapdys ne zaidejai kad nezaidzia cia, o zigmas. :D Zigmas neturi jokio bendro supratimo nei apie projekto valdyma nei apie skriptinima ir todel sedesit 15zaideju online ir bezdesit besiskusdami. :D

 

fanboy 4 life


  • 0

#11
TheScorpionSniper SAMP

TheScorpionSniper SAMP

    Apšylantis

  • 58 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 5v 32m 35s
  • Žaidimo nikas:Edva_Grey
Reputacija: 79
Monstras

Aš nieko prieš Aida neturiu mldc jis yra bet reikia kad serveris po truputi judėtu į prieki todėl aš už Algirdą nes reikia mums atnaujinimu :)

o algirdai moki criptint ?  dariti atnaujinimus ? 


  • 0

ad992fd9572e23f0a032c5896e8c0566763.png


#12
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

o algirdai moki criptint ?  dariti atnaujinimus ? 

Šiaip sau nebūčiau įdėtas tarp pasirinkimų, gi... + Savo serverį turėjau, tai kaip galiu nemokėti?


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#13
Arrel_Grey

Arrel_Grey

    Apšylantis

  • 62 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17v 28m 31s
  • Miestasne. kaimas
  • Žaidimo nikas:Arrel_Gates
Reputacija: 12
Gerai gerai

Šiaip sau nebūčiau įdėtas tarp pasirinkimų, gi... + Savo serverį turėjau, tai kaip galiu nemokėti?

 

savo serveri gali turet bet koks pizdukas, nes pajungt ir sumest failus gm slapia vieta. geriau papasakok ka nuveikei turedamas ir ka sukurtum cia.
 


  • 0

#14
SvečiasPonasAgnius_

SvečiasPonasAgnius_

Jei turejai savo serveri tai dar neparodo jog moki scriptinti, zinoti kaip atrodo loginis skliaustas ar kur prasideda ir baigiasi kodo blokas nera menas.

Moketi scriptint PAWN yra kurkas sudetingiau, nei isivaizduoji.


  • 0

#15
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Jei turejai savo serveri tai dar neparodo jog moki scriptinti, zinoti kaip atrodo loginis skliaustas ar kur prasideda ir baigiasi kodo blokas nera menas.
Moketi scriptint PAWN yra kurkas sudetingiau, nei isivaizduoji.



Ką čia pezi :Dddd Padarom konkursą, kas sukurs geresnę sistemą, Algirdas ar Agnius. Speju jau begsi ieškoti internete kodo, tuo tarpu Algirdas jį sugebės parašyti čia. Nepažįsti jo, tai šhhhhh.
  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#16
SvečiasPonasAgnius_

SvečiasPonasAgnius_

Ką čia pezi :Dddd Padarom konkursą, kas sukurs geresnę sistemą, Algirdas ar Agnius. Speju jau begsi ieškoti internete kodo, tuo tarpu Algirdas jį sugebės parašyti čia. Nepažįsti jo, tai šhhhhh.

 

Jeigu prizas piniginis ok.:D


  • 0

#17
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Aš kažkaip visad norėjau skriptinti LRG serveriui, nekurti savo... Gal ir keista, bet kažkaip taip nusistačiau - arba LRG serverio skripteris arba ne skripteris. :D

Na jei tikrai norėjai aš tikrai nieko prieš. Tikrai žinau, kad nepabėgsi niekam nieko nepranešęs, kaip pasielgė pastarieji pagr, skripteriai ir kiti.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#18
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Arrel_Grey - http://forumas.lrg.lt/topic/28550-ag-privatus-freeroam-serveris/  Aš sakydamas, kad turėjau serverį, neturėjau omeny, kad tiesiog įdėjau failus ir paleidau online. Ten skriptai ganėtinai primityvus galim sakyti, tačiau dėl to, kad ten free roam ir tik tarp lrg žaidėjų pasimokinti DM ar šiaip padurniuoti.

 

PonasAgnius - Aš esu su kelių metų patirtim, pats suprantu šitą dalyką. Karts nuo karto ir pats Zigmui keletą skriptukų buvau numetęs.

 

Mark_Antony - Man be šansų prieš jį laimėti, nes jis turi daugiau patirties šioje srity. Visgi buvęs LRG skripteris, kiek girdėjau.

 

PonasAgnius - Be šansų prieš tave laimėti.

 

Morčius - neturiu ketinimų pabėgti nepranešus. Juo labiau, nepranešus...


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#19
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Mark_Antony - Man be šansų prieš jį laimėti, nes jis turi daugiau patirties šioje srity. Visgi buvęs LRG skripteris, kiek girdėjau.

 

Vat būtent, kad buvęs. Gal pradėkim gyventi dabartimi ir daryti išvadas iš praeities klaidų, for egzample padaryk kokį mini darbelį ar bug'ą sutvarkyk, kol žaidėjai, kurie net nežaizdami serveryje, skundžiasi kaip viskas blogai ;p


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#20
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Ar taip, ar kitaip, aš noriu sutvarkyti pagrinde bugus. Nepatiko man, kad Aidas iškart pradėjo dar ant viršaus krauti naujus skriptus, vietoj to, kad sutvarkytų dabartinius. Tai tas pats, kas statyti namą ant plono ir netvirto pagrindo - įgriūti gali bet kada. Žinoma, kartu su bugais šį bei tą ketinu kažką naujo įdėti, bet pagrindas bus bugų ištaisymas. Ir kol neprasidėjo vasarą, būtų gerai tai padaryti.


  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Algirdas, Or, Aidas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok