Senas Žaidėjas Martynas_Budrys, Esantis Serveryje Chris_Johnson Bando Į Moderatorių Gretas - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Senas Žaidėjas Martynas_Budrys, Esantis Serveryje Chris_Johnson Bando Į Moderatorių Gretas

į moderatorius

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Martynas_Budrys

Martynas_Budrys

    Patrankų mėsa

  • 4 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3v 12m 12s
Reputacija: 2
Neutralus
 

1. Vardas_Pavardė žaidime? : Chris_Johnson
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : 3000

3. Jūsų amžius? : 16
4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ? Moderatoriaus postas reigalingas tam jog galėčiau padėti serverio naujokams, išspręsti jų bėdas, serveryje esu labai senas žaidėjas visų Zigmo projektų laikų kas mane atsimena tiem pagarba, serverį mėginčiau gerinti visokiais būdais jog grįžtų į serverį seni laikai, įdomu būtų žaisti stengtis gaudyti čytus ir kurie kenkia serverio labui, Turiu porą įdėjų kaip reikėtų pritraukti serveriui žaidėjų tai visų pirma serveryje daryti kuo naujesnių ir nematytų eventų jog žaidėjams serveryje būtų įdomiau žaisti negu viskas yra pasenę ir nebeįdomu serveryje žaisti kaip nėra serveryje visiškos veiklos ta pati rutina stengčiausi serverį gerinti kaip tik įmanoma,
5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Serveryje esu senas žaidėjas viską jau žinau tad serverį reikia gerinti visiems administratoriams dėti pastangas jog jis būtų geras ir būtų įdomu žaisti.
6. Ar turite mikrofoną? : taip
7. Jūsų skype ID? : Kažkada buvo martis536 kol nepamiršau slaptažodio dabar naudoju brolio tai mantvydas3813

8. Privalote per http://lrg.lt/?act=kvieskdraugus pakviesti bent 1 žaidėją kuris pražaistų 50 valandų. Dabar nesu pakvietęs bet su laiku pakviesiu.

 

 


  • 1

#2
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Seniuk nzn an kiek tu senas, bet man tu neesi matytas, o tai reiškia žaidiai neilgai, arba žaidiai lossantos.lt o lrg tik seip buvai uzbeges, nu esme as taves nepamenu, gal tik seip pamirsau ar keliai nesusikirto, bet tik atejusiam i projekta ar "Gryzusiam" neverta duot moderatoriaus nes maza kokie ten tavo planai, nors esi registruotas sito forumo paleidimo metu :)


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#3
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Seniuk nzn an kiek tu senas, bet man tu neesi matytas, o tai reiškia žaidiai neilgai, arba žaidiai lossantos.lt o lrg tik seip buvai uzbeges, nu esme as taves nepamenu, gal tik seip pamirsau ar keliai nesusikirto, bet tik atejusiam i projekta ar "Gryzusiam" neverta duot moderatoriaus nes maza kokie ten tavo planai, nors esi registruotas sito forumo paleidimo metu :)

2011-12 san-fierro.lt tikrai žaidė jis. Jeigu kaikurie tik grįže gauna adminus ar netgi pgr adminus tai kuom šitas atvejis skirtingas?


Aš už. Draugs esi.


  • 0

baner10.jpg


#4
Emilis_Nesakysiuu

Emilis_Nesakysiuu

    Lrg.lt fanas

  • 254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 31d 4v 19m 33s
  • MiestasMiestas
  • Žaidimo nikas:Emilis_Nesakysiu
Reputacija: 172
Gangsta shit

Prieš, bent pražaisk 10 dienų po grįžimo.. nes aš tavęs serveryje nei karto nemačiau.


  • 0

#5
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

uz pamenu tave is sannfierro.lt laiku


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#6
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas
Kad ir senbuvis, bet dabar nežaidi lrg - Prieš.

  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#7
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[aatmesta]

 

Neaktyvus.


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok