Peikiu Algirduka - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Algirduka

srr algi Bet jau uzpisai

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
25 atsakymai į šią temą

#1
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Free banai, nei izeidinejau nei ka normalaus klausimo paklausiau
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :http://www.part.lt/p...cd4640fa303.png

http://www.part.lt/p...00f80ac4469.png


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#2
Russell_Crowe

Russell_Crowe

    Mėgstantis rašyt

  • 190 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 51m 39s
Reputacija: 23
Nuostabu!

tas geimeriukas isvis atsileides ziuriu yra :D nejaucia ribu uz to ekrano, mesti per tvora toki avineli


  • 0

#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Nežinau ar tai galima laikyti neįžeidinėjimu, tačiau tikrai ne kaip jaučiuos, kai matau tokius tekstus:

 

http://imgur.com/a/A1DCl

 

Geriau išvis nesikištum į taip, kaip aš gyvenu. Išvis net negalima kalbėti negatyviai apie kitų žmonių gyvenimus virtualiai.

Taip daro tik atsilikeliai, laido riteriai, kaip tu ir tas Russell.

 

Jei blogai padariau, Arčio ar Žilionio akimis, tegul deda įspėjimą arba išvis nuema rangą, tačiau apie tai, kaip aš gyvenu - ne jum kištis, ne jum diskutuoti apie tai, jei man tai nepatinka.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#4
Russell_Crowe

Russell_Crowe

    Mėgstantis rašyt

  • 190 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 51m 39s
Reputacija: 23
Nuostabu!

kaip matau palietem skaudzia gamerio tema :D ant tiek susijaudino, kad net pradejo burti vaizdingus sakinius , patarimas: gal tu pats iseik is to posto ir pradek gyventi tikra gyvenima -- numesk svorio, susirask draugu, tau paciam bus tik i nauda. :) 


  • 0

#5
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

algi laido riteris vienintelis esi tu... dziaukis kad toli gyvenigejuksti.

P.S dar vienas ss 

431bc838f50259b81c00d8c34379598e337.png

 

Beskit ji nx is tu pgr px man jusu banai, baninkit mane is forumo is kur norit, bet Gameri pats tada save irgi uzsibanink


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#6
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Jai mano zodziai cia tau yra izeidus, tada pasakyk kas cia? P.S Nuotrauka yra patricko 

http://www.part.lt/i...31243ab7361.png

 

P.S.S 1 isp mano ss uz bana, 2 isp patricko ss kad mane izeide, 3 isp gameris pats ikele uz mute


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#7
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Yuri nepyk kritai akyse šitaip sakydamas Algirdui, tikrai tai nėra tavo reikalas su kuo jis eina lauk ir ar jis turi draugu ar ne, geriau jų išvis neturėt, negu turėt tokius kaip pvz tu.... nenorėčiau, o aplamai tu tikrai nežinau jo asmeninio gyvenimo ir tikrai nėra reikalo į jį kišti.... Yuri... Baisu iš tavo pusės ką pamačiau...


  • 7

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#8
Erlys

Erlys

    Lrg.lt fanas

  • 255 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 11v 30m 24s
  • MiestasTelšiai
  • Žaidimo nikas:Its_Erlys
Reputacija: 38
Nuostabu!

Mano manymus iš Yuri pusės yra irgi negražu, bet ar pagrindinis taip turi vadinti žaidėjus mano manymu tiesiog nereikia kreipti dėmesio.


  • 0

MANO PASIEKIMAI

BUMERIO KLUBO - VADAS

BUVĘS VI - KARO AKADEMIJOS DIREKTORIUS

VI - GERAS FARAS DIREKTORIUS

d330c396bc4a3156f3e9899eb15456c0270.png


#9
😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

    Gerbiamas

  • 340 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 13v 35m 39s
  • Žaidimo nikas:Evaldas_Marozas
Reputacija: 57
Monstras

Vaje, vaje, Yurį pavadino "debilu", ir kas tau ten atsitiko? Negali gyventi dėl to?.. Kad ir kaip man šiuo momentu nepatinka Algirdas, bet jis manau gerai pasielgė :D


  • 0

95853a5333a79b607443a20249b8f2cb604.jpg


#10
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Vaje, vaje, Yurį pavadino "debilu", ir kas tau ten atsitiko? Negali gyventi dėl to?.. Kad ir kaip man šiuo momentu nepatinka Algirdas, bet jis manau gerai pasielgė :D

Jis mane pavadino debilu, ok man yra vps PX bet as gavau 7h bana  nepasakes nei zodzio... Be to nei as kisaus i ta jo gyvenima nei ka, pats per /ac skelbesi kad neturi draugu ir t.t Pats skelbesi kad esi pasivaikscioti. Nx jis tada raso visa tai... 


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#11
Ricky_Blacky

Ricky_Blacky

    Gerbiamas

  • 302 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 10v 20m 56s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Blanky_Vova
Reputacija: 123
Mėgstamas

Jis mane pavadino debilu, ok man yra vps PX bet as gavau 7h bana  nepasakes nei zodzio... Be to nei as kisaus i ta jo gyvenima nei ka, pats per /ac skelbesi kad neturi draugu ir t.t Pats skelbesi kad esi pasivaikscioti. Nx jis tada raso visa tai... 

O tau jau labai rūpi? Tu esi visada kaltas. Ir ką tu ten sakėi? Jog jis gali likti be pieninių dantukų? pažiurėk į save , visas drebi už laido , jog mes su Tony tave užgaudysim , nors tiesa pasakius norėčiau užgaudyti kur nors, bet dėl žaidimo neverta čia. Kaip ir sakiau, tu esi kaltas , ne Algirdas, tu tiesiog neįdomus. Aš Algirdo vietoje bučiau pasielgęs taip pat. Jau vakar norėjau tave baninti, bet kadangi bučiau praradęs admin. 


  • 0

#12
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

siaip zodis Debilas nera izeidimas o zmogaus bukle

 

Debilas - (lot. debilis - silpnas, bejėgis) - asmuo, kuriam budinga lengviausia protinio atsilikimo forma.


  • 3

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#13
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

siaip zodis Debilas nera izeidimas o zmogaus bukle

 

Debilas - (lot. debilis - silpnas, bejėgis) - asmuo, kuriam budinga lengviausia protinio atsilikimo forma.

aisku, mane pavadina ,,Debilu"" cia ne izeidimas

O jai pavadinčiau taip algirda tai man butu banas...


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#14
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Jis mane pavadino debilu, ok man yra vps PX bet as gavau 7h bana  nepasakes nei zodzio... Be to nei as kisaus i ta jo gyvenima nei ka, pats per /ac skelbesi kad neturi draugu ir t.t Pats skelbesi kad esi pasivaikscioti. Nx jis tada raso visa tai... 

 

 

 

Čia primena facebook jau. :D. Kai žmogus pasiskelbia "Man sunku", "Užkniso", "Nenoriu gyvent" ir etc. O kai kas nors paklausia kas atsitiko. "Neklausk, nenoriu apie tai šnekėti".

 

Be to tiesiog dabar kiek matau tai apsurdiška. Algirdai, jei tave įžeidė tai ką jis pasakė. Jis turi pilna teisė įsižeisti, kai pavadinai jį debilu. (Tbh čia yra blogiau net). Jei jūs tokie susireikšminę, tai abu turit būti nubausti tada. 


  • 1

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif


#15
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Aš ir nesakiau, kad jis neturi įsižeisti, sakau man gali drąsiai dėti įspėjimą, tačiau neketinu atlaidauti kol turiu galimybę.

Taip man kažkodėl reikėjo sugebėti pasiskelbti, kad draugų neturiu ir mano gyvenimas ant tiek nusibodęs, kad eik tu sau. Tačiau jei buvo kartą įspėtas, kad nesikišti, tai ir geriau nesikišti antrą kartą.

 

Jei būtum yuri pavadinęs mane debilu, gautum tiesiog mute, tačiau kai jau pradėjai rimtesne tema rašyti - tikrai toliau neketinau gailėtis.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#16
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Aš ir nesakiau, kad jis neturi įsižeisti, sakau man gali drąsiai dėti įspėjimą, tačiau neketinu atlaidauti kol turiu galimybę.

Taip man kažkodėl reikėjo sugebėti pasiskelbti, kad draugų neturiu ir mano gyvenimas ant tiek nusibodęs, kad eik tu sau. Tačiau jei buvo kartą įspėtas, kad nesikišti, tai ir geriau nesikišti antrą kartą.

Tai dek sau dbr bana 7h


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#17
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Tai gal tu žinai kur eik? Ten kur buvo pasiusti daug žmonių, tačiau kažkodėl dar nei vienas nesugebėjo ten nueit - gal išbandysi šią kelionę?


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#18
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Aš ir nesakiau, kad jis neturi įsižeisti, sakau man gali drąsiai dėti įspėjimą, tačiau neketinu atlaidauti kol turiu galimybę.

Taip man kažkodėl reikėjo sugebėti pasiskelbti, kad draugų neturiu ir mano gyvenimas ant tiek nusibodęs, kad eik tu sau. Tačiau jei buvo kartą įspėtas, kad nesikišti, tai ir geriau nesikišti antrą kartą.

 

Jei būtum yuri pavadinęs mane debilu, gautum tiesiog mute, tačiau kai jau pradėjai rimtesne tema rašyti - tikrai toliau neketinau gailėtis.

 

 

Jei gerai pamenu, gerbiamasis, tai jūs mėgstate žaisti pagal taisykles. Dabar pažiūrėk kaip iš šono atrodo. 

Gerai, tebunie, žmogus lindo į asmeninį gyvenimą. Nuo kada už tai duodamas banas?

Be to, tu tiesiog galėjai nieko neatsakyti ir viskas. Gerai tarkim aš paprastas žaidėjas įlendu į kito paprasto žaidėjo asmeninį gyvenimą. Tai aš reiškias galėsiu lyst kiek norėsiu, nes juk bano jis neduos. Algirdai, šį kartą tu pasiielgei neatsakingai. Už tokius dalykus nėra baninama, galėjai tiesiog duoti mute. Aš nemanau, kad čia buvo teisinga. Visoje samp istorijoje žmonės lindo manau į kitų gyvenimus, bet už tai bano niekas nedavė. Be to kas tau iš to įspejimo. Visi mes suprantam, kad duoti įspėjimą čia nieko nereikš. Nes kad ir surinktum jų milijoną, Zigmas tavęs iš projekto taip lengvai nepaleis. Manau šį kartą tu tikrai tiesiog esi kaltas ir turėtum tai pripažinti.


  • 1

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif


#19
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas
Yuri:DDDD APSKRITAI, APGAILĖTINAS ESI. Tu kitus vadini laido riteriais, bet aš garantuoju, kad Algis tave sukištų į jobaną bulvių maišą, erelį tu jibanas, matęs tave ten esu, nuo viršsvorio ant kojų sunkiai laikais, tai vpš jau išnaglėjai pz
  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#20
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Yuri:DDDD APSKRITAI, APGAILĖTINAS ESI. Tu kitus vadini laido riteriais, bet aš garantuoju, kad Algis tave sukištų į jobaną bulvių maišą, erelį tu jibanas, matęs tave ten esu, nuo viršsvorio ant kojų sunkiai laikais, tai vpš jau išnaglėjai pz

Pries 3 metus matei, metas zines atnaujint... ir vps ne chatint o del papeikimo reik postint


  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok