Anketa Į Keleivių Pervežimo Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Keleivių Pervežimo Direktoriaus Postą

dpkt anketa keleiviu pervezimo direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama           :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 06.04 20:00


  • 3

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Mark_Antony

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 69.700

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 692H.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Manau šis darbas yra mėgstamas daugelio serverio žaidėju, todėl noriu, jog šiame darbe dirbtų žmonės mėgstantys vairą. Darbuotojams nuolat darbe reikia kažko įdomaus, pvz treniuruotės, įvairios užduotys per kurias darbuotojai gauna įvairius prizus. Man pačiam šis darbas yra vienas iš mėgstamiausių serveryje, neslėpsiu. Todėl noriu kad tokių būtų daugiau.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  Žinoma, jau daugelis mane pažįsta kaip " Privautaus TAXI vairuotoją ". Kadangi dirbu su nuosavu automobiliu, todėl tave taip ir pasivadinau.  Man šis darbas patinka savo transportu, darbuotojų aktyvumu, esu didelis megėjas vežioti keleivius iš taško A į tašką B.  Šiame darbe išdirbau gan ilgai, kai dar direktorė buvo I_C, bet dabar ne apie tai. Aš tik įrodžiau, kad galiu būti šio postu direktoriumi :)

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? trečiadienį, Penktadienį, Sekmandienį darysiu atrankas normalias, per kurias į darbą galės pakliūti visi (turės šansą). Mini atrankas darysiu tuomet, kai truks darbuotoju. Mano mini atrankos būna su darbuotojų limitu, pvz " Mini atranka į TAXI darbą. Pirmi 3 atvykę į TAXI bazę bus apklausti". Normalios atrankos vyks forume, TeamSpeak'e, bei serveryje. Mini atrankos vyks tiktai serveryje.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Visu pirma teirausiuosi jo vairavimo įgudžius. Po kiekvienos atrankos žmonės bus išbandyti kelyje. Žiūrėsiu, kad būtų kuo aktyvesni, turėtų pakankamai metų.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi tiktai būti geru direktoriumi. Noriu surinkti kuo geresnę komandą, bei jiems algos negailėti. Sau naudos nenoriu, nes direktorius turi priežiūrėti, bei globoti kuo daugiau savo darbuotojus, ir kuo mažiau daryti naudos sau.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Manau mano geroji pusė yra aktyvumas, bei ištikimumas.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Mano blogųjų bruožų nėra daug, na, prisipažinsiu, esu griežtas, kaip ir daugelis.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: skypė : problem123123

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : 83prc.


  • 2

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#3
Edva_Gonzales

Edva_Gonzales

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 13v 10m 8s
  • Žaidimo nikas:Kobe'R
Reputacija: -136
Nu durnas žmogas
 

1. Jūsų Vardas_Pavardė Kobe_Robento

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 15000

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 69

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  nes noriu but geras direktorius

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? man patinka veziot kleivius 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  gal busu isrinktas as esu geras direktorius

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? paprastai

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? gausu padesu zmonems kas tik galima padesu zmonems

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? nes as esu patires esu dirbes sitam darbe

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? geras

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: clikas.lt

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :63

 

[aatmesta]

 

Neišlaikytas egzaminas.


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 04 June 2015 - 20:02 PM

  • 1

#4
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Deivis'Music

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : ~150.000XP

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 1401 H

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes, taksi yra mano mėgstamiausias darbas. Noriu jį atgaivinti, nes pastaruoju metu labai mažai taksistų. Dar aš ieškau rimtų pareigų serveryje t.y. direktoriaus posto. Norėjau policijos, bet gaila nepasisekė, tai bandau į kito darbo direktorių.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Esu net buvęs direktorium :o. Man jis patinka vien dėl to, kad labai gražs drabužiai to arbo ir žinoma automobiliai, bet man labiausiai patinka TAXI mašina, nes esu ją užsimodnęs tą mašiną, tai jį labai gražiai atrodo ;)

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 1 etapas : Anketos forume. 2 etapas : TeamSpeak'o apklausa. 3 etapas : Per žaidimą, raštu apklausinėsiu. 4 etapas : Praktikos vairavimas. 5 etapas : etapų aptarymas ir galutinis sprendimas, ar darbuotojas priimtas ar ne.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? 1. Aktyvymas 2. Drasa ateiti į TS3. 3. Atsakinėjimų. 

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Nauda - didžiausa alga. Tikiuos atgaivinti šį darbą ir žinoma juo išbūti nors 2 mėnesius .

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes aš esu senbuvis, žaidžiu čia jau labai ilgai, pražaidęs čia virš 1400 valandų ( total nolifer ) ir žinoma esu administratorius ir TEAMSPEAK'O LRG moderatorius. 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Blogos- keikiuos, nervuojos, jei žinoma mane kažkas įžeidinėja iš niekur.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys:  Skype - turite

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : http://i.imgur.com/PdJnnv6.png

 

Visiem linkiu sekmės.

 

Pagarbiai Deivis'Music

 

Atsiprašau už klaidas, nes žinau, kad jų daug padariau.

 

[aatmesta]


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 04 June 2015 - 20:10 PM

  • 2

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#5
Max_West

Max_West

    Gerbiamas

  • 319 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 5v 25m 19s
  • Žaidimo nikas:Justas_Tamasauskas
Reputacija: 136
Mėgstamas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Max_Peyne

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 25700 XP

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 229 val.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Norisi imtis kokių nors pareigų truputi atsibodo būti darbuotoju. Jau esu pavaduotojas bet norisi būti direktorium. Taksistų direktoriu noriu būt dėl to nes man patinka padėti žaidejams. Ir puikiai žinau tą jausmą kai mašina susprogsta o iki tr.priemonių liko eiti 4km. Ir niekas tau negali padėti. Noriu padaryt taip, kad bet kokioj situacijoj žaidėjuj būtu teikiama taksistų pagalbą.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip esu dirbęs ir gan ilgai. Man patinka šis darbas nes jis ramus toks, jokių susišaudymų žudymų ir panašiai. Tiesiog vežioji žaidėjus iš taško A į taška B.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  1.Padarysiu anketas. jei bus anketa užpildyta tvarkingai tada padarysiu atranką. Kartais padarysiu mini atrankas. Jeigu atrankos metu pamatysiu kad žaidejas neskaitė taisyklių iškart pasakysiu ,,Eik pasimokyk taisyklių ir tada grįžk,,

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Darbuotojas privalės būti kaip robotas ka pasakau padaryt tą ir privalės padaryt, be jokių atsikalbinejimų. Į tvarką bus griežtai atsižvelgiama, tr.priemonių palikimas bet kur nebus priimtinas.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?: Man naudos nebus bet bus žaidėjam ir darbuotojam. Tikiuosi kad i taksistų gretas tikrai bus norinčių.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?- Nes garantuoju kad darbas bus prižiūrėtas, pasirūpinsiu kad nei vienam žaidejuj nereikėtu eiti pėsčiomis ilgą laiką. Bet kokioj situacijoj išlieku ramus ir susikaupęs.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Mano blogoji savybė ta kad labai retai man įsijungia toks žudymo režimas stengsiuosi to režimo neijungti :D.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype: onteliodrift

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

Testas išlaikytas! Irašykite savo rezultatus forume jūsų pildytoje anketoje.
Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 13
Tavo vidurkis: 81%

Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 13

 

[aatmesta]

 

Tavo vidurkis: 81%


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 04 June 2015 - 20:10 PM

  • 1

                                                   200.gif


#6
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Virgis_Cortez

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :virs 115k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )1020

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?siuo metu apmires biski nes adminai telina zaidejus , stengciaus atgaivint si darba

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? esu dirbes , patinka veziot zaidejus is tasko a i taska b

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?darbuotojai bus renkami ir is anketu ir is mini atranku

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?aktyvumas, komunikabilumas

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?tikiuosi atgaivint sita darba.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? nes as geriausias :D

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?ner tokiu :D

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Artis turi mano skype

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :d9b2d97b183a6a06f2f8243f30ed155f179.png


  • 3

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#7
😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

    Gerbiamas

  • 340 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 13v 35m 39s
  • Žaidimo nikas:Evaldas_Marozas
Reputacija: 57
Monstras

 


 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Evaldas_Marozas

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 31250XP.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) http://www.part.lt/p...a95f7683353.bmp

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Darbas puikus,manau bus daug darbuotojų,

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip,buvau ir netgi labai patiko, o patinka tuo, kad galima padėti žaidėjui atsidurti nuo A taško iki Z Taško.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankos vyks po direktorių susirinkimo.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Taip negausiu, bet bandysiu vadovauti pilname veiksmo darbe.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Aktyvus,  laikausi taisyklių, prieš darant kažką pasiklausiu DPKT ar galiu tep daryti (Jeigu nėra prisijungusio DPKT -Dar sykį persiskaitau taisykles).

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Nemėgstu melagių, kartais galiu susinervuoti jeigu kas padaro ką blogo (Visi manau tep daro).

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Į PM jeigu reikės. 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : http://www.part.lt/p...3dc00b99237.png

 

 

 

 


  • 1

95853a5333a79b607443a20249b8f2cb604.jpg


#8
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Iš viso buvo 6 anketos. Atrinktos 3 anketos peržiūrai.

 

Iš pradžių pradėsiu nuo to, kodėl atmečiau kitas anketas:

 

Kobe_R - neišlaikytas egzaminas. Manau ir taip viskas aišku.

 

Deivis_Music ir Max_Peyne - Va čia teko pabūti Šerloku Holmsu :D Įdomiai atrodo REP ant Jūsų postų. tad tikrinau REP davusių vartotojų IP adresus.

Įtartinai atrodė kai kurie +REP ant Max_Peyne anketos. Kadangi vartotojai visiškai nauji ir neturi nei vieno pranešimo.

Taip pat patikrinau vartotoją Tomas_Sparrow, kuris davė  +REP ant Deivis_Music anketos ir -REP ant Max_Peyne anketos. Ir šis IP sutapo su Deivis_Music vartotoju :D

Būkit sąžiningi žmonės ir nesukčiaukite!

 

Toliau: 

 

Mark_Antony - Aktyvus žaidėjas, gan dažnai tenka matyti serveryje. Kaip ir kažkada minėjau, užkliuvo tas atvejis, kuomet jungeisi į Deividas_Nasaris serverio vartotoją, tačiau okey, šį atvejį pamirštu. Anketa patiko, sudominai su "Privataus taxisto" darbu iki šiol :D

 

Virgis_Cortez - Na komentuoti daug nėra ką, viską tą patį galėčiau parašyti kaip ir ankstesnėse atrankose. Esi mano favoritas, aktyvus, darbštus ir pareigingas žaidėjas. Šį kartą tave pasiliksiu rezerve.

 

Evaldas_Marozas - Aktyvus žaidėjas. UNIKALUS žaidėjas. Pas jį, kaip pas nieką daugiau, atsiranda daugiausiai klausimų administratoriams :D  Nors žiūrint iš vienos pusės, galbūt tai gerai, žmogus nenori suklysti.

 

Direktoriumi tampa - Mark_Antony.

Kaip ir minėjau, kol kas Virgį laikau rezerve, duodu pasireikšti kitiems žaidėjams.

Sėkmės :)


  • 1

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, keleiviu, pervezimo, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok