Anketa Į Uab - Keleivių Pervežimas Pavaduotojus - Šiukšlynas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Uab - Keleivių Pervežimas Pavaduotojus

Anketa Taxi Pavaduotojus

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Ignas_Gangster

Ignas_Gangster

    Savas

  • 141 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 17v 14m 13s
  • MiestasMarijampolė
  • Žaidimo nikas:Ignas_Gangster
Reputacija: 32
Nuostabu!

                                                                     Anketa į taksi pavaduotojus.

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime? -

2. Koks jūsų rangas dabar? - 

3. Ar buvote kada Taksistų Direktorius/Pavaduotojas? -

4. Kiek žadate pabūti taksistu Pavaduotoju(a) ? -

5. Koks būsite pavaduotojas(a) ? -

6. Kodėl aš turėčiau pasirinkti būtent jus, o ne kitą žaidėją. ? -

7. Ką padėsite daryti direktoriui ? -

8. Kiek jūs esate aktyvus per dieną ? -

9. Jūsų /info nuotrauka. ? -

10. Jai buvote kada taksistų direktorius ar pavaduotojas kaip jum sekėsi ? -

                                                                               Situaciniai klausimai.

1. Ką darytute jei rastute paliktą darbinę mašina ant kelio ? -

2. Jeigu jums žaidėjas parašytų papeikimą kaip jūs elgtutės ? -

3. Jeigu jus keleivis kaip sakant iškeiktų jūsų veiksmai ? -

4. Jeigu jūs važiuotute su darbine mašina ir į jus atsitrenktu ką padarytute ? -

  

 

Anketa bus tikrinama tada kai bus minimum 2  užpildę.

Anketą galima pildyti nuo pasiuntinuko rango.

Anketos bus tikrinamos 2016-04-26 19:00


  • 1

#2
Erlys

Erlys

    Lrg.lt fanas

  • 255 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 11v 30m 24s
  • MiestasTelšiai
  • Žaidimo nikas:Its_Erlys
Reputacija: 38
Nuostabu!

. Jūsų Vardas Pavardė žaidime? - Its_Erlys

2. Koks jūsų rangas dabar? -  pasiuntinukas

3. Ar buvote kada Taksistų Direktorius/Pavaduotojas? - Neesu, bet susitvarkyti tikrai susitvarkysiu.

4. Kiek žadate pabūti taksistu Pavaduotoju(a) ? - Tol kol išmes direktorių jei jis surinks tuos 3 įsp.

5. Koks būsite pavaduotojas(a) ? - Griežtas, bet teisingas

6. Kodėl aš turėčiau pasirinkti būtent jus, o ne kitą žaidėją. ? - Esu protingas, darbštingas, malonus, aktyvus.

7. Ką padėsite daryti direktoriui ? - Padėsiu siu trefkėmis, susitvarkyti su darbuotojais ir visais kitais svarbiais dalykais.

8. Kiek jūs esate aktyvus per dieną ? - 3-4h

9. Jūsų /info nuotrauka. ? -  Dabar išėjo įkelti :)  http://www.part.lt/p...e7b9b08e109.PNG

10. Jai buvote kada taksistų direktorius ar pavaduotojas kaip jum sekėsi ? - Neesu buvęs, bet susitvarkysiu.

                                                                               Situaciniai klausimai.

1. Ką darytute jei rastute paliktą darbinę mašina ant kelio ? - Sužinočiau kas paliko jį duočiau jam žodinį įspėjimą jei nelausytų tikrą įspėjimą.

2. Jeigu jums žaidėjas parašytų papeikimą kaip jūs elgtutės ? - Pažiūrėčiau už ką papeikimas jeigu papeikimas atitinką ką padariau tikrai priimsiu šitą įspėjimą ir nesipyksiu.

3. Jeigu jus keleivis kaip sakant iškeiktų jūsų veiksmai ? -  Paprašyčiau kalbėti gražiau :)

4. Jeigu jūs važiuotute su darbine mašina ir į jus atsitrenktu ką padarytute ? - paprašyčiau, kad jis atsiprašytu jei reikėtu  atsiprašyčiau ir aš. Po to išsiskirstitumę.

  


  • 0

MANO PASIEKIMAI

BUMERIO KLUBO - VADAS

BUVĘS VI - KARO AKADEMIJOS DIREKTORIUS

VI - GERAS FARAS DIREKTORIUS

d330c396bc4a3156f3e9899eb15456c0270.png


#3
Rokas_Rokeriux

Rokas_Rokeriux

    Mėgstantis rašyt

  • 165 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 7v 24m 37s
  • MiestasPasvalys
  • Žaidimo nikas:Rokas_Rokeriux
Reputacija: 35
Nuostabu!

. Jūsų Vardas Pavardė žaidime? - Rokas_Rokeriux

2. Koks jūsų rangas dabar? - Pasiuntinukas

3. Ar buvote kada Taksistų Direktorius/Pavaduotojas? - Ne, bet buvau direktorius, kitur.

4. Kiek žadate pabūti taksistu Pavaduotoju(a) ? - Tiek, kiek bus Direktorius.

5. Koks būsite pavaduotojas(a) ? - Griežtas ir šiltas, per viduriuką.

6. Kodėl aš turėčiau pasirinkti būtent jus, o ne kitą žaidėją. ? - Esu darbštus, atsakingas, paklusnūs, pagarbūs.

7. Ką padėsite daryti direktoriui ? - Treniruotes, mokėti algas, gaudyti nusiženginėjančius darbuotojus.

8. Kiek jūs esate aktyvus per dieną ? - 5-6 valandas.

9. Jūsų /info nuotrauka. ? - http://www.part.lt/i...7816a344456.png :)

10. Jai buvote kada taksistų direktorius ar pavaduotojas kaip jum sekėsi ? - Kaip ir sakiau nebuvau šio darbo direktorius nei pavaduotojas.

                                                                               Situaciniai klausimai.

1. Ką darytute jei rastute paliktą darbinę mašina ant kelio ? - Pirmiausia išlipęs nueičiau prie mašinos padaryčiau ss, kad ji stovi paliktą, tada įlipęs į ją pažiurėčiau,kas paliko ir per /pmenu dėčiau įsp.

2. Jeigu jums žaidėjas parašytų papeikimą kaip jūs elgtutės ? - Jei tas papeikimas, buvo mano padarytas,aš nesiginčiau, jei padariau klaidą reikia je ir priimt.

3. Jeigu jus keleivis kaip sakant iškeiktų jūsų veiksmai ? - Daryčiau ss, ir siusčiau admin kad dėtu /mute. Ir nusiusčiau dar direktoriui.

4. Jeigu jūs važiuotute su darbine mašina ir į jus atsitrenktu ką padarytute ? -Paklausčiau, ka darai? O, jei jis atsiprašytu, aš jam atleiščiau.

                                                         [apriimta]


  • 0

baner10.jpg


#4
Tomas_Drag

Tomas_Drag

    Patrankų mėsa

  • 8 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1v 38m 30s
  • Žaidimo nikas:Tomas_Drag
Reputacija: 3
Neutralus

Anketa į taksi pavaduotojus.

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime? - Tomas_Drag

2. Koks jūsų rangas dabar? - Apšylantis

3. Ar buvote kada Taksistų Direktorius/Pavaduotojas? - Ne

4. Kiek žadate pabūti taksistu Pavaduotoju(a) ? - Kol leis servas ar kol būsiu išmestas

5. Koks būsite pavaduotojas(a) ? - Draugiškas, padedantis (jei nebūsiu, kuo rimtai užsiėmęs), ir visos kitos geros savybės

6. Kodėl aš turėčiau pasirinkti būtent jus, o ne kitą žaidėją. ? - Nes aš ieškosiu žaidėjų į šį darbą tai pirma mano užduotis, paskui padėsiu kuo tik įmanoma daugiau, stengsiuosi kiek tik įmanoma daugiau būt aktyvus.

7. Ką padėsite daryti direktoriui ? - Ko tik paprašys

8. Kiek jūs esate aktyvus per dieną ? - Visaip nuo valandos iki kokių trijų, čia jau kaip

9. Jūsų /info nuotrauka. ? - http://www.part.lt/p...bf956169337.png

10. Jai buvote kada taksistų direktorius ar pavaduotojas kaip jum sekėsi ? - Dar nebuvau ir noriu pažiūrėti ar aš pats tikrai tinka man pavas.

                                                                               Situaciniai klausimai.

1. Ką darytute jei rastute paliktą darbinę mašina ant kelio ? - Pirmiausia paklausičiau, kas paliko ten ir ten mašiną ir paklausčiau ar jos reikia jums, jei nereikia pasakytų tada su komanda /naikinti atstatyčiau transportą.

2. Jeigu jums žaidėjas parašytų papeikimą kaip jūs elgtutės ? - Pirma pažiūrėčiau papeikimo pobūdį, ir tada matyčiau ar aš tikrai toks kaltas ar ne, ir dar jei nebūtų įrodymų paprašyčiau ss ar video, kad įrodytų, kad aš kaltas

3. Jeigu jus keleivis kaip sakant iškeiktų jūsų veiksmai ? - Stengčiausi nekreipti dėmesio

4. Jeigu jūs važiuotute su darbine mašina ir į jus atsitrenktu ką padarytute ? - Manau gražiai pasakyčiau, kad atLRG.LTiai vairuotų, o jei tyčia ir ne kartą tada policiją kviesčiau.


  • 0

#5
Linas_Apelsinas

Linas_Apelsinas

    Apšylantis

  • 50 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5v 53m 28s
  • MiestasVilniaus.r
  • Žaidimo nikas:Linas_Apelsinas
Reputacija: 7
Neutralus

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime? -Linas_Apelsinas

2. Koks jūsų rangas dabar? - senbuvis

3. Ar buvote kada Taksistų Direktorius/Pavaduotojas? -ne

4. Kiek žadate pabūti taksistu Pavaduotoju(a) ? -man patinka mano direktorius tad manau ilga laika tikrai

5. Koks būsite pavaduotojas(a) ? - geras, ramus, atliekantis savo tesiogines pareigas.

6. Kodėl aš turėčiau pasirinkti būtent jus, o ne kitą žaidėją. ? -nes kaip minejau savo darbo anketoje as esu ramus pareigingas ir siekiantis tikslo

7. Ką padėsite daryti direktoriui ? -padeju jam ko jis manes paprasys, padesiu priziureti darbotuojus.

8. Kiek jūs esate aktyvus per dieną ? -1-3h

9. Jūsų /info nuotrauka. ? -

 

                                                                               Situaciniai klausimai.

1. Ką darytute jei rastute paliktą darbinę mašina ant kelio ? ilipciau paziureciau kas sedejo paskutinis padaryciau ispejima ir sunaikinciau

2. Jeigu jums žaidėjas parašytų papeikimą kaip jūs elgtutės ? -atsiprasiciau jo ir pasistengciau nekartoti klaidos.

3. Jeigu jus keleivis kaip sakant iškeiktų jūsų veiksmai ? -paprasyciau baigti keiksmus jei nepadetu parasyciau admin

4. Jeigu jūs važiuotute su darbine mašina ir į jus atsitrenktu ką padarytute ? - apziureciau pazeidimo laipsni jeigu jis nezymus pataisyciau o jei kas rimtesnio iskviesciau policininkus

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

LINASsamp






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Anketa, Taxi, Pavaduotojus

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok