Dovydas_Ga - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Dovydas_Ga

gg

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Nieko aš prieš Dovydą neturiu, bet jei jau taip darot tai darykit viską teisingai, Marčiuj uždėjai 2įsp, vienas tarkim aiškus, kad jis "Neteisingai nubaudė", bet koks blogas pavizdys, jei čia ne prieš kažkokį naują žaidėja ar pan. prieš Dovydą kuris ir pats adminas, be  to tavo draugas, o Algirdai nebus taip, kad jei Martinis būtų stūmęs ne Dovydo mašina jis būtų likęs nekaltas, todėl kad čia tavo draugas tau atrodo, kad jis čia baisiai kaltas, tu pagal mane šiuo atvėju labai šališkas, turėtų manau kitas žmogus kuris abiem žaidėjam neutralus priimt sprendimą, nes na manau daugelis supranta visgi čia žaidimas ir galima daugiau mažiau malt šūdą, juk ir pats turėdamas klubą nebuvai angelas, o ir savo klubo narių tikrai nebaudiai visu grieštumu, nu ir šitoje situacijoje nubaudiai tik Marti, kodėl tada nebaninai Dovydo už buginima, nes čia jis akivaizdus tam , kad neprapultų mašina prieš pat jos sprogimą jis ją pardavė ir sutaupė minimum 10k ar ten išvis visą mašinos kainą, nes tai galėjo būt į sprogimas, taigi čia tikrai buginimas, kaip ir ankščiau būdavo nusipirkus tam tikrą mašiną ją pardavus gauni didesnią sumą pinigų, nei pirkai ir dar daug pavizdžių, kaip parduodamas išlipi iš mašinos ir parduodi neaišku ką, na ta prasme čia yra tas pats buginimas koks yra buvęs su mašinomis, atrodo gal ir nekaltai, bet taip yra ir į tai neatkreipiai dėmesio.

http://forumas.lrg.l...martis-martini/


P.s Jei jau yra kaltų toj situacijoj tai tada abu, vienas netenka admin už tuos įsp kuriuos uždėjai jau, kitas už tai, kad bugina +ban už tai, matai čia žiūrint iš kurios pusės žiūrėsi iš tos kaltų ir rasi ;)


  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#2
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Jei dažniau žaistum serveryje, tai ir žinotum visus dalykus, kurie vyksta šiuo metu.

Pirmas dalykas - Dovydas_Gangster yra dylerių pavaduotojas. Dyleriai perka mašinas už puse kainos auto punkte.

Sandkingas kainuoja 100000eur. Dovydas_Gangster pardavė ją ir gavo atgal puse sumos.

 

Antras dalykas - nėra skirtumo ar tu jį parduosi, kai jį susprogdins ar kai ji tiesiog stovės. Kaina sumažėja kai sutvarkai mašina.

http://imgur.com/a/nDuoX

 

Trečias dalykas - taip, aš kadaise nebausdavau savų narių. Tas buvo, kai buvau klubo lyderis ir buvau adminas. Per tai aš ir praradau adminą. Dabar aš baudžiu iš visų pusių, jei turit įrodymų, kur nenubaudžiau - kelkit ir išsiaiškinsime situaciją.

 

Ketvirtas dalykas - buginimas yra, kai išnaudoji serverio GM klaidas - pvz. pinigų buginimas su tankų mūšių, banku (bet jau nebėra)...

Valdai, geriau nerašyk nieko, nežinodamas situacijos. Tokie nežinojimai ir "Free Postinimas" pradeda įkyrėti.

 

Ir pradėk atskirti MINIMUM ir MAXIMUM žodžius. Vietoj minimum 10k, turejo būti maximum 10k, nes daugiau neina prarast už remontą. Nu gal dar už infernus ir nrg. Ten GAL kainuoja remontas MAX 12k. Ir tai įrodė, kad tu nežinai net serverio eilinių dalykų.

 

[cdbatmesta]


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: gg

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok