Klausimas Jums (?) - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Klausimas Jums (?)

artis lrg klausimas zaidejams is valdzios

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
16 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Sveiki,

Kaip pastebėjau, kiek sumažėjo online ir kilo pasipiktinimų dėl atnaujinimų, lotto, wipe ir t.t.

 

Tikriausiai suprantate, jog PGR administracija negali paliesti skripto, na bent jau aš tame net ir nesigaudau :) Tačiau galime bandyti ištobulinti kitą sferą, žaidimo ir administracijos pusę :) 

Aš noriu dirbt LRG serveriui, bet būtų kur kas lengviau ir smagiau, kai galėčiau dirbti dar ir Jums :) Minėjau šaukykloje, jog man svarbi Jūsų, žaidėjų, nuomonė, tad iš karto einu prie reikalo.

Prašau rašykite savo pageidavimus, idėjas ir pastebėjimus, kuriuos galėčiau realizuoti AŠ, neliečiant GM. Pasistengsime dėl Jūsų, galbūt tuomet kils noras pasistengti ir Jums, žaisti mūsų serveryje bei kviesti žaisti čia ir savo draugus :) 

 

ĮDĖJŲ IR NUOMONIŲ DĖŽUTE - ON :) 


  • 3

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas
Manau reikia sugrąžinti Administracijos savaitės ataskaitą

Reikia duoti didesnius įsipareigojimus direktoriams.

Kiekvieną savaitę išrinkti po kažkokį top žaidėją, kuris kažką laimėtų.

Sugriežtinti Direktorių veiklą. Ypač Teisėsaugos.

Atgaivinti renginius Ts3.
  • 1

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#3
jacktyson

jacktyson

    Pastumdėlis

  • 25 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7v 14m 54s
  • Žaidimo nikas:pirskiukas_Maziukas
Reputacija: -7
Neutralus
dabar sukelti reikalavimai admin. reikia didinti reikalavimus ir direktoriams. ypac teisesaugai kad nesedetu siknas suglaude.
  • -1

#4
Agniuka_Maziuka

Agniuka_Maziuka

    Bum

  • 815 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 6v 24m 25s
  • MiestasAlytus
Reputacija: 50
Monstras
Įvesti tvarką su tais administratoriais. Nusiperka mažvaikiai administratorius ir labai austrus vaidina.
  • 0
Paveiksliukas

#5
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

 

Aš noriu dirbt LRG serveriui [...] man svarbi Jūsų, žaidėjų, nuomonė ...

Prašau rašykite savo pageidavimus, idėjas ir pastebėjimus, kuriuos galėčiau realizuoti AŠ ...

 

Ech, tas lievas jausmas, kai esi pamirštas, nors esi tam pačiam lygmenį su tom pačiom pareigom ...

tumblr_mvbfe3GFiq1r113zdo1_500.gif

 

 

Grįžtant prie temos...

 

Administracija. Grąžinti savaitės ataskaitas ir žiūrėti į jas labai rimtai. Adminai modai išvis pradėjo tinginiauti, mažai veiklos duoda, bet toliau sėdi savo poste ir, tarsi, laukia papeikimų jiem. Taip negali būti. Ir realiai, jei nebūtum toks prielipa ar kažkas tokio, kuris kimba prie mano padarytų veiksmų, administracijos ten daugumos nebeliktų. Ypatingai tokių, kaip Edva_Grey ir Rajma_Killer. Siūlau TAU taip ir padaryti. Prieš pradedant trinti lauk adminus iš sąrašo, ištrink visas anketas ir paskelbk serveryje ar šiaip toje pačioje skiltyje, kad galima pildyti anketas, kaip jos bus tikrinamos ir padaryti administracijos narių LIMITĄ. Nu ir kas, kad žaidėjai nori pasireikšti administracijoje, tačiau nereikia peržengti ribos, kuri lyginasi su žaidėjų skaičiumi ir administracijos skaičiumi.

 

Pagerink savo aktyvumą serveryje. Pastoviai, kai tu ateini į serverį, pabūni kelias minutes ir išeini AFK. Aš vos prisijungiu, man žaidėjai kalnus klausimų siunčia, neleidžia man pačiam pasimėgauti normaliu žaidimu. Kartais išvis būna klausimų, kurie turėtų būti klausiami tavęs, o ne manęs. Tai tu tiesiog prisijunk į serverį ir pats žaisk. Pagr Adminas turi tvarkytis tiek serveryje, tiek forume.

 

DPKT darbas. Jei nepastebėjot, Donatas Nokia buvo užpildęs anketą su savo pažadais kaip vyks direktorių rinkimai - anketos, apklausa teamspeake. Kodėl gi to nerealizavus? Taip pat griežtinti direktorių darbą ir labiau žiūrėti į duodamas premijas, nes kartais tas 20000eur nueina tik direktoriui, o ne darbuotojams.

 

Padaryti bendras teisėsaugos taisykles ir baudimą. Direktoriai kartais labai persistengia su savo baudimais, žinant, kad už vieną star sėdima 2-3 minutes. Ir juo labiau, policija turėtų turėti didesnį baudimą nei dabartinį. Klausimas Doniui ar Toniui, kuris ištrynė Gedo baudimą: Kokio velnio reikėjo ištrinti šitą baudimą? Taip pat priversti žiūrėti teisėsaugos direktoriams rimčiau į darbuotojus ir dominti savo darbą.

 

Serverio renginiai. Kas 2 savaites bent jau, skelbti kokį nors eventą/renginį/festivalį ir t.t., kad žaidėjai matytų, jog serveris - ne vaiduoklis. Žaidėjai tegul renkasi dėl veiklos. Kam tiek prizai įdomus, kai jau puse iš mūsų turtingi. Nu... Galima dar kreditų dadėti. Esmė, neleisti serveriui likti mirusiam. Taip pat nepamiršti apie serverio aukcionus.

 

Peržiūrėti ir pertvarkyti serverio ir forumo taisykles. Jei dar niekas nepastebėjo, nėra klubo grobimo taisyklių. Geras ane? Galim grobti belekaip, grįžinėti belekiek ir niekas už tai nieko jum nepadarys. Taip pat administracijos baudimas - kuom tau blogas buvo "šaltųjų ir šaudomųjų ginklų naudojimas prie svarbių pastatų". Kokio velnio tu ten kišais? Pagrindinis baudimas - 50min. Ir 50 padalink iš dviejų, gausi 25min. 25min buvo už šaltuosius ginklus. Argi taip sunku atsiminti tokį dalyką? dabar dėl to, kad įtrenkė kartą žaidėjas su beisbolo lazda ar kažkas tokio, gauna jailą čiut ne valandai. Taigi su protu kūrėm tą temą (aš su Deft man atrodo).

 

 

 

Tai vat. Dabar išsiryškinai, prašau kibti prie darbo. O jei rimtai, kol kas negaliu padėti. Šioje ir kitoje savaitėje (gal) nebūsiu ant tiek aktyvus. Namus tvarkomes (tapetuojam ir t.t.) + artėja man kontrolinių nemažai.


  • 3

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#6
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

 

Ech, tas lievas jausmas, kai esi pamirštas, nors esi tam pačiam lygmenį su tom pačiom pareigom ...

 

 

 

Grįžtant prie temos...

 

Administracija. Grąžinti savaitės ataskaitas ir žiūrėti į jas labai rimtai. Adminai modai išvis pradėjo tinginiauti, mažai veiklos duoda, bet toliau sėdi savo poste ir, tarsi, laukia papeikimų jiem. Taip negali būti. Ir realiai, jei nebūtum toks prielipa ar kažkas tokio, kuris kimba prie mano padarytų veiksmų, administracijos ten daugumos nebeliktų. Ypatingai tokių, kaip Edva_Grey ir Rajma_Killer. Siūlau TAU taip ir padaryti. Prieš pradedant trinti lauk adminus iš sąrašo, ištrink visas anketas ir paskelbk serveryje ar šiaip toje pačioje skiltyje, kad galima pildyti anketas, kaip jos bus tikrinamos ir padaryti administracijos narių LIMITĄ. Nu ir kas, kad žaidėjai nori pasireikšti administracijoje, tačiau nereikia peržengti ribos, kuri lyginasi su žaidėjų skaičiumi ir administracijos skaičiumi.

 

Pagerink savo aktyvumą serveryje. Pastoviai, kai tu ateini į serverį, pabūni kelias minutes ir išeini AFK. Aš vos prisijungiu, man žaidėjai kalnus klausimų siunčia, neleidžia man pačiam pasimėgauti normaliu žaidimu. Kartais išvis būna klausimų, kurie turėtų būti klausiami tavęs, o ne manęs. Tai tu tiesiog prisijunk į serverį ir pats žaisk. Pagr Adminas turi tvarkytis tiek serveryje, tiek forume.

 

Peržiūrėti ir pertvarkyti serverio ir forumo taisykles. Jei dar niekas nepastebėjo, nėra klubo grobimo taisyklių. Geras ane? Galim grobti belekaip, grįžinėti belekiek ir niekas už tai nieko jum nepadarys. Taip pat administracijos baudimas - kuom tau blogas buvo "šaltųjų ir šaudomųjų ginklų naudojimas prie svarbių pastatų". Kokio velnio tu ten kišais? Pagrindinis baudimas - 50min. Ir 50 padalink iš dviejų, gausi 25min. 25min buvo už šaltuosius ginklus. Argi taip sunku atsiminti tokį dalyką? dabar dėl to, kad įtrenkė kartą žaidėjas su beisbolo lazda ar kažkas tokio, gauna jailą čiut ne valandai. Taigi su protu kurėm tą temą (aš su Deft man atrodo).

 

 

 

Tai vat. Dabar išsiryškinai, prašau kibti prie darbo. O jei rimtai, kol kas negaliu padėti. Šioje ir kitoje savaitėje (gal) nebūsiu ant tiek aktyvus. Namus tvarkomes (tapetuojam ir t.t.) + artėja man kontrolinių nemažai.

 

 

 

Visus kitus aspektus paskaičiau ir į juos atsižvelgsiu, ir turiu atsakymą į kelis kitus aspektus :)

 

1 sakinys - O kas kaltas, jog tu čia rezgi kažkokius sąmokslus, apkalbinėdamas už nugaros ? :)

Kai su manim elgiamasi normaliai, tuomet ir aš bendrauju normaliai. 

Ir šiaip, mano nuomone, esi užkietėjęs pesimistas :D Pastovus bambeklis, kuriam visuomet viskas blogai.

 

2) Viskas yra prižiūrima ir nereikia čia kabinėtis :) Valandos stebimos, įspėjimai dedami. O jeigu kai kuriems tiesiog nuimtum, nes žmogus tau nepatinka, tai lygiai taip pat kiti gali ir tau nuimti, nes tu jiems tiesiog nepatinki :D

Administracijos narių limitas yra. Vienas administratoriams = 2 žaidėjams (pagal pastovų online). t.y. tarkim pastovus online ~20, reiškias be PGR,Super ir DPKT turi būti 10 moderatorių/administratorių :)

Tiesiog aš negaliu atšaukti pirkimo mod/admin ir kaip pastebima, jog anketos tikrinamos tik kad nusistovėtų limitas.

 

3) Nereikia čia vėl tavo pamėgtos propagandos   :) Kam iškyla svarbūs klausimai, visada sulaukiu pranešimų forume arba į skype. O, kad žaidėjai rašo tau, mano klausimais, tai čia tikriausiai jų bėdos :D

 

4) Taisykles žiūrėjome kartu su Dainium, tad negali sakyti, jog tvarkiau vienas :) Baudimas yra toks, koks yra :) Mane taip pat nustebina tokie dalykai, kai pakeiti baudimą ir niekas nieko apie tai nežinojo, tik įėjus pamatė kiti, tikriausiai jeigu pakeiti kažką reikėtų ir pranešti žaidėjams. 

 

į šį postą atrašyti nereikia, tiesiog atsakymas tau :)


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#7
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

Jei žaidėjai patys nerodys iniaciatyvos nieko čia ir nepasieksit. Ir su tais pačiais administratoriais ir direktoriais ir jų ataskaitomis. Nu čia toks bs, nei nori kas jų pildyti nei jos bus per daug naudingos.. Nes na išmesite gerą direktorių/administratorių vien dėl jūsų sapalionių, nors jis puikiai tvarkosi pareigose ir be anketų. Toliau išmesit jį, įtrauksite į juodąjį sąrašą, na ir kas toliau? Nepamirškit kad lrg neturi begalybės žaidėjų ir negalima taip lengvai mėtytis žmonėmis - puikus pavyzdys atranka į dylerių direktorių - darbas, sutikite, vienas iš geriausių ir pelningiausių serveryje, o 3 dienas buvo viena anketa.. Mes pasiekėme tą lygį, kad mes neturime iš ko rinktis direktorių ir padorių adminų, nes papraščiausiai tinkami, atsakingi žmonės to kratosi, nes žaidimas tampa darbu (pvz. Reikalavimas išžaisti valandas, tos pačios veiklos anketos), o ne pramoga.. Paskutiniu metu ir aš neleidžiu per daug laiko serveryje, nes na yra kitų veiklų, bet visada smagu grįžti, padėti žaidėjams, chillinti su žmonėmis.. Kitas svarbus aspektas - dm eventai.. Serveris iš real life pavirto į dm serverį. Prisiėdę tu dm eventų žmonės tiek, kad nedalyvauja kituose net. Nežinau kaip tvarkyti šitą problemą, bet ją būtinai reikia tvarkyti..
Reklamerių komanda ir naujokų kvietimas - serveris negali laikytis ant senbuvių tik, nes vis daugiau senbuvių išeina, o naujokai neužpildo išėjusių senbuvių vietų..
Reikia kad valdžia turėtų bendrą chatą skypėj.. Taip buvo anksčiau, ten buvo paskelbiamos reikalingos naujienos, pagalbos prašymai, vykdavo diskusijos dėl taisyklių, baudimo ir t.t. ( turime ts, na bet vistiek prie skype dr daugelis būna dažniau prisijungę)
Atnaujinti taisykles, baudimus, prabaninti forumo šiukšles.
Reiktų pradėti vėl rengti eventų vakarus, na jų tiesiog reikia bendram smagumui, kartą į dvi savaites vakaras skirtas žaidėjams
Išmokti neignoruoti žaidėju, bet kokiu kokiu klausimu
Daugiau pgr. bendravimo su žaidejais
Atkurkit video studiją
Laikraštis - puiki reklama
Skatinti naujokus likti serveryje ir registruotis į forumą
Praplėsti emigracijos sistemą
Pagalbos temos naujokams - nuo užsiregistravimo iki praturtėjimo.


  • 0

#8
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Visus kitus aspektus paskaičiau ir į juos atsižvelgsiu, ir turiu atsakymą į kelis kitus aspektus :)

 

1 sakinys - O kas kaltas, jog tu čia rezgi kažkokius sąmokslus, apkalbinėdamas už nugaros ? :)

Kai su manim elgiamasi normaliai, tuomet ir aš bendrauju normaliai. 

Ir šiaip, mano nuomone, esi užkietėjęs pesimistas :D Pastovus bambeklis, kuriam visuomet viskas blogai.

 

2) Viskas yra prižiūrima ir nereikia čia kabinėtis :) Valandos stebimos, įspėjimai dedami. O jeigu kai kuriems tiesiog nuimtum, nes žmogus tau nepatinka, tai lygiai taip pat kiti gali ir tau nuimti, nes tu jiems tiesiog nepatinki :D

Administracijos narių limitas yra. Vienas administratoriams = 2 žaidėjams (pagal pastovų online). t.y. tarkim pastovus online ~20, reiškias be PGR,Super ir DPKT turi būti 10 moderatorių/administratorių :)

Tiesiog aš negaliu atšaukti pirkimo mod/admin ir kaip pastebima, jog anketos tikrinamos tik kad nusistovėtų limitas.

 

3) Nereikia čia vėl tavo pamėgtos propagandos   :) Kam iškyla svarbūs klausimai, visada sulaukiu pranešimų forume arba į skype. O, kad žaidėjai rašo tau, mano klausimais, tai čia tikriausiai jų bėdos :D

 

4) Taisykles žiūrėjome kartu su Dainium, tad negali sakyti, jog tvarkiau vienas :) Baudimas yra toks, koks yra :) Mane taip pat nustebina tokie dalykai, kai pakeiti baudimą ir niekas nieko apie tai nežinojo, tik įėjus pamatė kiti, tikriausiai jeigu pakeiti kažką reikėtų ir pranešti žaidėjams. 

 

į šį postą atrašyti nereikia, tiesiog atsakymas tau :)

Kol kas neturiu ką veikti, tai atsakysiu vistiek...

 

Kas tau sakė, kad aš rezgiu kažkokius sąmokslus? Nuo kada aš juos rezgu? Kada spėjau tai daryti? Vien dėl to, kad kažkada tave apklabėjau dėl tavo neaktyvumo, tai nereiškia, kad jau čia totalus sąmokslas iškeltas. 

 

Kaip tik matau, kad praktiškai niekas nėra prižiūrima. Kalbu ir apie save šiaip. Tiek tu, tiek aš nieko nedarom. Serveryje ypatingai TU nieko nedarai, tad suprask poziciją ir iš mano pusės. Vos tik prisijungiu, klausimai apie tave "kada artis grįš iš afk" ir kiti elemantarių klausimų bangos. O tu tik forume tvarkais ir per vvp, o kad žaidėjam reik ir tavo egzistavimo serveryje nepagalvoji.

 

Kitas dalykas, mano propoganda nėra keliama, nes jos ent neturiu... Toks kaip Barnis ar Edva pastoviai man rašantis admin klausimais, grąžinimais pareigų ir pnš, tai siunčiu tau juos, tačiau vistiek nepalieka ramybėje - /isjungti negaliu, nes ir kiti žaidėjai egzistuoja. Tad galvok rimtai ką darai.

 

Taisyklės jūs žiūrėjot abu, negana to, kad taisyklės buvo keistos, kai buvom aš su Deftu, buvo pranešinėjama adminam visą savaitę, o kad jūs pakeitėt baudimą iš 25 į 30, sužinojau tik per Dovydą, kuris dažnai lankosi toje temoje peržiūrėti baudimo ir pasitikslinti, ar adminas nedaro klaidų. O jūs nepranešėt padoriai žaidėjam. Tad netrauk tokios nesąmonės, kai jūs ne ką geriau 'dirbat'. 

 

 

===============================================================================

 

Lukas_Elsy postas.

 

Aš nesakiau, kad direktorius reikia išmesti. Reik administraciją išvalyti. Daugumą iš administracijos narių tiesiog egzistuoja, o ne daro veiklą su žaidėjais ir juolab ne visi priema iškvietimus.

 

Tas DM eventas tikrai tapo kaip pagrindinis eventas serveryje. Nors ir DM tikrai mėgstu, tačiau tikrai yra ir kitų eventų. Čia dar tada, kai buvo čiut ne pirmieji kreditų dalyjimai iš mano puses, buvau pridaręs įvairių eventų, DM buvo tik kartą darytas, o kiti buvo - kartingai, Monstrų kautynės, DeathRace (kelis kartus net), Drift padarydavau (tačiau labai ilgas eventas jis man, tad retai darau jį, juolab, kai dar nemoku normaliai vertinti drifto).

 

Kalbant apie administracijos reikalavimus. Žaidėjas jeigu užpildo anketa į admin/mod, tai reiškia jis yra pasiryžęs atsakingai dirbti. Jei jis nori žaisti normaliai, jis turi tada likti VIP arba tiesiog žaidėju. Taigi šiaip sau ir nerašiau, kad reikia išvalyti administraciją...

 

O visa kita tai tikrai būtų galima padaryti.


  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#9
jacktyson

jacktyson

    Pastumdėlis

  • 25 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7v 14m 54s
  • Žaidimo nikas:pirskiukas_Maziukas
Reputacija: -7
Neutralus
ka daryt kad butu didesnis online? priimti mane i valdzia. nors cia turbut daugelis manes nemegsta. taciau kad zaideju padaugetu neabejoju, turiu pazystamu is kitu serveriu, manau butu lengva juos privilioti cia. :)
  • 0

#10
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Turiu kolkas tik vieną prašymą. Neleiskit teisėsaugai naudoti tazerio atgrobimo metu, nes tai yra nesazininga. o po to darykit ka norit


  • 2

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#11
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Tikriausiai pasikartosiu, bet kadangi "idomi" visų nuomonė, tai...

  • Galima būtų gražinti TS taškų sistemą, nes tokiu atveju daugiau žmonių jungsis į TS, bendraus ir t.t. (Galima padaryti, kad būnant AFK kanale nekiltų taškai, tada turėtų visi bendrauti  ;)
  • Siūlau daryti bent po 1/2 kartus į savaitę Loteriją iš mašinų, krd, vip ir t.t.
  • Taip pat reiktų atgyvinti temas forume, kurios yra svarbios tiek žaidėjų atžvilgiu, tiek serverio, o ypač šią: http://forumas.lrg.l...iūlomi-eventai/. Tokiu atveju nebebūtų daromi seni nusibodę event'ai, taip pat siūlymus žaidėjų būtų galima panaudoti konkursuose (dar prisimenu iš Los-Santos forumo konkursų buvau laimėjas prizą už geriausią sugalvotą event'ą, tad jei reikės idėjų visada galite klausti nusimanačio žmogučio ;)
  • Vienas svarbiausių aspektų: sutvarkykit HOSTĄ, nes belenkaip lagina + dar tie perkrauti Mapp darbai, kurie tik gadina vaizdą (pvz, vidurį miesto Logistikos centras, kas per nesąmonė... -.-). Na čia Pagr. admin šito nepadarys, bet kol tokie ping'ai visiems bus, bent jau aš, tikrai neateisiu į serverį, nes net neleidžia prisijūngti.

  • 1

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#12
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

TeamSpeak taškai nebus grąžinami, kadangi nei Samp_Tėvas, nei Aidas_Urba nemoka priderinti gamemode prie teamspeak. Tuo metu Nasaris padėjo prijungti TeamSpeak prie serverio.

Hosto taip pat pagrindiniam adminam neina sutvarkyti, kadangi Samp_Tevas yra serverio savininkas ir tik jis reguliuoja hostą. Kadangi hostas ne local'us, tai ir lagins. Taip pat norint grąžinti LRG į lietuvišką hostą, reik dar papildomai mokėti, todėl Zigmas nenori dar papildomai leisti pinigų.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#13
Ignas_Gangster

Ignas_Gangster

    Savas

  • 141 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 17v 14m 13s
  • MiestasMarijampolė
  • Žaidimo nikas:Ignas_Gangster
Reputacija: 32
Nuostabu!

Reikia pašalinti daug admin/mod, nes kalinta diena ju tebūna  4,3, o kaip paklausiau kada žiūrėsit anketas tai sako jų ir taip yra per daug. Mest juos tik greičiau yra čia žmonių kurie lošia nuo  ryto iki vakaro ir laukia pareigų užpildę anketas , o kiti sėdi ne online ir su aukščiausiom pareigom...


  • 0

#14
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

TeamSpeak taškai nebus grąžinami, kadangi nei Samp_Tėvas, nei Aidas_Urba nemoka priderinti gamemode prie teamspeak. Tuo metu Nasaris padėjo prijungti TeamSpeak prie serverio.

Hosto taip pat pagrindiniam adminam neina sutvarkyti, kadangi Samp_Tevas yra serverio savininkas ir tik jis reguliuoja hostą. Kadangi hostas ne local'us, tai ir lagins. Taip pat norint grąžinti LRG į lietuvišką hostą, reik dar papildomai mokėti, todėl Zigmas nenori dar papildomai leisti pinigų.

Na bent vieną gerą darbą Nasaris buvo padaręs ;D o dėl host'o tai gaila, tikrai žaidėjų nedaugės tokiai situacijai esant,


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#15
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

Reikia pašalinti daug admin/mod, nes kalinta diena ju tebūna  4,3, o kaip paklausiau kada žiūrėsit anketas tai sako jų ir taip yra per daug. Mest juos tik greičiau yra čia žmonių kurie lošia nuo  ryto iki vakaro ir laukia pareigų užpildę anketas , o kiti sėdi ne online ir su aukščiausiom pareigom...

Nuo ryto iki vakaro sėdi, bet serveriui jokios naudos.. tik kad tas serveriui ženkliukas +- keli žmonės


  • 0

#16
tyyson

tyyson

    Pastumdėlis

  • 10 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13m 11s
  • Žaidimo nikas:jaktuson
Reputacija: 3
Neutralus
nk nedaryt
  • -1

#17
Arrel_Grey

Arrel_Grey

    Apšylantis

  • 62 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17v 28m 31s
  • Miestasne. kaimas
  • Žaidimo nikas:Arrel_Gates
Reputacija: 12
Gerai gerai

obama-rainmaker.gif

 

 

Tas jausmas kai dirbi lrg serveriui


  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: artis, lrg, klausimas, zaidejams, is, valdzios

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok