Anketa Į Mechanikų Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Mechanikų Direktoriaus Postą

Drk

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus kurie būtų neįskaitomi.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turėtimažiausiai 5'000 XP ir būti pražaidus bent 10valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama                       :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, išreikšti viską ką norite pasakyti, tačiau nenukrypti nuo klausimo esmės.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą?

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Direktorius bus renkamas jei bus užpildytos bent 5 anketos.


  • 0

baner10.jpg


#2
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Johhny_Navara

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 49282

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ): 274

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Aš esu tikrai valdingas žmogus, kuris nebijo kliūčių bei keblumų, mėgstu žmonėms nurodinėti, bei moku tą daryti jau nuo seno, nemeluosiu, tai nėra mano pirmas projektas ir nemanau kad bus paskutinis.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Be abejo esu dirbes, bet šio darbo esme ne tiuningavimas o kad būtų gatves švarios(Jog nebūtų primėtytų nuosavu atomobiliu ar darbinių)

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankas darysiu tiek serveryje tiek forume.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Ar yra mandagūs,ar draugiškas,kiek laiko išdirbs,kiek laiko žaidžia serverje,kaip bendraus su direktoriumi/pavaduotojumi,Ar nenaudoja neleistinų programų.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tiesiog noriu vadovauti firmai,šis darbas man prie širdies todėl noriu vadovauti šiai firmai,del to ir pildau,na,nadau bus.Vadovausiu firmai.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Buvau biškį leavines,bet vėl grįžtu ir norėčiau vadovauti savo mėgstamai firmai,taipogi mano aktyvus yra tikrai neblogas,gan gerai sutariu su žaidėjais.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Manyčiau kaip labai sunervuoja kažkas pradedu keiktis,daugiau nebežinau ;d

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Turite mano skype
12. Kas pasikeis išrinkus direktoriumi jus? Ką naujo įnešite į darbą?
 
Visų pirma forume padarysiu skiltį kur galėsi užsirašyti kaip klijantas, o mes teiksime paslaugas: sutaisysime mašiną, išimsime mašiną iš KMA ir pnš. Kai atsirado tas naujas dalykas su rida manau padaryčiau daug eventų su rida, pvz pirmas užsikėlęs 200 km gaus didesnę premiją. Padarysiu ir daugiau įdomių konkursų pavyzdžiui: nuotrauka su klijentu, šio evento būtų tikslas nusifotografuoti su kuom daugiau klijentu, kad galėtum vairuoti slamvan ir tada reiktų sėdėti jame ir nusifotografuoti, už tai manau lauktų didesnis prizas. Na ir dar sumasčiau skelbti darbo savaitinęs nominacijas, pavyzdžiui: šios savaitės nominacija "auksinis mechanikas " jos tikslas įkelti daugiausiai ataskaitų ir gauti nominaciją su prizu + darbuotojas patektų į garbės lentą/sąrašą.

13. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : Jūsų įvestas projektas nebegalioja!


  • 0

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#3
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

[trakinama]


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Drk

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok