Anketa Į Gaisrininkų Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Gaisrininkų Direktoriaus Postą

dpkt anketa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama                   :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema bus rakinama tuomet, kai bus bent 3 anketos ir temoje nepasirodys naujų atsakymų per 24h.


  • 1

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
Edva_Gonzales

Edva_Gonzales

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 13v 10m 8s
  • Žaidimo nikas:Kobe'R
Reputacija: -136
Nu durnas žmogas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Kobe_Robento

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :49k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? oriu nes šis darbas yra susiejęs su pagalba žaidėjams. Tai darbas kuris reikalauja aktyvumo dėl to aš jo ir noriu dėl pagalbos žaidėjams, naujokams, gaujoms paaktyvinti šita darbą.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? ei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip po 2013 to didžiojo atnaujinimo tai buvo pirmasis darbas kuriame aš dirbau. Tuom, kad jis yra susiejęs su visa serverio veikla tai teisėsauga, gauja, paprastai žaidėjais. Mes galime būti visų pusėje ir padėti visiems tuo šis darbas man patinka.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Nefantaziuosiu ir nepasasąkosių pievų kadangi žaidėju mažai atrankos bus elementarios apklausos per ts serveryje rinksiu klausdamas įvairių situacijų aktyvumo bei taisyklių žiūrėsiu į bendravimą kas yra 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?Bendravimu aktyvumu.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi išbūti šitame poste ilgą laiką. Naudos? Naudos bus bus šansas įrodyt žaidėjams, kad esu geras ir atetyje vėl pildyti į moderatorius anketa.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Net nežinau pačiam sunku pasakyti kuo esu blogas pats sau

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: clickas zvengas1 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

B


  • 0

#3
The_Hulk

The_Hulk

    Patrankų mėsa

  • 6 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2v 57m 36s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:The_Hulk
Reputacija: 1
Neutralus
 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė The_Hulk

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 6-7K :))

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

Spoiler

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes bandžiau į taxi bet brolio s0b'as mane sunaikino :( S0b'o nebėra DELETE! Ir man tiesiog norisi tapti kažkom daugiau negu žaidėju :)

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  Neesu

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  Na žinoma vyks forume bei žaidime! Jei pritrūks kelių darbuotojų bus ir mini :)

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Tai aktyvumu darbo patirtimi (jei neturės tai pagal kitų darbo xp)

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Taip žinoma

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Jūs manes neprivalote imti nes gal yra kažkas kas labiau vertas direktoriaus post'o ;)

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Tai kad pats nelabai aktyvus galiu būti kadangi atostogauju tai.. bet Nuo rugsėjo mėnesio mano aktyvumas bus puikus!!!!

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skype: zilvinas8638

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : 56%

 


  • 1
 
*Tobulas Parašas*
 
 
LRG.LT Pasiekimai:
Spoiler
 
LRG.LT Gerbiami žaidėjai:

Spoiler

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

#4
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Kobe_Roberto - Visiškai neaktyvus, nors ir čia Edvos ACC, tačiau su juo jis neprisijunge, todėl anketos net neapžvelginėsiu, be to ne ką ir suprantu, kas ten parašyta.

The_Hulk - Po to kai paaiškinai dėl s0b, nu ir visgi nenaudojamos buvo programos, gausi šansą.


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok