Gedas_Tomkus Į Spr. - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Gedas_Tomkus Į Spr.

Super adm.

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
22 atsakymai į šią temą

#1
Gedas_Tomkus

Gedas_Tomkus

    Forumo pažiba

  • 1147 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 13v 51m 26s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gedas_Tomkus
Reputacija: 191
Gangsta shit

1. Vardas_Pavardė žaidime? : f4c7d34effcfba57a85eaa9938c0922b899.JPG

2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : 11e1fa9d9f54f99b19564bfab71524bd636.JPG

3. Jūsų amžius? : 21 tj 22


4. Kokiu tikslu jums reikalingas Super.Admin postas ? Kaip čia pasakius kam jis man reikalingas, na pradėsiu nuo to, kad jau ir dažniau žmonės prašinėja, kad daryt mašinų restartus. Tiesiog super admin gali daugiau komandų , gali drąsiai baninti kitus adminus moderatorius ir tai nesudarys kliučių ,jeigu adminas pradėtu visus baninti kaip ir buvo idėja, kad padaryt, kad adminai vienas kitą galėtu banint, na priežastis tapati , dar aktyviau priimti iškvietimus,padėti naujokams,padėti prasimušti naujokams,padėti senbuviams ir lrgiečiams,stengtis įgyvendinti žaidėjų norus proto ribuose nesedėti rankų sudėjus vienoi vietoi, o tiesiog dirbti ir daryti savo darbą kuri visada ir darau.

5. Kodėl į Super.Admin post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Todėl, nes šitam serverį praleidau apie 6m ar daugiau metų - buvau ne vieną kartą super adminas , adminas , moderatorius , pagr ir t.t neesu mažvaikis , neisidirbinėju , ir nesukeliu problemų, na išskyrus tokiem kaip dainius_z, nes šiaip užpisa tokie žmonės kurie gauna viską prinardę, nepyk dainiau, bet toks tas gyvenimas kai tau aštuoneri ;)

6. Ką gero nuveikėte būdamas Administratoriumi? : Padėdavau žmoniem , priimdavau aktyviai iškvietimus , stengiuosi padėti netik žmoniėm bet ir adminam , moderatoriam ir visiem kas paprašo pagalbas netik žaidimė bet ir forume , pritraukiau kelis nuajokus , palaikiau švara serverije , na kaip ir kiekvienas adminas ar moderatorius ar dar kažkas atlikau savo pareigas.

6. Ar turite mikrofoną? : Taip

7. Jūsų skype ID? : priklausomasnuosporto

8. Rezultatas :http://egzaminas.lrg.lt/adminai 

 

e148df87091fca9695cbf5b4c52583ee547.PNG

 

 

 

 


Dėl neaktyvumo pasakysiu visiem buvau parašes neaktyvumo anketa taip kad pirma pasižiurėkit viska o pt kaltinkti dėl neaktyvumo ačiu už dėmesi šitas postas visiem kad sako kad aaš neaktyvus   :)


  • 2

935926ade75d4e57fb71dde4f2ddba3c158.jpg

ae9942b9040975567af4512c0ab47ce1123.JPG
669d9132ff5d5c2da726e131d29df818935.JPG


#2
Rule

Rule

    Tvirtas narys

  • 242 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 9v 47m 46s
  • Žaidimo nikas:Rule_Voluma
Reputacija: -45
Nu durnas žmogas

+r3p

 

 

 

 

 

Visą laiką ėjau uz Gedą.Jis jau su ADM pareigomis susitvarko,prijema iskvietimus,padeda naujokams ir seip geras zmogus. Tai sakau dideli UZ


  • -1
Paveiksliukas

#3
Iveta_Choco

Iveta_Choco

    Princesė

  • 931 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 20v 8m 55s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Iveta_Choco
Reputacija: 462
Mylimas

Aš visada už jį, ir ne dėl to, kad jis mano vaikinas ir pnš. Tiesiog jis visada visada pirmas priimdavo iškvietimus, nežinau kaip jis spėja, bet niekam dažniausiai jų nepalikdavo, nebent kai būdavo AFK :D Visada padeda naujokams, ne vieną kartą mačiau kaip jiems visas komandas paaiškindavo, kai netingėdavo aprodydavo serverį   :D ir be abėjo visada atsakydavo į visus pateiktus klausimus. Be to, jis yra vienas iš aktyvesnių adminų. :)


  • 1

Paveiksliukas


#4
Robertas_Same

Robertas_Same

    DPKT

  • 274 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 23v 49m 11s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Robertas_Same
Reputacija: 97
Mėgstamas

Prieš, nes esi pirktinis administratorius ir esi labai neaktyvus direktororius, jau už tai pradėdi gauti įspėjimus


  • 0

#Robertas'SameForPresident


____________________________________________________________________________________________________


“You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,

And live like it's heaven on earth.


William W. Purkey


Paveiksliukas


#5
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

Aš pasakysiu prieš nes mums super adminu reikia aktiviu o tu per savaite dbr tik vos 2h pražaiditi ir nori super admino nepyk Gedai bet prieš


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#6
Jxkubas

Jxkubas

    Šuniukas Bethovenas

  • 240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 3v 7m 59s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Dean_Ambrose
Reputacija: 112
Mėgstamas

Njum Gedukau, soriukas bet aš tau sakau prieš. Kodėl? Nes tiesiog tu ne toks aktyvus bepalikai kai būdavai, o norint eiti į super adminus reikia būti labai aktyviam.


  • 0

image16x9.img_.1536.high_.jpg


#7
Ahujelnu per sampa

Ahujelnu per sampa

    Lrg.lt fanas

  • 274 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 9v 52m 42s
  • Žaidimo nikas:wind_Strom
Reputacija: -67
Nu durnas žmogas

pasakisiu uz manau su aktyves ir taip mldc zmogus yra


  • 0

9563037849165442f581a179ab255134892.png


#8
😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

    Gerbiamas

  • 340 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 13v 35m 39s
  • Žaidimo nikas:Evaldas_Marozas
Reputacija: 57
Monstras

Aš pasakysiu už, man "pom" tie parašyti mano (Ir kitų) papeikimai, nusikaltai, tai nusikaltai (Arba aš, bei kiti, free postinau/postino :D), bet manau susitvarkysi su tomis pareigomis..

 

P.S. Ne tą testą išsprendei.. Turi būti ten 21 klausimas, o ne 16, ten pagal mane yra Direktorių testas.


  • 0

95853a5333a79b607443a20249b8f2cb604.jpg


#9
Einis Bass

Einis Bass

    Gerbiamas

  • 332 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 28m 56s
  • MiestasKlaipėdėlė
  • Žaidimo nikas:Einiss_Basss
Reputacija: 202
Gangsta shit
sakau prieš. jei serveryje zaistu virs 100 zmoniu tada sakyciau uz. nes dabar daug yra tu superiu dpkt ir t.t. uztektinai yra ant tiek zaideju
  • 0


#10
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Pries. KodeL? Pats sakei, kad nenori nuo VIP iki SUP eiti. Nusipirkai admina, o dabar i SUP. Num? Pats dar sakei, kad kantrybes neturi, tai cia tavo didelis minusas. Jei eitum nuo pradziu, tai taiskis, kad gautum Uz, bet dabar...


  • 1

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#11
Rokas_Rokeriux

Rokas_Rokeriux

    Mėgstantis rašyt

  • 165 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 7v 24m 37s
  • MiestasPasvalys
  • Žaidimo nikas:Rokas_Rokeriux
Reputacija: 35
Nuostabu!

Už, jis mldc, gal ir buvo neaktivus, bet jei tures Spr, tai paliks aktivesnis. :)


  • 0

baner10.jpg


#12
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Blem, keisti esat. Jum sunku pasakyt tą Už ? Ar jūs pavydit tiesiog, kad jūs neturit gebėjimo siekti tokių pareigų? Jug trumpesnis žodis Už, nei prieš. Realiai visi smerkia jį už neaktyvumą, jug parašė žmogus, kad anketą buvo užpildęs, ojetau...

 

Aš sakau Už, jau nuo senai Gedas man patiko.. Kad ir dabar, būdamas Admin nuolat priima iškvietimus, visada palaiko tuos žmones, ant kurių visi " važiuoja ", na, tiesiog nebeturiu daugiau ką pasakyt, laukiau šitos anketos. Sėkmės.


  • 3

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#13
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Aš pasakysiu prieš nes mums super adminu reikia aktiviu o tu per savaite dbr tik vos 2h pražaiditi ir nori super admino nepyk Gedai bet prieš

Aciu uz demesi


  • -5

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#14
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas
Už,tikrai vertas. O dėl aktyvumo. Tai jis buvo aktyvus. Tik dabar smuko aktyvumas,bet tam yra priežastis anketa. Gaves pareigas tikrai darys išvadas,nes nemanau kad toks žmogus kaip Gedas pildo į toki posta šiaip sau.
  • 4

#15
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Gerai, gerai už :D kaip ir grįžęs po švenčių aktyvus esi ir toliau, nusiskundimų neturiu, na dar vis mldc ;D


  • 3

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#16
Erlys

Erlys

    Lrg.lt fanas

  • 255 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 11v 30m 24s
  • MiestasTelšiai
  • Žaidimo nikas:Its_Erlys
Reputacija: 38
Nuostabu!

Už vien todėl, kad Gedas. Nors ir neaktyvus, bet juom tikiu, kad taps aktyvių. Ai dar norių pasakyti tiem kurie sako prieš greičiausiai tau pavydi, kad esi toks mldc žmogus :D . Tad tikrai didelis už! nesustok siek ko nori iki galo, nes gali tai pasiekti.


  • 1

MANO PASIEKIMAI

BUMERIO KLUBO - VADAS

BUVĘS VI - KARO AKADEMIJOS DIREKTORIUS

VI - GERAS FARAS DIREKTORIUS

d330c396bc4a3156f3e9899eb15456c0270.png


#17
最も暗い

最も暗い

    Isijautęs

  • 86 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 7v 55m 26s
  • Žaidimo nikas:Darkest_Sun
Reputacija: 43
Monstras
Manau, kad už. Pamenu kai buvau naujokas man jis labai padėjo, bej ir dabar padeda. :) man tai jis asmejiškai yra labai labai malonus žmogeliukas.. sėkmės pareigose ;)
  • 1

#18
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

http://egzaminas.lrg.lt/adminai-laike

 

Nematau..


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#19
Matas_Fleksas

Matas_Fleksas

    Savas

  • 126 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 6v 39m 55s
  • MiestasHmmm
  • Žaidimo nikas:Matas_Fleksas
Reputacija: 14
Gerai gerai

Žmogus juk parašė, kad buvo užpildyta neaktyvumo anketa. Kam jūs komentuojat neperskaitę anketos? Dar kartą


  • 0

stats.php?id=647&img=1


#20
Ne tau klaust

Ne tau klaust

    paprastas

  • 728 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 8v 12m
  • Žaidimo nikas:Benas_Ramanauskas
Reputacija: 333
Propogandistas

as tai uz visom keturiom, o cia tie adminai( yuris, music) kur sakot pries tai jusu vietoj patyleciau, nes jum max vipa turet ir tai dar klausimas. 


  • 5

pasiruošęs





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok