Anketa Į Moderatorių (5Metai Žaidime,3Metai Forume) - Atmestos anketos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Moderatorių (5Metai Žaidime,3Metai Forume)

Anketa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Tadas_Westas

Tadas_Westas

    Pastumdėlis

  • 10 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 42m 15s
Reputacija: 0
Neutralus

1. Vardas_Pavardė žaidime? : Tadas_Westas
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : 500 (Naujoko) Pertrauka apie 1metus nuo lrg ir neįsivaizduoju kodėl nebėra xp nieko.
3. Jūsų amžius? :16
4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ?  Mano tikslas tapti moderatorium todėl ,kad kažkiek prisidėčiau prie LRG seno žaidimo ( 2010m ,2011m) Kai čia žaidė daugiausia žmonių visoje Lietuvoje.  Kai man buvo 11-12metų net neįsivaizdavau ,kad man būtų proga tapti moderatoriumi ar kažkuom tai. Todėl noriu bent pabandyti įgyvendinti LRG svajonė , ir noriu prisidėti idėjomis ir kitais menknekiais prie serverio klestėjimo kaip ir 2010m. ! 
5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Aš ne tas žmogus kuris giriasi , bet manau mane todėl , kad esu senas žaidėjas , pamenu tuos laikus , kai kas dieną mušdavom rekordus. Ir esu atsakingas , draugiškas , bendraujantis , ir t,t. Bet atsakysiu kodėl mane. Visas savo idėjas apie sampą, nenorėjau niekam pasakoti , bet esu pasiryžęs duoti savo idėjas LRG , nes tai mano pirmasis serveris. Greit sutariu su žmonėmis , man nereikės jokių namų , xp , pinigų. Noriu atkartoti tą 2010metų žaidimą , kai visiem buvo sunku "sukosi" kaip begalėjo. Vienu žodžiu mane dėlto , kad esu už senąjį žaidimą! 
6. Ar turite mikrofoną? : TAIP
7. Jūsų skype ID? : tadas.als
8. Privalote per http://lrg.lt/?act=kvieskdraugus pakviesti bent 1 žaidėją kuris pražaistų 50 valandų. Vat dėja vaikystėje tokiu dalykų nesinaudojau , bet į LRG buvau pakvietęs apie 5 kiemo draugus ;) 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                       Dėl senojo žaidimo!

 

 

 

 

                                                                                                                                                                           Tadas_Westas


  • 0

#2
edva

edva

    Gangsteris

  • 406 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 14v 31m 33s
  • Žaidimo nikas:Edva_Gondzales
Reputacija: -213
Nu durnas žmogas

uz nes dauk metu zaidzia sampa


  • 0

#3
Tommy

Tommy

    Diktatorius

  • 359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 8v 59m 9s
  • Žaidimo nikas:Tommy_Jack
Reputacija: 179
Gangsta shit

PRIEŠ. Nes esi naujokas serveryje.


  • -1

giphy.gif

 


#4
Emilis_Nesakysiuu

Emilis_Nesakysiuu

    Lrg.lt fanas

  • 254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 31d 4v 19m 33s
  • MiestasMiestas
  • Žaidimo nikas:Emilis_Nesakysiu
Reputacija: 172
Gangsta shit

Prieš, nematęs serve nei karto po tos pertraukos..


  • 0

#5
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[aatmesta]

 

Retas vėjas serveryje.

Nuo rugsėjo 23d. pražaista 0 valandų :D


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Anketa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok