Lrg Naujienos - LRG.LT laikraštis - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Lrg Naujienos

komentatoriai

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Agniuka_Maziuka

Agniuka_Maziuka

    Bum

  • 815 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 6v 24m 25s
  • MiestasAlytus
Reputacija: 50
Monstras
Sveiki, po pirmojo LRG Naujienų leidinio prisistatė daug heterių, kurie komentuoja belenką. Aš jum siulau prisiminti, kad LRG laikraštis visiškai ne funkcionavo, tad aš ir kita žurnalistu komanda bandome prikelti. Jeigu neturite patarimu ir nemokant santūriai išreikšti savo nuomones, praeikit postą. Kita karta nereikalingi komentarai bus trinami.


Komentaruose parašykit ką ir kaip pakeisti laikraštyje. Visos jūsų idėjos.
  • 0
Paveiksliukas

#2
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Man asmeniškai patiktu kad pasikeistu tats laikrascio dizainas, kitaip sakant fonas. 

Štai va koks būdavo dizainas: https://issuu.com/ai...icite/docs/lrg2ten rasi ir panasesniu kitų LRG laikraščių 


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#3
Agniuka_Maziuka

Agniuka_Maziuka

    Bum

  • 815 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 6v 24m 25s
  • MiestasAlytus
Reputacija: 50
Monstras

Man asmeniškai patiktu kad pasikeistu tats laikrascio dizainas, kitaip sakant fonas.
Štai va koks būdavo dizainas: https://issuu.com/ai...icite/docs/lrg2ten rasi ir panasesniu kitų LRG laikraščių

Supranti norisi naujovių. Negaliu juk kopijuoti senojo laikraščio dizaino.
  • 0
Paveiksliukas

#4
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Supranti norisi naujovių. Negaliu juk kopijuoti senojo laikraščio dizaino.

Aš ir siūlau naujoves, o dabartinis dizainas tiesiog per nelyg paprastas.


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#5
Agniuka_Maziuka

Agniuka_Maziuka

    Bum

  • 815 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 6v 24m 25s
  • MiestasAlytus
Reputacija: 50
Monstras

Aš ir siūlau naujoves, o dabartinis dizainas tiesiog per nelyg paprastas.

Į PM parašyk pasitarsim dėl naujo dizaino.
  • 0
Paveiksliukas

#6
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

o tai jau heitinimas ne nuomone? mokekit priimt ir kritika nes realiai laikrastis tai man asmeniskai tragedija. kam rasyt jei nera apie ka rasyt. dabar parase apie kazkoki eventa su darbinem.. tas eventas jau pries 100 metu sugalvotas buvo tik niekam jis neidomus nes nera greitu darbiniu masinu poto dar apie kazkokia gauja parase... tai cia tai vps. kodel vagos o ne pvz mano? nx apie juos butent raset? krc sakau nereik to laikrascio kai serve 11 zmoniu nes nera apie ka rasyt 


  • 0

pasiruošęs


#7
Arrel_Grey

Arrel_Grey

    Apšylantis

  • 62 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17v 28m 31s
  • Miestasne. kaimas
  • Žaidimo nikas:Arrel_Gates
Reputacija: 12
Gerai gerai

pries 6 metus serveriai savo laikrascius rase. dabar 2016 metai ir su visom sito socialiom platformom ir naujovem tapati suda darot ir tiek. plius man asmeniskai turinys laikrascio buvo klaikus, o kadangi dizaina paemet is svetaines pre-made tai net nera uz ka cia jus girt.

 

ziurekit jus placiai i prieki lietuvisko sampo scenos, ka galima nauja padaryt ko kiti nedaro, o ne kapstytis po 6 metu senumo idejas. reikia lyderio kuris noretu kazka naujo padaryt kaip ir seniau tai buvo nutike, todel ir buvo nr 1 lrg kad maste i prieki ir buvo zmoniu kurie vede i prieki. tik va problema su visa lt rinka, kad gal apie 2-3k zaideju tera isvien, kas piniginiu atzvilgiu nedidele paskata.

 

reik galvot kaip pritraukt tuos zaidejus kurie nezaidzia dar sampa ar zaidzia bet kaip koki treciaeili zaidima po visu tu csu ir kvadrateliu. kazko kito reik chebra, naujooo.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok