Anketa Į Geras Faras Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Geras Faras Direktoriaus Postą

dpkt anketa geras faras direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama               :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 06.20  20:00


  • 4

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
Rokas_Grey

Rokas_Grey

    𝒆𝔃

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 25d 2v 56m 51s
  • MiestasKretinga
  • Žaidimo nikas:Rokas_Grey
Reputacija: 387
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_PavardėRokas_Grey

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :82222

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )796

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?Na aš šiame darbe esu dirbes gana ilgai ir jau žinau kaip kas vyksta.Šiame darbe yra veiksmo todėl man šis darbas yra prie širdies. Šito darbo idomiausi dalykai yra atginti pastatus nuo gaujų, apsaugoti bankus,gaudyti nusikaltėlius, prižiūrėti tvarką serveryje, padėti žaidėjam, ir dar daugiau. Beto dar noriu kad šis darbas būtu geriausias serveryje.Padarysiu bet ką, kad tik taip butu.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Šiame darbe turiu daug patirties,jame dirbau nes čia yra pilna veiksmo ir reikia daug atsakomybes.Noriu vėl pagaudyti nusikaltelius ir padeti zaidejam,ir daryti idomes treniruotes.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 1. Bus sukurtos anketos į darbą. Jei žaidėjas užpildo anketą, jis bus apklaustas žaidime/Ts3/taisykles. Bus daromos atrankos trečiadieni-sekmadieni į darbą, trečiadieniais bus mini apklausos,ir bus apklausti į darbą Baudimą/taisykles.Sekmadienį bus paprasta atranka į darbą lauksiu visų, ir irgi bus taip pat apklausti kaip ir trečiadienį.Pirmas 2-3 dienas žaidėjas bus stebimas kaip jam sekas ir kaip jis elgiasi su žaidėjais.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?Kaip žaidėjas elgiasi,aktyvumas serveryje,bendravimas, ar rimtai žiūri į šitą darbą,ar nedaro serveryje nesamonių.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?Taip suprantu, svarbiausias dalykas kad galėsiu sukurti gerą komandą. Ir prižiūrėti kad serveryje būtu tvarka.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes aš esu labai aktyvus serveryje,buves direktorium be isp,labai mandagus bendraujantis,žinau jau visa servą visus žaidėjus žinosiu ką reikia priimti į darbą ir ką ne. Aš esu žmogus kuris žiūri į tokias pareigas labai rimtai ir tikrai moku susitvarkyt su tokiom pareigom.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?Kartais susinervinu bet jau labai retai. Jei zmogus sunervina pradedu keiktis ir t.t. Tai buna retai todel nes moku suvaldyti pykti.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Jau turite,jai ka i PM.

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :
Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 16
Tavo vidurkis: 100%


  • 8

< 𝓣𝓸𝓻𝔂 ℒ𝓪𝓷𝒆𝔃 >

 

 

 


#3
😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

    Gerbiamas

  • 340 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 13v 35m 39s
  • Žaidimo nikas:Evaldas_Marozas
Reputacija: 57
Monstras

1. Jūsų Vardas_Pavardė Evaldas_Marozas

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 40833 XP.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) http://www.part.lt/p...651b358c259.jpg

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Darbas yra gana sunkus,pilnas veiksmo,na,o kaip sakau veiksmo tai turiu oumeny: Atgrobti visokius pastatus (Dažniausiai darbo biržą),apsaugoti bankus nuo plėšikų,sugauti esančius kalinius,sugauti gaudomus žaidėjus.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip,patinka kaip ir sakiau pilna veiksmo,kovojam su ,,Dyleriais" norėdami atimti iš jų narkotines medžiagas,gaudomi pabėgėlius.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankos vyks po direktorių susirinkimo,ir bus ,,Mini atrankų" per kurias tarkim pirmas atvažiavęs bus iškart apklaustas.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Šaudymo įgudžiais,kiek laiko išdirbs,kiek turės salės XP,ar dalyvaus visose Direktoriaus ir Pavaduotojo rengtose treniruotėse,ar nenaudoja Cheat'ų,ar esa jau dirbęs šį darbą ir kaip jis pateiktų savo nuomonę apie tai.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Taip,negausiu,bet būsiu išrinktas pačio aktyviausio,daugiausiai turinčio veiksmo darbo direktoriumi,ir manau tai yra ,,Garbė" kaip skant,būti tokio darbo Direktoriumi.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Reikia gero direktoriaus,aktyvaus,pareigingo..(Šį kart tikrai išbūsiu 2sav. ir + direktoriumi,Greito Maisto neišbuvau,nes ištrynė temas ir reikia priimti naujokus kurie pridirba bile ką...), esu buvęs dar šio darbo Pavaduotojas ir negavau jokių įsp, tai manau yra dar ,,Mini" + ,tiesa sakant būčiau griežtas.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Na jeigu jau taptau tokio darbo Direktoriumi tai tikrai manyčiau nebūtų jų pas mane (Blogųjų savybių).

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Turite mano ,,Skype"

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : Kaip visuomet.. 88% http://www.part.lt/p...a666ea01454.png


  • 0

95853a5333a79b607443a20249b8f2cb604.jpg


#4
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Rinkausi iš dviejų anketų.

 

Direktoriumi paskiriau - Rokas_Grey

 

Šis žmogus buvo direktoriumi ne kartą ir jam priekaištų neturiu. Darbą atliko tinkamai, buvo sąžiningas ir pareigingas. Mano lūkesčius pateisino :)


  • 3

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, geras, faras, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok