Balsavimas Verčiam Arti_Judo Lauk Kol Lrg Visai Nežlugo - Šiukšlynas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Balsavimas Verčiam Arti_Judo Lauk Kol Lrg Visai Nežlugo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
20 atsakymai į šią temą

Apklausa: Balsavimas Verčiam Arti_Judo Lauk Kol Lrg Visai Nežlugo

(23 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Verčem arti lauk

Taip (4 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Prabalsavo Ne (19 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Balsuoti

#1
Matas_Nerek

Matas_Nerek

    Isijautęs

  • 73 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4v 24m 59s
Reputacija: 4
Neutralus

Sveiki visi verčiam arti lauk iš pgr posto kol lrg visai nežlugo nes jis nieko daugiau nesugeba kaip žlugdyti serverius


  • 0

#2
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

O kam kurti iš kito vartotojo apklausą ? :D

 

Tavo IP adresu forume kurti vartotojai: Valdas_Nokia ir Donatas_Nokia

Kaip ne keista, apklausoje taip pat balsavai iš šių abiejų vartotojų  :D

Tuo pačiu IP adresu serveryje kurti vartotojai: Donatas_Nokia ir Johny_Deppas

 

 

Įdomus poelgis. :)

 

EDIT:

PASIPILDĖ DAR VIENAS DONATO VARTOTOJAS :D 

 •●●• The Yuri •●●•
 


  • 4

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#3
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

Mandras su vyr mod forume kaip visus ip matai ane :D


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#4
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

e0762a42fa6aba451c28511f4f3fb94451.jpg


  • 1

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#5
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Donatai tu esi toks trenktas nu negaliu....

 

Nesuprantu kodėl tu vadini mane Algirdo šuniuku jeigu jis beveik jau čia kokias dvi  savaites nesilanko...

http://imgur.com/TWHPzvi]

Ir ką tu čia kliedi kad aš nežinau baudimo....

mutinau tave už /kviesti ne tam nes kvietei per /kviesti admin čiata.

2.  Grasinimas/Reketavimas/Įžeidimai/Keiksmažodžiai/"/kviesti" ne pagal paskirti - /mute 10 min. 1/2 || /lban 1 val. 2/2. Priežastis - [Pagal situaciją].

Pastebėjau dar ir rašyt nelabai moki :"žinojei" šiap kiek žinau turi būti "žinojai"  kiek suprantu iš lietuvių kalbos tau daugiausiai keturi išėjo šiais mokslo metais.

Čia pirmas kartas kaip mane išvadinai jeigu ką:

http://imgur.com/dUiKCoD

 

O dėl Arčio nežinau, geriau išvis nebalsuosiu...

Bet žinau jeigu tu būtun prg tai tikrai LRG žlugtų.

Ir visada kliedi, kad reikia kviesti žaidėjus tai ko pats ir nekvieti?


  • 1

#6
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Mldc Artis yra.

P.m arti uzdek admin :D


  • 0

#7
Simas_Dilius

Simas_Dilius

    Diktatorius

  • 395 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 27d 13v 27m 4s
  • Žaidimo nikas:Simas_Dilius
Reputacija: 121
Mėgstamas
O kas vietoj juo?
  • 0

Paveiksliukas


#8
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Man čia toks klausimas iškilo, o gameriui nuimsit pareigas už nepagrįsta neaktyvumą? Gintarė kai neaktyvi būna parašo anketą , o gameris dingo kaip į vandenį :) kiek prisimenu Deft_Deivis prarado pareigas kai tapo neaktyvus :) Ar gameriui neįmanoma čia prarasti pareigų, nes jis per giliai įnėręs ? :D

Jei nepastebėjai tai Algirdas jau ne pgr... Nueik pasižiūrėk į vvp kad jo nebėra administracijos sąraše.
  • 0

#9
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas
Taip gerrardai mūsų jau nebėra . Dabar pgr administracija nauja kuria skaitau tik vieną Artį nes gintarę taip pat reikia šalinti nuo pareigu
  • 3

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#10
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Gerrard : "Man čia toks klausimas iškilo, o gameriui nuimsit pareigas užnepagrįsta neaktyvumą? Gintarė kai neaktyvi būna parašo anketą , o gameris dingo kaip į vandenį kiekprisimenu Deft_Deivis prarado
pareigas kai tapo neaktyvus Ar gameriui
neįmanoma čia prarasti pareigų, nes jis per giliai įnėręs?"

>> Soriukas, kad ištryniau postą... Mes Deftui buvome nuėmė pareigas laikinai, kol jis vėl žais. Niekas neišmestė jo pilnai. Kitas dalykas, turiu tau puikių žinių. Aš su Deftu patys atsisakėme postų.O mano aktyvumas dingo dėl namuose vykstančių remontų. Anketą užpildyti negalėjau, kadangi internetas buvo atjungtas iki savaitgalio. Pas draugą nueidavau retkarčiais pasižiūrėti kas čia vyksta... Ir galėtumėt pamiršti tą kitareikšmi žodį "naras". Vaikiškai skamba, kvailas to žodžio vartojimas. Dar kartą kartoju, kad aš gavau jį sąžiningai. Buvo balsavimai, Deftas ir Zigmas išrinko.


Kalbant apie Arti, Deividas Nasaris kažkodėl nenori tavęs matyti pagr. poste. Kai paprašiau per rinkimus prabalsuoti už norimus pagr. Adminus, jis pasakė " bet kas, tik ne Artis Judo". Taip pat įtartinai nuskambėjo, kai Zigmas klausė "Ar tikrai nori su Arčiu dirbti?" ar kaip ten. Tą klausimą gavau iškart po rinkimų. Jei netingi ir gali - atsakyk., ką jau tiek buvai prisidirbęs tuo metu?
  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#11
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas
Artis mldc, aš apskritai netriu nieko blogo prieš jį.
  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#12
😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

    Gerbiamas

  • 340 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 13v 35m 39s
  • Žaidimo nikas:Evaldas_Marozas
Reputacija: 57
Monstras

Kas jums yra? Nesuprantu.. Kaip buvo Algirdas_Gamer Pagrindinis tai irgi netiko, dabar Artis tik tapo Pagrindiniu jau negerai.. Jūs apsispręskit kas jums tinka..


  • 0

95853a5333a79b607443a20249b8f2cb604.jpg


#13
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

Kas jums yra? Nesuprantu.. Kaip buvo Algirdas_Gamer Pagrindinis tai irgi netiko, dabar Artis tik tapo Pagrindiniu jau negerai.. Jūs apsispręskit kas jums tinka.. (Srry dėl 3post'ų,nes per telefoną rašiau, tai susibugino matyt..)

Sakai kas mums tinka mums tinka tik Deft_Deivis nes jis buvo geriauses pgr admin.


  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#14
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas
Mums tai čia kam ? Tau ir antram tau (Valdui_Nokia) ? :D

Algirdai kas buvo, tas buvo. Nasariui sugebędavau įrodyt, jog jis ne visada teisus ir jam tai nelabai patiko :)
O Samp_Tėvas :D nežinau, dabar jo reikia klausti :)
  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#15
Gerrard

Gerrard

    Savas

  • 133 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 43m 25s
  • Žaidimo nikas:Gerrard_Forward
Reputacija: 40
Monstras

Gerrard : "Man čia toks klausimas iškilo, o gameriui nuimsit pareigas užnepagrįsta neaktyvumą? Gintarė kai neaktyvi būna parašo anketą , o gameris dingo kaip į vandenį kiekprisimenu Deft_Deivis prarado
pareigas kai tapo neaktyvus Ar gameriui
neįmanoma čia prarasti pareigų, nes jis per giliai įnėręs?"

>> Soriukas, kad ištryniau postą... Mes Deftui buvome nuėmė pareigas laikinai, kol jis vėl žais. Niekas neišmestė jo pilnai. Kitas dalykas, turiu tau puikių žinių. Aš su Deftu patys atsisakėme postų.O mano aktyvumas dingo dėl namuose vykstančių remontų. Anketą užpildyti negalėjau, kadangi internetas buvo atjungtas iki savaitgalio. Pas draugą nueidavau retkarčiais pasižiūrėti kas čia vyksta... Ir galėtumėt pamiršti tą kitareikšmi žodį "naras". Vaikiškai skamba, kvailas to žodžio vartojimas. Dar kartą kartoju, kad aš gavau jį sąžiningai. Buvo balsavimai, Deftas ir Zigmas išrinko.


Kalbant apie Arti, Deividas Nasaris kažkodėl nenori tavęs matyti pagr. poste. Kai paprašiau per rinkimus prabalsuoti už norimus pagr. Adminus, jis pasakė " bet kas, tik ne Artis Judo". Taip pat įtartinai nuskambėjo, kai Zigmas klausė "Ar tikrai nori su Arčiu dirbti?" ar kaip ten. Tą klausimą gavau iškart po rinkimų. Jei netingi ir gali - atsakyk., ką jau tiek buvai prisidirbęs tuo metu?


Priprates kai trini mano postus , tikriausiai daug teisybes apie tave buna parasyta :D nevaidink cia labai suaugusio nes labai juokinga zinant kad tau 16 metu... Beje pirmi zodziai Gintares apie tave buvo kai ji tapo PGR : man atrodo jis cia gerai isisaknyjes ir jo nuversti neimanoma, jeigu turi bent kiek loginio mastymo isrisi ka ji norejo pasakyti ;)
O tu ziuriu nesikeiti , kada ant taves sueina streles tu staigiai permeti ant kitu ir sustumi ( siuo atveju ant Arcio ) atsisakei pareigu - laisvas :)
  • 1

#16
Aivarux_Joint

Aivarux_Joint

    ~••~ LRG Singeris ~••~ || elergė žvaigždė <3

  • 1240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 51d 8v 46m 42s
Reputacija: 87
Mėgstamas

:DDDDDDDDDD prisižvengiau, 

vapšė kas jums tinka, kas ne pasakykit jūs tą?

Tai gameris netinka tai artis.. piz** tiesiog


  • 0
Paveiksliukas

#17
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas
Naujokėli žiūrėk pats iš kėdės neišvirsk ^^

  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#18
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Priprates kai trini mano postus , tikriausiai daug teisybes apie tave buna parasyta :D nevaidink cia labai suaugusio nes labai juokinga zinant kad tau 16 metu... Beje pirmi zodziai Gintares apie tave buvo kai ji tapo PGR : man atrodo jis cia gerai isisaknyjes ir jo nuversti neimanoma, jeigu turi bent kiek loginio mastymo isrisi ka ji norejo pasakyti ;)
O tu ziuriu nesikeiti , kada ant taves sueina streles tu staigiai permeti ant kitu ir sustumi ( siuo atveju ant Arcio ) atsisakei pareigu - laisvas :)

Tu supranti, kad tokie yolo, swag, lol, naras (kitos reikšmės) ir pnš.. Tiesiog kvaila. Bent man... Galiu garantuoti, kad ne aš vienas taip manau...
Ką ji rašė, taip. Kad isisaknyti tereikia daugelio žaidėjų pasitikėjimo. Gyvenimas be priešų - neįmanomas. Sveikinu, kad iki šiol nepasidavei ir rašai koks aš blogas, o tu lieji auksines tiesas į foruma.
  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#19
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Tu supranti, kad tokie yolo, swag, lol, naras (kitos reikšmės) ir pnš.. Tiesiog kvaila. Bent man... Galiu garantuoti, kad ne aš vienas taip manau...


Pritariu.
  • 1

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#20
Gerrard

Gerrard

    Savas

  • 133 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 43m 25s
  • Žaidimo nikas:Gerrard_Forward
Reputacija: 40
Monstras

Tu supranti, kad tokie yolo, swag, lol, naras (kitos reikšmės) ir pnš.. Tiesiog kvaila. Bent man... Galiu garantuoti, kad ne aš vienas taip manau...
Ką ji rašė, taip. Kad isisaknyti tereikia daugelio žaidėjų pasitikėjimo. Gyvenimas be priešų - neįmanomas. Sveikinu, kad iki šiol nepasidavei ir rašai koks aš blogas, o tu lieji auksines tiesas į foruma.


Na o kaip kitaip išsireikšti apie tave? :Dd ko tu čia tokį rimtą primeti :D čia tik žaidimas.
O Gintarės žodžių tu nesupratai, dabar tau paaiškinsiu kaip atsilikeliui, ji norėjo pasakyti , kad tu esi sulindęs Zigmui labai labai giliai, todėl nuversti tave - be šansų. Eik džiaugtis vasara , puikų sprendimą priimei palikti postą, nauda bus tiek tau, tiek serveriui ;)

 

Įsp || Įžeidinėjimas


Šį pranešimą redagavo TheGamer: 22 July 2015 - 19:29 PM

  • -1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok