Nauja Priežiūra! (Admin/mod Aktualu) - Puslapis 2 - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Nauja Priežiūra! (Admin/mod Aktualu)

naujos taisyklės griežtinama tvarka.

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
26 atsakymai į šią temą

#21
Tarakonas_Nindze

Tarakonas_Nindze

    Pastumdėlis

  • 28 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16v 36m 42s
  • Žaidimo nikas:Tarakonas_Nindze
Reputacija: 3
Neutralus

(nod)

 

 

 

 

+įsp. || Vienas žodis


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 21 March 2016 - 14:06 PM

  • 0

man cyti


#22
Dainius_Zilionis

Dainius_Zilionis

    Gerbiamas

  • 334 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 11v 50m 36s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 25
Nuostabu!

Išklausykit mano nuomonės, ir parašykit už/prieš, kodėl. Manau jog galėtų būti 3 PAGR adminai, kodėl? Na mano nuomonę geriausia būtų jog kiekvienas pagr adminas nesikištų į kito admino darbus. PVZ: Algis atsakingas už vip'u tvarką, Dainius už admin/mod tvarką, o Artis tegul būna forume. Manau taip būtų geriausia be tarpusavio ginčų. Parašykit savo nuomonę.

Sutinku pilnai. :)


  • 1

Paveiksliukas


#23
James_Cool

James_Cool

    Priklausomas nuo forumo

  • 577 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 2v 38m 33s
  • MiestasKlaipėdos raj.
Reputacija: 47
Monstras
Zilioni? Tave čia matau tik kelias dienas ir tu jau su aukščiausiom pareigom? Kas čia per? Grįžau aš, daug kas sake priprask prie nauju sistemu ir tada imk administratorių, maniau jog čia visi lygūs, bet pasirodo ne?

Ir kas čia per 12h pražaidimo... Mes visi turim savo gyvenimus, kas mokos, kas išvažiuoja kur, kas šiaip nenori rūgti prie kompo jei lauke geresnis oras. Tad ši aktyvumo sistema tikrai nevykusi, jug administratoriai tam jog padėtu žaidėjams, darytu šiokį tokį veiksma rengdami event'us, o ne tam jog nolife' intų visa diena serveryje tik dėl to jog surinktu reikiama skaičių valandų...
  • 0

3f0f2779ad7d94ac5dc723ab31baae44935.jpg


#24
Iveta_Choco

Iveta_Choco

    Princesė

  • 931 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 20v 8m 55s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Iveta_Choco
Reputacija: 462
Mylimas
O aš norėčiau, kad Artis liktu atsakingas už mod/admin. Mano nuomonė, jis vienas iš geresnių prižiūrėtojų, jis taisykles nustato visiem vienodas, nežiūri ar tai jo draugas ar ne, yra pakankamai griežtas ir šiaip jis sąžiningai užsidirbęs savo pagr. Admin pareigas. :)
Ir man labai pikta, kad žmogus atėjo biški "palindo į šikną" Zigmantui ir gavo pagr. Jei visos taisyklės visiems vienodos, tai neturėtų būti išimčių. Kaip ir kažkas minėjo, kad jei ir reikia naujo pagr. Admin, tai padarykit anketas į jas, gal serveryje yra protingu atsakingu žmonių, kurie patys nori gauti pagr admin, tik jie nori sąžiningai, o ne tik panardyt savininkui ir gauti.
  • 2

Paveiksliukas


#25
Cashflow

Cashflow

    Isijautęs

  • 79 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 15v 20m
  • Žaidimo nikas:Edgar_Cashflow
Reputacija: 24
Nuostabu!

Man juokingiausia, tai, kad žmonės, kurie buvo direktoriais ir kandidatuoja į juos yra nepatenkinti 12h per savaitę pražaidimų, kai pats direktorius turi pražaisti 14h. Pražaisti po nepilnas 2 valandas į dieną tikrai yra labai mažai.

 

Aš suprantu, kad dauguma nori išlikti administratoriumi arba juo tapti, nes daugelis siekia vis aukštesnių pareigų itt. Bet jeigu jus nesugebate laikytis naujų taisyklių ir tai Jums tokia didelė bėda, tai nebūkit administratoriais. Administratorius turi būti žmogus, kuris tikrai daug žaidžia ir atsiduoda serveriui.

Jeigu negalite, tai palikite savo pareigas, ar Jums taip gaila prarasti administratoriaus pareigas nes pasijusite menkesniais ir neatrodysite svarbus asmuo prieš visus?

 

Supraskit taip pat, kad jeigu serveryje "nėra" griežtų taisyklių tai jas pasidaro visi žaidėjai, bet kadangi serveris pradėjo atsinaujinti tai reiškiasi, kad tai yra geriausias laikas viską sutvarkyti jau dabar.

 

Aš tiesiai šviesiai galiu pasakyti, kad dauguma administratorių nenori šių taisyklių, nes jiems rūpi tik aukštos pareigos "Žiūrėkite, aš esu administratorius, visi klausykite manęs, pasakysi kažką blogo tai tau atsirūgs ban'u ar mute" ir neesme, kad tie patys administratoriai kartais visiškas nesąmonės išdarinėja.

 

Taip pat kaip ir get'ina visus savo draugus, daro /to, kas priverčia taksistus neturėti darbo.

Visokios komandos kaip /gydyti ir /heal yra naudojama savo reikmenims. Pasekmė šitų komandų yra tokia, kad ir patys mechanikai bei medikai neturi darbo.

Visa serverio ekonomika yra šiuo metu žlugusi, nes yra piktnaudžiaujama pareigomis.

 

Taip sunku atsisveikinti su administratoriaus/mod pareigomis? Jeigu tapsite paprastu žaidėju nebus jau įdomu žaisti?

Tada nemanau, kad Jūs išviso verti šių pareigų, nes tokias pareigas turi užimti žmogus, kuriam rūpi serverio plėtra.

 

Negana to, administratoriai dar pildo anketas į direktorius arba jau ten yra, kai turėtų susikaupti ties savo administracinėmis pareigomis.


  • 4

#26
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Išklausykit mano nuomonės, ir parašykit už/prieš, kodėl. Manau jog galėtų būti 3 PAGR adminai, kodėl? Na mano nuomonę geriausia būtų jog kiekvienas pagr adminas nesikištų į kito admino darbus. PVZ: Algis atsakingas už vip'u tvarką, Dainius už admin/mod tvarką, o Artis tegul būna forume. Manau taip būtų geriausia be tarpusavio ginčų. Parašykit savo nuomonę.

 

Aš aplamai nesu patenkintas, jog žmogus tik gryžęs jau turi tokį rangą, tuo labiau jį gavo ne už nuopelnus, o už.... Kaip čia gražiau išsireiškus... :) 

Tuo labiau, perleisti serverio vairą :) 

Mano nuomone trūksta pastovaus žmogelio prie ČDB, unban, unjail, pats tas šiam žmogui :) 

 

Ir šiaip, neteko matyt dar tokio PGR administratoriaus, kuris sulauktų tokio žaidėjų nepasitenkinimo, kas keisčiausia, kaip šiam žmogui pačiam malonu tai matyti :D 

Aš pasikartosiu, tačiau JEI šis žmogus būtų pasiekęs viską ANKETŲ KELIU, manau nuomone apie jį būtų visai kitokia :) 

 

Propagandos nesiruošiu skleisti, bet nepasitenkinimą tikrai jaučiu ir kol kas nieko nepasikeis :) 


  • 1

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#27
Dainius_Zilionis

Dainius_Zilionis

    Gerbiamas

  • 334 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 11v 50m 36s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 25
Nuostabu!

Tema rakinama, nes prasidėjo free'postinimas.

 

Taisyklės:

 

1 - Priimta.

2 - koreguota ir bus 7 dienos.

3 - Priimta (bus 3 valandos per 7 dienas). Išrinktiems iškart nuimamas, o pirktiniam po 2 įspėjimus.

4 - Priimta.

5 - Priimta. (tenkinsim tik administracijai nusprendus).

 

pagarbiai Dainius_Zilionis


  • 1

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok