Dar Idėjų Nuo Einio_Bass - Samp serverio idėjos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Dar Idėjų Nuo Einio_Bass

aa

  • Please log in to reply
6 atsakymai į šią temą

#1
Einis Bass

Einis Bass

    Gerbiamas

  • 332 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 28m 56s
  • MiestasKlaipėdėlė
  • Žaidimo nikas:Einiss_Basss
Reputacija: 202
Gangsta shit

1.Mano būtų viena iš idėją, kad panaikintų sniperio hs. Kad dabar nebeįdomu kai seniau būdavo sg dgl gunai :D. Dabar nusibodo sniperiai

2.Kita idėja, kad patys direktoriai kurtų savo ranko pavadinimai. Kai armija turėtų pvz  : eilinis, seržantas. Pvz medikai tipo turėtų rezidentas, aukštesnysi medikas, vyr daktaras. Esmė tame , kad patys drk keistų rankų pavadinimus į sau patinkančius

3. Kitą idėja pridėti nartkotikų įvairesnių kai minėjo kažkas. Pvz kokainas pridėtų puse armoro.

4. Pridėti dylerių skinus.

Pvz dabartiniai skinai būtų senbūvis ir pavas ir drk.

Šitie skinai būtų naujoko ir pasiuntinuko98.png

Šitie skinai būtų apšylančio ir įsitvirtinę28.png

5. Daugiau mapp darbų pvz jeigu dylus perkels į ls miestą ir furistų. Panaudotų ls miesto galą. Pvz kur GS miesto dalis ten tą miesto dalis yra nenaudojamą tai manau ten daug ko galima pridėti.

6. Gražinti SŽ darbą ir išimti komandas klubams kad galima samdyti. Nes tai nelabai tikroviška kad klubai galėtų.

7. Padaryti, kad klubas turėtų pavaduotojai. Jis galėtų pridėti į klubą žmonių bei galėtų imti kitos gaujos zoną. Pelno negalėtų reguliuoti,

8. Padaryti atskiras komandoms vipams kai /sutaisyti ir /gydyti. Su sutaisyti sutaisytų tik mašiną , o gydyti pasihealintum.

9. Išimti pvz darbą teisininkus, nes jie manau nereikalingi ir nereikia jų perkelti į ls miestą. Jie išvis nenaudojami yra. Vietoj tesinininkų adminai gali būti

10. Armija padaryti tik armiją. Išiimti pvz gelbėtojus ir pasieničius. Vistiek jie nieko gero nedaro. Tai tegul vient armiją būną.

11. Gal pakeisti pd vidaus interjera. Jei kažkas būtų geras ir ji permapintų. Pakeisti daugelis mapp darbus nes jie yra pasenę

12. Sutaisyti ekonomika. Kainos neatitinka pagal gaunamus pinigus. Pvz lektuvai ir laivia kainuoja labai daug. Išimti lv drifteriu , nes padaugės nuosavų mašinų. Nes dabar nelabai įdomiai kai tokios geros mašinas gali pasiimti.

12. Ir extrem klubo lėktuvus bei laivus galima išsinuomoti laikinai. Ir nuomą kainuotų. Nes dbr pasiimu gerus laivus ir naudoji kiek nori tai manau yra nelabai normalu

13. Padaryti darbus nuo xp. Pvz taksistai 10k. Medikai 7.5k xp. Pd kokia 30k xp ir t.t

Parašius /darbai prie darbų rašytu nuo kiek xp tai būtų patogiau mano manimu, negu rašytum /darbobirža.Beje prie darbo to mėlynų marškinukų rašytu medikai 2.5k xp ar kiek ten


  • 3


#2
Matthew_Stanley

Matthew_Stanley

    Tvirtas narys

  • 221 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 3v 58m 32s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Paulius_Glock
Reputacija: 63
Monstras

Aš turiu tau idėja, mažiau valgyk :)


  • 0

9d0cb52d90e6ab31a6e369d37e22ef11288.PNG


#3
Mikis_Man

Mikis_Man

    Mėgstantis rašyt

  • 181 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 20v 8m 22s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Mikis_Man
Reputacija: 102
Mėgstamas
Šaunios idėjos, su visom sutinku,+r3p.Už
  • 0

#4
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas
Uz del visu. O del darbu xp tai jau padaryta
  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#5
Wilius_Gondza

Wilius_Gondza

    Gerbiamas

  • 310 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 21v 10s
Reputacija: 28
Nuostabu!


Uz del visu. O del darbu xp tai jau padaryta

Padaryta, bet nepilnai.. jis nori pasakyti jog gerai kad rasytu po marskineliais.. nu zdz sunku paaiskiniti, galeciau kada parodyti ka jis nori pasakyti.

Seip idėjos geros. As už.

 

stats.php?id=15&img=1


  • 0

#6
Бандит

Бандит

    Apšylantis

  • 52 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 8v 58m 32s
  • Žaidimo nikas:Einis_Bass
Reputacija: 19
Gerai gerai

Už. Visai geros idėjos :)


  • 0

✵ Jei norite kalbėti apie mane, kalbėkite su manimi, o ne už mano nugaros. Už nugaros kalba žiurkės, akis į akį kalba žmonės, jei gimėte žmonėmis, netapkite žiurkėmis ✵


#7
Бандит

Бандит

    Apšylantis

  • 52 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 8v 58m 32s
  • Žaidimo nikas:Einis_Bass
Reputacija: 19
Gerai gerai

krč prikeliu iš numirusių


  • 0

✵ Jei norite kalbėti apie mane, kalbėkite su manimi, o ne už mano nugaros. Už nugaros kalba žiurkės, akis į akį kalba žmonės, jei gimėte žmonėmis, netapkite žiurkėmis ✵






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: aa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok