Idėja Admin/moderatoriams. - Įgyvendintos/Atmestos serverio idėjos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Idėja Admin/moderatoriams.

Admin/moderators Idėja

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Jxkubas

Jxkubas

    Šuniukas Bethovenas

  • 240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 3v 7m 59s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Dean_Ambrose
Reputacija: 112
Mėgstamas

Sveiki. Aš sugalvojau galbūt kažkam labai patinkančią idėją, o kažkam galbūt ir ne. Mano idėja būtų tokia, kad kai pirktiniai admin/ moderatoriai gauna 1 ispėjimą jie būna išmetami. Kokia iš to nauda? Jie naudojasi komandomis savais tikslais. Daro visokias nesamones, nežino pagrindinių administracijos taisyklių. (Ne visi pirktiniai yra tokie blogi. Yra ir tikrai tokių normalių)


  • 1

image16x9.img_.1536.high_.jpg


#2
Mikis_Man

Mikis_Man

    Mėgstantis rašyt

  • 181 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 20v 8m 22s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Mikis_Man
Reputacija: 102
Mėgstamas

Tikrai prieš su šita idėją, tikrai man ji nepatinka nes vienas isp yra per mažai. O mod/admin nepigiai kainuoją.


  • 0

#3
Einis Bass

Einis Bass

    Gerbiamas

  • 332 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 28m 56s
  • MiestasKlaipėdėlė
  • Žaidimo nikas:Einiss_Basss
Reputacija: 202
Gangsta shit

biški saidai per daug parūkei. nesamonės pradėjai rašyt. Tikria prieš už 1 įspėjima. Gal kokiems super adminams reikėtų 2 įspėjimų nes jų pareigos griežtesnės


  • 1


#4
Jxkubas

Jxkubas

    Šuniukas Bethovenas

  • 240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 3v 7m 59s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Dean_Ambrose
Reputacija: 112
Mėgstamas

Miki, kol tavęs nebuvo Admin buvo 500 kreditų, o moderatorius kainavo 250 kreditų ir atsirasdavo tokių žmonių, kurie pirkdavo admin už 500 kreditų arba už 50 litų.


  • 0

image16x9.img_.1536.high_.jpg


#5
*Colis*

*Colis*

    Apšylantis

  • 51 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 18v 25m 55s
  • Žaidimo nikas:Colis_Davis
Reputacija: 3
Neutralus

Tikrai kad prieš.


  • 0

#6
Don_Gang

Don_Gang

    Serverio legenda

  • 168 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 27m 32s
  • Žaidimo nikas:kobe_robento
Reputacija: -10
Šiukšlė

pries tikra nesamone


  • 0

L8PgGAL.png


#7
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Uz, gera ideja!


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#8
Wilius_Gondza

Wilius_Gondza

    Gerbiamas

  • 310 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 21v 10s
Reputacija: 28
Nuostabu!

MMM, Gal prieš tebunie iki 2isp.. vistiek žmonės juk pirko.. serverio valiuta leido/ galbut net tikra valiuta leido.. 

 

stats.php?id=15&img=1


  • 0

#9
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

[iatmesta]

 

Kad ir kiek kainuoja moderatorius ar administratorius, jei jis yra blogas - 3 įspėjimus susirinks tikrai greitai. Taip pat, gavus vieną įspėjimą pirktinis moderatorius ar administratorius gali pasitaisyti ir nebedaryti tos pačios klaidos, o šiuo atveju jis iš karto būtų pašalintas. Žinau, kad kažkam gal ir atrodo neteisinga, jog rinktinė ir pirktinė serverio administracija turi vienodą įspėjimų skaičių, bet reiktų atsižvelgti į tai, kad rinktinis būna neribota laiką (apart surinktų įspėjimų), o pirktinis tik mėnesį (apart surinktų įspėjimų).


  • 1

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Admin/moderators, Idėja

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok