Anketa Į Nelegalaus Parako Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Nelegalaus Parako Direktoriaus Postą

dpkt anketa direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama              :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 06.16  20:00


  • 2

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Deivis'Music

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : ~150.000XP

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 1430 val.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  Nes reikia dylerių serveryje. Labai jų mažai ir niekas negali nupirkti reikiamos mašinos arba pasiulyti ginklų reikiamų. 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip, esu dirbes ir esu buvęs direktorius ir ne vieną kartą buvęs pavaduotojas

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  1 etapas : Forume anketos. 2 etapas : Apklausa per žaidimą. 3 etapas : TS3 apklausa. 4 etapas: Vairavimas.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? 1. Aktyvumu. 2. Kaip ataskyėjo ir .t.t.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Nauda - didžiausia alga. Taip, suprantu.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes ašesu aktyvus, turiu rimtas pareigas TS3 ir serveryje ir esu ne vieną kartą buvęs direktorius, tai žinau taisykles.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Keikiuos ir t.t.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys:  Skype - turite

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : http://i.imgur.com/tz9zRk7.png


  • 10

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#3
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

1. Jūsų Vardas_Pavardė Eimantas_Nepazysti

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : Virš penkiolikos tūkstančių.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 134 valandos.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Na visų pirma, tai noriu sukurti tokią firmą, kurios bijotų, visos teisėsaugos sritys. Noriu sukurti savo kompaniją kurioje būtų tik aktyviausi ir darbščiausi serveryje, kad su jais galėtų daryti daug veiklos ir būtų, ne tik dyleriams ką veikti, bet teisėsaugai, bei kitiems teisėsaugai padedantiems asmenims. Būdamas medikų direktorius nebuvau aktyvus, nes buvo įvairių problemų, bet dabar viskas išsisprendė ir noriu įrodyti visiems, kad nesu iš kelmo spirtas, ir moku sukurti tokią kompaniją, kurios dar nėra sukūręs niekas.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  Žinoma šiame darbe esu tikrai dirbęs. Šis darbas man patinka todėl, nes čia gali sugalvoti daug veiksmo darbuotojams (Grobti banką, šaudyti teisėsauga), nesant veiksmui dyliariams taip pat yra ką veikti, tai pardavinėti mašinas, bei kitas nelegalias prekes, be to mane šis darbas žavi, nes jis eina prieš teisėsaugą, o pastaruoju metu teisėsauga yra itin stipri serveryje, todėl mums būtų ką veikti tai yra prieš ką kovoti.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankos vyks žaidime, tai bus surenkami žmonės ir išklausinėjami nuo A iki B, geriausi bus pakviečiami į darbą, o forume bus nuolatinė atranka, kuri bus ne iš kelmo spirta, bus sukti klausimai, bei kitaip mėginta sukliudyti bandančius patekti, kad į darbą neateitų žmonės kurie po dienos ar dviejų išeitų.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Svarbiausia, kad žaidėjas būtų aktyvus ir žinotų viską apie dylerių firmą, o visa kita išmokstama savaime.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi pačios aktyviausios ir darbščiausios firmos, kad teisėsauga bijotų į mus ir žvilgtelėti. Tikrai suprantu, kad naudos sau negausiu.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Na nes turiu direktoriaus patirties, be to esu gana aktyvus ir darbštus, mėgstantis daryti tvarką. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, be to gana taikliai šaudau, o tai pravers kovai prieš teisėsaugą.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Blogąsias mano savybes turėtų vardinti aplinkiniai, o ne aš.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: salk.elas

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : 

Jūsų rezultatas:

Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 14
Tavo vidurkis: 88%

 

Eimantas_Nepazysti išlaikė 88% 2015-06-14 17:18:37
  • 4

stats.php?id=13294&img=1


#4
Auris_Pwn

Auris_Pwn

    Klaviatūros meistras

  • 478 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17d 4v 56m 30s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 234
Gangsta shit

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Auris_Pwn

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 20k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 213 val.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?: Noriu kažkam vadovauti, būti darbo pareigų paskirstytojas, noriu atgaivinti dylerių darbą, kad pagaliau jie netik stumdytų žolę, ginklus, mašinas, bet ir parūpintų tam tikrų darbų sandelius amunicija(ko dabar nematau..). Noriu padaryt šį darbą dar įdomesniu negu toks koks jis dabar yra, noriu, kad šiame darbe būtų daug veiklos, kad nebūtų nuobodu dirbti.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?: Esu. Patinka nelegali veikla, bėgiojimai nuo pareigūnų ir kitų teisėsaugos narių. Patinka tuom, kad galima greit ir nesudėtingai išeit į pliusą savo finansuose. Žodžiu geriausias darbas(neskaitant teisėsaugos darbų).

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?: Visų pirmą bus pildomos anketos forume, užpildžius anketą forume, bus atranka serveryje, kurioje galės dalyvaut tik tie asmenys, kurie užpildė anketą forume. Atrankoje bus klausinėjama darbo taisyklių, kainoraščio ir kitų su bendru darbo suvokimu susijusių klausimų. Atrankoje praėjus teorinę dalį, bus tikrinamas šaudymas, vairavimas(to gali prireikt apsisaugant nuo pareigūnų ar kitų teisėsaugos narių) ir finale bus tikrinama, kaip būsimas darbuotojas sugeba įtikinti pirkėja nupirkti tam tikrą prekę, t.y. kaip jis privers jį nupirkti žolę, ginklus ar net mašinas. Manau praėjus šią atranką žaidėjas yra pasirengęs dirbti šioje firmoje.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?: Charakteriu, bendravimu, sugebėjimais, mąstymu.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?: Ko tikiuos? Suburti geriausią dylerių komandą, aktyvią, draugišką.. Kad mūsų kolektyve visi bus tolerantiški vieni kitiems. Suprantu, aš jau atžaidžiau savo laikus, aš turiu visko ko man reikia, tad dabar belieka suteikt kažkokią naudą kitiems

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?: Esu draugiškas(tiems kurie ir man yra draugiški), mėgstu bendrauti, reiklus, griežtas kai reikia, apie aktyvumą nekalbėsiu, man atrodo, kad esu aktyvus, o kitam galbūt ne, žodžiu kaip kam.. Žodžiu, kas pažįsta tas žino, kodėl būtent aš.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?: Karts nuo karto elgiuos neadekvačiai, pasikeikiu, būnų agresyvus.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skype - syncvsmaster

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

c35f40060090cf7bbe07d7c64d4426ca492.png

39fe60e2fd8349301d2f26ffa55c8eb5496.png

 

Ten matysite ir daugiau mano spręstų testų, bet jie nedabaigti, nes elektra dinginėjo...

 

[aatmesta]

 

Užblokuotas už piktybinius cheat'us.


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 16 June 2015 - 20:41 PM

  • 3

#5
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Iš viso buvo 3 anketos. Viena iš jų atmesta (komentarą nurodžiau anketoje)

 

 

 

Eimantas_Nepazysti - stiprus kandidatas, kuomet buvo direktoriumi ir buvo aktyvus tikrai neturėjau didesnių pastabų. Buvo darbštus, pareigingas. Tačiau tikrai noriu, jog dyleriai serveryje vėl gyvuotų ir manau, jog Deivis šią mano viltį užpildytų kiek tinkamiau.

 

Direktoriumi tampa - Deivis_Music.

 

Kodėl pasirinkau jį ? Nes tikrai aktyvus žaidėjas, pareigingas administratorius. Dedu viltis, jog sugebės prikelti dylerius serveryje,


  • 1

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok