Ideja - Įgyvendintos/Atmestos serverio idėjos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Ideja

ASasM asaS AS

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
Rokas_Boltas

Rokas_Boltas

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 15v 26m 40s
Reputacija: 10
Gerai gerai

Del dabu pavadinimu, manau reiketu zmoniskai vadinti darbus vietoj ten visokiu sveikas transportas, keleiviu pervezimas ir pns. Arba jeigu jau visi nesamoningi tai ir samdomus zudikus pakeist i uab dmeriai.


  • 2

#2
Wilius_Gondza

Wilius_Gondza

    Gerbiamas

  • 310 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 21v 10s
Reputacija: 28
Nuostabu!

Čia geras :D "Uab Dmeriai" Šeip žmogus gerai sako.. Reikia normalius pavadinimus sudelioti.. Nes pvz atejas koks 10metu vaikas nelabai supranta keikuriu pavadinimu.. Taigi aš .

 

stats.php?id=15&img=1


  • 0

#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Prieš, jei pradėjo atsibosti pavadinimai, tai realiai ir logiškai išmąstykit juos, nes taip tusčiai temą sukurti su vienu pavadinimų yra beviltišką, o savininkas dėl tokių smulkmenų neturėtų vargintis.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#4
Ricky_Blacky

Ricky_Blacky

    Gerbiamas

  • 302 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 10v 20m 56s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Blanky_Vova
Reputacija: 123
Mėgstamas
Aš pasakysiu PRIEŠ. Jeigu naujokas nežinos kas čia per darbai, jis galės panaudoti /gps. Ten darbai yra su normaliais pavadinimais. O taip tai man bent jau, be ryšio atrodys pvž : policija ar pnš. Reikia originalumo, kuri mes dabar laikome.
  • -1

#5
Edvinas_Kixbu

Edvinas_Kixbu

    Savas

  • 106 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 4v 52m 23s
  • MiestasKazlų Rūda
Reputacija: 12
Gerai gerai

Prieš mano manymu tai dar vienas dalykas kuo šis serveris išsiskire nuo kitu serveriu.


  • 0

76561198047873750.png stats.php?id=2412&img=0

     Su LRG.LT jau nuo 07 Bal 2013 Buves Medikų direktorius.Buves Gaisrininkų direktorius (2x).Buves Carleone direktorius.

 

   

  

 

 

 

 

                                                                                          

 

 

                                                                                        


#6
Rokas_Boltas

Rokas_Boltas

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 15v 26m 40s
Reputacija: 10
Gerai gerai

Prieš, jei pradėjo atsibosti pavadinimai, tai realiai ir logiškai išmąstykit juos, nes taip tusčiai temą sukurti su vienu pavadinimų yra beviltišką, o savininkas dėl tokių smulkmenų neturėtų vargintis.

Iš mūsų vienintelis beviltiškas žmogus esi tu. Ką man dabar pavadinimą temos iš dešimt žodžių kurti? Kas tau sako, kad aš, ar dar kas nors jų neišmąsto. Tiesiog MAN asmeniškai jie skamba kvailai, tema sukuriau ne tam, kad čia apšikčiau ką nors, o tiesiog savo nuomonę išsakyčiau juk tam ir yra šita skiltis forume. Serveris šiaip jau vadinasi Lietuvos REALUS gyvenimas ir jeigu tu būtum didelis berniukas ir tau sugęstu mašina mechanikams paskambinęs tūrbut nesakytum: man reikia  uab sveiko transporto atstovo. Kitiems ačiū už nuomones.


  • 0

#7
Aividas_Kazlas

Aividas_Kazlas

    Tvirtas narys

  • 210 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 21v 12m 30s
  • Žaidimo nikas:Aividas_kazlas
Reputacija: 25
Nuostabu!

nu iš dalies sutinku del akikuriu bet kiti tai geri


  • 0

#8
Don_Gang

Don_Gang

    Serverio legenda

  • 168 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 27m 32s
  • Žaidimo nikas:kobe_robento
Reputacija: -10
Šiukšlė

uz manau šI IDEJA PRIVERS 


  • 0

L8PgGAL.png


#9
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

uz manau šI IDEJA PRIVERS 

Mažiau komentuok, kur tau tai pravers? Už


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#10
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Iš mūsų vienintelis beviltiškas žmogus esi tu. Ką man dabar pavadinimą temos iš dešimt žodžių kurti? Kas tau sako, kad aš, ar dar kas nors jų neišmąsto. Tiesiog MAN asmeniškai jie skamba kvailai, tema sukuriau ne tam, kad čia apšikčiau ką nors, o tiesiog savo nuomonę išsakyčiau juk tam ir yra šita skiltis forume. Serveris šiaip jau vadinasi Lietuvos REALUS gyvenimas ir jeigu tu būtum didelis berniukas ir tau sugęstu mašina mechanikams paskambinęs tūrbut nesakytum: man reikia  uab sveiko transporto atstovo. Kitiems ačiū už nuomones.

Blemba, tu gal realistiškų pavadinimų nesi matęs? Pasigooglink pats ir pasižiūrėk. Pats galimai pilnai nedaaugęs esi ir pradedi ant manęs stumti su savo kvaila idėja. Jei nesugebi sumąstyti pavadinimus, tai išvis nereikėjo kurti temos. Protu nesuvokiama - kas per žmogus kuria temą su tusčiu turiniu. Gal koks 9-12-mečiai taip parašytų, tad galvok pats, kai siūlai tokias idėjas.

 

Visai su realybe nesi susipažinęs.

Va keletas Lietuvoje egzistuojančių įmonių:

Sidabrinis ratas, UAB

Pieno žvaigždės

Noriu namo

Bilduko namai

Močiutės valgiai

 

http://www.delfi.lt/...i.d?id=63681540

 

Prašau, pasižiūrėk pats. Dar ginčijas ir teigia esantys vyresnis ir ale protingesnis.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#11
Rokas_Boltas

Rokas_Boltas

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 15v 26m 40s
Reputacija: 10
Gerai gerai

Nu tai aš nesu suaugęs, bet matai ne visi jau ir dideli žaidžia sampą, pasitaiko ir 10-14 metų. Pats prisigooglino firmų linkų primėtė dabar ant vaiko stumia. Tu kaip vyr. moderatorius turėtum pagarbiau elgtis ir kiekvieno nuomonę vertint. O čia naujokas ateina į servą, o jam kažkoks šiknalaižys aiškina, kad jo idėjos ir pasiūlymai yra beviltiški, nelogiški ir t.t. Nors pats paliubomu savininkui į šikną ilindęs ir sėdi su su moderatorium, kartais per tokius pasikėlusius debilus servuose ir žaidžia po 17 žmonių kai gali apie 100 lošt.


  • 1

#12
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

[trakinama]

 

Jei atsiras žmogus, kuris sugalvos kokią idėja su visų darbų pavadinimų sąrašu, tada gal ir bus įgyvendinta, tačiau dabar tik tusčią idėją matau.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: ASasM, asaS, AS

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok