Elektroninės Cigaretės - Šiukšlynas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Elektroninės Cigaretės

Vaping

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
21 atsakymai į šią temą

#1
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Good day. 

 

Pasidarė įdomu ar LRG yra garintojų. Mano mieste tai gana populiaru. Nors tai yra N-18, bet manau, kad vistiek kažkurie iš jūsų garinat už tėvelių akių. Taigi pasidalinkit savo aparačiukais.

 

Aš naudoju Aspire CF SUB ohm su Kanger subtank mini. Geriausias rinkinukas kokį turėjau turbūt.

Peace.


  • 0

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif


#2
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas
Veiperis.. pats turiu cloupor t6 ir atlanti zjbs visai toks
  • 0

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#3
Augis_Swatt

Augis_Swatt

    Tvirtas narys

  • 235 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 37m 20s
Reputacija: 93
Mėgstamas

Istic'a 50w turėjau su subtanku, bet pardaviau o dabar pasiėmiau tiesiog eRoll-c. Daug man nereik ;D


  • 0

#4
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Veiperis.. pats turiu cloupor t6 ir atlanti zjbs visai toks

 

Galvojau prie savo SUB pasiimti Atlantis irgi, kad būtu aspire rinkinukas. Bet subtankas geresnis. Dūmų kažkiek mažiau. Bet skonis gerai jaučiasi. Be to RBA labai sudomino.

 

 

Istic'a 50w turėjau su subtanku, bet pardaviau o dabar pasiėmiau tiesiog eRoll-c. Daug man nereik ;D

 

 

eRoll tai kažkokia nesąmonė man :D


  • 0

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif


#5
Augis_Swatt

Augis_Swatt

    Tvirtas narys

  • 235 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 37m 20s
Reputacija: 93
Mėgstamas

Galvojau prie savo SUB pasiimti Atlantis irgi, kad būtu aspire rinkinukas. Bet subtankas geresnis. Dūmų kažkiek mažiau. Bet skonis gerai jaučiasi. Be to RBA labai sudomino.

 

 

 

 

eRoll tai kažkokia nesąmonė man :D

Man mano norus ir pareikius atitinka. :) Man kaip tik variantas. :)


  • 0

#6
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Nerūkau vpš


  • 4

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#7
Simas_Smetona

Simas_Smetona

    Gerbiamas

  • 345 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 16v 39m 43s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 211
Gangsta shit

Elektronkės kaip nealkoholinis alus - sumoki šaibas, bet vis tiek kaifo nėra. Tai kodėl jūs rūkot jas tada?


  • 1

Editor since 2012

Mano Youtube kanalas


#8
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas

Galvojau prie savo SUB pasiimti Atlantis irgi, kad būtu aspire rinkinukas. Bet subtankas geresnis. Dūmų kažkiek mažiau. Bet skonis gerai jaučiasi. Be to RBA labai sudomino.

 

 

Mane irgi RBA baze sudomino, bet tos bazes greitai susipisa kiek zinau, tai su galvutem geriau.

 

Elektronkės kaip nealkoholinis alus - sumoki šaibas, bet vis tiek kaifo nėra. Tai kodėl jūs rūkot jas tada?

Cia nerukymas, o garinimas.. Ispuciami vandens garai.. Skonis geras . Bent jau pigiau iseina nei cigaretes..


  • 0

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#9
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Elektronkės kaip nealkoholinis alus - sumoki šaibas, bet vis tiek kaifo nėra. Tai kodėl jūs rūkot jas tada?

Nu klysti nes nesi turėjes. Nusiperki skystį su nikotinu, ten koki +15 atrodo čia max'as, tai neįtrauktum, o jei įtrauktum po prenkių dūmų, kaip po visos cigaretės. :)

Pats tik šiaip dėl vaisto su Spiner'iu 2 ir Pro tank 3


  • 0

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#10
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas

Nu klysti nes nesi turėjes. Nusiperki skystį su nikotinu, ten koki +15 atrodo čia max'as, tai neįtrauktum, o jei įtrauktum po prenkių dūmų, kaip po visos cigaretės. :)

Pats tik šiaip dėl vaisto su Spiner'iu 2 ir Pro tank 3

Vo spineris 2 su protanku buvo mano pirmasis rinkinukas tik buvo 2 tankas.

 

Skystis max mates ir 40mg. Padust galima nuo tokio. Bet Ecodume tik 18mg max. Del stiprumo tai ziurint kokia elektronke turi. Kai turejau spineri su protanku tai man 12 reikedavo kad normaliai butu, o dabar su atlanciu tai 6 jau per akis..


  • 0

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#11
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Čia aš, kai skautau jūsų tuos cigarečių pavadinimus:

 

xQqDHEe.jpg

 

Nerūkiau, nerūkau, nerūkysiu, kad ir kokios cigaretes ar kažkas tokio su dūmų traukimu...


  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#12
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Mane irgi RBA baze sudomino, bet tos bazes greitai susipisa kiek zinau, tai su galvutem geriau.

 

Cia nerukymas, o garinimas.. Ispuciami vandens garai.. Skonis geras . Bent jau pigiau iseina nei cigaretes..

 

Niekas nesusipisa ten. Coila persisuki ir ramus sėdi.

 

 

Nu klysti nes nesi turėjes. Nusiperki skystį su nikotinu, ten koki +15 atrodo čia max'as, tai neįtrauktum, o jei įtrauktum po prenkių dūmų, kaip po visos cigaretės. :)

Pats tik šiaip dėl vaisto su Spiner'iu 2 ir Pro tank 3

 

Kažkokia chemija vistiek yra. Geriau, nei tikros, nes nėra dervų. Bet kas tam skystyje yra, tai klausimas kaip labai kenkia, Spineris ir protankas yra klasika.

 

Vo spineris 2 su protanku buvo mano pirmasis rinkinukas tik buvo 2 tankas.

 

Skystis max mates ir 40mg. Padust galima nuo tokio. Bet Ecodume tik 18mg max. Del stiprumo tai ziurint kokia elektronke turi. Kai turejau spineri su protanku tai man 12 reikedavo kad normaliai butu, o dabar su atlanciu tai 6 jau per akis..

 

Na man 6 yra per silpnas. Čiulpi elektronine ir galo nematai. Aš ant subtanko 18-12 pasiiemu. Geriausiai yra 16. Nes ne taip dažnai trauki ir jauties parūkęs.


  • 0

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif


#13
shook ones

shook ones

    Isijautęs

  • 90 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 18v 3m 6s
  • Žaidimo nikas:Derek_Vinyard
Reputacija: 29
Nuostabu!

juokingi man visi šitie veikėjai su elektroninėm, šulion iš vis į tulikus subėga kaip kalaitės ir traukia savo šūdus, jei jau rūkai tai rūkyk normalias cigaretes..


  • 0

#14
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas

 

 

 

Kažkokia chemija vistiek yra. Geriau, nei tikros, nes nėra dervų. Bet kas tam skystyje yra, tai klausimas kaip labai kenkia, Spineris ir protankas yra klasika.

 

 

Na man 6 yra per silpnas. Čiulpi elektronine ir galo nematai. Aš ant subtanko 18-12 pasiiemu. Geriausiai yra 16. Nes ne taip dažnai trauki ir jauties parūkęs.

 

Tas skystis gaminamas is VG ir PG kurie yra ir tuose paciose saldainiose. Kenkia tik tai kad skystyje yra nikotino ir plauciose kaupesi vanduo.

 

16 ant Subtanko?? Ar tu durns? man 6 su atlanciu per stiprus jau. Padarai kelis dumus jau apdauzo plaucius..


  • 0

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#15
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

juokingi man visi šitie veikėjai su elektroninėm, šulion iš vis į tulikus subėga kaip kalaitės ir traukia savo šūdus, jei jau rūkai tai rūkyk normalias cigaretes..

Tai jei nori pasirodyti kietas, kad tu e.c. tai ir rūkai ją, o šiai yra daug privalumų. Pirma nuo paprastos cj daug dervos, krč daug kenkia, nors realiai nežinau ir kiek ta e.c. kenkia. Antra, tai jei garini, nelieka cigarečių kvapo, kas yra labai gerai, jei nenori pakliūti :) Trečia, poveikis gali būti daug geresnis negu paprastos cigaretė. :)


  • 0

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#16
shook ones

shook ones

    Isijautęs

  • 90 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 18v 3m 6s
  • Žaidimo nikas:Derek_Vinyard
Reputacija: 29
Nuostabu!

Koks geresnis poveikis ? :D Na aš asmeniškai, nerūkau.Išgėręs retkarčiais. Tik kažkaip geresnė nuomonė mano apie paprastas, o ne elektronines :) čia manau galima prilygint seksui su kandonu ir be, su kandonu saugiau, bet be malonumas geresnis ;)

 

Antra, tai jei garini, nelieka cigarečių kvapo, kas yra labai gerai, jei nenori pakliūti

 

 

Na jeigu yra bijoma pakliūt, automatiškai esi nepilnametis ir tau dar nei vienų negalima vartot xD


  • 0

#17
Karolis_Ferrari

Karolis_Ferrari

    Savas

  • 115 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 1v 26m 54s
  • Žaidimo nikas:Karis_Fire
Reputacija: 32
Nuostabu!

Geriau šitą (retkarčiais), kuris pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis :D Tinka ir buityje :D

 

stumbras-simtmecio.png


  • 2

a3c5abb151ac4fc1f2d359d39741839c146.gif

 

 

 

 

 

Japonai sukūrė vagis gaudantį robotą. Per 5 minutes japonijoje jis pagavo 10 vagių; per 2 minutes JAV jis pagavo 20 vagių; per 2 minutes Lietuvoje pavogė patį robotą.

Vienoje ligoninėje padaugėjo mirčių. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad valytoja norėdama pajungti dulkių siurblį, atjungia gyvybės palaikymo aparatūrą.


#18
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas

Geriau šitą (retkarčiais), kuris pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis :D Tinka ir buityje :D

 

stumbras-simtmecio.png

Abudu gerai. Vasara atejo ir prasidejo..


  • 0

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#19
Marius(Blink

Marius(Blink

    Patrankų mėsa

  • 7 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3v 58m 27s
  • Žaidimo nikas:Bybiu_Tacka
Reputacija: 0
Neutralus

Nu klysti nes nesi turėjes. Nusiperki skystį su nikotinu, ten koki +15 atrodo čia max'as, tai neįtrauktum, o jei įtrauktum po prenkių dūmų, kaip po visos cigaretės. :)

Pats tik šiaip dėl vaisto su Spiner'iu 2 ir Pro tank 3

 

kaip po cigaretes su eleketronine niekad tu nesijausi , kazkoks euru metimas y bala :)


  • 0

#20
Poke_Monas

Poke_Monas

    *funny title*

  • 438 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 37m 22s
  • MiestasKėdainiai.
Reputacija: 76
Monstras

Tai jei nori pasirodyti kietas, kad tu e.c. tai ir rūkai ją, o šiai yra daug privalumų. Pirma nuo paprastos cj daug dervos, krč daug kenkia, nors realiai nežinau ir kiek ta e.c. kenkia. Antra, tai jei garini, nelieka cigarečių kvapo, kas yra labai gerai, jei nenori pakliūti :) Trečia, poveikis gali būti daug geresnis negu paprastos cigaretė. :)

 

Poveikis skirtingas. Po elektroninės tiesiog asmeniškai nesinori tikrų. Bet tikra cigaretė duoda visai kitą poveiki organizmui, kuris ir sukelia nepriklausomybe. 

 

 

Abudu gerai. Vasara atejo ir prasidejo..

 

Brendis/viskis only. Fuck the vodka.. 

 

 

kaip po cigaretes su eleketronine niekad tu nesijausi , kazkoks euru metimas y bala :)

 

aš irgi taip galvojau. bet nusipirkęs brangesne EC visai nesijaučiu blogai. Skaityk išleidi daug pradžioje, po to tik skysti perki. Retkarčiais ir galvutes arba persisuki tiesiog.


  • 0

tumblr_lue8ee64f81qmaa4ro1_500.gif





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok