Lrg Likimas - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Lrg Likimas

likimas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
74 atsakymai į šią temą

#1
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

Sveiki, LRG priėjo kryžkelę, kadangi aš jau nebegalėsiu skirti šiam projektui laiko, manau ji sudaryta iš 4 kelių:

 

1) Grįžti į praeitį (mes neturime laiko mašinos, vadinasi atpuola šis kelias).

2) Parduoti už 500 eur, jei yra norinčių.

3) Reikia partnerio sąžiningo kuris prikeltų projektą.

4) Toliau nieko neveikti kol hostas apmokėtas.

 

P.S. Gal jūs turite kitų idėjų, galite rašyti.

 


  • 2

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#2
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Parduoti ar ne čia jau jūsų sprendimas. Man asmeniškai būdavo gerai, kad ir tie atnaujinimai būdavo nors ir 1 kartą per mėnesį, bet serverį prižiūrėdavote jūs! 

Žmogutis kuris gali prikelti serverį? Nežinau, gerai tokio reikėtų paieškoti :D Arba mes neįdėdavome pastangų kviesdama žaidėjus, arba taip nepavykdavo, reklamuojant ir panašiai. Kitas žmogus iš kitų serverių, su kita draugų kompanija, gal būt. Aš už LRG!


  • 0

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#3
Edva_Gonzales

Edva_Gonzales

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 13v 10m 8s
  • Žaidimo nikas:Kobe'R
Reputacija: -136
Nu durnas žmogas

o pigiau nepraduotum pavodziu uz 50 auru 


  • -12

#4
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

500 eurų pakankamai nereali suma už tusčią serverį, kurį visi žino kaip apleistą ir kuriame nieko nedaroma. Tad už tuos pačius 500 eurų, galima pilnai susirasti scripterį kuris sukurtų viską nuo 0 ir pasiektų dar daugiau ir su naujausiom sistemom ir naujais žaidėjais. Tad iš šitų išvardintų pasirinkimų realiausias atrodo 1.


  • 0

#5
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Panašios temos visą laiką nuo tada kaip pradėjau žaist ir iki dabar bijojau .... ir net neįsivaizduoju kurį varianta geriausia būtų rinktis NEĮSIVAIZDUOJUUUU... 


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#6
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

Na jei nėra norinčių pirkti už kosminę kaina tai siūlykite savo... Gal tenkins ir mažesnė suma ... Aišku 50 eur mažoka :D


  • 0

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#7
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Na man pačiam buvo labai keista, kuomet per event'ų vakarą, kuris buvo reklamuojamas, susirinko vos 34 žaidėjai :) 

Ok, kalbant apie temos pranešimą: 

 

1) Taip, laiko mašinos galbūt ir neturime ir negalime grąžinti senųjų serverio laikų. Tuo labiau, jog susidomėjimas SA:MP'u su laiku krenta. Senieji mūsų žaidėjai išaugo iš šių laikų ir susirado kitos veiklos, pritraukti naujų žaidėjų yra gan sunku gyvenant tarp trijų miestų (LS/LV/SF) ir matant kas pusmetinius atnaujinimus.

 

2) Potencialaus pirkėjo už tokią sumą tikrai nerasite :) Ir visu pirma, manau tai daryti reikėtų ne LRG forume, o bent jau "uždarbio" forume, kuriame renkasi labiau pirkimais/pardavimais susidomėję lankytojai. Pažiūrėjus į mūsų lankytojų auditoriją, galima daryti išvadas, jog daugumą sudaro moksleiviai, o moksleiviams 500EUR, na bent jau kol kas, manau, jog yra kiek nereali suma...

 

3) Būkim realistais ir kalbėkime tiesiai šviesiai, reikia ne partnerio, o investicijų. Jūs neturite motyvacijos dirbti, nes iš to negaunate tiek papildomų pajamų, kiek norėtumėte. O investicijų projektui po 5EUR yra tikrai neužtektinai, šių pinigėlių tikriausiai vos pakanka serverio hostingui. Visgi gyvename 21 amžiuje ir laikas yra pinigai :)  O laiko skriptindami atnaujinimus Jūs sugaištate nemažai. 

 

Na viską apibendrinus, aš galbūt likčiau prie savo senos nuomonės, jog geriausia būtų bent jau pabandyti perkelti viską į vieną miestą :)


  • 7

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#8
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Arti, kaip tu sakai pabūkim realistais,aš labai stipiriai abejočiau ar tokia smulkmena ( bent jau man smulkmena ) kaip vieno miesto padarymas pritrauktų didesnį žaidėjų skaičių... aš galiu pasakyt taip. Bus vienas miestas ... po kiek laiko visiem reikės dviejų arba trijų, bus trys arba du, visiem reikės vieno. Čia toks dalykas... 


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#9
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Arti, kaip tu sakai pabūkim realistais,aš labai stipiriai abejočiau ar tokia smulkmena ( bent jau man smulkmena ) kaip vieno miesto padarymas pritrauktų didesnį žaidėjų skaičių... aš galiu pasakyt taip. Bus vienas miestas ... po kiek laiko visiem reikės dviejų arba trijų, bus trys arba du, visiem reikės vieno. Čia toks dalykas... 

 

Na mes ir turime prisitaikyti prie žaidėjų :) 

Bus daugiau žaidėjų, su laiku galima grąžinti ir du miestus, o šiai dienai situacija kalba pati už save :)

Koks tikslas dabar prisijungti, kuomet žaidžia 3 žaidėjai ir jie pasidalina per visus 3 miestus. Mieste važinėji vienas.

Tai nedaug tikriausiai kuo ir skiriasi nuo "Single Player" žaidimo :D Ir tai, ten bent užduočių įvairių yra, vis veikla kažkokia :D


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#10
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Man asmeniniškai per šiuos 5metus kiek žaidžiau supratau, kad trūksta ne kažkokių atnaujinimų, ne kreditų, ne kažkokio posto aukšto valdžioje, o žaidėjų su kuriais galima eit grobt bankus, pašaudyt šiaip į kitus, praleist dieną kalbant per skype/ts ir dalinantis įspūdžiais. Manau, to su naujais scriptais ir tralialia tikrai nesugrąžinsi, nes po kelių dienų jau visi bus pamiršę apie naujas komandas ir kita. Na ir tikrai negrįš vadinami 'senbuviai', nes šiais laikais dominuoja kiti žaidimai, kurie žymiai įdomesni, o prie SA:MP sėdi tie, pas kuriuos pc nekažką, draugai pakviečia arba tokie kaip aš, kurie neranda nieko įdomaus kituose serveriuose ir pasilieka prie geriausių (kurių, deja, jau nebėra). Dabar ateini į serverį tik laiką prastumt, pasėdi 20min ir viskas, nusibodo, nes nėra su kuo padurniuot ;p Tai tiek.


  • 2

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#11
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Man asmeniniškai per šiuos 5metus kiek žaidžiau supratau, kad trūksta ne kažkokių atnaujinimų, ne kreditų, ne kažkokio posto aukšto valdžioje, o žaidėjų su kuriais galima eit grobt bankus, pašaudyt šiaip į kitus, praleist dieną kalbant per skype/ts ir dalinantis įspūdžiais. Manau, to su naujais scriptais ir tralialia tikrai nesugrąžinsi, nes po kelių dienų jau visi bus pamiršę apie naujas komandas ir kita. Na ir tikrai negrįš vadinami 'senbuviai', nes šiais laikais dominuoja kiti žaidimai, kurie žymiai įdomesni, o prie SA:MP sėdi tie, pas kuriuos pc nekažką, draugai pakviečia arba tokie kaip aš, kurie neranda nieko įdomaus kituose serveriuose ir pasilieka prie geriausių (kurių, deja, jau nebėra). Dabar ateini į serverį tik laiką prastumt, pasėdi 20min ir viskas, nusibodo, nes nėra su kuo padurniuot ;p Tai tiek.

*POW* Tiesiai į dešimtuką. Visiškai pritariu Marčiui.

Kad ir kaip bebūtų, man patinka serveris toks, koks yra dabar suskriptintas. Neturiu didelių nusiskundimų. Žinoma, vienas antras atnaujinimas į mėnesį nebūtų pro šalį.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#12
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

Ir visu pirma, manau tai daryti reikėtų ne LRG forume, o bent jau "uždarbio" forume, kuriame renkasi labiau pirkimais/pardavimais susidomėję lankytojai.  - Jei reikės atsiras žmogus, jei neatsiras nelabai pergyvenu, kaip sakoma: i hocitsa i kolitsa i niekamu mordu nabit :D Man kaip ir jums LRG kraujyje nors ir laiko nera prie jo sedet.

 

3) Būkim realistais ir kalbėkime tiesiai šviesiai, reikia ne partnerio, o investicijų.  - jei pinigų reikėtų jų ir prašyčiau. Reikia sąžiningo žmogaus norinčio prikelti LRG. Bus žaidėjų bus ir pinigų, imčiau daug mažesnę dali jei taip atsitiktų. Visa esmė kam galėčiau patikėt GM puoselėtą ne vienerius metus, o paskui nestebėt padų bėgančių tolyn su kelių metų vargu :D .

 

Ištrint puse GM nėra sunku :D juolab, kad beveik visi darbai yra LS mieste. Bet logiškai pamąstykime nebus įdomu žaist, ir LS mieste 10 žaidėjų kaip adata šieno kupetoje. Vienas būdas yra, tai bent 100 žaidėjų prievarta suvaryt :D ... eisiu į seimą gal išeis prakišt įstatymą, kad iš kiekvienos mokyklos po 5 vaikus privalo žaist LRG :D


  • 4

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#13
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas
Pries pita menu siuliau daugiau nei 500 :D



P.s kaskas naudoja mano acc, avataras pakeistas :D
  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#14
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

Pries pita menu siuliau daugiau nei 500 :D

Siulei isimoketinai :D o jei butu tau nepasiseke? kaip manai is kur butum paemes pinigus? Ir vel as su ragais :D

 

Imkis dabar Pucinai gal tau ir pasiseks :D


  • 0

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#15
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Man asmeniškai būdavo gerai, kad ir tie atnaujinimai būdavo nors ir 1 kartą per mėnesį, bet serverį prižiūrėdavote jūs

(y)

 

o pigiau nepraduotum pavodziu uz 50 auru 

Kaip tau tai už 5 tūkstančius eurų :)

 

500 eurų pakankamai nereali suma už tusčią serverį, kurį visi žino kaip apleistą ir kuriame nieko nedaroma. Tad už tuos pačius 500 eurų, galima pilnai susirasti scripterį kuris sukurtų viską nuo 0 ir pasiektų dar daugiau ir su naujausiom sistemom ir naujais žaidėjais. Tad iš šitų išvardintų pasirinkimų realiausias atrodo 1.

Oh...memories...

 

Panašios temos visą laiką nuo tada kaip pradėjau žaist ir iki dabar bijojau .... ir net neįsivaizduoju kurį varianta geriausia būtų rinktis NEĮSIVAIZDUOJUUUU... 

O aš galvojau kad aš čia toks vienintelis.

 

Na jei nėra norinčių pirkti už kosminę kaina tai siūlykite savo... Gal tenkins ir mažesnė suma ... Aišku 50 eur mažoka :D

5 eurai tada ir paimu. :D

 

pritraukti naujų žaidėjų yra gan sunku gyvenant tarp trijų miestų (LS/LV/SF) ir matant kas pusmetinius atnaujinimus.

Būtent...


  • 0

baner10.jpg


#16
Rokas_Grey

Rokas_Grey

    𝒆𝔃

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 25d 2v 56m 51s
  • MiestasKretinga
  • Žaidimo nikas:Rokas_Grey
Reputacija: 387
Savas veidas

Nu jo.. Zigmai jai projekto neparduosi, ir nieko nedarysi tai kris ir kris žemin jis. Siulau už nedidele kaina parduoti projekta, ikelk i supergames.** ar dar kažkur kad parduodi gal atsiras kasnors kas norėtu nusipirkt LRG už 30-60 eur.. Daugiau nieko nesiulau daryt nes padarysi viena atnaujinima ir kas bus viena diena bus 7 žaidėjai o kita 5.. 


  • 0

< 𝓣𝓸𝓻𝔂 ℒ𝓪𝓷𝒆𝔃 >

 

 

 


#17
Mldc_Samp

Mldc_Samp

    Savas

  • 115 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 14v 57m 23s
  • Žaidimo nikas:Mldc_Samp
Reputacija: 50
Monstras

Gaila man projekto, Zigmo nebebus :(


  • 0

1850404d54fe89292de5042af01ea737345.png

                                                         d0b505cb7f69c35c1eedd94171212a15385.jpg


#18
Gogis

Gogis

    Rimti kentai Lyderis

  • 544 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 6v 22m 17s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Augis_Gogis
Reputacija: 156
Mėgstamas

Parduok kazkam ta projekta.


  • 1

Palaikinkit kam nesunku (nod)

Paveiksliukas

https://www.facebook...otoBrc/?fref=ts

Dėkui ! (party)


#19
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Nu jo.. Zigmai jai projekto neparduosi, ir nieko nedarysi tai kris ir kris žemin jis. Siulau už nedidele kaina parduoti projekta, ikelk i supergames.** ar dar kažkur kad parduodi gal atsiras kasnors kas norėtu nusipirkt LRG už 30-60 eur.. Daugiau nieko nesiulau daryt nes padarysi viena atnaujinima ir kas bus viena diena bus 7 žaidėjai o kita 5.. 

Ne nu ką jūs.. 30-50 € Zigmas tiek prikišes darbo,  tikiu, kad už tiek tikrai nenorės. Aš savo acc už 20 € galiu parduoti :D Kaip pats Zigmas rašė 500 € taip gal ir per daug, bet pradėti siūlyti gali ir  nuo kokių 300 ar 200, jei niekas neduos kitų pasiūlymų, tuomet teks leisti kainą.


  • 0

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#20
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas
Zigmai, mano pasiūlymas būtų toks ;


Palaykyk projektą iki didžiųjų švenčių, nežinau kada tiksliai, ar Kūčių DIENĄ, ar per Kalėdas serveryje sukviesti kuo daugiau senų žaidėjų, linksmai pažaisti paskutinį kartą visiems linksmai, na ir deramai atsisveikinti, žinoma turėsi ateiti ir tu. Man asmeniškai tokia pabaiga kažkaip ne prie širdies, tie laiko praleista serveryje, tiek džiaugsmo, liūdesio ir k.t., kažkaip sujaudino Smetonos video ;((. Tai va, draugai, paskutinis susitikimas
  • 1

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok